Paweł Kukiz ostrzega, że Niemcy planują wysyłanie do Polski tzw. uchodźców, których nie byli w stanie zweryfikować.

Lider partii Kukiz’15 w kontekście incydentu, do którego doszło na lotnisku Orly pod Paryżem, zapowiedział wznowienie zbiórki podpisów „pod referendum w sprawie nieprzyjmowania tzw. „uchodźców”. Jak na razie zebrano 350 tys. podpisów z 500 tys. koniecznych do złożenia wniosku w Sejmie. Zwrócił przy tym uwagę na plany Niemców w stosunku do Polski.

– Wiem z PEWNYCH źródeł, że Niemcy planują wysyłanie do państw postkomunistycznych (w tym Polski) tych „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować – napisał Paweł Kukiz na Facebooku.

– Była chwila spokoju więc zawiesiliśmy zbiórkę, ale teraz znów zaczyna pojawiać się niebezpieczeństwo realizacji narzuconych przez Unię „kwot” do przyjęcia przez Polskę – dodał Kukiz.

Dodaj komentarz

79 komentarzy do "Kukiz: Niemcy planują wysyłanie do Polski „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
888
Użytkownik
Chorąży

O tym że Niemcy planowali i planują w dalszym ciągu wysłanie do nas niezweryfikowanych, kryminogennych i uciążliwych „uchodźców” to wiemy od dawna a ściślej od momentu kiedy PiS objął rządy i część prawdy ukrywanej przez POpaprańców wyszła na jaw. Ale mimo to przyjemnie usłyszeć potwierdzenie tej prawdy przez kogoś kto nie jest związany z obecną władzą. Powodzenia Panie Kukiz

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Niemcy nie planują wysłania „niezweryfikowanych uchodźców” tylko dobrze wyszkolonych Janczarów. Im nie chce się walczyć a marzenia o Wielkiej Rzes.. przepraszam Unii pozostały. Więc trzeba posłużyć się Janczarami

Rafał
Gość
Rafał

Porównanie z janczarami niezbyt trafione ponieważ ta formacja wojskowa pierwotnie składała się z chrześcijańskich chłopców siłą wcielanych do omańskiej armii gdzie ich islamizowano oraz szkolono tak więc turki uciskali i podbijali chrześcijan ich własnymi dziećmi. Dopiero w miarę upływu lat muzułmanów też zaczęto rekrutować do janczarów lecz ten krok przyczynił się do destabilizacji i osłabienia państwa.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Doczytam, dzięki. Ale tak czy inaczej najemnicy

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Zaraz lemingi powiedzą, że nam najazd dzikusów nie grozi bo Polska za biedna. Unia nie pożałuje ani kasy ani nacisków, żeby nas ubogacić. No ale w tefałenie tego nie mówili to skąd lemingi mają wiedzieć?

W-a
Gość
W-a

Ale pewnie mówili w tej TV, w której linię ciągłą „przemalowali” na wizji na przerywaną. Teksty w stylu „wina Tuska” mają dwa mankamenty: brak dowodów i ogólny charakter „głodnych kawałków”.

fdsa
Gość
fdsa

a na tnv-nie linię przerywaną (bo taka też tam jest-sprawdź na google maps to skrzyżownie) przemalowali na ciągłą. jedni warci drugich

W-a
Gość
W-a

Do fdsa. Mój mąż sprawdzał na Google i stąd wiem, że TVP kłamało. Na TVN wyśmiewali się z tego, więc wątpię, aby też kłamali. W wolnym czasie jednak odszukam film na TVN i sprawdzę. Z zasady mam ograniczone zaufanie do dziennikarzy.

Pytanie mam
Gość
Pytanie mam

A pan mąż to z po,czy od Kobziarzy?

Zetiks
Gość
Zetiks

Jedna sprawa- żeby ci nachodźcy u nas zostali musieliby dostawać zasiłki wielkości niemieckich,tylko pytanie z jakiej racji i dostawać od kogo?Jak Polak chce niemiecką pensję to musi jechać do Niemiec do pracy,zasiłku nie dostanie bo mu się nie należy.Polacy to mają być roboty do pracy,a nachodźcom się należą luksusy?Ile jeszcze pozwolimy się poniżać?

