Burmistrz popularnego kurortu narciarskiego – Garmisch-Partenkirchen prosi o pomoc. Imigranci z Afryki demolują miasteczko.

Na terenie dawnej amerykańskiej bazy wojskowej w Garmisch-Partenkirchen przebywa dzisiaj 250 imigrantów – 80% z nich to mężczyźni z Afryki Północnej.

Burmistrz miasta Garmisch-Partenkirchen Sigrid Meierhofer twierdzi, że sytuacja z imigrantami w jego mieście jest poważna, dlatego poprosił o pomoc Marii Els, bawarską polityk. Burmistrz twierdzi, że jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, będzie musiała przedsięwziąć środki w celu „zapewnienia bezpieczeństwa publicznego”.

Na ulicach miasta często dochodzi do bójek, starć z policją. Mieszkańcy skarżą się, że tzw. uchodźcy niszczą ich biznes turystyczny. Mieszkańcy oraz lokalna prasa informują również o incydentach molestowania seksualnego, jednak policja nie potwierdza tych pogłosek.

Do bójek dochodzi często w samym ośrodku, gdzie mieszkają Afrykanie. „Rządzą tam czarni. Bójki i burdy są tam na porządku dziennym. Dochodzi do dużych zniszczeń. Czarni ustalają, kto ma gdzie spać i kto może korzystać z wi-fi” – raportuje komisarz Thomas Holzer.


dailymail.co.uk

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Dodaj komentarz

108 komentarzy do "Imigranci z Afryki demolują niemiecki kurort narciarski. Burmistrz prosi o pomoc!"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ramsay Bolton
Użytkownik
Krzyżowiec

Bezrozumne małpy… Do czego te zwierzęta mogą używać Wi Fi? Ubogacenie kulturowe w pełnej krasie…

fsadasdfa
Gość
fsadasdfa

Ja ostatni widzialem do czego oni wykorzystuja wifi, facet ktory sfotografowal dzieciaka uratowanego w aleppo fotografowal sie potem na tle swojego kolegi ktory obcinal innemu dziecku glowe, wyszczerzał kły pieknie do kamery i opublikowal to w internecie. Takiego kogosjak on nie da sie nazwac człowiekiem, okreslenie małpa byłoby obrazliwe dla małpy, to jakies totalne wynaturzenie, skrajna degeneracja tkanki mozgowej

Ramsay Bolton
Użytkownik
Krzyżowiec

Znalazłem dzisiaj coś takiego: http://www.citizengo.org/pl/signit/37375/view
Może Was to zainteresuje.

Remik71
Użytkownik
Nowicjusz

tak zainteresowało-juz podpisałem….jeszcze około 47osób i będą miec tą wymaganą ilośc osób..może ktoś jeszcze z indie podpisze i GIT

be&96Jndnard-
Gość
be&96Jndnard-

Też podpisałem a zminusował volksdojcz antypolski

Tom
Gość
Tom

podpisałem

blantomat
Gość
blantomat

Bardzo dobra akcja – podpisane i gorąco apeluję do wszystkich o podpisanie.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Dwie krwy tefauenowskie postawily minusy. Suki pastajanne

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Do minusujących: wygooglujcie sobie „hipokryzja”. Z jednej strony boicie się islamizacji, a z drugiej popieracie pragnące multi kulti lewackie gówniane partie, i ich zakłamane media. Yebnijcie się w wasze puste łby. Może coś wam zaskoczy lemingi.

Lemingi
Gość
Lemingi

Widzisz, kochany AliBabaHunter, zawsze będziemy minusowali osoby które piszą do nas „Yebnijcie się w wasze puste łby”.

Largo
Użytkownik
Chorąży

1000 głos oddałem ja cool
Świetna inicjatywa! Aż mi miło, że tak jest.
W sprawie tematu – małpy nawet tak nie działają, nie obrażaj zwierząt, nie wypada @Ramsay Bolton lol

coco
Gość
coco

O których bezrozumnych małpach piszesz? O Niemcach? Masz rację, kto wpuszcza do domu bandytów? tylko bezrozumna małpa razz

Julka
Gość
Julka

Nie obrazaj zwierzat prosze cie bardzo, bo nie znam ani jednego gatunku podobnego do tych brudnych smieci..

