O tym, jak naprawdę wygląda weryfikacja i relokacja uchodźców z Włoch…

Wiele osób mogło nie oglądać programu na TVP INFO „Bez Retuszu” emitowanego miesiąc temu. Dlatego ważne jest, aby odnotować słowa korespondentki Dominiki Ćosić o tym, jak naprawdę wygląda weryfikacja i relokacja tzw. uchodźców z Włoch.

Podczas programu „Bez Retuszu” Dominika Ćosić ujawniła rąbek tajemnicy o tym, jak wygląda weryfikacja i relokacja tzw. uchodźców. Dziennikarka powołała się na słowa polskich ekspertów współpracujących z Ministerstwem Spraw Zagranicznych podkreślając, że to nie byli politycy, ale niezależni eksperci, którzy byli na miejscu we Włoszech.

„Są tak zwane hot spoty, czyli punkty w Grecji i we Włoszech, gdzie są rejestrowani uchodźcy. Polscy eksperci udali się, żeby sprawdzić te punkty, ponieważ chcieli zweryfikować ludzi, których zaproszą do Polski i dadzą im status uchodźcy. Okazało się, że na, bodajże, 90 lub 100 osób, ponad 70 miało fałszywe dokumenty. W paszportach ponad 30 panów miało to samo zdjęcie. W paszporcie był podany wiek 15 lat, a to był… przepraszam – chłop 40-letni” — mówiła korespondentka.

Dominika Ćosić mówiła również o tym, co przekazali jej eksperci z Estonii.

„Rozmawiałam z Włochami i z moimi kolegami dziennikarzami z innych krajów, jak z Estonii.Estończyk powiedział mi, że Włosi na przykład uniemożliwiają weryfikację. Dlaczego? Bo oni chcą się pozbyć uchodźców, zwłaszcza tych najbardziej niezweryfikowanych, niebezpiecznych i najbardziej niewygodnych. Dlatego jak przyjechali estońscy eksperci, nie mogli wykonać swoich działań, bo Włosi chcieli im dać grupę, którą im wyznaczyli.” – wyjaśniła.

Takie same informacje przekazywali korespondenci RMF FM. „Polscy oficerowie łącznikowi wysłani ponad rok temu do Grecji i Włoch mieli za zadanie sprawdzić tzw. uchodźców, którzy mogli zostać wysłani do Polski. Okazało się, że połowa z nich posiadała kilka paszportów na różne nazwiska i zdjęcia.” – pisaliśmy na łamach naszego portalu 19 maja. Więcej informacji (TUTAJ).

36 komentarz do “O tym, jak naprawdę wygląda weryfikacja i relokacja uchodźców z Włoch…

 1. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy ta weryfikacja to ma jakikolwiek sens. Panowie z ISIS czy innych organizacji islamskich będą mieli idealnie podrobione papiery bo mają na to kasę.

  Ci których weryfikują, weryfikują pobieżnie i tak naprawdę nic nie są w stanie wyjaśnić. Jak zresztą zweryfikować kogoś kto nie jest wprowadzony do żadnego systemu? Zdjęcia terrorystów i owszem, może mają ale wystarczy, że taki przed przyjazdem do europy zgoli brodę, zmieni trochę fryzurę i już jest jak nowy. Przypadkowa osoba w tych biurach weryfikacyjnych i tak nie rozpozna (zresztą, oni się tam tym za bardzo nie przejmują).

  Tak więc jest to zwykłe mydlenie oczu ludziom. Ani nie są to dzieci i kobiety, ani nie są to Syryjczycy ani tym bardziej nie są to żadni uchodźcy czy imigranci.

  To banda degeneratów, morderców, pedofilów, gwałcicieli, złodziei itd. No ale tutaj na Ndie chyba o tym mówić nie potrzeba.

  Pozdrawiam

  PS. Zapraszam wszystkich do przeglądnięcia galerii moich grafik na temat islamu. Wiele ciekawostek w przystępnej formie. Można kopiować i udostępniać do woli.
  demotywatory.pl/4779221/Kilka-otwierajacych-oczy-ciekawostek-na-temat-islamu

 2. Widzę ze nikt nie kwapi się do komentowania to może ja zacznę. Włosi jak zwykle myśleli że zrobią z Polaków durni i wpakują wszystkich murzyński islamskich pseudo uchodźców za których wzięli pieniądze a tutaj taka niespodzianka. Miotają się teraz jak niedoszły nieboszczyk w konwulsjach. A to chcą zamknąć porty a to znów konfiskować obce jednostki zwożące im ten „towar”.
  W Londynie znów pożary, pewnie lodówka znów komuś wybuchła. Proponuje brytolom więcej „uchodźców”, przecież tak was oni ubogacają. Zabierzcie wszystkich z Calais i dodatkowo partię z Włoch którą bezczelnie nam chcą wcisnąć.

