fot. flickr.com CC

Francuscy policjanci domagają się prawa do noszenia kominiarek w czasie patrolowania ulic. Szczególnie zależy im, by mogli to robić w imigranckich gettach. Dlaczego?

Policjanci obawiają się o swoje życie. Patrolowanie bez kominiarek sprawia, że imigranci rozpoznają ich twarze na ulicy. Francuzi czują się zagrożeni po godzinach pracy, ale obawiają się również o swoje rodziny.

Sytuacja we Francji pokazuje, że zagrożenie życia jest jak najbardziej realne. Najniebezpieczniej jest w podparyskich przedmieściach, gdzie rządzą różnego rodzaju gangi i muzułmańscy ekstremiści, którzy zastraszają policjantów.

Szef resortu spraw wewnętrznych nie zgadza się na żądania policjantów, ponieważ jego zdaniem mogą to wykorzystać terroryści chcący udawać stróżów prawa.

źródło: rmf24.pl

70
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
23 Comment threads
47 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
38 Comment authors
PiotrK.K. Ździchlolo ktory nie piszeinfidelkaMarcin Opus Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyHegemon
Gość

Nie imigranckie getta, tylko MUZUŁMAŃSKIE GETTA – nazywajmy rzeczy po imieniu. Francuzi byli zadowoleni ze swojej tolerancji i otwartości, to niech teraz będą skłonni zbierać plony swoich poczynań. Przecież Europa nie boi się terroryzmu i nie da się mu zastraszyć? Zasłaniając mordy, będą się upodabniać do muzułmanek lol

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@AntyHegemon
Jak tak piszesz o tym upodobnianiu się to ja widzę tu pewien problem. No bo jak tak się taki policjant upodobni to zawsze może dostać wyrok za terroryzm. Broń przy sobie ma? Ma. I gdzie z tym idzie? No, terroryzować biednych „uchodźców”.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Niech francuska policja wywiesi białą flagę w ramach tolerancji i równości wówczas Francuzi poczują się bezpieczniej, a no i zamiast trzymać w kaburze pistolet niech kupią kolorowe kredki w ramach lepszej integracji

XaX
Gość
XaX

Jak oszołomy ze szwecji zorganizowały w sztokholmie marsz miłości i bredzili o pozostaniu otwartym społeczeństwem … To jest idealne społeczeństwo do którego dąży UE i lewactwo, otępiałe umysłowo ślepo łykające propagandę.

Daga
Gość

@Antyhegemon, niestety albo stety kraje zachodu placa za kolonializm. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.

INDIE
Gość

Płacą za głupotę, a nie za kolonializm.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Oczywiście. Płacą za zdradę swoich tradycji, wartości, wiary i korzeni i za dopuszczenie do władzy lewackich utopistów.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Jeśli policja boi się obywateli a nie odwrotnie, to jesteśmy o krok od czego??? Jaki będzie naturalny następny krok? Ano wojna domowa. Wszystko idzie zgodnie z planem. Dziękujcie Francuzi, Niemcy, Szwedzi, itp lewakom, którym daliście władzę i sobie za odcięcie się od swoich korzeni i zdradę swoich wartości. Dopuśćmy u… Czytaj więcej »

magdalena
Gość

Zamiast kominiarek moga zalozyc burki. Beda bardziej pasowac do krajobrazu

Logic1
Gość

Albo niech sie zapiszą do policji szariatu.

Republikanin
Gość
Republikanin

…zawsze mogą wysłać inspektora Clouseau…(tego od „Różowej Pantery”, jakby ktoś nie wiedział )…

