Kilku irańskich chrześcijan zostało brutalnie zaatakowanych przez tłum muzułmanów. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu w greckim obozie Koutsochero.

Atak miał miejsce w czasie, gdy chrześcijanie prowadzili studium biblijne. „Tłum zaatakował ich, grożąc nożami i bijąc mężczyzn, w wyniku czego dwóch z nich było hospitalizowanych. Dwóm kobietom i dwójce małych dzieci również grożono nożami. Nazywano ich ‚kaffirami’ i kazano im opuścić obóz” – poinformowała organizacja 222 Ministries International, która pomaga irańskim chrześcijanom.

„Jeden z mężczyzn miał zawał serca, atak sprawił, że stracił przytomność. Wezwano karetkę pogotowia, ale tłum próbował uniemożliwić jej wjazd do obozu. Obecna na miejscu grecka policja nie zrobiła nic, w obliczu przewagi liczebnej tłumu złożonego z 30-40 osób” – dodała organizacja w komunikacie.

Atak został zgłoszony miejscowej policji, a chrześcijanie zostali przeniesieni w bezpieczne miejsce.

61
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
22 Comment threads
39 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
30 Comment authors
chorwat jozuklioes vel pislamistaAnnagasdasdPatryk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kici kici KOCUR
Użytkownik

A kogo ci muzułmańscy degeneraci nie zaatakowali? Wyliczać chyba byłoby krócej lol lol lol lol mad whew chuckle shutmouth

klioes vel pislamista
Użytkownik

Zdecydowanie krócej. Bo nie sposób kogokolwiek wymienić!
Najnowszy wierszyk:

Państwo prawa Macarosława
czyli
Ideał wolności, równości i braterstwa
dedykuję Suwerenowi z ndie.pl

Dzikie obozowiska – ideałowi bliska
Wolności jest już Francja! Przybyszów elegancja
To ideał równości. A pożary przez „gości”
Wzniecone, doktrynerstwo niech uzna za braterstwo!

Suweren
Użytkownik

Czemu zawdzieczam tę dedykację?

klioes vel pislamista
Użytkownik

Posłużeniu sie zwrotem państwo „prawa Macarosława”, który mnie natchnął.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Limeryk sprzed minuty:

Claude Bartolone opuścił Nantes
W małpich podskokach!… Postępu lans?
Media tego nie wyjaśniły.
Ale „małpy” Nantes podpaliły.
Szef parlamentu być nie chciał trans…

klioes vel pislamista
Użytkownik

Lepiej tak:

Claude Bartolone opuścił Nantes
W małpich podskokach!… Francji lans?
Media tego nie wyjaśniły.
Ale „małpy” Nantes podpaliły.
Szef parlamentu przeszedł trans…

klioes vel pislamista
Użytkownik

I jeszcze Archera i mój wspólny wierszyk:

Płonie dziś Nants.
Viva la France!…
Gdy spłonie Warszawa,
Znów będą bić brawa.
Bo ICH się nie imie,
ICH w Jerozolimie.

chorwat jozu
Gość
chorwat jozu

troszku na sile ale generalnie „spoko” wierszyk.pozdro panie pislamista

klioes vel pislamista
Użytkownik

Dziwaczny rytm zdradza usilność podciągniecia „kultury” przybyszy pod francuskie motto republikańskie… Pomyślałem, że tak będzie zabawnie.
Pozdrawiam wzajemnie!

klioes vel pislamista
Użytkownik

I dzisiejszy produkt: Do Stanisława Michalkiewicza Szanowny Panie Stanisławie! Każdego Twego felietonu Miłośnik pisze. (Bo się bawię Czytając każdy!…) Oszczędź zgonu Swojego Twoim czytelnikom I oddaj serce! …rozrusznikom. Zadbaj o organ, co Ojczyźnie, Tej „nieszczęśliwej”, służy wiernie! Choć blizna na nim jest na bliźnie, Nie dopuść, aby nabył hernię! I… Czytaj więcej »

