Horda imigrantów z Afryki przedostała się na hiszpańską enklawę

Około 200 nielegalnych imigrantów z Afryki Subsaharyjskiej przedostało się dziś o świcie do Ceuty, hiszpańskiej enklawy w Maroku. Celnicy nie zdołali powstrzymać tak licznej grupy.

Zazwyczaj migranci próbują sforsować wysokie ogrodzenie, ale tym razem wybrali oficjalny punkt kontrolny. Udało im się przedostać przez granicę około godz. 6, a zaskoczeni celnicy nie byli w stanie ich powstrzymać – podała agencja EFE, powołując się na źródła w Guardia Civil.

Ceuta i druga hiszpańska enklawa w Maroku, Melilla, są często wykorzystywane przez migrantów jako ważny punkt wejścia do Europy. Poniżej nagranie wideo.

62 komentarz do “Horda imigrantów z Afryki przedostała się na hiszpańską enklawę

  1. @Tomasz Jakie karabiny? Czy w ogóle te ciapki są uzbrojeni? Myślę, że ci zdrajcy Europy pomyśleli albo wydali odpowiednie rozkazy żeby nie strzelać do tej dziczy. Na granicy to powinny być konkretne działa szybkostrzelne i kosić dzicz do ostatniego. Wtedy nie przechodziliby sobie jak do siebie. No to teraz następne nielegalne pasożyty, przestępcy i wszelka patologia z czarnego lądu na utrzymanie rdzennych Europejczyków! Teraz to pewnie ci mordercy Europy będą myśleć nad tym żeby rdzennych Europejczyków w ogóle pozbawić emerytury i będziemy tyrać do śmierci, bo kto zarobi na tych nielegalnych przestępców?

   1. to samo mi przyszło do głowy gdy patrzyłam jak Hiszpanie ich poją, opatrują i przewożą karetkami. A murzyni bezczelnie pokazują literę V – czyli Europa zdobyta.
    To wygląda jak bajka Krasickiego o wilku i owcach (w skrócie dla tych co nie czytali: wilk wpadł do dołu, owce go wydostały i w podzięce zostały przez wilka pożarte).
    XXI wiek w Europie to raj dla przestępców, a katorga dla uczciwych, ciężko pracujących ludzi.

    Co do emerytur, bo to bardzo ważny wątek – amerykański analityk ekonomiczny Willem Middelkoop w swojej bestsellerowej książce „Wielki reset” przewiduje, że ze względu na gigantyczną ilość pustych pieniedzy na rynku, w najbliższych latach dojdzie do światowego krachu finansowego, przy którym rok 2008 był dziecinną igraszką. Być może przesiedlanie Afryki do Europy jest elementem tej szatańskiej układanki, nad którą pracują elity finansowe świata.

  2. PRZECIEŻ EUROPA ICH ZAPRASZA,WIĘC DLACZEGO MIELIBY TERAZ STRZELAĆ???? JAK ZAPROSILI,TO MAJĄ GOŚCI I TYLE!!!
   MOJA CÓRKA,JAK MIAŁA 5 LAT TO ZAPROSIŁA NA SWOJE URODZINY DO DOMU CAŁĄ SWOJĄ PRZEDSZKOLNĄ GRUPĘ ,BEZ MOJEJ WIEDZY!!! NAWET JEJ NIE PRZYSZŁO DO GŁOWY ZAPROSIĆ CAŁEGO PRZEDSZKOLA!!!!! MIAŁA 5 LAT A WIEDZIAŁA,ŻE ….TO ZA DUŻO!!!!!!

 1. Państwo niezdolne do ochrony własnych granic staje się państwem teoretycznym. Suwerenność staje się iluzoryczna, bo okazuje się, że każdy „w kupie” może sobie wtargnąć na terytorium tego państwa, bez oglądania się na jego władze. Powinni zwolnić tych celników i strażników granicznych, bo tylko tracą na nich pieniądze.

  1. @easyrider Przecież w całej UE jest taka „obrona” przed wrogiem. Na palcach jednej ręki da się policzyć kto by sobie nie pozwolił na takie wypady dziczy. Reszta to wolny wstęp. Podejrzewam, że dom publiczny ma lepszą ochronę jak Europa. Po co zwalniać celników skoro oni tylko wykonywali polecenia?

   1. @pojawiam się i znikam Według kryteriów lewackich dewiantów zapewne nic się nie stało. Albo inaczej – dobrze się stało. Dobrze, bo przybyło czarnych małp. Tylko w takim razie po co im tam jakakolwiek ochrona granicy? Niech małpy wjeżdżają jak chcą. Ciekawe czy do naszej władzy dotrze (albo – kiedy dotrze?), że w Unii stracimy suwerenność i ziemię? Unia się rozpadnie jak tylko kolorowe małpy dorwą się szerzej do władzy. To na co czekamy?

