Pułkownik Bundeswehry Georg Pazderski – niemiecki polityk pochodzenia polskiego. Jeden z liderów Alternatywy dla Niemiec zabrał głos na temat ubiegłotygodniowych dramatycznych zamieszek w Niemczech pomiędzy Turkami i Kurdami. W swoim wystąpieniu poinformował opinię publiczną o zamieszkach, ich skali i przebiegu. W niektórych miastach policja zmuszona była do występowania z bronią gotową do strzału, a demonstranci przybywali na miejsca z kijami bejsbolowymi, łańcuchami i nożami. Aż dziw, że nie doszło do rozlewu krwi.

Następnie pan Pazderski zaapelował do władz, aby położyła wreszcie kres tym incydentom, które zagrażają nie tylko samym uczestnikom, ale również zwykłym obywatelom, urzędnikom, pracownikom i ogólnie wszystkim osobom przebywającym w Niemczech.

Członek AfD wytknął władzom również to, że grupy agresywnych Turków i Kurdów, mimo że przebywają w Niemczech już od kilku pokoleń, a mimo to nie zintegrowały się ze społeczeństwem, co stawia pod znakiem zapytania sens ich sprowadzania.

https://politikstube.com/kurden-gegen-tuerken-so-dramatisch-waren-die-ausschreitungen-diese-woche-wirklich/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Georg_Pazderski

 

Foto Georg Pazderski by Sandro Halank

Autor: kici kici KOCUR

33
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
28 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
człkosmita wahabitanie pij wina mamrotPrawyobywatelursus Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o