„Wy macie w Posłańcu Allaha piękny wzór” (źródło: Koran, Sura 33:21). Nie jest tajemnicą, iż Mahomet, wziął za żonę Aiszę gdy miała 6 lat (źródło: zbiór hadisów autorstwa Bukhariego). Jednak dobroduszny Mahomet nie od razu zaczął uprawiać z Aiszą seks dopochwowy. Przez pierwsze 3 lata uprawiał z nią stosunek udowy (taki rodzaj stosunku nazywa się w Islamie mufa’khathat). Dla mniej zorientowanych, stosunek udowy oznacza pocieranie członka pomiędzy udami kobiety(w tym przypadku dziecka) aż do wytrysku. Po 3 latach mufa’khathat, Mahomet zaczął uprawiać z nią już normalny, dopochwowy seks (mając 9 lat).

Nie byłoby sensu rozdmuchiwać tej historii gdyby nie realny, aktualny wpływ postawy Mahometa na dzisiejsze „niezdrowe” poglądy muzułmanów w kwestii seksu i kontaktów seksualnych z dziećmi oraz na żarliwe przekonanie muzułmanów, iż związek Mahometa z Aiszą był „wzorowy”. Dla przykładu,na stronie: Hidaya.pl. znajdujemy następujące argumenty obrony małżeństwa Mahometa i kilkuletniej Aiszy:

1.„Podsumowując Prorok spędził większość swojego życia małżeńskiego razem z Khadidżą, następnie poślubił Sałdę, a małżeństwo z Aiszą było wynikiem objawienia. Tak, więc jako muzułmanie akceptujemy je, jako rozkaz od Allaha, nie-muzułmanie powinni natomiast zapoznać się z dowodami na posłannictwo Proroka i po ich przeanalizowaniu dojść do wniosku, że był on prawdziwym Prorokiem, a następnie przyjąć Wolę Bożą.”

Tak, objawienie było prawdziwe bo Mahomet tak powiedział i jego towarzysze to potwierdzili.
Zakładam, że te „dowody na posłannictwo Proroka” to spisane (m.in. w hadisach) opowieści o życiu Mahometa oraz argumenty obrońców islamu wysnute na bazie tych opowieści. Dowody te, aż szczypią w oczy swoją niepodważalnością… Byłoby pięknie gdyby słowo zapisane na kartce stawało się rzeczywistością, napisałbym wtedy ze kiedyś latałem na białym słoniu nad Amazonką i automatycznie stałoby się to faktem historycznym (po potwierdzeniu oczywiście przez moich znajomych, że tak faktycznie było).

2.„Nie ulega wątpliwości, że w czasie konsumpcji małżeństwa Aisza była dojrzała fizycznie. Gdyby było inaczej to, czemu Prorok czekałby trzy lata od zaślubin do konsumpcji małżeństwa?”. No przecież to oczywista oczywistość! Mahomet posiadał wszechstronną wiedzę o fizycznym rozwoju dzieci, wiedział że Aisza już jest gotowa na seks, inaczej przecież by tego nie zrobił…

3.„Możemy być również całkowicie pewni (sic!), że Aisza była dojrzała psychicznie w czasie konsumpcji małżeństwa.(…) Gdyby Aisza nie była dojrzała psychicznie w chwili, gdy została wydana za mąż to przekazywałaby, że tęskniła za rodzicami, płakała, była smutna i nienawidziłaby Proroka lub nic by nie wspominała na ten temat(wiele towarzyszek(jego żon i żon jego towarzyszy) nie przekazało przecież nic na temat osoby Proroka. Aisza jednak przekazała wiele hadisów i zawsze dobrze wyrażała się o Proroku, darzyła go wielką miłością i szacunkiem, o czym wspomnimy jeszcze trochę później.”

