W Europie krytyka islamu staje się nielegalna

Kilka rządów europejskich oznajmiło wyraźnie swoim obywatelom, że krytykowanie europejskiej polityki migracyjnej lub migrantów jest karalne i może prowadzić do aresztowania, oskarżenia, a także skazania. Chociaż takie praktyki stanowią charakterystykę zachowania państwa policyjnego, rządy europejskie nie zatrzymują się na tym. Idą jeszcze dalej, by zapewnić, że islam ogólnie również nie jest krytykowany.

Finlandia jest krajem europejskim, który ostatnio przejął sposób, w jaki władze europejskie karzą tych, którzy krytykują islam. Według fińskiej witryny informacyjnej YLE, sąd okręgowy w Pirkanmaa uznał polityk Partii Finów, Terhi Kiemunki, winną „szkalowania i obrażania wyznawców wiary islamskiej” w poście na blogu Uusi Suomi. Pisała tam ona, że wszyscy terroryści w Europie są muzułmanami. Sąd uznał, że kiedy Kiemunki pisała o „represyjnej, nietolerancyjnej i pełnej przemocy religii i kulturze”, chodziło jej o wiarę islamską.

Podczas procesu zapytano Kiemunki, dlaczego nie zrobiła rozróżnienia między islamem i radykalnym islamem. Odpowiedziała, że chciała odnieść się do szerzenia kultury i religii islamskiej i że „prawdopodobnie powinna była” mówić o zradykalizowanych elementach religii zamiast o wierze jako całości. Kiemunki została skazana na zapłacenie grzywny w wysokości 450 euro. Jej adwokat odwołał się od wyroku.

Kiemunki wydała po wyroku komunikat prasowy, w którym powiedziała:

„Nadal uważam, że przytaczanie faktów statystycznych lub też dzielenie się opinią, nie jest przestępstwem, jeśli to się komuś nie podoba… Napisałam, że nie chcę, by nasz kraj został przejęty przez kulturę i prawo oparte na pełnej przemocy, nietolerancyjnej i represyjnej religii”.

W Finlandii Terhi Kiemunki, polityk Partii Finów, została przez sąd uznana za winną „szkalowania i obrażania wyznawców wiary islamskiej”. (Zrzut z ekranu: YouTube)

Według YLE dodała, że jej esej nie uogólniał opinii muzułmanów, ale podkreślał, że nie wszyscy muzułmanie są terrorystami. „W tych czasach, szczególnie w niedawnej przeszłości i teraźniejszości, wszyscy sprawcy zamachów terrorystycznych okazali się muzułmanami”.

Tak więc w Finlandii od czasu tej decyzji sądowej obywatele mają teraz obowiązek czynienia rozróżnienia między „islamem” i „radykalnym islamem”, bo mogą zostać oskarżeni i obłożeni grzywną za „szkalowanie i obrażanie wyznawców wiary islamskiej”. Jak powiedział prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdogan: „Te opisy są bardzo paskudne, są obraźliwe i są obelgą dla naszej religii. Nie ma umiarkowanego i nieumiarkowanego islamu. Islam jest islamem i koniec”. Są ekstremistyczni i nieekstremistyczni muzułmanie, ale jest tylko jeden islam.

Szkoda, że Kiemunki nie przedstawiła sądowi cytatów z Koranu, takich jak „Walcz i zabijaj niewiernych, gdziekolwiek ich znajdziesz…” (9:5) ” Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i wszyscy poddadzą się religii Allaha” (8:39). Może wówczas sąd próbowałby przynajmniej wyjaśnić publiczności w bardziej konkretnych szczegółach różnicę między „islamem” i „radykalnym islamem”.

W Holandii finansowane przez państwo biuro antydyskryminacji (MiND) ma telefon zaufania, osoba obsługujące ten telefon odpowiedziała, że biuro nie może reagować w sprawie zażalenia o groźbach śmierci przeciwko homoseksualistom, które zamieszczono na forum w Internecie, w których zamieszczający groźby muzułmanin wzywał do „palenia, dekapitacji i masakrowania” homoseksualistów. Powodem, dla którego ta organizacja zwalczająca dyskryminację nie mogła działać na podstawie wniesionej skargi, było, że

„Te uwagi należy widzieć w kontekście wiary religijnej w islamie, co prawnie usuwa ich obraźliwy charakter”. Przedstawicielka MiND zakończyła, że uwagi te zostały uczynione w „kontekście debaty publicznej o interpretację Koranu… niektórzy muzułmanie rozumieją z Koranu, że geje powinni zostać zabici… W kontekście wyrazu religijnego istnieje w Holandii znaczny stopień wolności wyrazu. W dodatku, wyrażenia są użyte w kontekście debaty publicznej (jak interpretować Koran), co także usuwa obraźliwy charakter”.

