Jak bezkarnie mordować innowierców? Francja podpowiada!

Decyzją francuskiego sądu imigrant Kobili Traore nie odpowie za zamordowanie sąsiadki żydowskiego pochodzenia. Usprawiedliwia go… marihuana.

Zajście miało miejsce 2 lata temu. Wówczas 26 letni imigrant w nocy wtargnął do mieszkania swojej 66 letniej sąsiadki i zadźgał ją nożem, krzycząc „Allahu akbar”, następnie zwłoki wyrzucił z trzeciego piętra, aby upozorować samobójstwo.

Morderca nie przyznaje się do winy i nie czuje się w żaden sposób odpowiedzialny za swoje czyny. Ofiarę nazwał diabłem a swój czyn usprawiedliwiał koranem. Niedługo po całym zajściu mężczyzna spotkał na klatce schodowej córkę zamordowanej i nazwał ją „brudną Żydówką”.

Sąd skierował muzułmanina na badania psychiatryczne, te nie wykazały żadnej choroby ani niepoczytalności. Wówczas badania powtórzono, okazało się, że mężczyzna palił marihuanę 15 razy dziennie co według władz doprowadziło do tego, że nie może odpowiadać za swoje czyny. Procesu więc nie będzie. Jak widać, aby bezkarnie mordować niewiernych wystarczy palić marihuanę, która swoją drogą we Francji jest nielegalna, a samo jej posiadanie grozi pozbawieniem wolności do jednego roku.

Sprawca trafi na odwyk, leczenie psychiatryczne lub zostanie uwolniony.

 

Nie przegap żadnych artykułów i dodaj nas na FB i Twitterze:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy (NOWE KONTO)

https://twitter.com/NDIE_pl

Dołącz też do naszej grupy na FB, abyśmy mogli swobodnie wymieniać się informacjami:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

 

23
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
AxelbkkkkJanekshuboshiGieniek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o