Całkowicie pewny to ja jestem, ale nie że Aisza jako 9 latka była dojrzała psychicznie do seksu z kilkadziesiąt lat starszym facetem, ale że przedstawione powyżej argumenty to jakiś ponury żart z inteligencji mnie i wielu innych trzeźwo myślących ludzi. Aisza była dojrzała psychicznie bo nie była smutna, nie skarżyła się rodzicom i dobrze wyrażała się o Proroku??? Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, iż na to w jaki sposób dziecko postrzega świat, ogromny wpływ na środowisko w którym się dziecko się wychowuje. Jeśli małżeństwo i seks dziecka z dorosłą osobą były powszechnie aprobowane w VII wieku, jeśli rodzina Aiszy sama nie widziała w tym nic złego, to Aisza jako dziecko również była przekonana, ze wszystko jest ok.

Co więcej Mahomet biorąc ją za żonę w wieku 6 lat, mógł regularnie rozkochiwać w sobie Aiszę i powoli „łamać” jej psychikę (mind breaking), przekonując ją że są sobie przeznaczeni, że Bóg ich razem połączył, itd. Dziecko w wieku 6-9 lat chłonie wiedzę niczym gąbka, szczególnie od najbliższych jej osób. Charakter dziecka i jego psychika, stopniowo się rozwijają na podstawie jego interakcji z otoczeniem i ludźmi będącymi częścią tego otoczenia. Ponadto, dziecko w tak młodym wieku nie jest w stanie krytycznie analizować przekazywanych mu kłamstw, nie jest również zdolne do świadomości że uprawianie seksu jest złe, skoro w otoczeniu dziecka takie praktyki są chlebem powszednim i mówi się dziecku że takie zachowanie jest od niego wymagane.

Trzeba wiedzieć, że nawet osoby dorosłe które żyją w zamkniętych, ultra tradycyjnych kulturach, nie mając żadnego alternatywnego punktu odniesienia(w kwestii wzorców zachowań i moralności), są ofiarami fragmentarycznego obrazu otaczającego ich świata, ślepo wierzą w to co im wpajają „nauczyciele” i „liderzy” danej rodziny czy szerzej społeczności. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że dziecko w tym przypadku jest dużo łatwiejszą ofiarą do zmanipulowania niż osoba dorosła.

Mind breaking, manipulacja psychiką dziecka i uzależnienie od siebie jest wykorzystywane przez niektórych bogatych i inteligentnych pedofilów również w obecnych czasach, czego przykładem jest Tajlandia. W kraju tym, istnieje zjawisko polegające na tym, że osiedla się tam bogaty zagraniczny pedofil (np. Francuz), który adoptuje tajlandzkie kilkuletnie dziecko(często za pozwoleniem biologicznych rodziców którzy otrzymują zapłatę od pedofila).
Pedofil ten, tworzy następnie nową rzeczywistość dla dziecka: Pedofil zamieszkuje z dzieckiem w jednym mieszkaniu/domu, spędza z nim mnóstwo czasu, regularnie daje prezenty, wysyła je nawet do szkoły. Oprócz tego, pedofil regularnie przekonuje dziecko o swojej miłości, o tym, że nie ma nic złego w spaniu w jednym łóżku i dotykaniu się, penetracji,itd. Po kilku tygodniach, miesiącach czy latach, gwałcone dziecko nawet nie wie że jest gwałcone, co więcej, uzależnia się psychicznie od swojego ojca pedofila, gdyż często dziecko kocha swojego nowego ojca który z jednej strony dba o jego rozwój i edukację, z drugiej strony nie wymusza gwałtu poprzez odpowiednio wpajane przez lata kłamstwa i techniki manipulacji.

W islamie, małżeństwo i seks z nieletnimi nadal jest akceptowanym i powszechnym zjawiskiem. Aby nie być gołosłownym, podaję 2 przykłady wypowiedzi liderów Islamu na temat pedofilii: Wypowiedź Chemsa Edine, popularnego w Algerii telewizyjnego imama, na temat przypadku 37-letniego mężczyzny “zakochanego” w dwunastolatce.