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito
Asgard4444
Użytkownik
Początkujący

Chcą dobrze
Lista wg 15 października
https://www.facebook.com/events/1647072715535224/

Ramsay Bolton
Użytkownik
Krzyżowiec

grin Strzelając do nich odczuwasz to samo co waląc do kacapa; odrzut broni smile

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Jaj sobie z Ruska nie rób bo się sparzysz… A to co napisałeś o odrzucie to standardowe słowa z początku szkolenia każdego ruskiego sałdata a zostało to wciśnięte w usta amerykańskiego snajpera… Raczej inne słowa tu trzeba przytoczyć hetmana Chodkiewicza przed Kirholmem:”Policzym ich jak już ich pobijem”.
Szacunek dla wroga(oprócz muslima). Pamiętaj…

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@Ramsay Bolton
Może jakby PO wcześniej zaprosiło ich do restauracji „Sowa i przyjaciele” to by kelnerzy nie mieliby możliwości wpadki…? No i już wiadomo dlaczego Kaczyński był przeciwko uchodźcom. Teraz podobno nie jest tak stanowczy…

ANTYlewak
Gość
ANTYlewak

@ lolo (który nie pisze)
A co znaczy ” podobno” w Twoim słowniku? „Podobno” też na Węgrzech mamy dyktaturę Orbana. Pisanie w stylu Szechtera z Gazety Wyborczej. Nie szerz plotek, chyba że masz jakieś dowody. Wpuszczenie uchodźców byłoby politycznym SAMOBÓJSTWEM ze strony PiS.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@ANTYlewak Oczywiście zgadzam się z Tobą. Ale nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności i „wszedłem” w skórę narracji lewackiej. Nie ma takiego idiotyzmu, którego by lewactwo nie zastosowało jako argumentacji. Przeżyłem trochę komuny i różnych rozmów postępackich to „w przyrodzie wszystko jest możliwe”. Kiedyś moja sąsiadka – mieszkałem gdzie indziej niż teraz – jako argumentu na słynne już w całym cywilizowanym świecie bogactwo klechów i ich pazerność (wszystko zależy od parafii i od charakteru duchownego) użyła sformułowania z Litanii Loretańskiej „Domie złoty”. Więc wiesz, jak człowiek wie o takich meandrach lewackiego myślenia, niepojętego dla zwykłego śmiertelnika to różne mu rzeczy… Czytaj więcej »
ANTYlewak
Gość
ANTYlewak

To Czeczeni wpuszczeni przez koalicję PO-PSL . Większość wyjechała ale jakiś tam odsetek został u nas w kraju.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@ANTYlewak
Opieram się na tym co tu czytam w informacjach podanych przez internautów chociażby z ostatnich tygodni. Moja obserwacja jest taka, że trochę czerniawych w Krakowie jest. Natomiast trudno mi osobiście mówić o skali zjawiska bo mam za mało danych.

Oluchna
Użytkownik
Początkujący

@lolo (który nie pisze)
Potwierdzam. W Krakowie jest ich trochę. Od niedawna studiuje na UJ. Również na naszej uczelni jest trochę bezowych. Pozdrawiam serdecznie

ANTYlewak
Gość
ANTYlewak

@ lolo (który nie pisze )
Każdy kto twierdzi że widział muzułmanów ( o ciemniejszej karnacji-Arabowie i im podobni) powinien dodać załącznik ze zdjęciem. Wtedy będzie wiarygodny. Ja żadnych nie widziałam w swojej okolicy (podkarpackie ).

piotr
Gość
piotr

Obyś długo nie widział, życzę Ci tego. Przebywam aktualnie w Niemczech i rano jak młodzież do szkoły (pobliskiego liceum) idzie, to tych ciemniejszych jest w mojej ocenie około 60 % wszystkich dzieci, a z pośród ciemniejszych dziewczynek ok. 20 % nosi chusty na głowie zakrywające szczelnie włosy. Liceum tzn. dzieci między 10-tym a 18-tym rokiem życia.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@ANTYlewak Władzy najlepszej nawet należy patrzeć na ręce. Po wszystkich doświadczeniach obecnego „20-lecia międzywojennego” uważam, że w ekscytacji władzą należy zachować daleko posuniętą roztropność. Nawet tą najbardziej naszeńszą. Władza bowiem rodzi wiele pokus, zwłaszcza wtedy gdy cieszy się nieograniczonym zaufaniem albo ma możliwości ukrywania swojej ciemnej strony jeśli taka jest. Co do okolicy to są różne a fotografie to sobie można znaleźć zapewne w internecie. Możesz wierzyć w zapewnienia albo i nie. Kraków nie jest podkarpackim, a poza tym w innych miastach małopolski zapewne może nie być „uchodźców”, np. w Tarnowie. Ale to ktoś musiałby potwierdzić kto tam mieszka. Dotyczy… Czytaj więcej »
jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Pełna zgoda ~lolo… Kazżda władza do pierdla wsadza. To i KAŻDA może nam zarazę ściągnąć na nasze podwórko…
MY musimy bronić Ojczyzny a nie Antki,Jarosławy,Donaldy,Olki czy inne Ryśki z klanu Swetrów. Tylko że jesteśmy chyba NAJBARDZIEJ ROZBROJONY NARODEM EUROPY. Czesi przy nas to potęga! Czym mamy walczyć? Widłami(nie mam) i siekierami(mam dwie) jak Ukraińcy na Wołyniu? Mam jeszcze fajny łuk…

