Paweł Kukiz ostrzega, że Niemcy planują wysyłanie do Polski tzw. uchodźców, których nie byli w stanie zweryfikować.

Lider partii Kukiz’15 w kontekście incydentu, do którego doszło na lotnisku Orly pod Paryżem, zapowiedział wznowienie zbiórki podpisów „pod referendum w sprawie nieprzyjmowania tzw. „uchodźców”. Jak na razie zebrano 350 tys. podpisów z 500 tys. koniecznych do złożenia wniosku w Sejmie. Zwrócił przy tym uwagę na plany Niemców w stosunku do Polski.

– Wiem z PEWNYCH źródeł, że Niemcy planują wysyłanie do państw postkomunistycznych (w tym Polski) tych „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować – napisał Paweł Kukiz na Facebooku.

– Była chwila spokoju więc zawiesiliśmy zbiórkę, ale teraz znów zaczyna pojawiać się niebezpieczeństwo realizacji narzuconych przez Unię „kwot” do przyjęcia przez Polskę – dodał Kukiz.

Dodaj komentarz

79 komentarzy do "Kukiz: Niemcy planują wysyłanie do Polski „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować"

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
888
Gość
888
O tym że Niemcy planowali i planują w dalszym ciągu wysłanie do nas niezweryfikowanych, kryminogennych i uciążliwych „uchodźców” to wiemy od dawna a ściślej od momentu kiedy PiS objął rządy i część prawdy ukrywanej przez POpaprańców wyszła na jaw. Ale mimo to przyjemnie usłyszeć potwierdzenie tej prawdy przez kogoś kto… Czytaj więcej »
AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Niemcy nie planują wysłania „niezweryfikowanych uchodźców” tylko dobrze wyszkolonych Janczarów. Im nie chce się walczyć a marzenia o Wielkiej Rzes.. przepraszam Unii pozostały. Więc trzeba posłużyć się Janczarami

Rafał
Gość
Rafał
Porównanie z janczarami niezbyt trafione ponieważ ta formacja wojskowa pierwotnie składała się z chrześcijańskich chłopców siłą wcielanych do omańskiej armii gdzie ich islamizowano oraz szkolono tak więc turki uciskali i podbijali chrześcijan ich własnymi dziećmi. Dopiero w miarę upływu lat muzułmanów też zaczęto rekrutować do janczarów lecz ten krok przyczynił… Czytaj więcej »
AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Doczytam, dzięki. Ale tak czy inaczej najemnicy

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Zaraz lemingi powiedzą, że nam najazd dzikusów nie grozi bo Polska za biedna. Unia nie pożałuje ani kasy ani nacisków, żeby nas ubogacić. No ale w tefałenie tego nie mówili to skąd lemingi mają wiedzieć?

W-a
Gość
W-a

Ale pewnie mówili w tej TV, w której linię ciągłą „przemalowali” na wizji na przerywaną. Teksty w stylu „wina Tuska” mają dwa mankamenty: brak dowodów i ogólny charakter „głodnych kawałków”.

fdsa
Gość
fdsa

a na tnv-nie linię przerywaną (bo taka też tam jest-sprawdź na google maps to skrzyżownie) przemalowali na ciągłą. jedni warci drugich

W-a
Gość
W-a

Do fdsa. Mój mąż sprawdzał na Google i stąd wiem, że TVP kłamało. Na TVN wyśmiewali się z tego, więc wątpię, aby też kłamali. W wolnym czasie jednak odszukam film na TVN i sprawdzę. Z zasady mam ograniczone zaufanie do dziennikarzy.

Pytanie mam
Gość
Pytanie mam

A pan mąż to z po,czy od Kobziarzy?

Zetiks
Gość
Zetiks
Jedna sprawa- żeby ci nachodźcy u nas zostali musieliby dostawać zasiłki wielkości niemieckich,tylko pytanie z jakiej racji i dostawać od kogo?Jak Polak chce niemiecką pensję to musi jechać do Niemiec do pracy,zasiłku nie dostanie bo mu się nie należy.Polacy to mają być roboty do pracy,a nachodźcom się należą luksusy?Ile jeszcze… Czytaj więcej »
SARA
Gość
SARA

N TYM JAKOŚ NASI KOD-OWCY I INNI ZWOLENNICY POMAGANIA ”BIEDNYM UCIEKINIEROM WOJENNYM” I WZBOGACANIA KULTUROWEGO,NIE MÓWIĄ!!!!!!!!!!! KTO I ILE ZA TO MIAŁBY ZAPŁACIĆ??BO JEŚLI NIE TO CI,,BIEDACY,, MUSIELIBY BYĆ W POLSCE WIĘŻNIAMI…