005„Istnieje naukowe wyjaśnienie tej miłości pomiędzy mężczyzną, który ma 37 lat, a dziewczynką, która ma 12. Jego ciało ma lat 37, ale w duchu jest zapewne w tym samym wieku, co dziewczyna. (…) Mówię to, bo jestem pewien, że on szczerze ją kocha I nie ma niecnych motywów, a jego celem jest małżeństwo. (…) Możliwe też, że on jest dorosły również w duchu, a ta dwunastolatka jest bardzo dojrzała. Ma 12 lat, ale jest kobietą! W takim przypadku, jeżeli intencje są uczciwe, to znaczy on chce ją pojąć za żonę, nie widzę żadnych przeszkód dla takiego małżeństwa.” (Źródło: https://www.euroislam.pl/index.php/2013/04/imam-wyjasnia-naukowo-podstawy-pedofilii/ na bazie artykułu ze strony http://islamversuseurope.blogspot.dk/2013/04/popular-algerian-tv-imam-justifies.html)

Drugi, bardziej brutalny przykład akceptacji stanowi cytat z książki ‘Tahrir al Wasilah’. Książka nosi również nazwę “Tahrirolvasyleh.”. Autorem tej książki jest lider Irańskiej Rewolucji w 1989 roku i ówczesna głowa państwa Irańskiego, Ajatollah Chomeini , który w podanej książce pisze: „Mężczyzna może doświadczać seksualnej przyjemności z dzieckiem tak młodym jak niemowlę. Jednakże, nie powinien on (mężczyzna) penetrować dziecka dopochwowo, lecz sodomia(seks analny) z dzieckiem jest akceptowana. Jeśli mężczyzna dokona penetracji i okaleczy dziecko, wtedy będzie on odpowiedzialny za jego utrzymanie. Ta dziewczynka nie będzie się liczyć jako jedna z jego(mężczyzny) czterech stałych żon a mężczyzna nie będzie odpowiedzialny za pobranie siostry tej dziewczynki…”[„Tahrirolvasyleh”, fourth edition, Qom, Iran, 1990].
Chomeini(żegnany przez irańskich muzułmanów po swojej śmierci niczym bohater narodowy) daje wyraźne pozwolenie muzułmanom na pedofilię i stanowi wzór do naśladowania.

Pedofilia to nie jedyny problem Islamu związany z seksem. Lista ta obejmuje również seksualne niewolnictwo, gwałty(szczególnie na niewiernych), molestowanie kobiet, małżeństwa z nieletnimi. Poniżej, przedstawiam wybrane przeze mnie przykłady realizacji nauk Proroka Mahometa oraz współczesnych liderów Islamu w obszarze seksu.
Uwaga wstępna: Jeśli chodzi o gwałty, muzułmanie gwałcą prawie zawsze niemuzułmanki, często wyznania chrześcijańskiego.

Lista:

Iran:
NGO (Society For Protecting The Rights of The Child), irańskie stowarzyszenie chroniące prawa dzieci, ujawnia, że w 2009 roku 43 459 dziewczynek wyszło za mąż, a jeszcze trzy lata wcześniej, takich małżeństw było 33 383. Z danych organizacji wynika, że w 2010 roku 716 dziewcząt w wieku poniżej 10 lat zawarło związek małżeński, podczas gdy w 2009 roku odnotowano 449 takich przypadków. (źródło:http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Dziewczynki-ponizej-10-roku-zycia-zmuszane-sa-do-malzenstwa,wid,15366809,wiadomosc.html?ticaid=114217)

Wielka Brytania:
W 2013 roku, angielscy reporterzy działający pod przykrywką, udając matkę I brata 14 letniej dziewczyny skontaktowali się z 56 meczetami w Wielkiej Brytanii I pytali o możliwość zawarcia przez dziewczynkę islamskiego ślubu, reporterzy mówili również, iż dziewczyna nie wyraża zgody na małżeństwo. Imamowie 18 meczetów z 56 zgodzili się na przeprowadzenie ceremonii małżeństwa. (źródło:http://www.dailymail.co.uk/news/article-2447720/Clerics-18-mosques-caught-agreeing-marry-girls-14-Four-imams-investigated-undercover-operation.html)