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@jotka:na_pohybel_saracenom!
Pod informacją „W Lubelskiem zatrzymano nielegalnych imigrantów. Obywateli Konga i Syrii” jest moja rozmowa z @komandosem. Tam znajdziesz to co mógłbym i Tobie napisać.

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Sorry ale rzadko przeglądam korespondencje między innymi ludźmi. Poglądy mam od lat 90-tych wyrobione i skrystalizowane. Pracowałe wtedy 3 lata w kolebce PEGIDy,w Dreźnie,mieszkaliśmy w akademiku(chociaż żadem z nas nie byłjuż studentem) na Fritz Loeffler Strasse a że Drezno to duży ośrodek akademicki to i tałatajstwa pełno. Nie panoszyli się tak jak teraz a my,(wespół z Czechami i Słowakami)Ruscy i Mongołowie naprzemiennie i sukcesywnie spuszczaliśmy im regularny wpierdol w Berenzwinger czy innym Bierhalle.Rozbite butelki na moim łbie ukształtowały moje poglądy… Tak że…..

ANTYlewak
Gość
ANTYlewak

@ lolo (który nie pisze)
Przychodzą na zakupy bo im się opłaca (wysoki socjal w Niemczech ) cenowo kupować w Polsce. 1 € to około 4 zł. Kuzyn mi mówił a on sprzedaje w sklepie w zachodniej Polsce. Araby mają nosa do interesów. Po prostu przekraczają granice na chwilę, robią zakupy i wracają do Merkelstanu. Straż graniczna ich kontroluje czy bomb nie mają.

Blady Strach
Użytkownik
Nowicjusz

Widzialem kilku w Opolu I napewno niebyly to studenciaki

kaa555
Gość
kaa555

A ja widzę czeczeńców w chordach. Lubelskie

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps
Errata. Powinno być: „…przy czym, czy rząd rzeczywiście reprezentuje nasze interesy w tym aspekcie?

rre
Gość
rre
Dziwie sie że nie widzicie jak pis zastepuje Polaków banderowcami . „UKRAIŃCY zamieszkali w Polsce są NAJLICZNIEJSZĄ grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji. W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 roku, z tradycjami banderowskimi UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców. Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@rre 1) Nie omawialiśmy sprawy Ukraińców. 2) Jakbyś czytał dokładnie to jest mowa o patrzeniu władzy na ręce. 3) W tej chwili Ukraińcy są argumentem na lewackie: bo wy nie chcecie przyjmować uchodźców a katolicy podobno jesteście. 4) Co do Ukraińców – na ile się ja orientuję – to jest taki problem, że nie wiadomo ilu na prawdę popiera banderowską przeszłość i czy rzeczywiście ich pragnieniem jest zagarnąć południową część Polski. Ja znam relacje gdzie Ukraińcy najchętniej porzucili by swoją Ukrainę i od razu przyłączyli swoje tereny do Polski, pod nasz zarząd. Oczywiście pytanie podstawowe jest takie: czy tego typu… Czytaj więcej »
rre
Gość
rre

1.omawialiscie sprawe migracji
2.Jakbyś czytał dokładnie to wiedziałbyś ze omawiacie sprawe migracji którą to rząd może ukrywać
4.W ukraińskich szkołach w Polsce uczą sie z podreczników „bandera i ja” dyrektorzy tych szkół wychwalają bandere za pieniadze Polaków .Cała ukraina jest banderowska , robią nawet symboliczne pogrzeby z honorami świnią z galitzen SS. Zamiast czarnych i muslimów sprowadzaja nam nazistow od bandery co nie zmienia faktu ze i tych pierwszych tez sprowadzają przy pomocy caritasu

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@rre 1) owszem jest sprawa migracji ale głównie dotyczy „uchodźców” 2) rząd wiele rzeczy może ukrywać i dlatego pisałem (i nie tylko dziś i nie tylko ja) o „patrzeniu na ręce) 4) nikt tu nie lekceważy zagrożenia i raczej nie ma tu osób które by się nie orientowały w zbrodniczej przeszłości Bandery i jego wyznawców. Co do szkół to raczej nie mam na to wpływu. Czy cała Ukraina jest Banderowska? Różne informacje dochodzą. Na pewno jest to opcja bardzo głośna i mająca poparcie tamtych władz. A jak jest z szeregowymi Ukraińcami…? Moje kontakty są bardzo skromne, to trudno mi się… Czytaj więcej »
stanislaw
Gość
stanislaw