     1. @w…..y Plan? Tu wszystko jest proste tylko trzeba zrobić pierwszy krok. My sami, jeżeli podejmiemy radykalne kroki, bez wyjścia z UE, to nas spacyfikują jak Serbię. Jeżeli przekonamy do współpracy resztę V4, razem wyjdziemy z UE, zaostrzymy prawo, wprowadzimy dokładne kontrole na granicach i zaczniemy po kolei likwidować lewackie przyczółki – NGO’sy sponsorowane z zewnątrz, media w obcych rękach etc. – to mamy szanse utrzymać się na powierzchni, kiedy eurokołchoz będzie tonął. Jakie byłyby natomiast optymalne kroki dla Zachodu? Pojawienie się kogoś na miarę Franco czy Pinocheta i doprowadzenie do wojny domowej celem fizycznego wybicia lewactwa i otwarcia drogi do siłowego wywalenia z Europy kolorowych „gości”. Żadne demokratyczne narzędzia zainfekowanej wirusem demokracji – nie zadziałają. Nie ma takiej opcji.

     2. Dlaczego mamy wychodzić z EU? Nie lepiej niemców I francuzów zamiast tego wyrzucić i bedzie spokój?

 2. Noż ja pikole….tylko wziąć jakiś kij i prać po kulasach ile wlezie. Przecież to nic innego jak przestepstwo jakim jest nielegalne przekroczenie granicy. Bat przez plery i na Saharę ich wywieźć unamused
  Popatrzcie na ich zachowanie – jakby z czworaków uciekli

 3. Jaka horda? jacy imigranci? ja tu widzę rzesze przerażonych matek z dziećmi uciekający z krajów ogarniętych bezwzględna wojną. No dobra może mignął mi tam gdzieś, wśród nich jakiś lekarz czy informatyk.

 4. Już to kiedyś pisałem, ale zrobię to jeszcze raz.
  Nienawidzę dwóch rzeczy:
  1. Rasizmu
  2. Murzynów i muzułmanów grin
  No dobra dostali się do tej hiszpańskiej enklawy i co? Oczywiście gowno im robimy, zostawiamy. A można przecież zorganizować specjalną jednostkę i tych ludzi odwalić z powrotem na drugą stronę (przy okazji dobrze ich poturbować, by zapamiętali, że nie są mile widziani).

  1. @AntyHegemon Oczywiście, że można by i nawet nie byłoby to zbyt trudne. Nie zrobi się tego jednak dopóki będziemy pozwalali rządzić opętanym szaleństwem lewackim dewiantom. To ich należy najpierw potraktować takimi jednostkami i nie oglądając się na jakiekolwiek dotychczasowe prawa wywalić do Afryki, pozbawiając uprzednio obywatelstw. Sądownictwo cywilne musi zostać zawieszone a takie werdykty muszą być wydawane przez wojskowe sądy polowe. Po kilkuminutowej naradzie. Demokracja i tak już nie działa a raczej działa na szkodę społeczeństw. Dlatego musi być zawieszona aż wirus zostanie zneutralizowany.

    1. @AntyHegemon Nazwałem to sądem ale tak naprawdę to powinny być krótkie decyzje administracyjne, bez drogi odwoławczej. W Afryce kolorowi idole lewactwa szybciutko wyleczą ich ze złudzeń. Biała Europa musi być oczyszczona, by normalna biała rodzina, mogła sobie pójść na spacer nie zastanawiając się czy jakaś gromada czarnych małp nie napadnie ich i nie obrabuje. Trzeba to powiedzieć jasno i wyraźnie – kolorowi stanowią śmiertelne zagrożenie dla białej cywilizacji i nie mogą tu przebywać. Żadne azyle, żadni uchodźcy, żadni pracownicy najemni. Przez 200 lat czarni nie zintegrowali się z białym społeczeństwem amerykańskim a w ciągu kilkunastu lat po zniesieniu apartheidu w RPA, kompletnie zrujnowali kraj.

  1. @Attyla
   Ty mnie Attyla nie wku…, no dobra, nie denerwuj. A przez kogo upadło Cesarstwo Rzymskie, jak nie między innymi przez Ciebie? Jak pogoniłeś plemiona germańskie, to zaczęli się wdzierać na jego teren i tam już zostali. I tak już się ta kula śniegowa zaczęła toczyć aż do końca. Teraz tych opalonych popycha nie Attyla, tylko nadpopulacja w Afryce i chęć wygodnego życia.

   1. @Marcin Opus Nadpopulacja czarnych i ekspansja islamu nie zagrażałaby nam, gdyby nie rządy dewiantów i ich destrukcja mentalna białych społeczeństw. Gdyby straż graniczna strzegła granic, tak jak powinno się to robić – czyli strzelając w przypadku prób forsowania granicy – to czarna i islamska dzicz nawet by nie próbowała dostać się do Europy. Wybijaliby się tak jak to robili wcześniej, w Ruandzie czy Burundi. Europa musi być przywrócona białym ludziom. Jeżeli tego nie zrobimy, nie zaczniemy o tym mówić głośno, nie zneutralizujemy lewackiego dewianctwa, to upadniemy jako cywilizacja, tak jak upadło Imperium Rzymskie.

