Kilka rządów europejskich oznajmiło wyraźnie swoim obywatelom, że krytykowanie europejskiej polityki migracyjnej lub migrantów jest karalne i może prowadzić do aresztowania, oskarżenia, a także skazania. Chociaż takie praktyki stanowią charakterystykę zachowania państwa policyjnego, rządy europejskie nie zatrzymują się na tym. Idą jeszcze dalej, by zapewnić, że islam ogólnie również nie jest krytykowany.

Finlandia jest krajem europejskim, który ostatnio przejął sposób, w jaki władze europejskie karzą tych, którzy krytykują islam. Według fińskiej witryny informacyjnej YLE, sąd okręgowy w Pirkanmaa uznał polityk Partii Finów, Terhi Kiemunki, winną „szkalowania i obrażania wyznawców wiary islamskiej” w poście na blogu Uusi Suomi. Pisała tam ona, że wszyscy terroryści w Europie są muzułmanami. Sąd uznał, że kiedy Kiemunki pisała o „represyjnej, nietolerancyjnej i pełnej przemocy religii i kulturze”, chodziło jej o wiarę islamską.

Podczas procesu zapytano Kiemunki, dlaczego nie zrobiła rozróżnienia między islamem i radykalnym islamem. Odpowiedziała, że chciała odnieść się do szerzenia kultury i religii islamskiej i że „prawdopodobnie powinna była” mówić o zradykalizowanych elementach religii zamiast o wierze jako całości. Kiemunki została skazana na zapłacenie grzywny w wysokości 450 euro. Jej adwokat odwołał się od wyroku.

Kiemunki wydała po wyroku komunikat prasowy, w którym powiedziała:

„Nadal uważam, że przytaczanie faktów statystycznych lub też dzielenie się opinią, nie jest przestępstwem, jeśli to się komuś nie podoba… Napisałam, że nie chcę, by nasz kraj został przejęty przez kulturę i prawo oparte na pełnej przemocy, nietolerancyjnej i represyjnej religii”.

W Finlandii Terhi Kiemunki, polityk Partii Finów, została przez sąd uznana za winną „szkalowania i obrażania wyznawców wiary islamskiej”. (Zrzut z ekranu: YouTube)

Według YLE dodała, że jej esej nie uogólniał opinii muzułmanów, ale podkreślał, że nie wszyscy muzułmanie są terrorystami. „W tych czasach, szczególnie w niedawnej przeszłości i teraźniejszości, wszyscy sprawcy zamachów terrorystycznych okazali się muzułmanami”.

Tak więc w Finlandii od czasu tej decyzji sądowej obywatele mają teraz obowiązek czynienia rozróżnienia między „islamem” i „radykalnym islamem”, bo mogą zostać oskarżeni i obłożeni grzywną za „szkalowanie i obrażanie wyznawców wiary islamskiej”. Jak powiedział prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdogan: „Te opisy są bardzo paskudne, są obraźliwe i są obelgą dla naszej religii. Nie ma umiarkowanego i nieumiarkowanego islamu. Islam jest islamem i koniec”. Są ekstremistyczni i nieekstremistyczni muzułmanie, ale jest tylko jeden islam.

Szkoda, że Kiemunki nie przedstawiła sądowi cytatów z Koranu, takich jak „Walcz i zabijaj niewiernych, gdziekolwiek ich znajdziesz…” (9:5) ” Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i wszyscy poddadzą się religii Allaha” (8:39). Może wówczas sąd próbowałby przynajmniej wyjaśnić publiczności w bardziej konkretnych szczegółach różnicę między „islamem” i „radykalnym islamem”.

W Holandii finansowane przez państwo biuro antydyskryminacji (MiND) ma telefon zaufania, osoba obsługujące ten telefon odpowiedziała, że biuro nie może reagować w sprawie zażalenia o groźbach śmierci przeciwko homoseksualistom, które zamieszczono na forum w Internecie, w których zamieszczający groźby muzułmanin wzywał do „palenia, dekapitacji i masakrowania” homoseksualistów. Powodem, dla którego ta organizacja zwalczająca dyskryminację nie mogła działać na podstawie wniesionej skargi, było, że

„Te uwagi należy widzieć w kontekście wiary religijnej w islamie, co prawnie usuwa ich obraźliwy charakter”. Przedstawicielka MiND zakończyła, że uwagi te zostały uczynione w „kontekście debaty publicznej o interpretację Koranu… niektórzy muzułmanie rozumieją z Koranu, że geje powinni zostać zabici… W kontekście wyrazu religijnego istnieje w Holandii znaczny stopień wolności wyrazu. W dodatku, wyrażenia są użyte w kontekście debaty publicznej (jak interpretować Koran), co także usuwa obraźliwy charakter”.