Podczas więc gdy Geert Wilders był ścigany sądownie w Holandii za mówienie podczas kampanii wyborczej o „mniejszej liczbie Marokańczyków”, finansowana przez państwo organizacja nadzorująca przestrzeganie praw o niedyskryminacji, mówi, że grożenie homoseksualistom spaleniem, dekapitacją i masakrą jest w porządku, jak długo groźby te wypowiadają muzułmanie, bo Koran mówi im, że takie zachowanie jest nakazane. To może być jeden z najbardziej, jak dotąd, osłupiających przykładów dobrowolnego poddania się prawu szariatu na Zachodzie.

Rzecznik MiND przyznał później, po „dalszych badaniach” tej kwestii, że skarga została „niesłusznie oceniona” – ale dopiero po tym, jak parlamentarzysta holenderski wezwał do odebrania instytucji prowadzącej telefon zaufania państwowych funduszy.

W lutym 2016 r. duński sąd okręgowy , uznał za winnego człowieka za wypowiedzi na Facebooku, które, zdaniem sądu, były „obraźliwe i poniżające wobec wyznawców islamu”. Człowiek ten napisał:

„Ideologia islamu jest równie nienawistna, odrażająca, represyjna i mizantropiczna jak nazizmu. Olbrzymia imigracja islamistów do Danii jest najbardziej dewastującą rzeczą, jak zdarzyła się społeczeństwu duńskiemu w niedawnej historii”.

Został obłożony grzywną za „rasizm”. Sąd wyższej instancji obalił ten werdykt w maju 2016 r. Sąd uznał, że w rzeczywistości ten człowiek nie był winien rasizmu, bo jego wypowiedź była „skierowana na ideologię islamu i islamizmu”.

Jest niepokojące, że rządy zachodnie są tak chętne do rozprawiania się ze wszystkim, co choćby słabo przypomina to, co błędnie nazwano „islamofobią”, a co dosłownie znaczy irracjonalny strach przed islamem. Biorąc pod uwagę przemoc, jakiej jesteśmy świadkami, byłoby nieracjonalne nie bać się jego zagrożeń. Jak niedawno wskazała Shabnam Assadollahi w otwartym liście do członków parlamentu kanadyjskiego, istnieje całkiem sporo rzeczy w islamie, których całkiem zasadnie należy się bać.

Wystarczy, by wszystkie te rządy sprawdziły przemówienia jednego z najbardziej wpływowych żyjących uczonych islamskich islamu sunnickiego, duchowego przywódcy Bractwa Muzułmańskiego, Jusufa al-Karadawiego. Karadawi jest prezenterem jednego z najpopularniejszych programów Al Dżaziry, Szariat i życie, który osiąga około 60 milionów widzów z całego świata. Już w 1995 r. Karadawi powiedział na zjeździe Stowarzyszenia Muzułmańskiej Młodzieży Arabskiej w Toledo w Ohio: „Podbijemy Europę, podbijemy Amerykę! Nie mieczem, ale poprzez da’wa [działalność misyjną]”.

Da’wa, wezwanie do nawrócenia się, jest islamskim wezwaniem do podboju ziemi niemuzułmańskich bez przemocy, włącznie z Europą. Jak wyjaśnił Karadawi w nagraniu z 2007 r., celem podboju jest głównie zaprowadzenie prawa szariatu. Według Karadawiego, prawo szariatu powinno być w nowym kraju wprowadzane stopniowo przez okres pięciu lat, zanim zostanie wprowadzone w pełni. Prawo szariatu obejmuje obcinanie rąk za kradzież; zabijanie apostatów i homoseksualistów, dyskryminację i ucisk kobiet, jak w poligamii, bicie ich jako sposób ich „dyscyplinowania” i tak dalej. Dla tych ludzi Zachodu, którzy studiowali islam i wysłuchali, co mają do powiedzenia najbardziej wpływowi uczeni islamscy, w islamie jest całkiem sporo rzeczy, co do których można odczuwać „fobię”. Byłoby orzeźwiające usłyszeć poglądy przywódców i sądów europejskich na te aspekty prawa szariatu, zamiast ich niemal rytualnych potępień tych, którzy rzeczywiście studiowali islamskie źródła i starają się podnieść świadomość o naturze prawa szariatu.

Podczas gdy stawianie przed sądem i karanie ludzi, którzy krytykują islam, staje się bardziej powszechne w Europie, ta praktyka była dawniej zarezerwowana tylko dla krajów islamskich, oficjalnie rządzonych przez prawo szariatu, takich jak Arabia Saudyjska lub Pakistan, gdzie obrażanie islamu jest zabronione.

Wielka szkoda, że sądy europejskie i inne organy państwowe zaczęły postępować według wskazówek prawa islamskiego. Najwyraźniej sędziowie i politycy europejscy nie potrafią już docenić olbrzymiej wolności, która kiedyś była normą na tym kontynencie i którą wydają się aż nazbyt chętni znieść z własnej nieprzymuszonej woli.