Popieram myśl o Ukraincach którzy chcieliby sie przyłączyć do Polski. Powinni zrobić sobie referendum, na początek czy okręg lwowski chce z powrotem do Polski, a Polska powinna odpowiedzieć, jeżeli chcą, przyjmniemy. Lwów do do Polski!

sugestia
Gość
sugestia

@ Lolo – wolałbym, żebyś zmienił nicka na „lolo (który PRZESTAŁ PISAĆ)”, Jesteś godnym następcą tego idioty Fina. Gratulacje.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@sugestia
Za wyrazy uwielbienia dziękuję.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps
Nie mogę być następcą @F_in’a bowiem @F_in przybył tu znacznie później niż ja i przypuszczam, że jako „antidotum” na mnie. Proponuję przejrzeć archiwum.

lolo (który nie pisze)
Gość
lolo (który nie pisze)

No dobra, jestem idiotą. Takim się urodziłem i takim umrę. Rozumu nie można kupić. A F_in to mój drugi nick.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@lolo (który nie pisze) – bis
Więc tak… Żeby być mną to powinieneś jeszcze zmienić awatar – ten rysuneczek na wysokości informacyjnego nicka o tym kto jest kto.
Ha. Przeżyłem tu już wiele ataków. Sam nie wiem, który to z kolei. Ktoś bardzo mnie nie lubi. Co prawda nicki się zmieniają ale styl pozostaje ten sam. Można rzec też, że o wielkości człowieka świadczą jego wrogowie. Zdaje się, że w tym układzie wyrastam ponad przeciętność. Ha.
No cóż moi wrogowie przemijali a ja dalej jestem. Może sobie znów przycupnę w kąciku i odczekam. No, Misiu postaraj się coś wymyślić urokliwego.

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Kuźwa lolo możesz przestać pouczać i pisać setki komentarzy o sobie bo mnie to wkurwia! Bo ktoś coś tam o tobie napisał? No to kuźwa napisał! I co z tego? Albo jesteś narcyz i ciota albo zachowuj się jak facet bo podobno masz walczyć z zalewem muslimstwa! Dotarło? I wali mnie czy mnie lubisz czy nie bo dla mnie jest ważna SPRAWA a nie Ty! HOWGH! POWIEDZIAŁEM!

brutalna prawda
Gość
brutalna prawda

A nie przyszło ci do głowy – ok, wiem, że niektórym myślenie przychodzi z trudem, że jeżeli nie wszyscy, to baaardzo wiele osób cię tu nie lubi?

888
Gość
888

Myślę że jednak więcej jest takich co go lubi !

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@brutalna prawda Owszem, przyszło do głowy a nawet jestem tego pewien. I nie widzę nic w tym brutalnego. Świat w ogóle pełen jest ludzi nie lubiących innych ludzi. Np. tacy muzułmanie czy Żydzi. Nie wiadomo czy lubią kogokolwiek poza własnymi osobami a i to nie jest pewne. O lewakach to już w ogóle nie wspominając. Problem w tym, że w starciu merytorycznym, ci którzy mnie nie lubią nie dotrzymali mi kroku. Więc zostają im tylko inwektywy. Pewnie gdybym pisał „klechy be” – bo ponieważ tak nie piszę to jest zdaje się główny powód nie lubienia, ale może jeszcze coś (np.… Czytaj więcej »
VVV
Użytkownik
Rotmistrz

To tylko drobne ubogacenie kulturowe a tu burmistrz wzywa pomocy.. no co za nietolerancyjny faszysta i islamofob!

Dem
Użytkownik
Chorąży

Dokładnie, nagle dostali jakiejś fobii… przecież to nie pierwszy raz, i nie ostatni.
Powinni się przyzwyczaić… Jak można im zabraniać żyć tak jak chcą lol
To brak demokracji !!!

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik
Początkujący

Ja to się na tym nie znam , langusta nie jeste wink ( w rzeczy samej – lingwista ) , ale wychodzi mi z nazwy miasta Garmisch-PartenKIRCHEN , ze nazwa owa ma odwołanie do Koscioła. I moze własnie ten „kościelny” wątek jest powodem demolki ? Moze by pan bórmiszcz zastanowił się nad zmianą nazwy na ( na przykład) Garmisch-Partenmeczet ?ładniej by było , tak swiatowo , modnie smile I módzyny spokojniejsze , i w ogóle miodzio smile …..