Podczas więc gdy Geert Wilders był ścigany sądownie w Holandii za mówienie podczas kampanii wyborczej o „mniejszej liczbie Marokańczyków”, finansowana przez państwo organizacja nadzorująca przestrzeganie praw o niedyskryminacji, mówi, że grożenie homoseksualistom spaleniem, dekapitacją i masakrą jest w porządku, jak długo groźby te wypowiadają muzułmanie, bo Koran mówi im, że takie zachowanie jest nakazane. To może być jeden z najbardziej, jak dotąd, osłupiających przykładów dobrowolnego poddania się prawu szariatu na Zachodzie.

Rzecznik MiND przyznał później, po „dalszych badaniach” tej kwestii, że skarga została „niesłusznie oceniona” – ale dopiero po tym, jak parlamentarzysta holenderski wezwał do odebrania instytucji prowadzącej telefon zaufania państwowych funduszy.

W lutym 2016 r. duński sąd okręgowy , uznał za winnego człowieka za wypowiedzi na Facebooku, które, zdaniem sądu, były „obraźliwe i poniżające wobec wyznawców islamu”. Człowiek ten napisał:

„Ideologia islamu jest równie nienawistna, odrażająca, represyjna i mizantropiczna jak nazizmu. Olbrzymia imigracja islamistów do Danii jest najbardziej dewastującą rzeczą, jak zdarzyła się społeczeństwu duńskiemu w niedawnej historii”.

Został obłożony grzywną za „rasizm”. Sąd wyższej instancji obalił ten werdykt w maju 2016 r. Sąd uznał, że w rzeczywistości ten człowiek nie był winien rasizmu, bo jego wypowiedź była „skierowana na ideologię islamu i islamizmu”.

Jest niepokojące, że rządy zachodnie są tak chętne do rozprawiania się ze wszystkim, co choćby słabo przypomina to, co błędnie nazwano „islamofobią”, a co dosłownie znaczy irracjonalny strach przed islamem. Biorąc pod uwagę przemoc, jakiej jesteśmy świadkami, byłoby nieracjonalne nie bać się jego zagrożeń. Jak niedawno wskazała Shabnam Assadollahi w otwartym liście do członków parlamentu kanadyjskiego, istnieje całkiem sporo rzeczy w islamie, których całkiem zasadnie należy się bać.

Wystarczy, by wszystkie te rządy sprawdziły przemówienia jednego z najbardziej wpływowych żyjących uczonych islamskich islamu sunnickiego, duchowego przywódcy Bractwa Muzułmańskiego, Jusufa al-Karadawiego. Karadawi jest prezenterem jednego z najpopularniejszych programów Al Dżaziry, Szariat i życie, który osiąga około 60 milionów widzów z całego świata. Już w 1995 r. Karadawi powiedział na zjeździe Stowarzyszenia Muzułmańskiej Młodzieży Arabskiej w Toledo w Ohio: „Podbijemy Europę, podbijemy Amerykę! Nie mieczem, ale poprzez da’wa [działalność misyjną]”.

Da’wa, wezwanie do nawrócenia się, jest islamskim wezwaniem do podboju ziemi niemuzułmańskich bez przemocy, włącznie z Europą. Jak wyjaśnił Karadawi w nagraniu z 2007 r., celem podboju jest głównie zaprowadzenie prawa szariatu. Według Karadawiego, prawo szariatu powinno być w nowym kraju wprowadzane stopniowo przez okres pięciu lat, zanim zostanie wprowadzone w pełni. Prawo szariatu obejmuje obcinanie rąk za kradzież; zabijanie apostatów i homoseksualistów, dyskryminację i ucisk kobiet, jak w poligamii, bicie ich jako sposób ich „dyscyplinowania” i tak dalej. Dla tych ludzi Zachodu, którzy studiowali islam i wysłuchali, co mają do powiedzenia najbardziej wpływowi uczeni islamscy, w islamie jest całkiem sporo rzeczy, co do których można odczuwać „fobię”. Byłoby orzeźwiające usłyszeć poglądy przywódców i sądów europejskich na te aspekty prawa szariatu, zamiast ich niemal rytualnych potępień tych, którzy rzeczywiście studiowali islamskie źródła i starają się podnieść świadomość o naturze prawa szariatu.