źródło: gatestoneinstitute.org

Autor: Judith Bergman

94 komentarz do “W Europie krytyka islamu staje się nielegalna

  1. Swiete slowa! Lewacy, w kazdej formie, to nic innego jak parszywe robactwo, stonka. Wszyscy, ktorzy popieraja jakiekolwiek lewackie partie czy organizacje, nawet ci co mimo wszystko zagladaja na ndie.pl, popieraja islamizacje. Islamizacje i pedalizacje Europy i Polski.
   Robi sie coraz gorecej, nieszczescie wisi na wlosku i czas by dotarlo do wszystkich KODerastow i elektoratu PO, nowoczesnei i innych komuszych ugrupowan: glosujac na lewactwo stawiacie siebie na pozycji zdrajcow. Zdrajcow Polski, cywilizacji i kultury, z ktorej wyrosliscie! A zdrajcy beda kiedys rozliczeni.

    1. @Krzysztof lewaku, to nie twoje forum, jeśli poprzedni rząd „po” (po celowo z małej litery) dalej by rządziło, to już byłoby pozamiatane i dostalibyśmy 120 000 ciapatych w nagrodę za niegłosowanie na PIS, zaraz po tym połączyliby rodziny i mamy 400 000 ciapaków jak nic!!!! wiec z łaski swojej odpitol się od partii, która coś robi dla narodu, ciężko jest posprzątać po poprzednikach, ale się starają!!!

     1. @ocoloto Nie ma co człowieka od razu obrażać „lewakiem”. Ja głosuję na PiS, choć jestem dużo bardziej na prawo od nich. Właśnie dlatego, że mieli szansę – i wykorzystali ją – na odstawienie PO od koryta. W Polsce jednak potrzebna jest wolta by wyjść z Unii. Obawiam się, że PiS tego nie zrobi. Potem będą tego żałowali. Z Unią jednak niczego już nie ugramy. Wycisną nas jak cytrynę. Teraz PiS ma argumenty. Kukizy raczej poparłyby decyzję o wyjściu z UE. Nie potrzeba do tego ani referendum ani zmiany konstytucji.

     2. Kukizy też mogłyby okazać się lpr-ami . giert też zablokował – na klka lat-przedwojenny ruch pt. ONR aby prawdzi go nie przytulili . nawet dzisiaj jest chyba tzw sympolicznym przewodniczacym , ktory jednak nie ma honoru odstąpić , mimo ze członkowie wysmiewają go, za lewacką po-stawę .

     3. Człowieku nie każdy kto krytykuje PIS jest lewakiem, może to dotrze do twojej zakutej pały…uważam lewactwo za wrzód europejski ale nie popieram tez sekty PISowskiej…..czy nie umiesz tego odróżnić..ciapasy nie garna sie do Polski bo u nas nie podskoczą, gównianą kasę dostaną i w ryja na ulicy…i jest git, Europa juz przepala a my sie będziemy trzymać bo mamy Polska mentalność i c..a nam ciapasy zrobią..ale przestańmy pieprzyć ze to wszystko zasługa Jarka i PISowskich giermków.

     4. PISciule i lewaki minusują jednocześnie. Ogarnijcie się pisowcy bo pis to tak naprawdę lewica bo prawica to z nich żadna

     5. skoro nawet w takim małym Ełku ( 60 tys ludzi ) jest już co najmniej kilkunastu nowych imigrantów – muzułmanów to w W-wie , na śląsku, Krakowie czy Wrocławiu jest ich pewnie kilkanaście tysięcy. Więc nie mów że się nie garną bo nie wszyscy się dostaną do Niemiec, a tam już przecież kebabownie na każdej ulicy, więc swoich nie otworzą. W Polsce konkurencja na tym polu mała.

     6. no to jest albo swiadomym albo nieświadomym- tvn – owym lewakiem , bo jednak to zasługa PiS-u .

     7. @ocoloto przecież on ma racje i jego wypowiedz w żadnym wypadku nie wskazuje na to by był lewakiem !Ja też osobiście uważam ze PIS to kłamcy i będą nas islamizować tylko innym sposobem a to co robią na tą chwile to tylko po to żeby nie stracić elektoratu który na nich glosował do czasu aż pozbędą się opozycji . Gdyby piskłamcy chcieli coś z tym wszystkim zrobić to już dawno zakazali by sponsorowania budowy meczetów przez terrorystów i zbanowali by każdy rodzaj islamu poza tym tatarskim bo Tatarzy to tak naprawdę nie są muzułmanie to jest coś zupełnie innego ale na tą chwile nawet oni są już indoktrynowani przez prawdziwych muzułmanów i tylko patrzeć jak na życzenie pis ciołków zaczną się wysadzać

     8. moze i nie kumasz ale medium tutejsze , gdyby nie służyło lewactwu , to posty nie wyglądałyby jak na ynteri. zanim sie zwolali po-nóżki to tutaj post pro PiS-owski wygladał tak 83 + a przciw 9

     9. Pięknie tutaj widać poparcie dla lewactwa, ktoremu media kolonialne po-zwalają przyznawać sobie ponad 20 % poparcia a tutaj wychodzi mizerne ok. 12 % .

