Większość Belgów uczestniczących w badaniu „Black Yellow Blues 2017” porównało masową migrację do inwazji oraz stwierdziło, że nie czują się już jak u siebie w domu.

Badanie pod tytułem „Black Yellow Blues 2017” na zlecenie stacji telewizyjnej RTBF i liberalnej gazety „Le Soir” zostało przeprowadzone przez instytut badań socjologicznych Survey and Action oraz fundację „This is Not a Crisis”.

Dwie trzecie z 4,734 ankietowanych osób uważa, że ​​w Belgii jest „zbyt wielu imigrantów”, natomiast 77 procent zgodziło się ze stwierdzeniem: „Dzisiaj nie czujemy się już jak u siebie w domu, tak jak czuliśmy to zanim zaczęła się masowa imigracja”. Wśród osób powyżej 65-go roku życia 84 proc. porównało napływ imigrantów do inwazji.

Liberalne media komentując badania ubolewają, że rośnie populacja ksenofobiczna. „Mamy populację, w której narasta ksenofobia, społeczeństwo pełne strachu i odrzucające inność” – informuje telewizja RTBF.

Według tego samego badania 74% ankietowanych twierdzi, islam nie jest „religią tolerancyjną”, podczas gdy 60% twierdzi, że obecność tak wielu muzułmanów w ich kraju stanowi zagrożenie dla ich tożsamości. Zaledwie 12 proc. stwierdziło, że wierzy, iż religia jest „źródłem wzbogacenia” dla Belgii.


breitbart.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

39
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
16 Comment threads
23 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
30 Comment authors
BenZyganullablebanitaszyszkin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o