Podczas gdy stawianie przed sądem i karanie ludzi, którzy krytykują islam, staje się bardziej powszechne w Europie, ta praktyka była dawniej zarezerwowana tylko dla krajów islamskich, oficjalnie rządzonych przez prawo szariatu, takich jak Arabia Saudyjska lub Pakistan, gdzie obrażanie islamu jest zabronione.

Wielka szkoda, że sądy europejskie i inne organy państwowe zaczęły postępować według wskazówek prawa islamskiego. Najwyraźniej sędziowie i politycy europejscy nie potrafią już docenić olbrzymiej wolności, która kiedyś była normą na tym kontynencie i którą wydają się aż nazbyt chętni znieść z własnej nieprzymuszonej woli.


źródło: gatestoneinstitute.org

Autor: Judith Bergman

94
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
33 Comment threads
61 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
54 Comment authors
heloPudzianPapieskija33JunAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anty
Gość
Anty

Czy kto ma jeszcze watpliwosci, ze yebane lewactwo chce zniszczyc ten kontynent ? My jako obywatele nie mozemy do tego dopuscic.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Swiete slowa! Lewacy, w kazdej formie, to nic innego jak parszywe robactwo, stonka. Wszyscy, ktorzy popieraja jakiekolwiek lewackie partie czy organizacje, nawet ci co mimo wszystko zagladaja na ndie.pl, popieraja islamizacje. Islamizacje i pedalizacje Europy i Polski. Robi sie coraz gorecej, nieszczescie wisi na wlosku i czas by dotarlo do… Czytaj więcej »

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Nie wiem jak Ty ale ja mam zle przeczucia. Musimy szybko zbudowac silne panstwo zeby miec szanse sie obronic. Z PISem u wladzy tego nie zrobimy.

ocoloto
Gość
ocoloto

@Krzysztof lewaku, to nie twoje forum, jeśli poprzedni rząd „po” (po celowo z małej litery) dalej by rządziło, to już byłoby pozamiatane i dostalibyśmy 120 000 ciapatych w nagrodę za niegłosowanie na PIS, zaraz po tym połączyliby rodziny i mamy 400 000 ciapaków jak nic!!!! wiec z łaski swojej odpitol… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

@ocoloto Nie ma co człowieka od razu obrażać „lewakiem”. Ja głosuję na PiS, choć jestem dużo bardziej na prawo od nich. Właśnie dlatego, że mieli szansę – i wykorzystali ją – na odstawienie PO od koryta. W Polsce jednak potrzebna jest wolta by wyjść z Unii. Obawiam się, że PiS… Czytaj więcej »

Jun
Gość
Jun

Kukizy też mogłyby okazać się lpr-ami . giert też zablokował – na klka lat-przedwojenny ruch pt. ONR aby prawdzi go nie przytulili . nawet dzisiaj jest chyba tzw sympolicznym przewodniczacym , ktory jednak nie ma honoru odstąpić , mimo ze członkowie wysmiewają go, za lewacką po-stawę .

Sikor
Gość
Sikor

Człowieku nie każdy kto krytykuje PIS jest lewakiem, może to dotrze do twojej zakutej pały…uważam lewactwo za wrzód europejski ale nie popieram tez sekty PISowskiej…..czy nie umiesz tego odróżnić..ciapasy nie garna sie do Polski bo u nas nie podskoczą, gównianą kasę dostaną i w ryja na ulicy…i jest git, Europa… Czytaj więcej »

vbnm
Gość
vbnm

PISciule i lewaki minusują jednocześnie. Ogarnijcie się pisowcy bo pis to tak naprawdę lewica bo prawica to z nich żadna

Tomekk
Gość
Tomekk

skoro nawet w takim małym Ełku ( 60 tys ludzi ) jest już co najmniej kilkunastu nowych imigrantów – muzułmanów to w W-wie , na śląsku, Krakowie czy Wrocławiu jest ich pewnie kilkanaście tysięcy. Więc nie mów że się nie garną bo nie wszyscy się dostaną do Niemiec, a tam… Czytaj więcej »

Jun
Gość
Jun

no to jest albo swiadomym albo nieświadomym- tvn – owym lewakiem , bo jednak to zasługa PiS-u .