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Może policja francuska powinna wynajmować do ochrony policjantów firmy ochroniarskie? U nas znakomicie się sprawdzają w ochronie obiektów wojskowych.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Tak, tak, tak to naprawdę fantastyczny pomysł. Cywila będzie pilnował policjant, policjanta będzie pilnował inny policjant, a innego policjanta będzie ochraniał prywatny ochroniarz.Jeśli Francja liczy 70 mln obywateli, z czego 12 mln to murzyńsko-arabska plaga to mamy 58 mln Francuzów do ochrony. Rozumiem, że każdemu FrancuzowiFrancuzce należy przydzielić policjanta, policjantowi… Czytaj więcej »

ocoloto
Gość
ocoloto

nie zapominaj o ochronie azjatów przed ciapatymi i ochronie ciapaków przed całym światem, wtedy liczba chronionych się podwaja cool

szyszkin
Gość
szyszkin

Niech szwaby zbudują bezpieczne obozy pracy i wypoczynku dla ciapatych,mają w tym wprawę.Dadzą potomków ss-manów na wartowników a żydów na kapo (tak było w Oświęcimiu). Będą brudaski ochraniane a i nie trza budu tyle policji i ochraniarzy policji.Wyjdzie taniej i ładniej.Do burdeli obozowych dostarczyć wielbłądy i kozy, chociaż oni sami… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Gal Anonim
A „uchodźcy” będą sprawdzać czy firmy ochroniarskie przestrzegają prawa szariatu żeby nie zostały naruszone prawa człowieka a tym samym nie podważona została zasada laickości państwa.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@minusińscy No co jest Drodzy @minusińscy, nie „łapiecie czaczy”? Podstawą laickości państwa francuskiego a zatem i tzw. „neutralności światopoglądowej” są tzw. prawa człowieka. Prawami człowieka są objęci także tzw. „uchodźcy”, na których złego słowa powiedzieć nie można, a którzy akurat prawa człowieka mają w głębokim niepoważaniu i uważają, że nie… Czytaj więcej »

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

lewackie szmaty już tak się zagalopowały w swojej nienawiści do tradycji, wiary i tożsamości, że najchętniej nałożyłyby na łby hidżaby, burki i inne prześcieradła. Próbuję nam wmówić te neomarksisty, że działają dla ludzi a nie widzą, że ściągają na kolejne narody: islam, cenzurę, szariat, terror politycznej poprawności, genderyzm, sodomię i… Czytaj więcej »

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

powinno być „próbują” zamiast „próbuję”, przepraszam za błąd.

Logic1
Gość

Może niech ich lewacy chronią z antify.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Żeby dobrze chronili musieli by przestać ćpać.

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

srantifa to sorosowe POkraki plus patologia narkomańska

Marcin Opus
Gość

@Gal Anonim
Strasznie to skomplikowane. Jak polityka multikulti dla normalnego człowieka. wink

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

To już taniej wyjdzie zapakować dzikich w kontenery i wysłać na irackie pustynie. Tam tyle miejsca. Niech se stawiają meczety z piasku.

888
Gość
888

@lolo-ktory-nie-pisze Podzielam zdanie kolegi Gala, świetny pomysł. A przy okazji przypomniało mi się jak pierwszy raz na szkółce podoficerskiej w Koszalinie wraz z kolegami z kompanii odbywaliśmy warty. Oczywiście przedtem wielotygodniowe szkolenie o warunkach użycia broni a tuż przed wartami zebrał nas dowódca naszej kompani i zapowiedział że broni używać… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Wiem lolo, że to sarkazm ale… w ogóle nie ma potrzeby patrolowania dzielnic muzułmańskich. Należy je po prostu zlikwidować. Zwykła policja tego nie zrobi. Potrzebne są Einsatzgruppen 2.0. Nic innego nie zadziała. Koniec kropka.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
Jak to „nic innego nie zadziała”? A zbiorowe samobójstwo niewiernych żeby wierni się nie spocili? Odwrotna opcja jest niemożliwa bo to by było naruszenie praw człowieka i zaprzeczenie idei integracji.