Jemen:
W 2010 roku, 12 letnia dziewczynka(żona) umarła w wyniku wewnętrznego krwotoku będącego wynikiem aktu seksualnego ze swoim dorosłym mężem, z którym 3 dni wcześniej zawarła małżeństwo. “Mąż” dziewczynki był co najmniej 2 razy starszy(źródło:http://edition.cnn.com/2010/WORLD/meast/04/09/yemen.child.bride.death/index.html)

Afganistan( ale też Pakistan):
Homoseksualizm w Islamie jest potępiany i niedopuszczalny, ale… W dokumencie: „Dancing Boys of Afganistan”(2010) możemy zobaczyć, że gwałcenie młodych chłopaków w Afganistanie nie jest uznawane przez tamtejszych muzułmanów ani za akt homoseksualizmu ani pedofilii. W filmie tym, przedstawiona jest tradycja, według której bogaci miejscowi mężczyźni kupują seksualne usługi chłopców(m.in. 11 letnich), często przebieranych specjalnie na tą okazję w damskie ubrania. Oczywiście w czasie trwania tego rytuału(nie wiem czy to dobre słowo) chłopcy muszą tańczyć i śpiewać piosenki, no bo przecież taka jest tradycja. Każdy chłopiec który musi występować w tym cyrku nazywany jest „bacha bazi”(Chłopiec do zabawy). „Nabycie” i seksualne zniewolenie takiego chłopca przez dorosłego, często kilkudziesięcioletniego bogatego muzułmanina, uważane jest za przejaw bogactwa i wysokiego statutu społecznego. Niektórzy afgańscy muzułmanie mają nawet kilku takich młodocianych niewolników. Jeden z nich chwali się nawet, iż w okresie 20 lat wziął w seksualną niewolę 3000(!) chłopaków.
Szczegółowe informacje o tym ohydnym procederze możemy również przeczytać na stronie www.bbc.co.uk/news/world-south-asia-11217772, z której dowiadujemy się m.in. iż „chłopcy do zabawy” nie tylko tańczą i śpiewają udając dziewczyny, lecz nawet czasami noszą sztuczne kobiece piersi…Jeden z „chłopców do zabawy”, Omid(15 lat) mówi, iż za taką noc seksu ze swoim Panem dostaje około 2 dolarów. Mówi też, że czasami jest gwałcony zbiorowo.Według oficjalnego prawa, proceder ten jest nielegalny, ale prawo prawem a tradycja tradycją.

Pakistan:
Raport przygotowany przez organizację „Solidarity and Peace Movement” potwierdza wcześniej przedstawione dane agencji Fides, iż szacuje się, ze każdego roku w Pakistanie 700 dziewczyn wyznania chrześcijańskiego i 300 hinduskiego jest ofiarami porwań, niewolnictwa i/lub gwałtów w Pakistanie.
Warto dodać, iż 97% populacji kraju to muzułmanie, wiec podane liczby gwałconych chrześcijanek są zatrważające.(źródło:http://www.fides.org/en/news/35548-ASIA_PAKISTAN_Every_year_thousands_of_Hindu_and_Christian_girls_kidnapped_and_forced_into_Islamic_marriage_new_Report#.VLAQi3qNfBC)

W 2014 roku, również w Pakistanie, 4 muzułmanów gwałci 7 letnie dziecko wyznania chrześcijańskiego, następnie porywa ojca dziecka aby przekonać go, żeby nie wydał ich policji:
http://www.asianews.it/news-en/Punjab:-clan-gang-rapes-seven-year-old-Christian-and-kidnaps-father-to-stop-him-reporting-them-30906.html

