Francja wzbogaciła się kulturowo do tego stopnia, że francuskie służby nie zadają pytania czy dojdzie do ataku terrorystycznego, tylko kiedy? Wśród ekspertów pojawiają się opinie, że zamachy na szmatławca Charlie Hebdo i 13 listopada w Paryżu były „próbą” terrorystów przed operacjami na wielką skalę.

Eksperci twierdza, że terroryści tylko „ćwiczyli” i wyciągnęli wnioski z błędów popełnionych w czasie operacji we Francji.

Specjaliści od walki z terroryzmem islamskim są zdania, że autorzy planu chcieli zobaczyć w praktyce jakie popełniono taktyczne błędy.

W Bataclanie – zabójcom zabrakło amunicji, inna kwestia to komunikacja – wiedzą, że nie mogą posługiwać się telefonami, bo rozmowy są podsłuchiwane, ani internetem. Są coraz lepiej zorganizowani i rozbudowują siatkę kontaktów wśród handlarzy bronią.

22 grudnia informowaliśmy Państwa na łamach naszego serwisu o dezerterze z ISIS złapanego przez niemieckie służby który ujawnił, że po atakach na Paryż – Państwo Islamskie chce przeprowadzić podobną skoordynowaną akcję w kilku Zachodnich miastach jednocześnie. Harry S wyjaśnił niemieckim oficerom wywiadu, że dowódca ISIS poprosił go, aby wraz z innymi islamistami powrócił do ojczyzny, by tam przeniósł swój dżihad i czekał na sygnał.

IAR/Fronda.pl/ndie.pl

6
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Mr. ??LilithAsiaAsgardewmario Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewmario
Gość
ewmario

Moim skromnym zdaniem celem działania państw pro muzułmańskich jest coś zupełnie innego. Przywódcy tych państw nie są ułomkami bez mózgu. Niemcy, Holandia, Szwecja itp są krajami bogatymi, bez względu w jaki sposób do tego bogactwa doszły. Wskazuje to na inteligencje ich przywódców. Ludzie ci doskonale widzą zagrożenia płynące z islamizacji,… Czytaj więcej »

Asia
Gość
Asia

Dość skomplikowana teoria…
Myślisz, że przyjmując Polskę do UE ponad 10 lat temu, przywódcy/twórcy UE nie potrafili spojrzeć 10 lat w przód?
Chyba jednak teoria NWO (wraz z początkami UE, czyli jak i po co powstała) jest już bardziej logiczna…

Asgard
Gość

I jak zawsze dostaniemy rykoszetem do jasnej cholery, a moze i pol swiata. Czyli dopoki sa piniadze swiat skazany jest na nieustanne konflikty.

Lilith
Gość

Wśród zwolenników IS nie brakuje starych wyjadaczy, ludzi ze służb wywiadowczych a także szkolonych kiedyś wcześniej przez CIA lub Mosad. Chaos wywołany masową niekontrolowaną imigracją oraz wykorzystanie starych metod wywiadowczych (kiedyś nie było komórek ani internetu) może dać pole do popisu dla terrorystów marzących o uderzeniu w parę miejsc w… Czytaj więcej »

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Multi kulti z dzikusami, bandytami, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, terrorystami z Afryki i BW których UE kołchoz chce wcisnąć Polsce.
Sługusów UE kołchozu chcących do Polski ściągać najeźdźców powinno karać się śmiercią lub amputacją wszystkich palców.