Logic1
Gość

Einsatsgruppen a raczej shariatgruppen to oni zrobia do rozprawy z Francuzami.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Znakomity pomysł! No i świetny sposób na bezrobocie. Praca dla wszystkich. A ile różnych pozycji do obsadzenia. Np. dyrektor ochrony pałki policjanta.

infidelka
Gość

No i oczywiście obowiazkowo ochroniarze z jakimś stopniem inwalidztwa, w ramach oszczędności, jak u nas razz

Tyle w temacie
Gość
Tyle w temacie

U nas zalewu islamem i konsekwencji tego chcą PO, Nowoczesna, SLD, Razem. Tego samego chcą Fundacja Batorego, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, Otwarta Rzeczpospolita, Hejtstop, Przestrzeń Wspólna, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Human Rights Watch, Amnesty International. Dlatego każdy z nas powinien walczyć z ich lewacką indoktrynacją, przekonywać ludzi, pisać… Czytaj więcej »

Tyle w temacie
Gość
Tyle w temacie

Aha, w nazwie strony trzeba rozdzielać litery spacjami bo lewackie portale blokują komentarze. Szczególnie jeśli zawierają adres internetowy lub słowo „islam”.

test24
Gość
test24

Z ciekawości poczytałem dziś komentarze na temat zamachu w Egipcie na stronie Gazety Wybiórczej. Dobrze, że to zrobiłem, uspokoili mnie, że to nie miało nic wspólnego z Islamem. To podobno Chrześcijanie ich wysadzili, bo w V wieku chceli zwalczyć koptyjski odłam. Dzięki GW!

Marcin Opus
Gość

@test24
A poza tym na stronach dotyczących zamachów, które nie mają nic wspólnego z islamem wyłączyli komentarze.

888
Gość
888

@Tyle w temacie Zgadzam się z Tobą kolego, powinniśmy coś robić. A tymczasem wczoraj odbyła się w Poznaniu manifestacja lewactwa pod hasłem „Nacjonalizm nie przejdzie”. Podobno zostali zaatakowani przez polskie środowiska patriotyczne. Doszło do zamieszek i bijatyki, interweniowała policja. A my tu na tym forum co? Nic, nikt o takim… Czytaj więcej »

gieno
Gość
gieno

o to chodziło że nasi pobili studenta z indi wcześniej pobili pedała chyba i wymyśliła se antifa manifestacje na którą przyszli oni lsd, peło , nowoczesna i inne badziewie( w sumie podobno kilkaset os) dotego tam pojawił się prezydent Poznania i kila profesorów z uam mi chodziło o manipulacje jak… Czytaj więcej »

gieno
Gość
gieno

to jest wg źródeł

888
Gość
888

@gieno
Jeszcze raz dzięki. Na jednym z filmików widać jak policja nie pier…i się z kilkoma czerwono czarnymi szmaciarzami aż serce rośnie jak się takie sceny ogląda.

gieno
Gość
gieno

no właśnie że nie !!! to jest zmanipulowane że się niecackja oczywka że kilku ich przymnkęli( tych najbardziej agresywnych) i kilku kibiców sam byłem światkiem gdzie była manifestacja antyrasistowska gdzie więcej było policji niż uczestników i pilnowali żeby nic się im nie stało

gieno
Gość
gieno

że niby pis robi nacjonalizm w społeczeństwie

Logic1
Gość

Czasem i 6-8 godzin dziennie spędzam przy kompie na walce z propaganda. Dobze ze mam własny mały biznesik pracować nie musze i mam czas.

szokman
Gość
szokman

Więcej multikulti z małpami , oddajcie im te getta , wydzielcie strefy gdzie „niewierny” będzie mógł się bezpiecznie poruszać. Cóż więcej dodać , wszystko idzie zgodnie z planem kwatery głównej z Brukseli . Biały człowiek to zwierzyna , na którą obecnie jest sezon polowań bez jakichkolwiek konsekwencji o ile polującym… Czytaj więcej »

magdalena
Gość

Debile. Chociaż na wstecznym dobrze zaprdlj

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

czytam wlasnie ze w egipcie The Coptic News alepuje do ludzi by oddali krew dla ofiar..bo muuzlmanskie szpitale odmawiaja udzielanie pomocy! Noz kuurwa muzum,naska zaraza w Europie usmeicha sie do nas, udaje przyjhazna, a neich tylko osiagna liczebnosc czeka nas zagłada!