vbnm
Gość
vbnm

@ocoloto przecież on ma racje i jego wypowiedz w żadnym wypadku nie wskazuje na to by był lewakiem !Ja też osobiście uważam ze PIS to kłamcy i będą nas islamizować tylko innym sposobem a to co robią na tą chwile to tylko po to żeby nie stracić elektoratu który na… Czytaj więcej »

Jun
Gość
Jun

moze i nie kumasz ale medium tutejsze , gdyby nie służyło lewactwu , to posty nie wyglądałyby jak na ynteri. zanim sie zwolali po-nóżki to tutaj post pro PiS-owski wygladał tak 83 + a przciw 9

Jun
Gość
Jun

Pięknie tutaj widać poparcie dla lewactwa, ktoremu media kolonialne po-zwalają przyznawać sobie ponad 20 % poparcia a tutaj wychodzi mizerne ok. 12 % .

ggg
Gość
ggg

tym bardziej z lewakami , którzy chętnie przyjmą najeżdżców

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Daj mi altenatywę, tylko taką która jest do zrealizowania. Gdzie ty żyjesz człowieku? Widzę, że zaglądasz na NDIE.pl, ale artykułów tu zamieszczanych to już nie masz czasu czytać.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Biorąc na logikę, ci, którzy stawiają minusy są albo beznadziejnie głupi i odporni na wiedzę, albo psychicznie chorzy, albo są lub chcą być muzułmanami. Sprawa jest prosta. Popierając lewactwo przykładami rękę do islamizacji. Koniec kropka.

blantomat
Gość
blantomat

Jebać ich. Zajmijmy się Polską!

Daga
Użytkownik

Niedobrze oj niedobrze,u nas póki co Żydów nie wolno krytykowac, oby nie doszło u nas do sytuacji w jakiej sa w/w państwa. Wtedy skutecznie zamkną nam wszystkim mordę. Jak z tym będziemy walczyć?

Remik71
Użytkownik

Witaj Daga. No i tu paradoks My nie mozemy ich krytykowac a Oni mogą nas z błotem mieszac -sprawiedliwośc pełna geba np. uderzysz człowieka nie żyda =wybryk chuligański -uderzysz żydka =paka….zydek uderzy Ciebie =obrona konieczna.Wprowadzenie tego pojecia antysem… w Polsce było błędem od tego czasu widać Ich namolne rządania i… Czytaj więcej »

dr.
Gość
dr.

W rewolucyjnej, demonokratycznej jEwropie (zwanej przewrotnie ‚demokratyczną’) jedyna dopuszczona tolerastia to tzw. TOLERANCJA REPRESYJNA, która sprowadza się do tego, że tolerować można tylko – a wręcz wymaga się afirmacji – zboczeń sexualnych i lewicowości (to zresztą jest nierozłączny piekielny tandem), a wszelkim środkami, łącznie z krwawym terrorem państwowym należy tłumić… Czytaj więcej »

Publiusz
Gość
Publiusz

Uderzysz Zyda? Bodajzes sie nie narodzil!Wystarczy zabic mu psa ,a skutki sa oplakane na wiele pokolen naprzod ,przynajmniej tak to przedstawia niejaki Hartman ,ktorego tytul profesorski jest kpina z rozumu ,no ale jest to juz zmartwienie uczelni ,ktora mu ten tytul przyznala.Wracajac jednak do meritum… Hartman po tym , jak… Czytaj więcej »

Chory swiat
Użytkownik

( Pierwsze słysze ! ) – Szczerze to aż zamarłem …. Niedowiary , że ktoś może być tak mściwy , a do tego wykształcony i tak jawnie ziać nienawiścią i to nie do jednostki , a do całego narodu ! To jakiś zwyrol zamordował ci psa , a nie naród… Czytaj więcej »

BELL
Gość
BELL

JEWS,FUCK OFF FROM POLAND!

Zorro
Gość
Zorro

Jestem wielkim krytykiem islamu podzielam poglad Winstona Churchila ,ze islam jest tym samym dla ludzi czym wscieklizna dla psow …………..a teraz mnie aresztujcie hahaaaaaaaaaaaaa

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Ogladalem dokument o Churchilu – to byl naprawde madry facet, szkoda ze takich ludzi nie ma juz w dzisiejszym swiecie (na szczytach wladzy w EUropie)

Olchu
Użytkownik

A podlinkujesz ten dokument? Chętnie obejrze

easyrider
Użytkownik

Przeczytaj historię IIWŚ Churchilla. Dostał literackiego Nobla za to. Kilka tomów ale doskonale widać jak on patrzył wówczas na sytuację. Często filmiki, które pokazują w TV są mocno wybiórcze i tendencyjne. Rzeczy niewygodne dzisiaj z powodu politpoprawności, są pomijane.