ANTYlewak
Gość
ANTYlewak

Jakie bogactwo kulturowe! Co na to widzowie TVNu? Dalej chcecie „tolerancji” ?
PO- 300 000 uchodźców na start
.Nowoczesna (PO-bis)- 90 000 uchodźców na start
TVN powinien stracić koncesję.

easyrider
Gość
easyrider

Oczywiście, że „postępowe” cioty chcą „tolerancji”. Zesrają się ale na złość mamie odmrożą sobie uszy. Ja osobiście nie ma nic do tego, żeby „postępowi” się „ubogacali” ale niech to robią u źródła – w Azji i Afryce. Tam się mogą parzyć, krzyżować, mieszać z pastowanymi do woli. I mogą ich edukować do bólu, przekonując, że „postęp” to model tata + tata + dziecko.

easyrider
Gość
easyrider

Wpuścisz chama do biura to atrament wypije. Ci wpuścili bambusów, którzy parę miesięcy wcześniej po drzewach skakali, to teraz będą z nimi się ganiać. A ponieważ te „nowoczesne” cioty to produkt tzw. bezstresowego wychowania, to nie wiedzą co zrobić z bambusowymi warchołami. Patrzmy i śmiejmy się. I pamiętajmy, że Niemiec nigdy nie będzie naszym bratem. Tysiąc lat Historii o tym świadczy. To tylko krótki okres pozornego pokoju. Pozornego bo nasi „sojusznicy” chwilowo zajęli się podbojem ekonomicznym i politycznym. Ale to ich łabędzi śpiew. Idą na dno jak Bismarck.

komandos
Gość
komandos

Porównanie niemieckiej gospodarki do pancernika Bismarcka jest jak najbardziej na czasie. Jedna z hipotez mówi o jego samo zatopieniu przez kapitana. To samo z doskonale zorganizowanym, dostatnim państwem robi babochłop Merkel. Następuje powolne samounicestwienie. Wcześniej był artykuł w którym wzywała Niemców do większego wysiłku bo trzeba wyrzucić do niedawna jeszcze biednych „uchodźców”. Hitler też wzywał a nawet żądał od Niemców coraz to nowych poświęceń. Az do całkowitego samounicestwienia. Ku…a co za naród, niby mądry… a głupi jak but.

easyrider
Gość
easyrider

To już nie są ci sami Niemcy, którzy formowali bitne jednostki zaciężnej piechoty. To nie ci sami Niemcy, którzy doszli do Moskwy czy czochrali ostro Angoli w Afryce Płn. Teraz to są kundle, z których z jedna trzecia ma domieszkę kałmuckiej krwi, po pobycie „wyzwolicieli” i masowych gwałtach. A teraz dostają nową domieszkę genów Turków, Arabów i czarnuchów wszelakiego autoramentu i koloru. W połączeniu z lewackim praniem mózgów, ateizacją przynosi to efekty – jak widać na załączanych tu obrazkach.

Asgard4444
Użytkownik
Początkujący

Słowem dzika Afryka

bkkkk
Gość
bkkkk

Easyriderze, wybacz offtop, ale trochę mi się ciśnienie podniosło. Lecę z małym sprostowankiem/pytankiem. Jednymi Europejczykami, o których wiem, że zajęli Moskwę, byli Polacy (załoga RON). No, Napoleon wszedł na Kreml i zaraz z niego wyszedł (pożar), a nasi tam siedzieli i król Władysław bił monetę. A Szkopy?

easyrider
Gość
easyrider

Wszystko się zgadza ale ja nie napisałem, że szkopskie mordy zajęły Moskwę. Doszli do Moskwy i zostali odrzuceni. Teraz lepiej wink Nawiasem mówiąc ob. Napoleona nie ma co dyskredytować. Moskwę zajął.

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Skocznia jest w Ga-Pa. To może zamiast po drzewach niech z niej skaczą? Z woli allaha raczej żaden nie przeżyje bo w pierwszej 100-tce jakoś żadnego Muhameda czy Abdula nie wyczaiłem.