Australia:
w 2000 roku, 14 młodocianych muzułmanów gwałci minimum 7 nastolatek wyznania Anglo-celtyckiego. Jedna z dziewczyn była zgwałcona 25 razy przez 14 mężczyzn w przeciągu 6 godzin.
Gwałciciele wybierali swoje ofiary na podstawie rasy ofiar(źródło: http://www.abc.net.au/7.30/content/2002/s607757.htm)

Egipt:
Agencja „Association of Victims of Abduction and Forced Disappearance” podaje, iż od roku 2011, co najmniej 550 katolickich kobiet(wiek 14 -40 lat) obrządku koptyjskiego zostały porwane przez muzułmanów. Agencja podaje, że co najmniej 40 % z porwanych jest gwałconych i zmuszonych do przejścia na Islam oraz zawarcie małżeństwa ze swoim gwałcicielem(źródło: http://www.christianpost.com/news/more-than-550-coptic-christian-schoolgirls-in-egypt-kidnapped-since-2011-121724/)

Sudan:
W 2012 roku Mohamed Osman Salih – Przewodniczący „Komitetu Religijnych Mędrców”, wyraża oficjalną zgodę na zawieranie małżeństw przez dziewczynki od 10 roku życia. Jako jedną z zalet takiego wczesnego zamążpójścia Salih podaje możliwość poczęcia wielu dzieci przez młode żony.

Państwo Islamskie:
Donatella Rovera, starsza doradczyni Amnesty International ds. reagowania kryzysowego: Setki jazydzkich kobiet i dziewcząt poddano w Państwie Islamskim przemocy seksualnej i zmuszono do niewolnictwa seksualnego. Wiele z tych, które były seksualnymi niewolnicami to dzieci – dziewczynki w wieku 14, 15 lat, a nawet młodsze”. Wiele dziewczyn woli popełnić samobójstwo niż być seksualnymi niewolnicami.

Państwo Islamskie kontroluje dwa targi niewolników na swoich terenach. Według doniesień, Państwo Islamskie opublikowało cennik niewolnic. Islamiści najwyżej cenią dziewczynki od pierwszego do dziewiątego roku życia, za które każą płacić równowartość około 580 zł(źródło:http://wiadomosci.wp.pl/kat,139954,title,Panstwo-Islamskie-opublikowalo-cennik-niewolnic-580-zl-za-9-letnia-chrzescijanke-150zl-za-50-atke,wid,17018652,wiadomosc.html?ticaid=11421c&_ticrsn=3
)

Na koniec, szczególną uwagę, chciałbym poświęcić Wielkiej Brytanii, w której muzułmanie jak wiemy stanowią znaczną mniejszość, co jednak nie przeszkadza na sianie przez muzułmanów w tym kraju terroru seksualnego.
Wyrazistym przykładem takiego terroru jest miasto Rotherham w Anglii, w którym to w latach 1997 – 2013 działał gang muzułmańskich pedofilii, którzy wykorzystali seksualnie co najmniej 1400 dzieci. W wyniku przeprowadzonego śledztwa okazało się, iż proceder ten, osiągnął tak wielkie rozmiary w wyniku rażących zaniedbań ze strony władz miasta oraz policji, które przez 12 lat pozostawały głuche na apele ofiar. Jak wyraziło się kilku pracowników służb policyjnych pełniących wtedy obowiązki, obawiali się oni, że oskarżając przedstawicieli mniejszości etnicznej o przestępstwa na tle seksualnym, sami zostaną posądzeni o rasizm(źródło: http://www.polishexpress.co.uk/afera-pedofilska-w-rotherham-przez-16-lat-skrzywdzono-setki-dzieci/).