SARA
Gość
SARA

N TYM JAKOŚ NASI KOD-OWCY I INNI ZWOLENNICY POMAGANIA ”BIEDNYM UCIEKINIEROM WOJENNYM” I WZBOGACANIA KULTUROWEGO,NIE MÓWIĄ!!!!!!!!!!! KTO I ILE ZA TO MIAŁBY ZAPŁACIĆ??BO JEŚLI NIE TO CI,,BIEDACY,, MUSIELIBY BYĆ W POLSCE WIĘŻNIAMI…

Paff
Użytkownik
Chorąży

Zbieranie podpisów w sprawie referendum o nieprzyjmowanie murzyńsko-islamskiej zarazy do naszego kraju to jedno. Drugim wnioskiem w tym referendum powinien być zakaz budowy meczetów, które są centrami dowodzenia islamskimi bandytami w cywilizowanych krajach. A najlepiej, gdyby powstał prawny zakaz propagowania tej obrzydliwej, antyludzkiej ideologii w naszym kraju. Najprościej, islam powinien zostać dopisany jako trzecia zbrodnicza ideologia do ustaw dotyczących nazizmu i komunizmu. W świat powinien pójść jasny sygnał o naszej niezgodzie na popełnienie narodowego samobójstwa.

888
Użytkownik
Chorąży

@Paff
Marksizm kulturowy również powinien zostać dopisany… a nawet jestem pewien że będzie.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec
@Paff @888 Możemy tu sobie pomarzyć. Żadne referendum niczego nie zmieni. Dopóki Konstytucja RP nie zostanie zmieniona nikt tu nie zakaże islamu. Zajrzyjcie do art. 25 i 53 Konstytucji. Bez pełnej władzy, rozliczenia ściemnionych elit i skupienia rządów w jednym ręku, zbliżonych chociaż do tego co zrobił Piłsudski w 1926 roku (a lepiej Franco w ’36 – ’39), niczego nie zrobimy. Nikt na drodze prawnej – tym bardziej w ramach eurokołchozu – nie wprowadzi zmian, które uchroniłyby nas przed pogrążeniem się w europejskiej wojnie domowej. Bez neutralizacji (celowo używam oględnych słów) zlewacczonych, żżydowionych elit, niczego nie zrobimy. Niezależnie od przedstawianych… Czytaj więcej »
888
Użytkownik
Chorąży
Piłsudski… Rozmarzyłem się, gdyby żył w naszych czasach zrobiłby porządek z tym całym lewactwem raz na zawsze o islamskiej dziczy już nie wspomnę. Niejednemu komuchowi wspomnienie Berezy Kartuskiej przez długie lata odbijało się czkawką. Albo Francisco Franco, to był gość, nie tylko że uchronił Hiszpanię od pożogi wojennej, uporał się z komuchami to jeszcze i to jest najśmieszniejsze , zrobił Hitlera w hooya. A to o czym piszesz to my doskonale o tym wiemy (ja i @Paff) to są jedynie nasze propozycje a gwarantuję Ci że my jak my ale nasi następcy doczekamy się tego. Wiem że w obecnej chwili… Czytaj więcej »
Paff
Użytkownik
Chorąży

@easyrider
mogę napisać tylko „Niestety”. To, co napisałem będzie możliwe tylko wtedy, gdy murzyni i pastuchy na masową i zorganizowaną skalę zaczną ostateczną rozprawę z upadłym tzw. Zachodem. Mam nadzieję, że wtedy te postulaty zostaną spełnione bez pytania społeczeństwa o zdanie.

Arek
Gość
Arek

W ustawie już jest o tym mowa. Jest zakazane propagowanie nazizmu, komunizmu „oraz innych ideologii totalitarnych” .Islam DOKŁADNIE wypełnia definicję ideologii totalitarnej: „Zamiar kontrolowania życia prywatnego i publicznego ludzi” (nakazy/zakazy/kary itd.) zatem ISLAM JEST NIELEGALNY