   1. Biorąc na logikę, ci, którzy stawiają minusy są albo beznadziejnie głupi i odporni na wiedzę, albo psychicznie chorzy, albo są lub chcą być muzułmanami. Sprawa jest prosta. Popierając lewactwo przykładami rękę do islamizacji. Koniec kropka.

  1. Witaj Daga. No i tu paradoks My nie mozemy ich krytykowac a Oni mogą nas z błotem mieszac -sprawiedliwośc pełna geba np. uderzysz człowieka nie żyda =wybryk chuligański -uderzysz żydka =paka….zydek uderzy Ciebie =obrona konieczna.Wprowadzenie tego pojecia antysem… w Polsce było błędem od tego czasu widać Ich namolne rządania i wywyzszenia…..szkoda że nie mam zadnej władzy wykonawczej hehe bo bym zredukował ludnośc w Polsce do kilkunastu moze milionów ale zostaliby sami Polacy =patrioci.Jeśli każdy z Nas będzie „robił” „porządki”juz na swoim podwórku moze zaswieci sie wreszcie światełko w tunelu.Pozdrawiam.

   1. W rewolucyjnej, demonokratycznej jEwropie (zwanej przewrotnie 'demokratyczną’) jedyna dopuszczona tolerastia to tzw. TOLERANCJA REPRESYJNA, która sprowadza się do tego, że tolerować można tylko – a wręcz wymaga się afirmacji – zboczeń sexualnych i lewicowości (to zresztą jest nierozłączny piekielny tandem), a wszelkim środkami, łącznie z krwawym terrorem państwowym należy tłumić prawicowość, patriotyzm i nacjonalizm.

    WYKŁADY OBOWIĄZKOWE:
    1. Historia marksizmu – rozmowa z Krzysztofem Karoniem
    https://www.youtube.com/watch?v=f05xxaalKz4

    2. HISTORIA MARKSIZMU CZ. 1/5 WPROWADZENIE I PREHISTORIA
    https://www.youtube.com/watch?v=uF63OWKRTbc

    i kolejne 4 części – łatwo znaleźć.

   2. Uderzysz Zyda? Bodajzes sie nie narodzil!Wystarczy zabic mu psa ,a skutki sa oplakane na wiele pokolen naprzod ,przynajmniej tak to przedstawia niejaki Hartman ,ktorego tytul profesorski jest kpina z rozumu ,no ale jest to juz zmartwienie uczelni ,ktora mu ten tytul przyznala.Wracajac jednak do meritum…
    Hartman po tym , jak ktos kiedys zabil mu psa, poprzysiągl zemste calemu polskiemu narodowi !A oto cytat z jego pogrozek:

    „Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci.
    Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa.” Koniec cytaty.
    Tak wiec jestesmy ostrzezeni!

    1. ( Pierwsze słysze ! ) – Szczerze to aż zamarłem …. Niedowiary , że ktoś może być tak mściwy , a do tego wykształcony i tak jawnie ziać nienawiścią i to nie do jednostki , a do całego narodu ! To jakiś zwyrol zamordował ci psa , a nie naród – żydowski histeryczny pojebie !

 1. Phiiiii, islamofobia, cóż to jest tam jakaś islamofobia!
  Wypraszam sobie! Największą, najpotężniejszą, Najohydniejszą zbrodnią jaką może wyobrazić sobie ludzki umysł jest ANTYSEMITYZM !!!!

  1. soros – Przypominam ci, że to Niemcy mordowali Polaków i Żydów i Słowian w czasie IIWŚ. Teraz też lewaki niemieckie szykują nam zagładę. Posłużą się w tym celu brudną armią stworzoną z jeballahów. To Żydzi w Jerozolimie plują na pielgrzymów z Europy. Gardzą nimi bo są przecież narodem wybranym przez Ellohem. Z tego powodu uważają się za wywyższonych ponad inne narody.

  2. No to dlaczego rządy europejskie nie wsadzają do paki muzułmanów? Przecież oni są największymi żydożercami. Na przykład fancuscy żydzi emigrują do Izraela nie z powodu antysemityzmu francuzów ale z powodu wrogiego, grożącego ich życiu nastawienia muzułmanów.