Obywatelka Ziemi
Użytkownik
Chorąży
Wszedzie tak jest. Wszedzie gdzie idzie ta szarancza, gdzie mieszka. Zaden karaj afrykanski nie jest na poziomie tzw cywilizacji. ZADEN! To samo bliski wschod. Wy myslicie, ze Arabia czy Kuwejt to takie byly 20 lat temu? Syf tam tez byl. Nic nie bylo…ale rope odkryli i sie pobudowali. I jakos jak sie budowali to sobie specjalistow z Europy/USA/Kanady/ Chin/Japonii/Australii sciagali czyli z rozwinietych cywilizacyjnie rejonow swiata bo oprocz domku z krowiego gowna, szmaty na kiljkach nie potrafia nic wybudowac. Nie chce tego pisac…ale za 50 lat, jak tak dalej bedzie Ludzkosc cofa sie w rozwoju. Bedzie syf, dno, masakra tak… Czytaj więcej »
jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Jedno było-Rodezja. Było.. Bo jak czarni z Mugabe władzę przejęli biali uciekli to z raju na ziemi stała się Zimbabwe czyli syf,kiła i dwa metry mułu! W ten sam sposób powoli stacza się RPA.

Oluchna
Użytkownik
Początkujący

Właśnie dlatego chcą nas wyrzucić z Europy. Doskonale to ujął @easyrider że zacytuję jego słowa „bo oni nie przybywają by się asymilować tylko zdominować bogatą Europę. Ich zapasy ropy będą się powoli wyczerpywać i takie różne Dubaje z bajecznie drogimi, chorymi inwestycjami, zostaną zasypane z powrotem piachem”.
Szykują sobie w Europie przyszłość, na razie mają ogromne pieniądze i dlatego im się ten podbój udaje. Pozdrawiam grin grin mrgreen mrgreen

Yans
Użytkownik
Początkujący

Oj tam, oj tam! To tylko drobne ubogacenie kulturowe, jak już zostało to zauważone przez pierwszych komentujących. Wyjęliście mi to Panowie z ust, a właściwie to z klawiatury. Dodatkowo sam komisarz stwierdził, że to czarni tym sterują, no, z taką zastawką to jeszcze sama złota pani kanclerz gniewnie może ofuknąć ów komisarza za rasizm, wybaczcie, zebrało mi się na kpiny lol

Greedozg
Gość
Greedozg

Czy ktoś poza mną dostrzegł fakt, że w 90% miasteczek zlewaciałych państw burmistrzmi są kobiety? Tam kobiety noszą spodnie. Dlatego to tak wygląda niestety. Nic nie mam do naszych pań, ale w trudnych czasach do podejmowania trudnych decyzji są mężczyźni bo prościej im podjąć niekorzystną decyzję.

Oluchna
Użytkownik
Początkujący

Mimo tego ze sama jestem kobieta to muszę się z Tobą zgodzić. Kobiety są od rodzenia dzieci a nie od polityki. Rządzenie pozostawmy mężczyznom, wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie. grin grin grin mrgreen mrgreen mrgreen

easyrider
Gość
easyrider

Gdzieś Ty się uchowała Oluchna z takimi „nienowoczesnymi” poglądami wink A poważnie, to świat stanął na głowie odkąd w chorych mózgach zaczęły kiełkować idee by zunifikować kobiety i mężczyzn. W efekcie z cudownych istot, będących strażniczkami ogniska domowego, zaczęły powstawać babochłopy. A z wojowników i myśliwych stworzono atrapy mężczyzn, którzy żeby żarówkę wkręcić muszą wołać elektryka. W konsekwencji niechęć jednych do drugich, brak dzieci, brak sensu życia i szukanie jego nędznych surogatów. Cytując klasyków z loży szyderców w Muppet Show – ten świat schodzi na psy wink

ANTYlewak
Gość
ANTYlewak

@ easy rider
Pytanie tylko czy można z babochłopów zrobić kobiety a z zgenderyzowanych ciot mężczyzn? Jeśli tak to ten świat da się jeszcze uratować.

easyrider
Gość
easyrider

Generalnie uważam, że garbatego tylko ziemia wyprostuje ale jesteśmy ludźmi, mamy wolną wolę, możemy się zmieniać. Potrzeba jednak jednej podstawowej rzeczy – chęci. Przyroda wszystko wyrówna. Ten stan, który jest teraz nie będzie trwał wiecznie. Chaos jest blisko. Wtedy te wszystkie atrapy mężczyzn i kobiet zobaczą ile warte są ich torebki za 20 tys. zł, modne buciki, drogie perfumki i inne tego typu gówna, które teraz są ich fetyszami.

emer
Gość
emer

Radzenie sobie w sytuacjach trudnych, jakim jest polityka nie zależy od płci, lecz od IQ.

Greedozg
Gość
Greedozg

Jest jeszcze takie coś jak empatia, współczucie, działanie pod wpływem emocji, wszystkie te cechy kobiety mają naturalnie silniejsze od mężczyzn. Już zrozumiałeś? Czy dokładniej wyjaśnić?