pojawiam się i znikam
Gość

@Arek Dokładnie! Należy tylko przestrzegać i wprowadzić w życie na wczoraj.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Podpisy podpisami, ale Ustawę O Broni i Amunicji mamy całkiem OK!! Tylko, że przeciętny tzw. Obywatel nie ma o niej pojęcia. Więc szykujmy się: Każda jednostka broni i każdy fightclub osiedlowych dresów działają odstraszająco na potencjalnych ubogacaczy. Nigdy nie było ataku na pseudokibiców albo strzelnicę (nawet w pobliżu)

slawek
Gość
slawek

na razie, jelsi rzad wdrozy pomysly euroburdelu to juz koloro nie bedzie

RafałekM
Gość
RafałekM

Ustawa o broni i amunicji jest IDIOTYCZNA!!! Pozwolenie na broń jest drogie, czasochłonne i wymaga opłacania się postkomunistycznym kartelom typu PZSS. Dlaczego ustawa nie pozwala posiadać broni, bo po prostu ktoś chce ją posiadać i nosić na codzień?
PS. Tak, MAM pozwolenie na broń

W-a
Gość
W-a

Coś takiego jak zakaz budowy meczetów można przeprowadzić, ale w mądry sposób, tak jak to zrobili Szwajcarzy. Wprowadzili ochronę prawną swojego dziedzictwa kulturowego, w tym architektonicznego i nikt nie może im zarzucić łamania prawa człowieka. Tymczasem nasz najgorszy w dziejach rząd potrafi dużo krzyczeć i totalnie ośmieszać Polskę za granicą. Zamiast głupio tupać trzeba działać mądrze. Co do zakazu systemów totalitarnych – zgadzam się.

Maciej
Gość
Maciej

Szwaby siedzą w gabinetach (komórki zostawiają na zewnątrz) i klną na czym świat stoi – co tu robić z tym cholernym bydłem muzułmańskim. Chwytają się pomysłów, ale żaden nie działa… Teraz znowu myślą o polskiej krainie. Uwaga Służby Graniczne i Policja. Uwaga Polski Rząd i Obywatele Polscy.

888
Użytkownik
Chorąży

Dawno nie przekraczałem osobiście granicy polsko – niemieckiej ale z tego co do mnie dochodzi od znajomych i przyjaciół to akurat na tej granicy nie ma żadnych służb granicznych.

Maciej
Gość
Maciej

Akurat są. Sam byłem na trasie z Niemiec do Wrocławia kontrolowany przez Służby Graniczne. Z tym że oczywiście są po prostu zmotoryzowani.

gieno
Gość
gieno

Na razie przechodzą robią zakupy i wracają podobno już od tego to podobno w Zgorzelcu policja patroluje miasto

Ziomek
Gość
Ziomek

Potwierdzam. Wczoraj wrocełem z zachodu. Na pierwszej stacji przy granicy(BP) stały służby celne w gotowosci. Aczkolwiek nie miałem jeszcze zadnej kontroli.

Markos
Gość
Markos

I co z tego że stoją? Dwa razy w miesiącu przez ostatnie 2,5 roku przekraczałem aż do Hiszpanii i żadnej nigdzie kontroli. Inna sprawa to oni legalnie wjadą, a nie bokiem. Tyle że po tygodniu uciekną do Niemiec. Nie chodzi o forsę a o traktowanie drugiego człowieka. U nas Polak Polaka opluwa.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Markos: capicie lemingiem kolego i powtarzcie tefałenowskie pierdoły. Już unia stworzy im u nas dobre warunki i znajdzie sposób żeby nas nimi na stałe ubogacić. Jeśli się damy.

Maciej
Gość
Maciej

Jak cię tak opluwają to ty nosiciel bakterii straszny jesteś, a to na myślenie wpływ ma ujemny. Mieszkałem w UK 4 lata. Polacy pomocni, wskażą co i jak. Chyba żeś sam cham, to i opluć potrafią smile

AntyHegemon
Użytkownik
Porucznik

Zachód zawsze wysyłał do nas to co gorsze… Teraz to legalnie produkty spożywcze o gorzej jakości wysyłają do swoich sieci handlowych na teren Polski, Czech itd. No i chcą też wysłać najgorszych muzułmańskich lekarzy, inżynierów, profesorów na nasz „ląd”. Pora wyjść z tego śmietnika o nazwie UE.