   2. @Marcin Opus;

    Powtarzasz sie Marcin, czytasz bez zrozumienia i bez przyczyny napadasz nieelegancko Atylle, On moze miec racje.
    Wcale nie byloby dziwne,jesli:
    1. Bezradnosc(?) strazy granicznej nie bylaby zacheta do nastepnych grup coraz wiekszych i coraz czesciej ( inwazja trwa- Atylla),
    Skad Ci wiadomo, ze wszystkie takie” ïncydenty”sa podawane do opini publicznej?

 5. Qurwa nie pojmuję,no nie trafia mi do rozumu może ja jestem głupi qurwa no ja pired..e no qurwa jak można pozwolić wejść obcym na terem innego państwa,ja chyba zacznę lubić przejścia graniczne z Białorusią, tam się CZUJE ŻE PRZECHODZĘ GRANICĘ PAŃSTWA, bierzmy przykład z Białorusi w sprawie ochrony granic

 6. I znow…same chlopy…
  Wczoraj mialam rozmowe z kanadyjskim lewakiem, do tego prawnikiem od imigracji. Pytam sie jej: czemu to sa sami mezczyzni: ona odpowiada jak reszta lewakow: no bo latwiej mezyczyznie sie przedostac, bo to niebezpieczna podroz.
  Pytam sie mego mezczyzny co stoi obok: kochanie jakby byla wojna w Kanadzie to zostawisz mnie, a sam uciekniesz? Mowi: nie, albo zabieram cie ze soba albo zostaje i walcze.
  Patrze wyczekujaca na lewaka…Pani nie miala argumentow i po prostu odeszla z buzia czerwona od wkur..ienia.

  1. Lewacy to w większości zindoktrynowani nie potrafiący samodzielnie myśleć osobnicy. Część z nich to kompletni ekstremiści powtarzający jakieś brednie o „jednej rasie ludzkiej” i „miłości między wszystkimi ludźmi” oraz „pokojowych wyznawcach islamu”. Żałość bierze jak się ich słucha. Tam nie ma żadnego logicznego uzasadnienia jest tylko parę stale powtarzanych haseł i trochę ideologicznego bełkotu w duchu politycznej poprawności i uwielbienia dla projektu multi-kulti. Całe szczęście ci ludzie w naszym kraju to margines i mało kto bierze na poważnie wypowiadane przez nich bzdury.

 7. Jaka ona hiszpańska; dajcie spokój… Bambusy przełażą jak HIV podczas seksu, a białasy mogą ich jedynie prosić. Tak samo jak „uchodźcy” z Turkistanu z „narażeniem życia przedzierają się” na „greckie” wyspy. Redakcjo, nazywajmy rzeczy po imieniu. Granice dla picu. Jedno wielkie przeżeranie państwowej kasy. Pewnie sami nieźle w łapę koszą za to, że nawet tym mniej bystrym i sprawnym udaje się sforsować te, jakże trudne do ominięcia, przeszkody.

 8. A JA IM SIĘ NIE DZIWIĘ ,TYM Z AFRYKI. DZIWIĘ SIĘ TYM ,KTÓRZY WPUSZCZAJĄ DO SWOICH KRAJÓW WSZYSTKICH ,JAK LECI. NAPRAWDĘ TO ONI POWINNI SPRAWDZIĆ STAN SWOICH GŁÓW U SPECJALISTY. O TAKIEJ WOJNIE,JESZCZE DO NIEDAWNA ,NIKOMU SIĘ NAWET NIE ŚNIŁO!!! GENIALNY POMYSŁ,ABY WYKORZYSTAĆ ,,STAN UMYSŁÓW,,OBECNIE RZĄDZĄCYCH EUROPĄ.SAMI,BEZ WALKI ,ODDAJĄ SWOJE KRAJE W OBCE RĘCE….TO DOPRAWDY CIEKAWY PRZYPADEK W DZIEJACH ŚWIATA!!!!!

  1. @ nie tylko ciekawy, ale moze byc tez zaplanowany, ile sie czyta o depopulacji Europy, Swiata.” Teorie spiskowe(?)”mowia, ze ci co garna do Europy sa „pozytecznymi idiotami”. Jak wykonaja plan oslabienia ludzkosci, to i za nich sie wezma.

 9. Tylko smiech ogarnia slyszac takie wiadomosci robia co chca i jedni i drudzy ciekawe kiedy przyjdzie czas na nas bo to jest nie do unikniecia,destrukcja zasad narodowych musi byc zrealizowana wg.planu.

 10. Jak to jest, jak przylatuje do EU to mnie paszport sprawdzaja, wize na 3 miesi. wbijaja etc. a gdybym tak jak te dzikusy odepchnął na lotnisku tych celników i sie przedarł to przecież by mnie na śmeirć zaj ——–li i do pierdla bym poszedł. A to bydło łazi sobie jak chce.

 11. Oooooo murzyni w drodze do raju. My w Europa dostać pieniądza i białą kobieta. Ja kochać biała kobieta i biała menszczyzna! Ja mieć duuuuuże jądra.c twisted Zapakować ich do klatek i odwieźć wszystkich za mur tam gdzie ich miejsce do Afryki unamused

Dodaj komentarz