   1. Warto wspomnieć o niezbyt przychylnym nastawieniu Izraela do przyjmowania żydów spoza niego. Europejscy żydzi to awangarda lewackich ujadaczy, a w Izraelu za lewackie poglądy można dostać kulkę w łeb. Nie po to wydają miliony na patriotyczne kształcenie młodzieży, żeby jakieś hartmany czy sorosy obrażały izraelskich mężczyzn i namawiały żydówki do ożenku z muzolstwem. Na koniec czasów Izrael będzie jednym z niewielu bastionów normalności i naszych sojuszników, bo tamtejsi żydzi to biedota, która doświadczyła już prześladowań w Europie i krwią zapłaciła za swój kraj. Żydzi, którym dobrze się układało siedzą teraz w europejskich rządach i rzucają swoim rodakom kłody pod nogi w postaci tabunów pastowanych. Podsumowując; wydaje mi się, że silny Izrael pomoże nam się jeszcze rozprawić z muzolstwem i żydowskimi zdrajcami walczącymi z cywilizacją.

  3. Masz jakiś ranking zbrodni? A to jak w 1915 Turcy wymordowali ok. miliona Ormian było mniejszą zbrodnią? Ja osobiście nie lubię Żydów za to, ze uważają się narodem wybranym. W dupie mam ich „wybraność”. Nie oznacza to, że któregokolwiek z nich bym skrzywdził. To antysemityzm?

 2. Tak się zamartwiają o ten islam, a jak opluwa się chrześcijaństwo to spoko … Jak to mówią jeśli chcesz wiedzieć kto tobą rządzi sprawdź kogo nie można ci krytykować. Europa zamienia się w reżim totalitarno/wyznaniowy a nas się śmią czepiać o demokracje …

 3. Oni nazywają się państwami demokratycznymi? To już totalna dyktatura!
  Wolność słowa? nie ma jej już nawet w samoobronie.
  Niech tylko ktoś sprowadzi takie metody do PL to wychodzę na ulicę.
  Kolejny raz proszę o granicę, żeby oddzielić się od tego euro-kalifatu.

  1. @Dem
   Zapamiętaj sobie, że i tak największą zbrodnią przeciw ludzkości jest problem z Trybunałem Konstytucyjnym w Polsce. I to jest koronny dowód na to, że w Polsce nie przestrzega się standardów demokracji. No, zapamiętaj sobie i nie bzdycz.
   A poza tym p. Karadawi nie dodaje, ze jak działalność misyjna będzie szła opornie to się ją wspomoże muzułmańskimi materiałami misyjnymi takimi jak maczeta czy kałach, czy co tam jest pod ręką a co pomoże „przekonać” niewiernego do najlepsiejszego wyznania pod Słońcem.

    1. Cieszę się więc niezmiernie, że jesteśmy tak mało demokratyczni… ja jestem za monarchią… No tak, będą mieli swoje pierwsze szeregi, wystarczy, że wręczą im odpowiednią flagę, i wyślą w odpowiednią stronę. Nie będą musieli brudzić dłoni.

     1. @Dem
      No ja też za monarchią. Ale Ci dodam jeszcze to w związku z tym „najlepsiejszym wyznaniem pod Słońcem”, że ja tego tak z sufitu nie wziąłem. Patrzę na Bergoglio i tak wychodzi.

  2. No nie ma, obywatel ma prawo tylko grzecznie placic haracze w postaci podatkow i nie zadawac zadnych pytan co robi wladza …. kon by sie usmial, oni maja kompletnie wypaczone pojecie na temat demokracji …. czekam kiedy prawicowe mainstreamowe media USA zaczna publicznie krytykowac rzady lewicy w Europie i pokazywac swiatu ze to oni lamia ,gwalca fundamenty demokracji do wolnosci slowa, tu nikt nikogo nie obraza po prostu ludzie komentuja rzeczywistosc i nazywaja rzeczy po imieniu i za to sa karani a islamisci moga doslownie wszystko, mowa nienawisci , morderstwa, gwalty i tam nikt z tego problemu nie robi bo wszystko jak widac idzie zgodnei z planem Anieli

    1. Przeczytaj historię IIWŚ Churchilla. Dostał literackiego Nobla za to. Kilka tomów ale doskonale widać jak on patrzył wówczas na sytuację. Często filmiki, które pokazują w TV są mocno wybiórcze i tendencyjne. Rzeczy niewygodne dzisiaj z powodu politpoprawności, są pomijane.

 4. Witam. Jeśli za kilka lub kilkanaście lat bedzie w Polsce podobnie i na taka skale jak na zachodzie trzeba bedzie „pozamykać wszystkie sprawy osobiste” wyjać broń i „rozwalać kazdego pseudopolaka -lewaka dopuki starczy sił i naboi…ostatniego zostawie sobie na koniec dla siebie by juz nie patrzeć na koniec upadajacej europejskiej cywilizacji.Napisałem kazdego pseudo a nie muzola -bo ci pierwsi to przyczyna wszystkiego złego a muzole tylko skutek takiego działania.