Paff
Użytkownik
Krzyżowiec
Zbieranie podpisów w sprawie referendum o nieprzyjmowanie murzyńsko-islamskiej zarazy do naszego kraju to jedno. Drugim wnioskiem w tym referendum powinien być zakaz budowy meczetów, które są centrami dowodzenia islamskimi bandytami w cywilizowanych krajach. A najlepiej, gdyby powstał prawny zakaz propagowania tej obrzydliwej, antyludzkiej ideologii w naszym kraju. Najprościej, islam powinien… Czytaj więcej »
888
Gość
888

@Paff
Marksizm kulturowy również powinien zostać dopisany… a nawet jestem pewien że będzie.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec
@Paff @888 Możemy tu sobie pomarzyć. Żadne referendum niczego nie zmieni. Dopóki Konstytucja RP nie zostanie zmieniona nikt tu nie zakaże islamu. Zajrzyjcie do art. 25 i 53 Konstytucji. Bez pełnej władzy, rozliczenia ściemnionych elit i skupienia rządów w jednym ręku, zbliżonych chociaż do tego co zrobił Piłsudski w 1926… Czytaj więcej »
888
Gość
888
Piłsudski… Rozmarzyłem się, gdyby żył w naszych czasach zrobiłby porządek z tym całym lewactwem raz na zawsze o islamskiej dziczy już nie wspomnę. Niejednemu komuchowi wspomnienie Berezy Kartuskiej przez długie lata odbijało się czkawką. Albo Francisco Franco, to był gość, nie tylko że uchronił Hiszpanię od pożogi wojennej, uporał się… Czytaj więcej »
Paff
Użytkownik
Krzyżowiec

@easyrider
mogę napisać tylko „Niestety”. To, co napisałem będzie możliwe tylko wtedy, gdy murzyni i pastuchy na masową i zorganizowaną skalę zaczną ostateczną rozprawę z upadłym tzw. Zachodem. Mam nadzieję, że wtedy te postulaty zostaną spełnione bez pytania społeczeństwa o zdanie.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Podpisy podpisami, ale Ustawę O Broni i Amunicji mamy całkiem OK!! Tylko, że przeciętny tzw. Obywatel nie ma o niej pojęcia. Więc szykujmy się: Każda jednostka broni i każdy fightclub osiedlowych dresów działają odstraszająco na potencjalnych ubogacaczy. Nigdy nie było ataku na pseudokibiców albo strzelnicę (nawet w pobliżu)

slawek
Gość
slawek

na razie, jelsi rzad wdrozy pomysly euroburdelu to juz koloro nie bedzie

RafałekM
Gość
RafałekM

Ustawa o broni i amunicji jest IDIOTYCZNA!!! Pozwolenie na broń jest drogie, czasochłonne i wymaga opłacania się postkomunistycznym kartelom typu PZSS. Dlaczego ustawa nie pozwala posiadać broni, bo po prostu ktoś chce ją posiadać i nosić na codzień?
PS. Tak, MAM pozwolenie na broń

Arek
Gość
Arek

W ustawie już jest o tym mowa. Jest zakazane propagowanie nazizmu, komunizmu „oraz innych ideologii totalitarnych” .Islam DOKŁADNIE wypełnia definicję ideologii totalitarnej: „Zamiar kontrolowania życia prywatnego i publicznego ludzi” (nakazy/zakazy/kary itd.) zatem ISLAM JEST NIELEGALNY

pojawiam się i znikam
Gość

@Arek Dokładnie! Należy tylko przestrzegać i wprowadzić w życie na wczoraj.

W-a
Gość
W-a
Coś takiego jak zakaz budowy meczetów można przeprowadzić, ale w mądry sposób, tak jak to zrobili Szwajcarzy. Wprowadzili ochronę prawną swojego dziedzictwa kulturowego, w tym architektonicznego i nikt nie może im zarzucić łamania prawa człowieka. Tymczasem nasz najgorszy w dziejach rząd potrafi dużo krzyczeć i totalnie ośmieszać Polskę za granicą.… Czytaj więcej »
Maciej
Gość
Maciej

Szwaby siedzą w gabinetach (komórki zostawiają na zewnątrz) i klną na czym świat stoi – co tu robić z tym cholernym bydłem muzułmańskim. Chwytają się pomysłów, ale żaden nie działa… Teraz znowu myślą o polskiej krainie. Uwaga Służby Graniczne i Policja. Uwaga Polski Rząd i Obywatele Polscy.