Greedozg
Gość
Greedozg

Niekorzystną w sensie niefajną dla „uchodźców” decyzję.

jesior
Gość
jesior

jak to się mówi – kto bierze czarnucha, temu córkę i żone wyrucha

komandos
Gość
komandos

Dodałabym do tego powiedzonka jeszcze matkę. grin mrgreen

Publiusz
Gość
Publiusz

Powielic rozwiazanie z Calais! Zabrac im buty ,zeby nie mogli wychodzic na miasto i smartphony ,zeby nie mieli przez co …. swiata o tym powiadomic!

przemq
Użytkownik
Porucznik

oj tam oj tam, oni tylko ubogacają

fdfasdfa
Gość
fdfasdfa

Kiedy ci ludzie pojda po rozum do glowy i zrobia z tym porzadek, ci ludzie rozpieprzaja nasza rzeczywistosc i stanowia ogromne zagrozenie dla wszystkich ktorzy mysla inaczej, zreszta nie tylko popatrzcie na kobiety w islamie … skrajna degeneracja przez nasiakanie od 1400 lat praktykami zbrodniczej ideologii , tego sie nie da pogodzic z nasza kultura, nie ma takiej opcji abysmy mogli zyc w zgodzie obok siebie ich sie nie da zreformowac.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

,,Czarni ustalają, kto ma gdzie spać i kto może korzystać z wi-fi” – raportuje komisarz Thomas Holzer.”
A to cholerny rasista wink

PamelaONR
Gość
PamelaONR

AAA to po to uciekli ze Syrii, tam nie ma wi-fi biedni oni… burmistrzu trzeba dobudować parę anten wtedy sytuacja się unormuje…

stanislaw
Gość
stanislaw

Mężczyźni z Afryki Północnej to chyba nie murzyni, to marokańczycy, algierczycy, libijczycy, tunezyjczycy i egipcjanie. Te dwie pierwsze nacje kryminalnych gówniarzy robi najwięcej zadymy.

Jerzy
Gość
Jerzy

No słusznie,po co im narty skoro oni nie umieją skorzystać z toalety, a poza tym Niemcy jak podbijali inne państwa też wprowadzali swoje prawa,teraz dziwią się,że inni wprowadzają swoje standardy na zajmowanych terenach?

Ewax
Gość
Ewax

Powinni wezwać wojsko i WYSTRZELAĆ WSZYSTKICH IMIGRANTÓW , co do jednego, by nie pozostał nawet ślad po nich.

Na agresję trzeba koniecznie odpowiedzieć strzałami z pistoletów automatycznych.Wybić tą muzułmańską zarazę to jedyne rozsądnie wyjście, bo potem będzie już za późno na obronę przed najeźdźcami, bo tak będzie ich dużo!!!

Tylko teraz kiedy jesteśmy w przewadze liczebnej i uzbrojenia mamy szansę na uwolnienie się od tej zarazy wypalić ogniem i bronią z amunicją ostrą!!!

Powstaje pytanie … po co muzułmanie ściągali do Europy duże ilości nielegalnej broni??? Dla zabawy , czy mordowania Europejczyków???

papuga
Gość
papuga

jak zaczną wysrzeliwać to jeszcze tak się rozpędzą, że ten milion naszych tam mieszkających też załatwią

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Jakoś Niemcom nie wychodzi ta integracja z Murzynami.

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

A murzynom z Niemkami i owszem.

Dagmara
Gość
Dagmara

niech im burmistrz da narty – nie będą się nudzić

Dagmara
Gość
Dagmara

a tak serio …. sprowadzanie Afrykanów do Europy nie pomoże Afryce tylko zrobi Afrykę z Europy.

jotka:na_pohybel_saracenom!
Gość
jotka:na_pohybel_saracenom!

Czy w tym roku będzie Turniej Czterech Skoczni w Ga-Pa czy tylko Trzech?… Bo bardzo liczę na Stocha i Kota…

NARCIARZ
Gość
NARCIARZ

MAKRELA OBIECAŁA ,ŻE WYSTAWI ICH W TURNIEJU ,WIDZĄC ŻE SRAJĄ W POZYCJI NARCIARZA!!!!TO JEDYNE USPRAWIEDLIWIENIE ULOKOWANIA TYCH CIEMNYCH MŁODZIEŃCÓW W TAKIM MIEJSCU!!!!!!!