W następstwie wykrytego skandalu, powstało kilka raportów których zadaniem była wnikliwa analiza działalności gangu, w tym analiza motywów i przekonać sprawców. Jednym z najciekawszych raportów jest moim zdaniem raport pt.: „Easy Meat: Multiculturalism, Islam, And Child Sex Slavery(2010). Twórcy raportu uważają, iż Islam promuje seks z dziećmi. Przedstawione w raporcie wnioski:

1.Prawa w różnych islamskich państwach stanowią, iż Aisza(która wyszła za mąż za Mahometa w wieku 6 lat) była poniżej 10 roku życia gdy Mohamet zaczął uprawiać z nią seks. Dla muzułmanów, Mahomet jest uważany za doskonałego człowieka; jest częścią ich religii aby kopiować jego zachowanie.
2.Muzułmańscy mężczyźni są nauczani w meczetach, że kobiety są obywatelami drugiej kategorii, są warte trochę wiecej niż ruchomość, co do której mężczyźni mają absolutną władzę.
3.Koran zaznacza różnicę pomiędzy formalnymi/legalnymi żonami a niewolnicami. Koran instruuje muzułmańskich mężczyzn, że mogą uprawiać seks zarówno z żonami jak i z ich(mężczyzn) niewolnicami.
4.Muzułmanie mają nie tylko legalne I moralne pozwolenie na gwałcenie swoich niewolnic, lecz również wybacza się im(winę?) jeśli zrobią ze swojej niewolnicy prostytutkę.
5.W Islamie znajdują się również informacje o charakterze suprematycznym z pogardą odnoszące się do niemuzułmaninów.
6.Hadisy również pozwalają muzułmanom gwałcić kobiety które są wzięte w niewolę w wyniku bitwy(stają się tym samym własnością muzułmanina, jego niewolnicami.
Tyle, jeśli chodzi o wnioski z raportu.
Szczegóły wciągania dziewczynek w sidła gangu, został szczegółowo opisany m.in. w audycji pod adresem:http://www.breitbart.com/london/2014/09/05/podcast-radio-free-delingpole-episode-58/:

„Zaczynało się tak: „Romeo”(muzułmański nastolatek) wyszukiwał dziewczyny, zdobywał ich uczucia przekonując że jest w nich zakochany, kupował im prezenty, stawiał drinki, dawał narkotyki i wtedy drzwi pułapki się zamykały. Dziewczyny budziły się otumanione alkoholem i heroiną w zamkniętym na klucz pokoju wypełnionym grupą nieznanych im ludzi którzy często byli między sobą spokrewnieni(bracia, kuzyni, itd.) którzy następnie po kolei gwałcili dziewczynki, jednocześnie wszystko filmując. Nakręcone z gwałtów filmy były następnie wykorzystywane do szantażowania dziewczyn. Większość z gwałconych dziewczyn uzależniała się też od heroiny, który dodatkowo ułatwiał powrót dziewczyn do gwałcicieli i ukrywanie przez nie gwałtów.
Dzieci były również bite, gwałcone zbiorowo, przewożone do innych miast do znajomych gwałcicieli. Jedna z dziewczynek zeznała, że była oblana benzyną i straszona, że będzie podpalona żywcem jeśli nie będzie posłuszna.
Równie straszne jest to, iż lokalna społeczność muzułmanów wiedziała o całym procederze i go akceptowała. Co więcej, społeczność muzułmańska celowo wykorzystywała “białą, liberalną wrażliwość” policji, grożąc zamieszkami oraz oskarżeniami o rasizm gdyby policja zdecydowała się na śledztwo na szeroką skalę w sprawie gwałtów.
Rozbity gang pedofilii w Rotherham to oczywiście nie jedyny gang rozbity w Anglii. Warta podkreślenia jest, przytłaczająca dominacja muzułmanów wśród członków seksualnych gangów, co przedstawiają wyniki śledztwa przeprowadzonego przez dziennik The Times( źródło: „Revealed: conspiracy of silence on UK sex gangs”.

The Times. 5 January 2011. Retrieved 23 July 2012):
Śledztwo gazety obejmujące wyroki skazujące za „child sex grooming” w Północnej i Środkowej Anglii wykazało, iż spośród 56 skazanych osób które od 1997 roku dokonywały gwałtów na dziewczynkach pomiędzy 11 a 16 rokiem życia, 50 było muzułmanami. Powtórzę, żeby nikomu to nie umknęło: 50 z 56 skazanych było muzułmanami.