 5. A ja się zastanawiam czy kiedyś dojdzie do tego do czego doszło w Rumuni w 1989. Do wielkiej Europejskiej rewolucji że to całe lewactwo skończy jak Nicolae Ceaușescu. Wojsko, policja opowie się za społeczeństwem wszyscy wyjdą na ulicę i w ciągu paru chwil obalą tą islamsko-lewacką swołocz . Inaczej się chyba nie da.

 6. Coraz wyraźniej widać że to nie agresywni choć prymitywni muslimi są głównym zagrożeniem dla Europejczyków.Rozkładem Europy kieruje umocowane w mediach,bankach a nawet w kręgach polityki równie obce i równie wrogie żmijowe plemię!Europejczycy muszą głosować na Europejczyków.

  1. Nie, to nie ich wina, oni tacy byli, sa , i beda dopoki ich glowami rzadzi ksiega napisana przez proroka i jest jedynym wyznacznikiem tego jak maja postepowac. Jedyna i calkowita wine ponosza lewackie rzady ktore otworzyly dla nich granice tylko patrzec jak zostanie przekroczona masa krytyczna, wystarczy popatrzec co robia Muzulmanie w krajach/regionach w ktorych maja wiekszosc …. albo wojna albo trzeba bedzie uciekac

 7. Hm… widze że od Nowego Roku cusik jest na rzeczy w redakcji ndie.pl strona nie chce sie załadować albo są opóznienia (na innych stronach wszystko smiga jak nalezy -ale TU jest problem-komentarze jedne wchodza inne NIE czyli co? jakies Nakazy -Naciski odgórne w końcówce roku były na redakcje cenzura sie wkradła ?-nic nie sugeruje -próbuje tylko zrozumieć droga redakcjo

   1. @Daga Przykro o tym słyszeć. Większość tych zawiadomień, które składają pedały z Chooyinicjatywy (a robią to hurtowo) kończy się odmową wszczęcia. Niemniej zjawisko jest niepokojące, bo jeżeli władza pozwoli zakneblować ludziom usta i nie narzuci smyczy gnidom, to polegniemy z własnych rąk.

 8. Tym sposobem jak grzyby po deszczu powstawać będą kolejne ugrupowania polityczne z przechyłem na prawą stronę. Od umiarkowanych aż po skrajne – czyli nazistowskie. I wiecie co? Nikt nie będzie się już wtedy przejmował piętnem tego określenia. Pojawią się pierwsze głosy o nazwanie ulicy, placu czy skweru imieniem Andersa Breivika. Ale to jeszcze chwila, jeszcze nie jutro…

  1. Zapewne wiesz lub nie ale to co my Polacy i inne narody które cenią swoja kulture i tozsamośc nazywamy od dziada pradziada patriotyzmem do własnej ojczyzny to zachodnie media obecnie okreslaja to nazizmem i wszystkim co najgorsze .Kiedys było róznie za młodości u mnie wiadomo młody wiek budzi bunt czy sprzeciw tym czy owym sprawą ale nigdy nie było bym pluł na Polske -bo to nie rząd taki czy owaki tylko ludzie czyli naród stanowi panstwo polskie.Oczywiście zawsze były jakies „gnidy” w społeczenstwie obecnie w postaci kod-u (choc wiele z tych osób co sa na tych marszach nawet nie zdaja sobie sprawy co robia-jak szkodzą)-mógłbym powiedziec ze sa głupi…nie nie sa -sa zmanipulowani -zawsze „dobrym zwyczajem Polaka hehe było stac w opozycji do władzy …-ALE nie tym razem i nie dlatego ze PIS rzadzi tylko dlatego -ze ta akurat ma inne podejscie do własnego narodu (przynajmniej teraz )-(przynajmniej tak to teraz wyglada)-bo gdyby nie ta władza juz topili bysmy sie w tym „gów…islamskim”na własnych ziemiach-Tak głosowałem na nich ale tylko własnie i wyłacznie z powodu -„STOP-islamowi”-pamietam ich poprzednie rzady i bardzo duzo do zarzucenia mam -ale teraz to była jedyna słuszna decyzja .Moze ciut nie na temat i sie ciut zagalopowałem za co przepraszam.

  2. Przede wszystkim nazizm nie był ruchem prawicowym. To największa manipulacja lewactwa. Zarówno włoski faszyzm, jak i niemiecki nazizm wywodziły się z lewej strony politycznej. Nazizm to neologizm pochodzący od określenia „narodowy socjalizm”. Partia nazistowska to NSDAP – Narodowo-Socjalistyczna Niemiecka Partia Pracy. Jej poprzedniczka to DAP – Niemiecka Partia Robotnicza. NSDAP nawet czerwoną symboliką flagi nawiązywała do ruchu socjalistycznego. Ani partia faszystowska we Włoszech ani NSDAP w Rzeszy nie miały niczego wspólnego z partiami konserwatywnymi.

