Barbara Schock-Werner, która kierowała przebudową kolońskiej katedry, mówi w rozmowie z „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, że imigranci obrzucili świątynię dużą liczbą petard. Celowo przeszkadzali w odprawianej w katedrze Mszy świętej.

Jak relacjonuje Schock-Werner, w noc sylwestrową była w świątyni, gdzie uczestniczyła w ostatniej w minionym roku Mszy świętej. W katedrze było jeszcze kilka tysięcy ludzi. Kobietę zdziwiło, że już o 18:30 rozpoczął się niesamowity huk fajerwerków; rzecz, której o tej godzinie jeszcze nigdy nie doświadczyła.

Ochock-Werner nie ma wątpliwości, że katedra była obrzucana petardami celowo. Jak pisze „FAZ”, świątynię obrzucano od strony kolońskiego dworca, gdzie gromadzili się muzułmańscy imigranci. Według naocznych świadków wszystkiemu towarzyszyły niezwykle głośne wrzaski. Młodzi arabscy i północnoafrykańscy imigranci najzwyczajniej w ten sposób dobrze się bawili.

Niemka ocenia, że imigranci dokonali w ten sposób symbolicznego ataku zarówno na Kościół, jak i na całość kultury Kolonii. Katedra jest bowiem „miejscem religijnym, ale jest także symbolem całego miasta” – mówi kobieta.

źródło: pch24.pl

13
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Mr. ??lolodevilSir JamesLilith Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Gość
Adam

Jak oni będą tłuc łbem w chodnik, to też ktoś powinien obrzucić ich petardami :>

Lilith
Gość

Myślałam, że media niemieckie będą się dłużej ociągały z tą informacją. Oglądając zajścia w Kolonii można było dostrzec, że katedra także stała się celem tych grup imigrantów. Co zresztą nie powinno dziwić- szacunku dla innych obiektów poza meczetami to oni nie mają. Wypadałoby zacytować jeszcze jedna wypowiedź „Barbara Schock-Werner przekonuje… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Tu jest takie wideo pt. „Szokująca relacja Polki która mieszka w Niemczech o islamskich imigrantach w Kolonii” z 08.01:
https://www.youtube.com/watch?v=8adcmUHSTlo

Costooh
Gość

Rdzenni mieszkańcy Europy powinni zacząć walczyć o swoje prawa które łamane są nie tylko przez obcych usiłujących wprowadzić prawo szariatu ale głównie przez mainstremowe media blokujące informacje n/t stanu faktycznego oraz przez polityków i przed nikim nieodpowiadających Komisarzy Europejskich

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ci „rdzenni mieszkańcy Europy”… To bardzo ciekawie brzmi jak się tak powoli na głos wypowie… Szczególnie „rdzenni”. Taki wymierający gatunek.

Lilith
Gość

Za jakiś czas pojęcie „rdzenny Europejczyk” będzie uznane za mowę nienawiści.
Bo to tworzy podział na MY i ONI- a to się w UE nie podoba.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Nie wziąłem tego pod uwagę. Nie ma takiej głupoty, żeby jakiś „geniusz” nie wprowadził w życie. Zwłaszcza w socjalizmie. Ale… podejrzewam co innego. Że biali zostaną uznani za ludność napływową. Likwidacja książek i przechodzenie na e-book’i umożliwią takie myki. Czas trwania płyty 10 lat powiedzmy, i nową kopię będzie można… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

Uznanie białego za napływowego może być trochę trudne, lepiej zmarginalizować grupę aby osiągnęła status mniejszości. A do tego potrzebne są te dziesiątki milionów imigrantów o których niektórzy wspominają. Kiedyś uznałabym to za fikcję ale patrząc na takie kraje jak Belgia lub Szwecja, to jestem ciekawa jak za 50 lat będzie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Lilith
Jakie trudne? Nie doceniasz głupoty lemingów. Gwałcą im żony na ulicach a oni, że to z dawna oczekiwana integracja i gwałcone powinny szerzej rozchylać nogi zamiast jakieś pretensje.

Sir James
Gość
Sir James

Polityka UE najpierw straci poparcie cywilów, co już się zaczęło, a potem armie i policja nie zniosą już tych manipulacji. UE to trup, który jeszcze próbuje dyszeć. Część lewaków, którzy w przeciwieństwie do reszty, mają mózgi, przejdzie na prawą stronę. Lewica będzie marginesem Europy, tak jak to już jest w… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ja tam słyszę rzężenie… Brakuje tylko osikowego kołka.

devil
Gość
devil

Do bydła strzela się gumowymi kulami albo nasyła polskich kibiców. Po jednej akcji nasi z trzonkami od siekier szybko by tam zrobili porządek.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Do tej dziczy powinno się strzelać żeby zabić.