Chory swiat
Użytkownik

Mądry , ale tylko dla swojego kraju , niestety .

Aleyak
Gość
Aleyak

Byl bezwzgledny dla Polski i Polakow. Niech mu ziemia….

I co Anglikom przyszlo z jego madrosci…?

marju73
Gość
marju73

O Churchilu. Henryk Pająk „Bestie końca czasu”. Strony 43,125,230,231,232,382.Kto chce może przeczytać i skonfrontować z informacjami podawanymi przez mainstream.

Paff
Użytkownik

Napiszę, póki jeszcze można – pierdolę islam i wszystkich wyznawców tej zbrodniczej ideologii! Na każdego islamistę znajdzie się kulka.

Wojtek
Gość
Wojtek

Islam to bandycka, zbrodnicza, ludobójcza, terrorystyczna ideologia polityczna a dopiero potem religia

Paff
Użytkownik

Religią jest na tej samej zasadzie, na jakiej były nią nazizm i komunizm. Religia dla zbrodniarzy, zboczeńców i zwyrodnialców. Zgadzam się.

BELL
Gość
BELL

ja esel,żope wycieram talmudem i gw!!!

Erinti
Użytkownik

Jak trzeba zasponsoruję

XaX
Gość
XaX

Tak się zamartwiają o ten islam, a jak opluwa się chrześcijaństwo to spoko … Jak to mówią jeśli chcesz wiedzieć kto tobą rządzi sprawdź kogo nie można ci krytykować. Europa zamienia się w reżim totalitarno/wyznaniowy a nas się śmią czepiać o demokracje …

Dem
Użytkownik

Oni nazywają się państwami demokratycznymi? To już totalna dyktatura!
Wolność słowa? nie ma jej już nawet w samoobronie.
Niech tylko ktoś sprowadzi takie metody do PL to wychodzę na ulicę.
Kolejny raz proszę o granicę, żeby oddzielić się od tego euro-kalifatu.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Dem Zapamiętaj sobie, że i tak największą zbrodnią przeciw ludzkości jest problem z Trybunałem Konstytucyjnym w Polsce. I to jest koronny dowód na to, że w Polsce nie przestrzega się standardów demokracji. No, zapamiętaj sobie i nie bzdycz. A poza tym p. Karadawi nie dodaje, ze jak działalność misyjna będzie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Ps (@Dem)
Oczywiście „przekonać” ostatecznie. Co za niedopatrzenie… Już lecę na dywanik…

Dem
Użytkownik

Cieszę się więc niezmiernie, że jesteśmy tak mało demokratyczni… ja jestem za monarchią… No tak, będą mieli swoje pierwsze szeregi, wystarczy, że wręczą im odpowiednią flagę, i wyślą w odpowiednią stronę. Nie będą musieli brudzić dłoni.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Dem
No ja też za monarchią. Ale Ci dodam jeszcze to w związku z tym „najlepsiejszym wyznaniem pod Słońcem”, że ja tego tak z sufitu nie wziąłem. Patrzę na Bergoglio i tak wychodzi.

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

No nie ma, obywatel ma prawo tylko grzecznie placic haracze w postaci podatkow i nie zadawac zadnych pytan co robi wladza …. kon by sie usmial, oni maja kompletnie wypaczone pojecie na temat demokracji …. czekam kiedy prawicowe mainstreamowe media USA zaczna publicznie krytykowac rzady lewicy w Europie i pokazywac… Czytaj więcej »

helo
Gość
helo

Proszę pamiętać że najazd islamu nie jest celem ale środkiem i nie należy tego mylić. Niektóre wpisy to jest ułańska fantazja

Robert
Gość
Robert

A ja się zastanawiam czy kiedyś dojdzie do tego do czego doszło w Rumuni w 1989. Do wielkiej Europejskiej rewolucji że to całe lewactwo skończy jak Nicolae Ceaușescu. Wojsko, policja opowie się za społeczeństwem wszyscy wyjdą na ulicę i w ciągu paru chwil obalą tą islamsko-lewacką swołocz . Inaczej się… Czytaj więcej »

coco
Gość
coco

Potworne, przerażające, zwyczajnie strach, co się dzieje

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Nie, to jest ODRAŻAJĄCE

kowalski
Gość
kowalski

Coraz wyraźniej widać że to nie agresywni choć prymitywni muslimi są głównym zagrożeniem dla Europejczyków.Rozkładem Europy kieruje umocowane w mediach,bankach a nawet w kręgach polityki równie obce i równie wrogie żmijowe plemię!Europejczycy muszą głosować na Europejczyków.