 9. No tak to teraz w FInlandii islamici bezkarnie beda mogli mordowac i maltretowac ludzi bo „taka jest ich religia” a europejczyk nie dosc ze nie bedzie mogl sie bronic to nawet krytykowac …. To jest rasizm przez duze R, Europejczycy sa obiektem rasizmu ze strony rzadow oraz muzulmanow …

  Jesli w Polsce dojdzie do tego samego to nie pozostanie nam nic innego niz emigracja do Australii albo USA tam jest w miare normalnie, tutaj swiat stanal na glowie, dzieja sie rzeczy ktore trudno byloby mi sobie wyobrazic 2 lata temu, zachodnie rzady promuja totalitaryzm, pedofilie, zabojstwa honorowe, terroryzm …. szok

  1. Kolego
   -nadałes sobie ładny nick i piszesz cos takiego?…..”Jesli w Polsce dojdzie do tego samego to nie pozostanie nam nic innego niz emigracja do Australii …………”czegos nie rozumiem? chcesz bys taki jak te ciapate ?-u nich wojna to zostawiaja kobiety i dzieci i spierniczaja do innych krajów? -łapiesz co masz pod ręka i idziesz na żywioł-walczyć z kazdym co poniewiera Twój kraj-inaczej tego nie widze.

   1. Na sibiriu putek będzie przyjmował białych roboli i każdemu da kałasznikowa oraz wiadro amunicji i tam będzie ostatni bastion białych normalnych ludzi którzy będą hodować renifery i polować na białe niedźwiedzie

 10. A ja uważam,że głównym wrogiem Europejczyków jest (coraz bardziej) totalitarne superpaństwo i miedzynarodowe organizacje kierowane przez banksterską „anglosaską” (np najbardziej widoczny Soros) elitę.A liberalizm i islamizm są bronmi przeciwko nam dlatego reżimy bronią obydwu jak tylko się da.Są tylko narzędziem.Oni nie zwalczają religii jako takiej tylko chrześcijaństwa i wszystko co europejskie.Nie da się inaczej wytłumaczyć promowania zarówno homoseksualistów jak i islamistów.Rozmiękczanie,podział,uzależnienie od wladz europejskich spoleczenstw by latwiej je kontrolować.Junkery i Timmermansy wiele razy mówili,że nie chcą jednolitych spoleczeństw.Dlatego ich celem nie jest kalifat jako taki tylko państwo totalitarne,a postęp techniczny w kolejnych dekadach na pewno ulatwi kontrolę nad dużymi masami ludzkimi i totalną kontrolę jednostki z czytaniem w myslach włącznie…To nie są zarty.Skutkiem ich działań na pewno będzie(czesciowa) islamizacja i zniszczenie europejskich społeczenstw.Jak im się nie powiedzie to kalifat i rządy islamistów są alternatywą.Żadna z tych opcji nie jest dla nas dobra!

  1. Globaliści sterują demoliberałami którzy mają do dyspozycji lewaków i islamistów. Te dwie ostatnie siły służą do rozwalania kontynentu europejskiego. Celem globalistów jest zniszczenie chrześcijaństwa, państw narodowych i białych ludzi. Inwazja islamskich dzikusów korzystających ze wsparcia lewackich przygłupów była i jest celowym działaniem obliczonym na powolne osiągnięcie tych trzech celów.

 11. Pamietamy wszyscy swiezy jeszcze wypadek podpalenia w hol. Culemborg plywalni przeznaczonej na meczet.Ogloszono zbiorke pieniedzy na odbudowe obiektu i juz jest na koncie …€230 tys!No prosze ,kase ciapaci maja i tylko pozostaje podywagowac ,jaka bylaby rekacja hol. chrzescijan ,gdyby chodzilo o odbudowe swiatyni chrzescijanskiej ,niech bedzie nawet protestanckiej!

 12. „Prawo szariatu obejmuje obcinanie rąk za kradzież; zabijanie apostatów” „obrażanie islamu jest zabronione”„Walcz i zabijaj niewiernych, gdziekolwiek ich znajdziesz…” (9:5) ” Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i wszyscy poddadzą się religii Allaha” (8:39)
  Wprowadźmy to w stosunku do muzłumanów. Jeżeli muzłumanin okradnie białego obcinamy rękę. Jeżeli ktoś przejdzie na islam zostanie zabity. Dla nas niewiernym jest islamista więc zwalczajmy ich, aż nie będzie już buntu i wszyscy dostosują się do naszych praw. Wprowadźmy islamistom ich szariat.

