61 letnia emerytowana Polka z wykształcenia filolog, mieszkanka Wiednia od 14 lat, skrytykowała muzułmanów na portalu społecznościowym Facebook za co została skazana za podżeganie do nienawiści.

Głośno zrobiło się w Austriackich mediach gdy kobieta skrytykowała muzułmanów, niektóre media oskarżają ją o rasizm. „Turcy to analfabeci a muzułmanie  barbarzyńcy” – napisała na swoim profilu. Wyjaśniła, że „Austria nie potrzebuje barbarzyńców, jednak ten kraj jest zdegenerowany dzięki otwartej bramie dla tych pasożytów.”

Emerytowana Polka za te słowa napisane na poprawnie politycznym Facebooku została skazana warunkowo na dziewięć miesięcy z powodu podżegania do nienawiści…

W jej opinii, nie wszyscy powinni wyjechać, czy być deportowani. Mogą zostać „Tylko ci muzułmanie, którzy pozwalają nam żyć spokojnie i nie uciskają kobiet.” Dodała „Nienawiści wobec chrześcijan jest głoszona w meczetach, to też jest niedopuszczalne”.

na podstawie: wien.orf.at / kurier.at
Opracowanie: Kmicic

Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Powiadom o