Francuzi w jednym z największych więzień Fleury-Merogis przetrzymują ponad 100 najgroźniejszych terrorystów – teraz boją się, że mogą wywołać krwawe zamieszki.

W podparyskim zakładzie karnym uwięzionych jest ponad 100 najgroźniejszych muzułmańskich ekstremistów, w tym Salaha Abdeslama, koordynatora listopadowych zamachów w stolicy Francji.

Dyrekcja więzienia w obawie przed wybuchem zamieszek domaga się od rządu natychmiastowej pomocy. Potrzebne są dodatkowe fundusze na zatrudnienie znacznie większej liczby strażników. Obecnie z powodu cięć budżetowych jest ich za mało.

Tymczasem zakład karny „pęka w szwach”. Brakuje łóżek dla więźniów, wielu z nich jest zmuszonych spać na ziemi. Rosnące niezadowolenie idealnie wykorzystują muzułmańscy ekstremiści, którym udaje się „nawrócić” na islam coraz więcej kryminalistów.

źródło: rmf24.pl

27
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
15 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
AsgardsdfvsdNiklotgriszka77kaa555 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kuba9131
Użytkownik

Francuzi boją się we własnym kraju wybuchowych ,,gości” wyznających religię ,,pokoju”

fweefwefwe
Gość
fweefwefwe

no ale w wiezieniu z gowna i papieru toaletowego to raczej bomby nie skonstruuja co najwyzej gownianą ale ta chyba nie pozabija wszystkich więżniów …

griszka77
Gość
griszka77

za te koscioły co burza budują meczety dostaną co chcieli jebał ich pies

Ewaxx
Gość
Ewaxx

Mogę wykorzystać metodę uspokajania stosowaną przez Hitlera i nie będzie problemu!!

kaa555
Gość
kaa555

Wyślijcie ich do Rosji, tam uporają się z nimi momemtalnie, sentymentów nie będzie. Widać poprawność polityczna nie zdaje egzaminu w żadnej dziedzinie życia. Wiecznie bezradni i chodzący po omacku. Tacy ludzoe nami rządzą i takim powierzamy swoje i naszych dzieci bezpieczeństwo. Ile jeszcze będziemy to tolerować?

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Dokladnie, zgromadzic w jednym miejscu i zalatwic wszystkich ich wlasna metoda.

ABC
Gość
ABC

Zgromadzić szyitów i sunnitów w jednym miejscu i niech się wzajemnie wyrzynają w imię tego czyj Allach jest większy.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@ABC
Hmm… Co masz na myśli pisząc słowo „Allach”? Tak się zastanawiam…

ccc
Gość
ccc

Porzellanmanufaktur Allach − niemiecki producent porcelany w latach 1935-1945

kaassi
Gość
kaassi

prawo musi się zmienić w Europie, musi się dostosowac do aktualnej rzeczywistosci , za terroryzm, wspieranie ISIS – kara śmierci, za podejrzenie o wspieranie ISIS, lub niedostosowanie do wartości europejskich- deportacja (do ojczyzny , lub kraju przodków)

Asgard4444
Użytkownik

To prawda, Poza tym więzienia zawsze były wylęgarnią terrosytów -świetne miejsce do cwiczeń i konwersji na islam – patrz wojna w Iraku, wieznienia w Anglii,a władze tego nie wiedzą? Chyba celowo..

Szpicek
Użytkownik

Jak by nie mogli wysadzic tego w cholere i zrzucić winę na ISIS czy cos takiego smile Powinni brać przykład z USA , oni nie mieli oporów rozwalić world trade center żeby sobie później bezkarnie grabić arabów smile

fweefwefwe
Gość
fweefwefwe

Ja mysle ze wiezniowie sobie z nimi raczej poradza, jesli sa w zakladzie karnym dla najgrozniejszych przestepcow a to z reguly sa jedynie gwalciciele i ci co organizuja zamahy to ja mysle ze prawdziwi bandyci zrobia im niedlugo z dupy jesień średniowiecza a to podejrzewam najlagodniejszy wymiar kary jaki ich… Czytaj więcej »

Ramsay Bolton
Użytkownik

Nie mają co z 100 zrobić… Gdzie mają atandę? Aha, we Francyi nie tworzy się takich barbarzyńskich formacji. Ciekawe co się stanie jak za jakiś rok będzie 40 tysięcy jeńców z IS. Może trzeba będzie wybudować kilkadziesiąt więzień aby mogli egzystować w cywilizowanych warunkach. Mam nadzieję, że armia iracka jest… Czytaj więcej »

F**kIslam
Gość
F**kIslam

Trzymają w więzieniach przestępców? To rasizm!

Wiarus55
Użytkownik

Zamknęli najgroźniejszych jeballachów do więzienia i teraz boją się ich. Takich więźniów nie powinno dotyczyć żadne prawo. Najlepiej to zamknąć ich do lochów i przykuć łańcuchami do ściany i słoma do spania.