 13. Dlaczego autorzy takich artykulow nawet na portalach niezaleznych sa poprawni politycznie jak jakies lewaki i nie nazywaja zjawisk po imieniu? Dlaczego omijaja te -jakze prawdziwe – okreslenia jak : dyktatura, zamordyzm, totalitaryzm, autokratyzm, zniewolenie – odnosnie tego co dzieje sie na lewackim zachodzie. Te powiazania jezykowe powinny wejsc na stale do jezyka polskiego.

 14. ( Cóż za wspaniała zachodnia demokracja – żyć nie umierać . ) – I te zlewackie faryzeusze , zakłamane gnidy mają nas czelnośc pouczać o demokracji ??? Ja pier…. ole ! Niestety żyjemy w czasach , gdzie świat naprawdę staje na głowie !

 15. Nadymacie się „Prawaki”,a Islam i tak powoli podbija Europę.Klepać komentarze,jacy Wy to jesteście silni i gotowi na walkę z tą religią i jej wyznawcami,to każdy potrafi,ale co zrobiliście oprócz tego?Nic.Bo jesteście zwykłe cioty,wykastrowane eunuchy i dopiero jak Wam łby zaczną odcinać obudzicie się,ale będzie już za późno.CIOTY,hehehe.

  1. Wnioskujesz, oceniasz przez pryzmat swojej postaci? Widzę, że już tu każdego poznałeś? Ja już jestem z czegoś dumny w tej sprawie, i nie ze względu na komentarze… Ja myślałem, że ciotami są lewaki. Idąc twoim punktem widzenia, po co pisałeś ten komentarz?

  2. Do jasnie pana Szwejo-A co zrobiłes TY!!! ze innych chcesz oceniać? zarzucasz IM ze pisza -a TY co tu robisz? Sa ludzie inteligentni są i mądrzy i ciut mniej ale są i kretyni -a TY nie zaliczasz się po tej swojej wypowiedzi do Tych inteligentnych i mądrych czy nawet mniej….niestety.Mógłbym Cie zbluzgac jak Ty innych ale po co? przeciez i tak nie dotrze TO do Ciebie.
   Jestem zadowolony ze tak wiele osób młodszego pokolenia dostrzega zagrozenie jakim jest islam w kazdej postaci -niech pisza i głosza swoje poglady a w miedzyczasie o ile to mozliwe niech sie uczą -na walke przyjdzie czas pózniej dla nich …zastapią starszych….Cóz -jeszcze mógłbym cos dodac …no ale przeciez mozesz tego nie ogarnać w całosci.

  3. Jeśli chodzi o napływ nieproszonych gości, ostatnio kupiłem sobie parę zabawek, tak na wszelki wypadek. Co prawda to tylko broń biała, bo palna jest w Polsce na cenzurowanym, ale lepszy rydz niż nic. I co ty na to, Szweju? Zadowolony?

 16. Kiedy czytałem „1984” w latach 90-tych byłem pewien, że to już się nie zdarzy, a książka będzie tylko wspomnieniem i alegorią tego, co przeżyłem przez 20 lat w semi-komunizmie PRL.
  Myliłem się. Panie Orwell – chylę czoła – chapeau bas, hats off przed wieszczem.

 17. Erdogan wyraźnie powiedział, że nie ma czegoś takiego jak radykalny islam, jest jeden islam, którego celem jest podbicie świata. Wymyślanie przez lewactwo jakichś nieistniejących bytów służy jedynie dezinformacji i politycznej poprawności.

 18. Tak naprawdę to islam jest tylko narzędziem z rękach lewacko-masońskiego lobby. Celem jest zniszczenie państw narodowych i chrześcijaństwa, oraz stworzenie w Europie nowego tworu w stylu USA. To znaczy jednolitego superpaństwa, które będzie miało dotychczas istniejące państwa jako swoje prowincje. Wg mnie to wariacki pomysł, ale są ludzie, którzy w to wierzą i do tego dążą. A przy okazji, właśnie w tym roku przypada 300 lat od powstania masonerii. Trzeba przyznać, że trochę chłopaki namieszali przez ten czas. Rewolucja francuska, komunizm (pochodna marksizmu), nazizm, rewolucja seksualna, gender, a teraz islamizacja Europy. No brawo panie i panowie masoni, dobrze wam idzie. Demolka pełną gębą. I co jesteście z siebie dumni? Wg mnie nie ma z czego. Nie wiem, czy fajnie wam będzie żyć w świecie, jaki sami żeście stworzyli, no ale cóż, dostaniecie to, czego chcieliście.

 19. chyba te rządy sa nielegalne..dobrze rzekl la Farage mowiac w bruseli..zachowujecie sie jak mafia.Dobrze ze Polską nie rzadzi PO bo jutro by obwiescili ,że juz calkowicie zniewolili narod i moga robic co chcą..

Dodaj komentarz