Markos
Gość
Markos

Nie pisz tylko zbieraj podpisy o referendum i koniec.

kowalski
Gość
kowalski

Jest jasne skoro Berlinowi nie udał się plan utrzymania w Warszawie spolegliwej agentury Tuska,Komorowskiego i PO-PSLu i szybkiego zalania Polski nie tylko śmieciowym jedzeniem ale i najgorszym elementem wśród ich islamskich gości to będą to robić stopniowo,na mniejszą skalę ale konsekwentnie.I tylko „zero” tolerancji dla takich planów i czujność Polaków może ich powstrzymać!

Anna
Gość

jaka czujność??? – w W-wie pełno jest ukrainców (w kraju 2 miliony a pis chce ich jeszcze więcej) , północny wschód to czeczeńcy, 15 tysięcy muslimów w W-wie – w piątek na odcinku Al.Jerozolimskie Urząd Skarbowy minęly mnie 4 murzynki, 2 zakutane w chusty a pis zamiast robic coś jak Orban bawi się w dogadzaniu muchomorowi…………..

gieno
Gość
gieno

Jeszcze w Międzylesiu jest mniejszość hinduska , żółta i trochę czarnych a w miejscowościach pod Wawa cześć się osiedla np w Raszyn ie jest sporo , Ukr, Białorusi zultych i turasow , pod mariotem em tez często ciapakow widuje

papuga
Gość
papuga

Qoorwa aż mnie trzęsie – to moje rodzinne okolice – Miedzylesie trasa Otwocka itp. a teraz jakieś Hindusy tam mieszkają (chociaż to lepsze od arabów bo nikogo nie wysadzaja w powietrze i nożami nie dziabią). I jak tu żyć? Do czego wracać?

Anna
Gość

a może ja o czymś nie wiem …………….czy Polska jest dla szkopów jakimś śmietnikiem do którego można wyrzucać to co im niepotrzebne albo kłopotliwe?????????????? jak niejaka makrela zaprosiła sobie ciemnolicych to niech ich sobie ma……wystarczy że w W-wie jest ich juz ok. 15 tysięcy i nie prognozuje to dobrze….

gieno
Gość
gieno

a jakie to muslimy??? jakieś tam pracowniki z wymian , studenty czy boyfriendy importowane naszych pań , keksabiarze czy turysci którzy w wiekszosci się licznie tam nie namnożą więc poza czeczenami których powinno sie raz dwa wyj*bać to nie wygląda to źle w czwartek właśnie widziałem taką panią która wsiadła w autobus na Ukr

gieno
Gość
gieno

pomijając fakt że na tym samym dworcu widziałem ze 5 żółtych czy 20 Ukr a ch*j wie czy tylko tylu bo ich to trudno odrużnić pewnie było ich jeszcze więcej

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Nie wiesz Aniu? Przecież od lat zarzucają nas śmieciowymi towarami o jkości dużo gorszej niż polskie i te same przeznaczone na rynek niemiecki. To samo zrobią z abdulami i makumbami.

Kris11
Gość
Kris11

Niemców niebawem zweryfikuje Erdogan, który przyjął z obozów wykwalifikowanych emigrantów, reszta czyli ok dwa miliony ruszy na Europę niebawem i Niemcy będą mili dużo większy problem niż już obecni u nich żołnierze bez kennkarty.

Kris11
Gość
Kris11

Teraz potrzeba mądrej dyplomacji. Zdaje się, że Waszczykowski na miękko solidaryzował się z Turkami w sprawie sponiewierania polityków tureckich przez Holendrów i Niemców. I bardzo dobrze, ale trzeba dużo więcej dyplomacji. Erdogan wkrótce zdecyduje jakie szlaki uruchomi dla najeźdźców, musimy go przekonywać żeby uruchomił atak przez Grecję i Włochy, via Francja, Holandia z głównym celem islamskiego blitzkriegu – Niemcami. Jeśli uruchomi szlak bałkański to po nas, bo część zagonu a będzie to lekko licząc kilkusettysięczna masa wleje się do nas przez Ukrainę i Białoruś.