Pablo
Gość
Pablo

No Makreli sad

kici kici KOCUR
Użytkownik

Jak nie! Jakiś tam islamski pajac rok temu oddał sprawę do sądu przeciw pejsbukowi z powodu selfie z Merkel. Artykuł na ndie z 21 stycznia 2017 roku.
Link w oddzielnym poście.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

kici kici, No bo durnie mu na to pozwolili. Oddać to mógł swoją sprawę do swojego sądu, w swoim kraju. W NASZEJ! Europie jego papiery powinny wylądować w ad/kosz! Nic nie powinni mieć do powiedzenia na NASZYM! lądzie, ale jak przekonujemy się każdego dnia dziczy wolno coraz więcej a białemu… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik
klioes vel pislamista
Użytkownik

Wreszcie należyty wiersz z dedykacją dla Ciebie: Zielone ludziki czyli Wojna hybrydowa Zagraża nam wojna, wojna hybrydowa! Zielone ludziki u granic już są! Nie spadły z kosmosu. (Choć on ponoć chowa Ich sporo.) Nie w foto-syntezie jest zło. Bardziej niebezpieczne zielone ludziki Są, co „spadły znikąd” i zajęły Krym. Nie… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

cool

Logic1
Użytkownik

To ja pozornie troche odbiegne od tematu. Kto oglądał film Wołyń ? Kto był na tyle odważny. Ja powiem tyle – głupi jak Polak to prawda. Ta niechęć do organizowania sie, naiwność, naiwna wiara ze inni nam pomogą. Rece mi opadają bo dokładnie to samo dzieje sie teraz pisiory ściągają… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Wszystko znam z 1-ej ręki: z opowiadań mojej śp. mamy.

Logik
Gość
Logik

To ja także odbiegnę od tematu w kontekście tego co tu napisałeś . Ja wróciłem 4 dni temu z wczasów na jednej z wysp morza śródziemnego . W hotelu było kilkanaście rodzin Polaków i kilkadziesiąt Norwegów a także kilka rodzin Szwedów. Polacy sami sobie , próba zagadania do kogoś to… Czytaj więcej »

Patryk
Gość
Patryk

Skoro nawiązałeś do tego tematu to dopiszę że kilka dni temu pisałem że Wołynia (rzezi wołyńskiej) nie możemy zapomnieć to jakiś filozof (ramsay bolton) odpisał że powinniśmy również nienawidzić i nie zapomnieć Chińczykom bo wynaleźli proch i przez to zginęło wielu Polaków. To ja jeszcze raz napiszę że po to… Czytaj więcej »

Patryk
Gość
Patryk

I jeszcze takie moje przesłanie do moich przyjaciół na ndie: Wielokrotnie radziliśmy tutaj aby się zbroić przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, zapisywać się na kursy samoobrony, uświadamiać swoje otoczenie o zagrożeniu jakie nam grozi – bardzo słusznie dodam do tego abyśmy sami się uczyli i uświadamiali oraz uczyli naszych najbliższych historii.… Czytaj więcej »

Bielik
Użytkownik

Ludzie religi pokoju tacy agresywni? Pewnie zostali sprowokowani przez tych katoli. Dramat!

klioes vel pislamista
Użytkownik

To chrześcijanie, ale nie katole.
Katole są jeszcze bardziej agresywni.
Zwłaszcza polscy faszyści: narodowi korwiniści. ZGROZA!!!

Dlatego lepiej niech muzole trzymają się od Bolandii z daleka…

kici kici KOCUR
Użytkownik

klioes
Większość naszych kolegów Cię nie zrozumiała. Musisz bardziej wyraziście artykułować swoje posty. Pozdrawiam cry whew chuckle shutmouth arrow

klioes vel pislamista
Użytkownik

Najwyrażniej zapomnieli jakie prezentuję poglądy i nie przeniknęli mojej ironii. Pozdrawiam wzajemnie!
Nie ma powodu do płaczu.
smile