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Nie, to nie ich wina, oni tacy byli, sa , i beda dopoki ich glowami rzadzi ksiega napisana przez proroka i jest jedynym wyznacznikiem tego jak maja postepowac. Jedyna i calkowita wine ponosza lewackie rzady ktore otworzyly dla nich granice tylko patrzec jak zostanie przekroczona masa krytyczna, wystarczy popatrzec co… Czytaj więcej »

stan
Gość
stan

„Prawo szariatu obejmuje obcinanie rąk za kradzież; zabijanie apostatów” „obrażanie islamu jest zabronione”„Walcz i zabijaj niewiernych, gdziekolwiek ich znajdziesz…” (9:5) ” Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i wszyscy poddadzą się religii Allaha” (8:39) Wprowadźmy to w stosunku do muzłumanów. Jeżeli muzłumanin okradnie białego obcinamy rękę. Jeżeli ktoś przejdzie… Czytaj więcej »

Pilot_PL
Gość
Pilot_PL

Na taką alternatywę czekałem już od długiego czasu…Tylko nie potrafiłem tego ‚skompresować’,
Niezłe,niezłe

Erinti
Użytkownik

Nic dodać, nic ująć. Ze swej strony dodam golenie głów pannicom co się zadają z „książętami orientu” i przypinanie im szkarłatnej litery

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

No tak to teraz w FInlandii islamici bezkarnie beda mogli mordowac i maltretowac ludzi bo „taka jest ich religia” a europejczyk nie dosc ze nie bedzie mogl sie bronic to nawet krytykowac …. To jest rasizm przez duze R, Europejczycy sa obiektem rasizmu ze strony rzadow oraz muzulmanow … Jesli… Czytaj więcej »

Remik71
Użytkownik

Kolego -nadałes sobie ładny nick i piszesz cos takiego?…..”Jesli w Polsce dojdzie do tego samego to nie pozostanie nam nic innego niz emigracja do Australii …………”czegos nie rozumiem? chcesz bys taki jak te ciapate ?-u nich wojna to zostawiaja kobiety i dzieci i spierniczaja do innych krajów? -łapiesz co masz… Czytaj więcej »

Daga
Użytkownik

Janie Sobieski są jeszcze sąsiednie państwa V4 nie trzeba tak daleko, w USA i Australii wcale nie jest lepiej. Ja biorę pod uwagę ( jako że znam rosyjski) Białoruś na przykład shock

vbnm
Gość
vbnm

Na sibiriu putek będzie przyjmował białych roboli i każdemu da kałasznikowa oraz wiadro amunicji i tam będzie ostatni bastion białych normalnych ludzi którzy będą hodować renifery i polować na białe niedźwiedzie

Remik71
Użytkownik

Witam. Jeśli za kilka lub kilkanaście lat bedzie w Polsce podobnie i na taka skale jak na zachodzie trzeba bedzie „pozamykać wszystkie sprawy osobiste” wyjać broń i „rozwalać kazdego pseudopolaka -lewaka dopuki starczy sił i naboi…ostatniego zostawie sobie na koniec dla siebie by juz nie patrzeć na koniec upadajacej europejskiej… Czytaj więcej »

Zetix
Gość
Zetix

A ja uważam,że głównym wrogiem Europejczyków jest (coraz bardziej) totalitarne superpaństwo i miedzynarodowe organizacje kierowane przez banksterską „anglosaską” (np najbardziej widoczny Soros) elitę.A liberalizm i islamizm są bronmi przeciwko nam dlatego reżimy bronią obydwu jak tylko się da.Są tylko narzędziem.Oni nie zwalczają religii jako takiej tylko chrześcijaństwa i wszystko co… Czytaj więcej »

Wojtek
Gość
Wojtek

Globaliści sterują demoliberałami którzy mają do dyspozycji lewaków i islamistów. Te dwie ostatnie siły służą do rozwalania kontynentu europejskiego. Celem globalistów jest zniszczenie chrześcijaństwa, państw narodowych i białych ludzi. Inwazja islamskich dzikusów korzystających ze wsparcia lewackich przygłupów była i jest celowym działaniem obliczonym na powolne osiągnięcie tych trzech celów.

prawyobywatel
Użytkownik

Też tak myślę, tylko że tak naprawdę nie powinno nas w ogóle obchodzić, co chcą jakieś Junckersy czy Timmermansy. Nas jest wielu, ich nie.