źródło: masakrytyka.pl

22
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
EmiliaSlawomirMaksymilianKarbulotbk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ba
Gość
ba

po…ny naród pedofili i barbarzynców,zetrzec ich w proch poki jeszcze mozna !!

skitrany
Gość
skitrany

Islam to choroba, a zdrajcy ją rozpowszechniaja. Kiedy oni nas mordują, europejki ich wylizują, politycy ich zapraszają. Co by o nas europa powiedziala, gdybyśmy zaczeli walczyc z wrogiem zanim nas zgniecie swoją ilością? Nazwaliby nas faszystami, bo chcemy wlasnych praw we wlasnym kraju. USA nie wpuszcza po prostu każdego, tak… Czytaj więcej »

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

W tzw. „nowoczesnych krajach”, jak choćby Niemcy czy Szwecja, urzędnicy potrafią zabrać dziecko rodzicom za krzyki czy klapsa. Ale zabranie 10-cioletniej „żony” pedofilowi-kozojebcy to byłby rasizm i nietolerancja. Hipokryzja do sześcianu, na którą stać tylko popaprane lewactwo. Inna sprawa, że kozojebca nie dałby sobie „żony” odebrać i lewackie łby toczyły… Czytaj więcej »

qwerty
Gość
qwerty

W 100% się zgadzam. A najgorsze jest to, ze w Polsce media milczą na temat tego co sie dzieje w „nowoczesnych krajach”.Jakakolwiek próba przyblizenia, pokazania jak jest naprawde w krajach (Szwecja, Dania, Anglia), ktore daly za duzą swobode ciapatym, konczy sie oskarżeniami o nietolerancje oraz rasizm na tle religijnym. Dla… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

To chyba jedna z rzeczy do zrobienia dla nas.Oddziaływanie na otoczenie w ten sposób, by odczarować zjawisko. No, bo w jaki sposób prawda może być rasitowska?! Fakty są faktami. To, że ktoś uważa je za politycznie niepoprawne, to problem jego chorej głowy. Fakty się po prostu dzieją. Chowanie głowy w… Czytaj więcej »

Izabela
Gość
Izabela

dziękuję Bogu/losowi/przeznaczeniu czy obojętnie komu/ czemu – według upodobań, że ja i moja córka urodziłyśmy się i żyjemy w POLSCE!!! ani na zachodzie ani w krajach muzułmańskich!

bk
Gość
bk

Podzielam Twoje zdanie. Problemw tym, żeby ten nasz polski „wyjątek” nie został unicestwiony:(.

bzium
Gość
bzium

Zapakować i wysłać z powrotem do lepianek, dorzucę się na bilet w jedną stronę.

dsdf
Gość
dsdf

To że ten angol nie miał nic przeciwko temu to zasługa feministek i otaczających go poszukiwaczek złota(gold digger), naprawdę nie dziwię mu się że tak do tego podchodzi tym bardziej że kobiety lecą na ciapatych jam much do gó..na, więc może stwierdził że ma to na co zasłużyła

Daria
Gość
Daria

sfrustrowany mały człowieczku, autor pisze o uprzedmiotowianiu i niewolnictwie drugiego człowieka, a Ty wyskakujesz z materialistkami ?? Zapewne każda dziewczynka w wieku 12 lat mysli, żeby wyjść za mąż i to bogato wyjść za mąż… Dlatego są szczesliwie jak gwałci je 15 mężczyzn, 15 razy wieksza szansa, że ktoś je… Czytaj więcej »

sdfg
Gość
sdfg

@Daria .
Sama wyjdź, jesteś ślepą ciemną masą skoro nie widzisz że to do czego odnosił się komentarz zostało usunięte.Ciebie też powinni ukamienować za głupotę, życzę ci żeby cię przerżnęła grupka ciapatych na pewno ci się spodoba.

sdfg
Gość
sdfg

@Daria .
Sama wyjdź, jesteś ślepą ciemną masą skoro nie widzisz że to do czego odnosił się komentarz zostało usunięte.Ciebie też powinni ukamienować za głupotę, życzę ci żeby cię przerżnęła grupka ciapatych na pewno ci się spodoba…………

Maksymilian
Gość
Maksymilian

Ciężki artykuł, ale potrzebny – nie słyszałem o tym gangu z UK.