888
Użytkownik
Chorąży

@Kris11
Brawo kolego, też jestem tego samego zdania i tak będzie jak piszesz. Erdogan jeszcze będzie jeździł na tych cimermansach, junkersach i innych eurolewakach jak po łysych kobyłach a nasza dyplomacja nie powinna mu przeszkadzać a tylko dyskretnie wskazywać szlaki, zresztą… jestem pewien że facet wie co robi w przeciwieństwie to tych żłobów z UE. Pozdrawiam

Kris11
Gość
Kris11

Na pewno wie co robi. A Niemcy przelewają wojakom w obozach kasę którą mogą przeznaczyć na dowolny cel. Przypomina się hasło Lenina o kapitalistach i sznurze który sami sobie kręcą na karki.

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Niemców raczej to nie ruszy. Merkel chce 300 tys. rocznie sprowadzać, ma być ich do 2060 r. jeszcze 12 mln, więc chyba jej to będzie na rękę.

Kris11
Gość
Kris11

Przecież już ich ruszyło, a zamachy? Gwałty, podpalenia, coraz silniejsza opozycja antyislamska?

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Na myśli miałam polityków niemieckich, nie zwykłych ludzi. Makrela nadal ściąga i będzie ściągać nachodźców, nastaje już oficjalnie, wymiana Niemców na czarnych i pastowanych. Makrela powiedziała, że wszyscy, którzy są w Niemczech są narodem. Wszyscy razem są narodem. Żadne małe grupy obywateli nie będą mówić, kto jest narodem.

Pablo
Użytkownik
Nowicjusz

A co do Niemiec. Byłem znowu tydzień w Norymberdze. Linia metra numer 3. Tylko dwa wagony. Puste w godzinach szczytu. Jednocześnie na wjeździe do Norymbergi, gdzie 4 pasy ruchu były w jednym kierunku, Wszystkie zabite samochodami. Q autokomisach auta bardzo drogie. Gdy pytałem się o co biega odpowiedziano mi – ludzie się boją jeździć komunikacją publiczną.
Zresztą. Różnica między Norymbergą a Bydgoszczą. Tramwaje linii 5. Godziny szczytu. W Bydgoszczy czasami w „piątkę” ciężką mi wsiąść. tak jest zapełniona ludźmi. W Norymberdze… praktycznie pusty tramwaj.
Lecz moim zdaniem nic w Polsce nie robimy, by się tej fali przeciwstawić.
Naprawdę nic…

Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

Gdzie Kukiz zbiera te podpisy? gdzie mozna podpisywac?

Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

juz znalazłem, Ludzie, kto tego jeszcze nie zorbił niech zorbi wystarczy wydtukowac, wypelnic i wyslac! http://dzienreferendalny.pl/

Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

pamietajcie ze Sonda na stronie to tylko informacja, nie liczy sie w zliczaniu glosow, licza sie tylko wyslane podpisy (adres na stronie, ktora podalem wyzej)

Igy
Gość
Igy

Nagle w Dąbrowie Górniczej pojawiło się niespodziewanie dużo arabów. Spacerują grupami po CH Pogoria. Czy ktoś wie coś bliżej o co chodzi ? Czy czasami jakiś lewacki kacyk nie wpadł na pomysł ubogacania Zagłębia?

Nowy
Gość
Nowy

Dzwonic anonimowo na policje ze typy podejrzanie sie zachowuja. Trzeba zgłaszać! Ilu z nich moze nie miec pozwolenia na przebywanie w Polsce?

Rodeo drive
Gość
Rodeo drive

a moze NDIE umiesiloby na glownej widoczny link (banner) do tej inicjatywy, wiele ludzi, ktorych znam, nie wie gdzie podpisywac, a niektorzy uznali ze wystarczy nacisnac NIE w sondzie (nie wystarczy, trzeba wyslac na podany adres na stronie dzienreferendalny. pl

Pablo
Użytkownik
Nowicjusz

Zresztą co dalej pisać. Maciarewicz zaprosił pilotów z Arabii Saudyjskiej na szkolenie do Puław. Po co?
Głosowałem za PiS właśnie ze względu na islamską kartę. Tylko po co?
I przypomnę. Był taki gość u nas kiedyś w rządzie. Henryk Goryszewski. On powiedział kiedyś, iż nie ważne czy Polska będzie bogata czy biedna. ważne by była katolicka! Wówczas się z tego wyśmiewałem. Teraz już się nie śmieję. Goryszewski miał wizję. Choć być może on sam o tym nie wiedział.