Soros
Gość
Soros

Phiiiii, islamofobia, cóż to jest tam jakaś islamofobia!
Wypraszam sobie! Największą, najpotężniejszą, Najohydniejszą zbrodnią jaką może wyobrazić sobie ludzki umysł jest ANTYSEMITYZM !!!!

Wiarus55
Użytkownik

soros – Przypominam ci, że to Niemcy mordowali Polaków i Żydów i Słowian w czasie IIWŚ. Teraz też lewaki niemieckie szykują nam zagładę. Posłużą się w tym celu brudną armią stworzoną z jeballahów. To Żydzi w Jerozolimie plują na pielgrzymów z Europy. Gardzą nimi bo są przecież narodem wybranym przez… Czytaj więcej »

stanislaw
Gość
stanislaw

No to dlaczego rządy europejskie nie wsadzają do paki muzułmanów? Przecież oni są największymi żydożercami. Na przykład fancuscy żydzi emigrują do Izraela nie z powodu antysemityzmu francuzów ale z powodu wrogiego, grożącego ich życiu nastawienia muzułmanów.

Ramsay Bolton
Użytkownik

Warto wspomnieć o niezbyt przychylnym nastawieniu Izraela do przyjmowania żydów spoza niego. Europejscy żydzi to awangarda lewackich ujadaczy, a w Izraelu za lewackie poglądy można dostać kulkę w łeb. Nie po to wydają miliony na patriotyczne kształcenie młodzieży, żeby jakieś hartmany czy sorosy obrażały izraelskich mężczyzn i namawiały żydówki do… Czytaj więcej »

vbnm
Gość
vbnm

brzmi jak teoria spiskowa

easyrider
Użytkownik

Masz jakiś ranking zbrodni? A to jak w 1915 Turcy wymordowali ok. miliona Ormian było mniejszą zbrodnią? Ja osobiście nie lubię Żydów za to, ze uważają się narodem wybranym. W dupie mam ich „wybraność”. Nie oznacza to, że któregokolwiek z nich bym skrzywdził. To antysemityzm?

Wojtek
Gość
Wojtek

Islamofobia – uzasadniona obawa normalnego człowieka przed islamskim bandziorem

easyrider
Użytkownik

@Wojtek Nie używaj określenia „fobia”. To liber-lewacki zabieg propagandowy. Nie każda obawa jest fobią. Fobia jest stanem zdefiniowanym w psychiatrii i tyczy nieuzasadnionej i przesadnej obawy.

Jasny_Gwint
Gość
Jasny_Gwint

Tym sposobem jak grzyby po deszczu powstawać będą kolejne ugrupowania polityczne z przechyłem na prawą stronę. Od umiarkowanych aż po skrajne – czyli nazistowskie. I wiecie co? Nikt nie będzie się już wtedy przejmował piętnem tego określenia. Pojawią się pierwsze głosy o nazwanie ulicy, placu czy skweru imieniem Andersa Breivika.… Czytaj więcej »

Remik71
Użytkownik

Zapewne wiesz lub nie ale to co my Polacy i inne narody które cenią swoja kulture i tozsamośc nazywamy od dziada pradziada patriotyzmem do własnej ojczyzny to zachodnie media obecnie okreslaja to nazizmem i wszystkim co najgorsze .Kiedys było róznie za młodości u mnie wiadomo młody wiek budzi bunt czy… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Przede wszystkim nazizm nie był ruchem prawicowym. To największa manipulacja lewactwa. Zarówno włoski faszyzm, jak i niemiecki nazizm wywodziły się z lewej strony politycznej. Nazizm to neologizm pochodzący od określenia „narodowy socjalizm”. Partia nazistowska to NSDAP – Narodowo-Socjalistyczna Niemiecka Partia Pracy. Jej poprzedniczka to DAP – Niemiecka Partia Robotnicza. NSDAP… Czytaj więcej »