ania
Gość
ania

Ja nie w temacie policji, ale czy wiedzieliście, że w Berlinie odwołano operę Mozarta „Idomeneo” (sprzed 200 lat!!!) bo mogłaby obrazić wrażliwość muzułmańską??? Przesyłam ponadto link do artykułu, który właśnie dostałam, na temat tego jak wygląda sprawa wolności słowa na szwedzkich uniwersytetach. Jak traktowani są przez muzułmanów wykładowcy, kiedy próbują… Czytaj więcej »

Violanta
Gość
Violanta

Przerażające, dokąd to wszystko zmierza

Logic1
Gość

Inkwizycja lewacko-islamska

Codec33
Gość
Codec33

W kominiarkach nic nie zdziałają. Tam trzeba długa broń, na dzikie zwierzęta. Ewentualnie kałach. Z prawem strzelania bez ostrzeżenia.

Paryzanka
Gość

A całkiem niedawno mówili, że nie ma stref no go pod Paryżem…

J III Sobieski
Gość
J III Sobieski

czekajcie dluzej z deportacją tego bezproduktywnego tałatajstwa, a zaczna obcinać wam glowy gdy skonczy sie socjal a kiedys sie skonczy bo wasz kraj popada w gigantyczny kryzys. Normalni ludzie w koncu nie beda w stanie zaspokoic roszczen nachodzcow islamskich.

888
Gość
888

@J III Sobieski Nie tylko Francja pogrąża się w kryzysie. Słyszałem już z bardzo poważnych źródeł że w Niemczech zamierzają przedłużyć wiek emerytalny do lat 70- ciu dla mężczyzn i kobiet. Na razie głośno się o tym nie mówi ze względu na zbliżające się w Niemczech wybory. Mnie to się… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@888
Jak to Ci się w głowie nie mieści? Czyżbyś uwierzył w te wszystkie slogany o praworządności?
Jerzy Urban kiedyś popełnił nieostrożność – nieważne czy przypadkowo czy specjalnie – i wyartykułował, że „rząd się sam wyżywi”.

Asgard4444
Gość

@888
I dodaj ostatnie czyny USA, które znowu idzie torem Obamy. Zamiast ISIS i islamskich fanatyków, atakuje Assada.
Trump dał się złąmać Aabi Saudyjskiej albo jakimś siłom. Co On odpierdziela?

FALA
Gość
FALA

Hm… A sytuacje, kiedy policja lapie jakiegos koziego syna, media o tym trabia, muslimy atakuja i za swojego zatrzymanego brata zabijaja np. 12 Europejczykow? Znacie to? Mysle, ze lepiej by bylo: wylapywac pojedynczo najbardziej aktywnych, ciapakow (troche to trudne, bo oni zawsze chodza grupami), torturowac i zmuszac do zeznan, do… Czytaj więcej »

Logic1
Gość

Czysta abstrakcja – pewnie beda tak robic za 10-15 lat podczas wojny domowej we Francji.

Martin Riggs
Gość

A jeszcze niedawno w Polsce panowała opinia, że francuska policja należy do najlepszych tego typu jednostek na świecie. Podobno była bardzo brutalna. A tu proszę po kilku latach nawet policja trzęsie portkami…

Kris11
Gość
Kris11

kominarki dla wszystkich! Niech żyje demokracja!

Marcin Opus
Gość

I to jest dowód, że integracja postępuje pełną parą – stróże prawa chcą nosić hidżaby, burki i co tam jeszcze. To nawet się zgadza, przecież oni są jak baby.

888
Gość
888

@marcin-opus
Podoba mi się ten Twój pomysł. Poza tym tam chyba naprawdę w policji jest masa kobiet. (dokładnie nie wiem bo nie byłem nigdy we Francji ale skoro w innych lewackich krajach w policji jest pół na pół kobiet i mężczyzn to chyba i we Francji jest tak samo)

Marcin Opus
Gość

Nie wiem, dlaczego dostajesz minusy.