ARM
Gość
ARM

Jakie „demolują”?! Jakie „demolują”?! Ubogacają! U-bo-ga-ca-ją! Ps. nie ma za co.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

W tym tygodniu w Jeden z 10 było pytanie: ,,w jakim kraju leży Gapa”. W następnym będzie pytanie: ,,Gdzie leżało Gapa”.

grzes
Gość
grzes

oby tak dalej za 2 wojne sie niemcom należy

bkkkk
Gość
bkkkk

Niby tak. Ale za drugą wojnę, to nam się należy nie tyle satysfakcja moralna (a już na pewno nie na tak głupim tle, ze oto Szkopy mają kęsim), ile parę okrągłych miliardów dolarów, czy tam euro (choć wolałabym franki szwajcarskie plus złoto). Za skradzionego Rafaela możemy ich łaskawie skwitować, jak nam dadzą np. Nefretete (tj. dzieło za dzieło i uznamy, że sztuka się zgada, mniejsza o autora).

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Imigranci z Afryki robią bal murzynów w Niemczech smile

braksłow
Gość
braksłow

Nie pojmuję czy nie można pokazać ,ze sa tu u nas pewne zasady? Europejczyk gdyby się takz achował, jakikolwiek człowiek z Europy który pojechałby do pracy do Niemeic byłbyz araz napietnowanyz atakei zachownaie a Oni co? Czy nie można powiedzieć wy nie rządzicie, to my pokazujemy co i jak? Co to znaczyze jedni moga korzystać z wifi a inni nie? Co to segregacje wprowadzają???

desert
Gość
desert

Wiecie dlaczego „czarni” się tak bujają gdy chodzą?

Bo nie ogarnęli jeszcze w pełni chodzenia na tylnych łapach wink

jakieś imiee
Gość
jakieś imiee

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

Salarieri
Użytkownik
Nowicjusz

Mam uwagę techniczną do Redakcji: Moglibyście zlikwidować lub zmniejszyć te logo na przyklejanym menu u góry, bo zasłania tekst podczas czytania :-/ Jeszcze wczoraj tego nie było.

blantomat
Gość
blantomat

Czarni?! Ktoś tego Niemca powinien skazać za Rasizm, Ksenofobię, Nietolerancję czy wreszcie Mowę Nienawiści…hehe

gyu
Gość
gyu

ok

gyu
Gość
gyu

DOBRE

Julka
Gość
Julka

Imigranci z Afryki, a to dobre hahaha. Alez biali to glupia rasa hahaha

mefisto
Gość
mefisto
https://www.youtube.com/watch?v=-I3cpM2533I warto zwrócić uwagę na ten film, bo wykorzystano w nim dość prymitywną metodę socjotechniczną – połączono pojęcie postępu z tolerancją i mieszaniem ras. Jest to wizualizacja silnie forsowanego poglądu, że społeczeństwo nie może stać się naprawdę nowoczesne, jeżeli nie wyzwoli się z okowów tradycji i nie zmieni swojej mentalności. Częściowo się z tym zgadzam, bo istnieją przecież postawy i tradycje, które trzymają społeczeństwa w stanie barbarzyństwa. Jednak ludziom wmawia się, że prawdziwy postęp tkwi w bezmyślnym kosmopolityzmie (czyli że np. szybkie łącza internetowe i lekarstwa na raka idą w pakiecie z tolerancją wyznaniową). jednym z niewielu błogosławieństw globalizacji i… Czytaj więcej »
Lewactwo to zło!
Gość
Lewactwo to zło!

A lewactwo rządzące szwabami i całą srunią jewropejską, nadal widzi zagrożenie demokracji w Polsce.

Chory świat
Gość
Chory świat

( J-23 znowu nadaje ) – ” Trzymajcie się . Posyłam wam 2 plutony SS ! ” – Hermann Brunner .

Chory świat
Gość
Chory świat

( ” Czarni ustalają … ” ? Ale rasista , łał ! Jakaś kara dyscyplinarna ? ) – To , że sie naparzają między sobą to tylko kamery zamontować i dawać transmisje . A jak nie będzie pogody na Turnieju 4 skoczni albo ją zdemolują ten obiekt to przekaz z zawodów MMA z tego obozu będzie jak znalazł .

Zorro
Gość
Zorro

Najpierw smoluchy mieli byc sezonowymi pracownikami,pozniej nazywano to experymentem,wreszcie ostatnio rowiazaniem nizkiego przyrostu naturalnego,rozne klamstwa i wymowki ,ale cel ten sam:zniszczenie panstw narodow i ras po to by zbudowac jeden globalny rzad.Stoja za tym te same kanalie,ale zostana one przykladnie ukarane

Kaz
Gość
Kaz

Idź do Merkel.

Darek
Gość
Darek

jeżeli o dostępie do WI-FI decydują czarni {tzn tamtejsze proboszczostwo } to znaczy że nie ma się czego obawiać i wszystko jest pod kontrolą

wpDiscuz