Goj
Gość
Goj

Wybacz minusa, też nie załapałem sad Pozdrawiam wink

lol
Gość
lol

kazdy normalny katol przynajmniej raz dziennie wspomina rok 1620 jak to muzułmanom spuściliśmy wpier …l i co najmniej raz dziennie obija pysk jakiemus arabowi by nie wyjśc z wprawy – tak, że nawej aldżazira opisała jak to jest niebezpiecznie w Polsce znanej z wbijania na pal Tuhajbejowicza

klioes vel pislamista
Użytkownik

smile
Przede wszyskim rok 1683 katoel-Polacz, a generalnie katole: rok 1571.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Bielik, No penie! Najbardziej sprowokowały dzicz chyba dzieci, bo się pewnie bawiły a dzicz zna się tylko na dzikuskowaniu? Dzicz to dzicz i nic tego nie zmieni, tym bardziej cywilizowana Europa, bo to dla niej śmierć ze strony dziczy! Miejsce dziczy jest w dziczolandii i tam powinni pozostać! No i… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

pojawiam
dzikuskowanie – świetne określenie, zapisze się je złotymi zgłoskami jako ciekawostki ndie. Pozdrawiam lol cool mrgreen
Kiedyś easy użył odpowiedzi na pytanie: dlaczego nie chcemy uchodźców? to on odpowiedział: Nie bo nie i chooy. Też świetne skonstatowanie, chyba przyznasz

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

kici kici,
Nie może być inaczej! Też to potwierdzam, a usłyszałam daaawno temu (Easy mi przypomniał) NIE! bo NIE! i w-uj! Miłego wieczoru, póki jeszcze u nas po japońsku, czyli: yako-tako?

Straznik Polskiej Norodowosci
Użytkownik

To wojna religi i eliminowanie białych . Rasiz działa tylko w jedną stronę biały nie ma prawa , atakowana jest tylko religia chrześcijan !! Dlaczego telewizja nie poda jak w Afryce zamordowano 200 chrześcijan ale jak zostanie obrażony właściciel kebaba to tydzień nagłaśniają !!!

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Straznik Polskiej Norodowosci, Dżordżuś uruchomił przecież „specjalne fundusze” to inaczej nie będą gadać i nie wymagaj nic więcej od islamskich podnóżków, albo raczej od podnóżków kanalii! Tak. Z każdym dniem coraz więcej nas ubywa a dzicz sobie na coraz więcej pozwala…Tylko kto wyzwoli NASZ! ląd? Jak statystyczni biali się nie… Czytaj więcej »

Yamato
Gość
Yamato

@Straźnik … : W końcu XVIII wieku u nas była Targowica. Obecnie przeniosła się do Brukseli. Ale niestety już na Europę – nie tylko Polskę (zaraza się rozwija) – jak napisał Kopernik „Zły pieniądz wypiera DOBRY) – na całe szczęście Orban tego nie stosuje.

Kloss
Gość
Kloss

Czego oni szukają w Europie? Lewackie politykierstwo. Już czas na was. Podpaliliście Europę. Nigdy wam tego nie zapomnimy.

anty
Użytkownik

Nie martwcie się, imam bergoglio was przyjmie, obmyje wam brudne łapska i znowu poopowiada o trwającym 1500 lat dialogu pokoju i miłości między chrześcijanami a isramem. A zaatakowani chrześcijanie? Kogo to obchodzi?

Annag
Gość
Annag

zapomniałeś o całuskach w stópki….

ABC
Gość
ABC

I takich właśnie „uchodźców” Grecy chcą relokować do Europy.

Suweren
Użytkownik

„Tolerancyjna” religia w akcji. Kolejni na liście bedą chrzescijańscy mieszkańcy europy. Policja natomiast prawo egzekwować będzie tylko wobec rdzennych obywateli. Obcy mogą więcej bo przeszli „traumę”. Jeśli nic się nie zmieni europa upadnie.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Hałaśliwy rasizm dedykuję koali_k z ndie.pl Miejscowość Vetlanda. Rasistowska banda Zestresowała Kurda hałasem. Wrażliwy uchodźca mocą tego bodźca Wziął nóż do ręki. (Bierze go czasem.) Dwie siostry – dwie Szwedki – chciały pewnie kredki Użyć i sprzeciw ustnie wyrazić. Za późno! bo hałas zbyt do głowy nalazł Uchodźcy… Zdążył nóż… Czytaj więcej »

Yamato
Gość
Yamato

@Suweren : Coś mi się wydaje że „ktoś” w Europie będzie miał TRAUMĘ – ale im szybciej tym większe NASZE szanse.