  1. @888 Marek Majewski Oś Paryż-Berlin, doskonale wie, że żadna skuteczna weryfikacja nie jest możliwa. Nie ma możliwości zweryfikowania autentyczności dokumentów i tożsamości ludzi przybywających z krajów, gdzie systemy władzy państwowej są skorumpowane albo zniszczone. Ze względów propagandowych Bruksela nie przyzna się do tego, że tak wielki odsetek „refugees welcome”, to ludzie niewiadomego pochodzenia, przybywających bynajmniej nie po pracę, tylko – w najlepszym wypadku – po zasiłki. Reszta to kadry islamskiego najazdu. Ktoś, komu zależy na wywołaniu totalnego chaosu, chce już tylko jak najwięcej tego szamba przekierować w głąb Europy. Nie chcą by pozostały jakieś kraje, które zachowają stabilną strukturę społeczną, gdy reszta Europy zacznie płonąć. Zachód jest rozbrojony mentalnie, społeczeństwa zindoktrynowane, nażarte i bezwolne. I Zachód rozsypie się jak domek z kart, jak tylko zaczną się solidne rozruchy. Według mnie ci, którzy tym dyrygują nastawiają się na to, że przetrwają za oceanem. Europa ulegnie zniszczeniu. Tak samo jak w czasie I oraz II WŚ. Tylko teraz zniszczenia będą znacznie większe.

   1. @easyrider
    Wszystko wskazuje na to że zniszczenia będą niebotycznie, niewyobrażalnie większe. Samo to że w posiadanie islamskich najeźdźców wpaść może broń atomowa. Zresztą… sam na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę że tak będzie, nie ma innej możliwości. Ja osobiście mam nadzieję że Polska mimo że poniesie jakieś straty to jednak w sumie wyjdzie z tej wojny zwycięsko. I jeszcze taka informacja, tym razem ze Szwecji wraca do Polski dwoje moich kolegów wraz z rodzinami. Powód, strach przed islamskimi bandytami. I tyle w tym temacie.

    1. A po co od razu broń atomowa ma wpaść w ręce Abdullahów?!

     Wystarczy, tylko że 1000 z tych 50 milionów co są w Europie bojowników islamskich wysadzi się w powietrze, przy elektrowniach atomowych albo elektrowniach wodnych, czy najważniejszych transformatorach zasilających miasta i dany kraj jest sparaliżowany.Kto ich upilnuje, jakie służby?Taką ilość ciapatych, w Europie,których liczba przewyższa już ludność Polski i Holandii razem wziętych!!!

   2. Lenin miał racje mówiąc o Zachodzie(Niemcy,Francja,UK,Włochy itp).
    Niech kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, a my ich na tym sznurku powiesimy.Można powiedzieć Lenin wiecznie żywy.

   3. Jest mozliwa. Tak jak weryfikowano czarownice w sredniowieczu bo jakby nie patrzec islam jest mentalnie w tamtym okresie. Trzeba przywiazac delikwenta do posagu mahometa i wrzucic do wody. Jak wyplynie na powierzchnie to znaczy ze jest terrorysta i trzeba go odeslac do afryki.

  1. @Benek
   I widzisz Kolego, Polska jest wielokulturowa. Pani Ćosić to najlepszy na to dowód. I niech te lewackie qrwy się od nas opier…ą a za murzyńsko- islamską „kulturę” dziękujemy.

    1. @ HolgerDanske Proszę,nie używaj słowa „rasista”.Używając tej komunistycznej nowomowy gramy dokladnie tak jak lewicowi ideolodzy nam zagrają.Oto im chodzi.Oczywiście osobiscie nie widzę nic dobrego w slepej nienawiści,tylko niech każdy postępuje wedle własnego sumienia i nie da sobą manipulować.

   1. Skoro chorwackie, to nasza:). Bo jakoś tak mi się niejasno kojarzy, że Chorwaci jako plemię, to jakby kuzyni plemion z terenu obecnej Polski. Poza tym – skąd by ta pani nie była – dopóki dobrze gada, to polać jej.
    Znam parafię w której pracuje czarna zakonnica. I powiem Wam, że mi ta zakonnica jest bliższa (w sensie, że mamy o czym rozmawiać, że nadajemy na podobnych falach) niż antropologicznie biały Arab. No taka ze mnie wybrakowana „rasistka” i „ksenofobka”;).

 3. Jeśli chodzi o murzynów (szczególnie tych z Afryki zachodniej) to prawie wszyscy oni mogą wjechać na jeden paszport smile Niemalże nie sposób ich odróżnić wiem to z własnych obserwacji. pracowałem kiedyś na zachodzie w firmie gdzie większość załogi stanowili migranci z Ghany, WKS-u, Nigerii i Kongo.wszyscy oni wygadali identycznie i to nie tylko dla mnie.

 4. Jeśli 40 letni chłop inwestuje kupę kasy w fałszywy paszport w któym ma 15 lat to oznacza to jedno: on wie (ciekawe od kogo) że mimo to zostanie przyjęty i we Włoszech, i w Niemczech czy Szwecji.

 5. Czemu redakcja nic nie napisała o tym że Frankfurt nad Menem stał się oficjalnie pierwszym miastem w którym rdzenni Niemcy stanowią już mniejszość ? Myślę że to ważnym temat.

 6. Teraz ich już nie przesadzają ze statków na pontony przed wodami terytorialnymi no proszę. Za śmierć tych ludzi ich sytuacje odpowiadają ci co to sponsorują za ta cala tragedie dla europy. Niemiecki, Rzad Włosi, Pejsaty na S i ci co zanim stoją. Kiedyś rozmawiałem z jednym pejsatym wyszło na to ze jak nie jesteś pejsaty to jesteś niewolnikiem bez praw. Nawet papieża zmienili plan był przygotowywany już długo.

Dodaj komentarz