Kris11
Gość
Kris11

Goryszewski przypadkowo trafił w punkt, wizjonerem nie był.

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Zadnych nachodzcow muzulmanskich …. referendum TAK ale nad DELEGALIZACJA ISLAMU !!! i zamknieciem granic dla przybyszy z regionow b.wschodu i afryki gdzie dominuje islam

szokman
Gość
szokman
Dopóki nie oddamy swojej ziemi tej szarańczy afrykańskiej , dopóty nasz kraj będzie bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla nas samych. Nie mam nic przeciwko pomaganiu biednym ,represjonowanym i uciekającym ludziom , bez względu na kolor skóry i wyznanie ale tej dziczy ze skopanymi łbami nigdy tu nie zaakceptuje tak samo jak oni nie akceptują wolności i cywilizacji XXI w . Islamiści to zaraz ,na która jedyna skuteczna szczepionką jest pełna obrona i stanowczy opór. Nie będzie mi żaden popapraniec tu biegać z maczetą i ryczeć na głos allah akbar bo od razy sięgnę po kija i wyrwę mu ten skopany… Czytaj więcej »
Pablo
Użytkownik
Nowicjusz

Byłem dzisiaj na spotkaniu z okazji Bydgoskiego Marca. Podsłuchałem wypowiedź posła PiS Kosmy Złotowskiego, który chwalił się wizytą Tatarów z Krymu w Brukseli i Bydgoszczy. Nie dosłyszałem wszystkiego, lecz mam tylko nadzieję, iż nikt nie planuje „pomocy” Muzułmanom z Krymu w Polsce w imię „solidarności” w walce z Rosją.

Kris11
Gość
Kris11

Mamy własnych Tatarów, oni mogą przyjąć jakąś grupę pobratymców z Krymu. Ale o Tatarów bym się nie martwił, to bardzo pro polska i patriotyczna mniejszość, a szef ich związku wielokrotnie ostrzegał przed przyjmowaniem muzułmanów z B.Wsch.

ania
Gość
ania

@Pablo,
no nie wiem. Obecna ekipa zrobi wszystko, żeby walczyć z Rosją, którą uważa za naszego głównego wroga. Nigdy nie zapomnę, jak Kaczor podrygiwał na kijowskim majdanie krzycząc „sława Ukrainie” pod banderowskimi emblematami. Dziś wiemy, że majdan to dzieło tych samych ludzi, którzy u nas robili „transformację ustrojową” lat 90-tych.Sami się tym głośno chwalą. Tak więc: po owocach ich poznamy.

Kris11
Gość
Kris11

Bo Rosja jest oprócz Niemców naszym głównym wrogiem.

SARA
Gość
SARA

W BYDGOSZCZY JEST, POD TYM WZGLĘDNEM ,DOŚĆ SPECYFICZNIE. SA TACY,KTÓRZY WRĘCZ DOMAGAJĄ SIĘ PRZYJĘCIA SYRYJCZYKÓW. NO I TAK JAK W CAŁEJ POLSCE ,ŚRODOWISKO TZW,KULTURY JEST ZA MULTI KULTI. W TYM NOWYM ,UBOGACAJĄCYM ZNACZENIU.

Pablo
Użytkownik
Nowicjusz

W Bydgoszczy już są ONI. Póki co w postaci brodatych studentów czegoś tam. I co żałosne. Z tego co mi mówili koleżanki i koledzy wykładowcy panienki lecą na NICH jak muchy do gów…. .
A później będzie ryk, płacz i pisanie o pomoc….

bernard
Gość

Jezu jak dobrze że mamy naczelnika kaczorka- nieprzekupnego i ideowego patrioty. Dzięki ci Boże i chroń nas nadal przez szwabami i rodzimymi volksdojczami lewackimi. Ufamy Tobie chroń Boże ( limkolwiek jesteś ) Polskę

Kris11
Gość
Kris11

Oberwiemy na pewno, mam nadzieję że tylko rykoszetem. Idą wielkie zmiany i wszystkich to niestety dotknie.

Asda
Gość
Asda

Nie przyjmować nawet jedsnego , nawet kosztem wyjścia zUE.