888
Gość
888

Dawno nie przekraczałem osobiście granicy polsko – niemieckiej ale z tego co do mnie dochodzi od znajomych i przyjaciół to akurat na tej granicy nie ma żadnych służb granicznych.

Maciej
Gość
Maciej

Akurat są. Sam byłem na trasie z Niemiec do Wrocławia kontrolowany przez Służby Graniczne. Z tym że oczywiście są po prostu zmotoryzowani.

Ziomek
Gość
Ziomek

Potwierdzam. Wczoraj wrocełem z zachodu. Na pierwszej stacji przy granicy(BP) stały służby celne w gotowosci. Aczkolwiek nie miałem jeszcze zadnej kontroli.

Markos
Gość
Markos
I co z tego że stoją? Dwa razy w miesiącu przez ostatnie 2,5 roku przekraczałem aż do Hiszpanii i żadnej nigdzie kontroli. Inna sprawa to oni legalnie wjadą, a nie bokiem. Tyle że po tygodniu uciekną do Niemiec. Nie chodzi o forsę a o traktowanie drugiego człowieka. U nas Polak… Czytaj więcej »
Maciej
Gość
Maciej

Jak cię tak opluwają to ty nosiciel bakterii straszny jesteś, a to na myślenie wpływ ma ujemny. Mieszkałem w UK 4 lata. Polacy pomocni, wskażą co i jak. Chyba żeś sam cham, to i opluć potrafią smile

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Markos: capicie lemingiem kolego i powtarzcie tefałenowskie pierdoły. Już unia stworzy im u nas dobre warunki i znajdzie sposób żeby nas nimi na stałe ubogacić. Jeśli się damy.

gieno
Gość
gieno

Na razie przechodzą robią zakupy i wracają podobno już od tego to podobno w Zgorzelcu policja patroluje miasto

AntyHegemon
Użytkownik
Krzyżowiec

Zachód zawsze wysyłał do nas to co gorsze… Teraz to legalnie produkty spożywcze o gorzej jakości wysyłają do swoich sieci handlowych na teren Polski, Czech itd. No i chcą też wysłać najgorszych muzułmańskich lekarzy, inżynierów, profesorów na nasz „ląd”. Pora wyjść z tego śmietnika o nazwie UE.

Markos
Gość
Markos

Nie pisz tylko zbieraj podpisy o referendum i koniec.

kowalski
Gość
kowalski
Jest jasne skoro Berlinowi nie udał się plan utrzymania w Warszawie spolegliwej agentury Tuska,Komorowskiego i PO-PSLu i szybkiego zalania Polski nie tylko śmieciowym jedzeniem ale i najgorszym elementem wśród ich islamskich gości to będą to robić stopniowo,na mniejszą skalę ale konsekwentnie.I tylko „zero” tolerancji dla takich planów i czujność Polaków… Czytaj więcej »
Anna
Gość
jaka czujność??? – w W-wie pełno jest ukrainców (w kraju 2 miliony a pis chce ich jeszcze więcej) , północny wschód to czeczeńcy, 15 tysięcy muslimów w W-wie – w piątek na odcinku Al.Jerozolimskie Urząd Skarbowy minęly mnie 4 murzynki, 2 zakutane w chusty a pis zamiast robic coś jak… Czytaj więcej »
gieno
Gość
gieno

Jeszcze w Międzylesiu jest mniejszość hinduska , żółta i trochę czarnych a w miejscowościach pod Wawa cześć się osiedla np w Raszyn ie jest sporo , Ukr, Białorusi zultych i turasow , pod mariotem em tez często ciapakow widuje

papuga
Gość
papuga

Qoorwa aż mnie trzęsie – to moje rodzinne okolice – Miedzylesie trasa Otwocka itp. a teraz jakieś Hindusy tam mieszkają (chociaż to lepsze od arabów bo nikogo nie wysadzaja w powietrze i nożami nie dziabią). I jak tu żyć? Do czego wracać?

