3 Lipca Sąd Administracyjny w Amsterdamie zajął się sprawą z grudnia ubiegłego roku i stwierdza, że Mikołaj jest rasistą  ponieważ jego „pomocnik” był czarnoskórzy, a to przedstawia negatywny stereotyp ludzi czarnoskórych. Poprawność polityczna sięga apogeum absurdu.

W Holandii wybuchła fala oburzenia na Mikołaja i jego „czarnego pomocnika”. Teraz Sąd potwierdził zarzut rasizmu. „Czarny Piotruś” jest na wykończeniu. W ostrej kłótni o holenderskiego Mikołaja Sąd najpierw potwierdził zarzut rasizmu. Czarny pomocnik Mikołaja miałby być rasistowską karykaturą, zawyrokował w czwartek amsterdamski Sąd Administracyjny.

Wielu czarnych mieszkańców czuło się przez to dyskryminowanych i pokrzywdzonych. Tym samym Sąd przyznał mieszkańcom rację, którzy skarżyli się na corocznie nadejście Mikołaja w Amsterdamie. Postać „Czarnego Piotrka przedstawia negatywny stereotyp ludzi czarnoskórych” – wyrokuje Sąd.

I nie tylko Sąd Administracyjny Amsterdamu, także Komitet ONZ ds. Likwidacji Wszelkich Form Dyskryminacji Rasowej zajmuje się „Czarnym Piotrkiem” i widzi w tej postaci „powrót do niewolnictwa”.

handelsblatt.com / pi-news.net

11
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
użytkownikMarecekmajkelblgnsDzony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
piotr.k444
Gość

Dobrze,że czasem dajecie info tak żałośnie śmieszne!!!Oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa!!!Bo nie wiem,czy pęknąć ze śmiechu,czy siąść i płakać!!!

Bron
Gość
Bron

No ok, czarny pomocnik to dyskryminacja czarnych, biały pomocnik to dyskryminacja białych – to jakiego koloru ma być pomocnik? Proponuję, na najbliższym posiedzeniu ONZ powołać Komisję Specjalną do wyjaśnienia tej istotnej kwestii.
„Eurokomunizm bohatersko zmaga się z problemami, których nie zna żaden inny ustrój”.

Marecek
Gość
Marecek

Największym przejawem rasizmu jest to, że każdy biały nie jest czarnym! Jak tak można? To czysta dyskryminacja!!!

A.P.D.
Gość
A.P.D.

To może wprowadzić parytety w temacie Mikołajów. 10% kobiet, 10% czarnoskórych, 10% białych, 10% homoseksualistów, 10% prawicowców, 10% lewicowców, 10% grinpisów, 10% myśliwych, każdemu dajmy po 10% obowiązkowych miejsc na listach. Podstawą wolnego rynku jest chęć podjęcia pracy. jak Afrykanin nie chciał pracować jako przydupas Mikołaja, to niech roznosi ulotki,… Czytaj więcej »

vqrvionziomo
Gość
vqrvionziomo

Hehe, tylko czekać jak tak będzie. Wot jewropejskie absurdy. A wszystko po to żeby dobić konającą cywilizację. Szczucie białych Europejczyków wchodzi w kolejny etap

Bron
Gość
Bron

Sam bym tego lepiej nie ujął.

Dzony
Gość
Dzony

No afera była.. A każde Holenderskie dziecko wie że ‚Peter’ jest czarny bo przez komin wchodzi.. Szukanie na silę problemów tam gdzie ich nie ma..

majkel
Gość
majkel

hahahaha no ku**a a co jak biali beda pomocnikami to juz nie rasizm? dlaczego czarni maja lezec na socjalu a biali byc pomocnikami?? wtf

użytkownik
Gość
użytkownik

Z miesiąca na miesiąc coraz większa parodia

Polka w UK
Gość
Polka w UK

A co Wy tam wiecie, czarni chłopcy mają długie pytongi i są dobrzy w te klocki. I umieją docenić kobietę! Ja jestem Polką nowoczesną i zrobię sobie nawet dzidziusia z czarnym chłopcem. Przywiozę potem na wioskę się pochwalić jakiego murzynka sobie na Wyspach upolowałam i jakiego ładnego dzieciaczka kolorowego mi… Czytaj więcej »

blgns
Gość
blgns

Troll 7/10, troche zbyt oczywiste