SARA
Gość
SARA

NAPRAWDĘ CIESZĘ SIĘ ,ŻE …NIE TYLKO JA TAK UWAŻAM,JAK KUKIZ!!!!! I TO OD DAWNA!!!! OD DAWNA POWTARZAM TO GŁOŚNO ,ALE MAM WRAŻENIE,ŻE POLACY TEGO NIE CZAJĄ! CHYBA NIE WIERZĄ ,ŻE COŚ TAKIEGO NASTĄPI. DOBRZE,ŻE KUKIZ ZACZĄŁ MÓWIĆ I OSTRZEGAĆ!!! ZAWSZE TO KUKIZ…A NIE JA… A TAK NAWIASEM MÓWIĄC,NIE ROZUMIEM,DLACZEGO JEST TO TRUDNE DO PRZEWIDZENIA I DO UWIERZENIA??????

Kris11
Gość
Kris11

Nie napinaj się dużymi literami. Putin i tak zapłaci żołd jak się umówiliście.

Paweł
Gość
Paweł

Oby nie było za późno. Nie zawsze udaje się nadrobić stracony czas. Ja już swój podpis złożyłem ” w pierwszej turze”.

w.....y
Gość
w.....y

Kalach w kazdym domu, obowiazkowe strzelanie na strzelnicy, bezwzgledne i niczym nie ograniczone prawo do obrony wlasnej wszelkimi dostepnymi srodkami!!! i nie bedzie trzeba bazgrac petycji, co ja do kosza wywala. Cos na ten temat powiedzial juz Korwin, jak zaprzestali zbierania autografow od majacych nadzieje. Natychmiastowe wyjscie z eurokolchozu to totalne minimum. Calkowita zmiana polityki wew i zew. To co sie dzieje to juz totalne bagno i akcja i podpisywaniem petycji to juz jak dla mnie zakrawa na kpine i plucie mi w twarz. Na takie akcje to byl czas 40 lat temu jak sie ten cyrk zaczynal.

Kris11
Gość
Kris11

daj spokój z agento debilem korwino mikke.

ania
Gość
ania
Kris – o nie, na Korwina złego słowa nie dam powiedzieć w kontekście imigrantów. Zamieszczałam na NDIE już to nagranie, ale co szkodzi posłuchać jeszcze raz. Jest to gość, który nigdy nie zmienił poglądów i konsekwentnie głosi to samo od 30 lat. O nielegalnych imigrantach mówił już w 1993 roku! https://www.youtube.com/watch?v=SFQL81ReWOU Na przełomie lat 80/90 UPR była partią, która postulowała wpisanie do konstytucji zakazu deficytu budżetowego. Postulowali także zniesienie ZUS i obowiązkowych haraczy na rzecz państwa. Chodziło o to, aby każdy sam odkładał na swoją emeryturę swoje realne pieniądze, a ówczesnym emerytom, wypłacać emerytury z prywatyzowanych przedsiębiorstw zamiast obciążać przyszłe… Czytaj więcej »
Tom
Gość
Tom

Panie i Panowie,spokojnie
Przecież oni nawet nie słyszeli o Polsce i gdzie to się znajduje,ot wykształciuchy takie,myślę ,że tak pewnie ma z 90% „refugees”
A jak się tu znajdą jakimś sposobem to i tak spie….Lą do „germany” bo tam mają rodziny(hahaha)
https://m.youtube.com/watch?v=g3-szvn6tWU

Tomasz
Gość
Tomasz

Delegalizacja Islamu w Polsce.Zamknąć granice Polski nie wpuszczać islamistów.

Kris11
Gość
Kris11

Chcesz zdelegalizować naszych patriotycznych Tatarów? Nie zapędzajmy się w absurd.

Tom
Gość
Tom

Tomaszu,oni tu nie chcą,widać wytyczne jakie dostają przed wejściem do pontonu,nie obejmuje Polandii

MAY
Gość

Nigdy nie nalezy ufac niemcom , Polska powinna wyciagnac wnioski z takim sasiadem jak niemcy.oby polski rzad nie ugial sie pod presja UE , bo to zadnych korzysci polsce nie przyniesie w pszyszlosci tylko wielkie problemy.

Zuza
Gość
Zuza

Tak śmieci wysłać do polski

wpDiscuz