Anna
Gość

a może ja o czymś nie wiem …………….czy Polska jest dla szkopów jakimś śmietnikiem do którego można wyrzucać to co im niepotrzebne albo kłopotliwe?????????????? jak niejaka makrela zaprosiła sobie ciemnolicych to niech ich sobie ma……wystarczy że w W-wie jest ich juz ok. 15 tysięcy i nie prognozuje to dobrze….

gieno
Gość
gieno
a jakie to muslimy??? jakieś tam pracowniki z wymian , studenty czy boyfriendy importowane naszych pań , keksabiarze czy turysci którzy w wiekszosci się licznie tam nie namnożą więc poza czeczenami których powinno sie raz dwa wyj*bać to nie wygląda to źle w czwartek właśnie widziałem taką panią która wsiadła… Czytaj więcej »
gieno
Gość
gieno

pomijając fakt że na tym samym dworcu widziałem ze 5 żółtych czy 20 Ukr a ch*j wie czy tylko tylu bo ich to trudno odrużnić pewnie było ich jeszcze więcej

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Nie wiesz Aniu? Przecież od lat zarzucają nas śmieciowymi towarami o jkości dużo gorszej niż polskie i te same przeznaczone na rynek niemiecki. To samo zrobią z abdulami i makumbami.

Kris11
Gość
Kris11

Niemców niebawem zweryfikuje Erdogan, który przyjął z obozów wykwalifikowanych emigrantów, reszta czyli ok dwa miliony ruszy na Europę niebawem i Niemcy będą mili dużo większy problem niż już obecni u nich żołnierze bez kennkarty.

Kris11
Gość
Kris11
Teraz potrzeba mądrej dyplomacji. Zdaje się, że Waszczykowski na miękko solidaryzował się z Turkami w sprawie sponiewierania polityków tureckich przez Holendrów i Niemców. I bardzo dobrze, ale trzeba dużo więcej dyplomacji. Erdogan wkrótce zdecyduje jakie szlaki uruchomi dla najeźdźców, musimy go przekonywać żeby uruchomił atak przez Grecję i Włochy, via… Czytaj więcej »
888
Gość
888
@Kris11 Brawo kolego, też jestem tego samego zdania i tak będzie jak piszesz. Erdogan jeszcze będzie jeździł na tych cimermansach, junkersach i innych eurolewakach jak po łysych kobyłach a nasza dyplomacja nie powinna mu przeszkadzać a tylko dyskretnie wskazywać szlaki, zresztą… jestem pewien że facet wie co robi w przeciwieństwie… Czytaj więcej »
Kris11
Gość
Kris11

Na pewno wie co robi. A Niemcy przelewają wojakom w obozach kasę którą mogą przeznaczyć na dowolny cel. Przypomina się hasło Lenina o kapitalistach i sznurze który sami sobie kręcą na karki.

prawyobywatel
Użytkownik
Początkujący

Niemców raczej to nie ruszy. Merkel chce 300 tys. rocznie sprowadzać, ma być ich do 2060 r. jeszcze 12 mln, więc chyba jej to będzie na rękę.

Kris11
Gość
Kris11

Przecież już ich ruszyło, a zamachy? Gwałty, podpalenia, coraz silniejsza opozycja antyislamska?

prawyobywatel
Użytkownik
Początkujący

Na myśli miałam polityków niemieckich, nie zwykłych ludzi. Makrela nadal ściąga i będzie ściągać nachodźców, nastaje już oficjalnie, wymiana Niemców na czarnych i pastowanych. Makrela powiedziała, że wszyscy, którzy są w Niemczech są narodem. Wszyscy razem są narodem. Żadne małe grupy obywateli nie będą mówić, kto jest narodem.

Pablo
Użytkownik
Początkujący
A co do Niemiec. Byłem znowu tydzień w Norymberdze. Linia metra numer 3. Tylko dwa wagony. Puste w godzinach szczytu. Jednocześnie na wjeździe do Norymbergi, gdzie 4 pasy ruchu były w jednym kierunku, Wszystkie zabite samochodami. Q autokomisach auta bardzo drogie. Gdy pytałem się o co biega odpowiedziano mi –… Czytaj więcej »
Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

Gdzie Kukiz zbiera te podpisy? gdzie mozna podpisywac?

Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

juz znalazłem, Ludzie, kto tego jeszcze nie zorbił niech zorbi wystarczy wydtukowac, wypelnic i wyslac! http://dzienreferendalny.pl/

Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

pamietajcie ze Sonda na stronie to tylko informacja, nie liczy sie w zliczaniu glosow, licza sie tylko wyslane podpisy (adres na stronie, ktora podalem wyzej)

Igy
Gość
Igy

Nagle w Dąbrowie Górniczej pojawiło się niespodziewanie dużo arabów. Spacerują grupami po CH Pogoria. Czy ktoś wie coś bliżej o co chodzi ? Czy czasami jakiś lewacki kacyk nie wpadł na pomysł ubogacania Zagłębia?

Nowy
Gość
Nowy

Dzwonic anonimowo na policje ze typy podejrzanie sie zachowuja. Trzeba zgłaszać! Ilu z nich moze nie miec pozwolenia na przebywanie w Polsce?