Damian
Gość

Ja nie wiem czemu tu się dziwić. Wszyscy dobrze wiedzą jak to wygląda. Czy to Grecja, Niemcy czy Francja. Chcieli to mają..

klioes vel pislamista
Użytkownik

Tak, tak… Wszędzie prowokuje się tych spokojnych wyznawców religii pokoju!
Ach, kiedyż Europa wyzwoli się z ksenofobii?
wink

edek
Gość
edek

Myślisz że u nas będzie inaczej? Unijna kasa nie śmierdzi i muzułmanów (wpuszczanych tylnymi drzwiami)przybywa w zastraszającym tępie i na nic te wasze wpisy

klioes vel pislamista
Użytkownik

A wszystko zawdzięczamy lewactwu. Piewcom lewaczej ideologii, takim jak ta profesorka: Idiot(k)a z wykształceniem / „Więcej z małżeństw jednopłciowych Dzieci jest niż jest z hetero.” Kto autorem „odkryć” nowych? Profesorka… To dopiero!… / Profesorka zwie się Płatek, Kryminolog z wykształcenia. Ile wśród pedałów matek Policzyła?… Nie wymienia. / Sprawą jest… Czytaj więcej »

Arar
Użytkownik

Jestem pewny, że nawet jeśliby zrobili to co zrobiono z chrześcijańskimi dziećmi z rąk ISIS, nic by się nie zmieniło. A co takiego? Dekapitacja i ponabijanie głów dzieci na płot w parku.

Polak
Gość
Polak

na pontony i wiosłować do domu

szokman
Gość
szokman

Qrwa ZOMO trzeba reaktywować . Im nie było potrzeba przewagi liczebnej. Mieli długie pały i dosiegali każdego niepokornego. Policja boi się dzikusów to kto tam ma zaprowadzić porządek???? Aha już wiem….policja szariacka zapewne. I tak islamskie zyeby po raz kolejny triumfują w obliczu bezradności państwa….

szyszkin
Użytkownik

30-40 tłumek nie do pokonania? 10 facetów z gładkolufową bronią i leżą , albo uciekają. Można z 5ęciu z pałami do osaczenia (sam bym się pisał, ta radocha, „GRUNWALD”)

adam
Gość
adam

jak by muzulman zaatakowaqli to bylby lskandal na caly swiat.
Chrzsecijan zabijaja a swiat ateistyczny nic nie robi

Annag
Gość
Annag

wystarczył by plasterek boczku ,żeby była afera na cały świat i wyrok skazujący za stresowanie bandytów….

chorwat jozu
Gość
chorwat jozu

ROBIC POZWOLENIE NA BRON!!! POLACY JAK TEGO NIE ZROBICIE TO SIE REKA W NOCNIKU OBUDZICE nie robta jak szwedzistan .BRONIC KOBIETY SIOSTRY KUZYNKI NARZYCZONE ZONY KOLEZANKI Aj tam BRONIC WSZYSTKIE KOBIETY!!!

Wojtarra
Gość
Wojtarra

Niestety – na koniec września zmienia się prawo – i z broni, to co najwyżej będzie można kupić procę… – ciekawe czemu właśnie teraz zmieniają…

chorwat jozu
Gość
chorwat jozu

moderator tak SZCZERZE wiem ze skasujesz Moj wpis ale choc pozostaw ten wczesniejszy.PROSBA !BRONIC KOBIETE wiadomo czasem sa dokuczliwe ale….GDYBY NIE PAN BOG I KOBETY NIE BYLO BY NAS NA SWIECIE