Po lekturze w głowie nucę „Za taki ból” Illusion.

Niepodam
Gość
Niepodam

„Tak, objawienie było prawdziwe bo Mahomet tak powiedział i jego towarzysze to potwierdzili.” oraz „Byłoby pięknie gdyby słowo zapisane na kartce stawało się rzeczywistością, napisałbym wtedy ze kiedyś latałem na białym słoniu nad Amazonką i automatycznie stałoby się to faktem historycznym (po potwierdzeniu oczywiście przez moich znajomych, że tak faktycznie… Czytaj więcej »

m
Gość
m

Zgadzam się z Tobą Karolu, zapewne Twoje posty zostają usunięte na „grzeczną prośbę” służb, prokuratury itp. Nie sądzę aby P. Damian nie zgadzał się z Twoimi poglądami, lecz pewnie „musi” to robić i tyle.
Smutne ale prawdziwe.

Slawomir
Gość
Slawomir

Bydlę liczące 53 lata w Anglii skazane za (jak obłąkanie nazywa to tzw WP) „seks” z dzieckiem 13 letnim, Polką. Ten 53 bydlak ze zdziczałego muzułmańskiego Pakistanu de facto zgwałcił 13 letnie dziecko i dlaczego lewactwo nazywa to „seksem” ? a jaki normalny mężczyzna może pragnąć „SEKSU” z dzieckiem –… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

NIe byłam w stanie odczytać do końca… Ale potem naszła mnie refleksja, że spoko. Przecież lewactwo już pracuje nad legalizacją pornografii. Wtedy to my będziemy jeszcze bardziej zacofani i nietolerancyjni. Dziećmi się nikt nie przejmuje. Ważne, że szykują grunt, kolejny kawałek gruntu dla islamu. Poraża mnie ten nieludzki pęd.
sad

pol
Gość
pol

Prawdziwa pedofilia to w kościele jest…Polacy to głupi naród i tak na zachodzie i wszędzie mimo wszystko wola Islam niż złodzieje, pijacy i ku…y z Polski.

m
Gość
m

I właśnie przez takich jak Ty otwiera się furtka dla islamu. Plujesz na religię dzięki której jesteśmy teraz na wyższym poziomie cywilizacyjnym niż afryka czy bliski wschód (tam panuje islam lub inne pogaństwo, chrześcijanie to zdecydowana mniejszość). Tam gdzie giną chrześcijańskie wartości robi się miejsce dla islamu. Wielce oświecona, lewacka,… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość
Karbulot

” Plujesz na religię dzięki której jesteśmy teraz na wyższym poziomie cywilizacyjnym niż afryka czy bliski wschód”… Przez tę naszą religię, jesteśmy na wyższym poziomie cywilizacyjnym? Większych bzdur nie czytałem. Gdyby nie setki lat, kiedy kler usiłował trzymać nas w ociemnieniu, a naukę uważano za dzieło Szatana, dzisiaj latali byśmy… Czytaj więcej »

qwerty
Gość
qwerty

Co Ty czlowieku gadasz? Myslisz,ze prawdziwa pedofilia jest tylko w Kościele? Jesli tak, to lepiej dalej sluchaj swoich lewackich mediów, ktore robią wode z mózgu ludziom!!! Nie podoba Ci się w Polsce? A co robisz w tym kierunku, aby to zmienić? Zapewne potrafisz tylko narzekać. Jakim prawem masz czelność pisac… Czytaj więcej »