Francuska gospodarka pogrążona w depresji – dane dotyczące bezrobocia są najwyższe od  dekady. Masowa imigracja, która swoje źródło ma głównie z krajów muzułmańskich, spowodowała ogromne obciążenia finansowe dla Francji, wciągając swoją gospodarkę w coraz większe zadłużenie. W Wielkiej Brytanii ponad 50% muzułmańskich mężczyzn i 75% muzułmańskich kobiet polega na wypłatach socjalnych. A oni nie mają żadnego interesu na zmianę tej sytuacji. Liczby są dość podobne w innych częściach Europy zachodniej, wśród muzułmańskich imigrantów.

Czy europejscy politycy celowo czy tylko z głupoty pozwalają na takie wsparcie finansowe milionów imigrantów z Bliskiego Wschodu, którzy nie chcą integrować się ze społeczeństwem i celowo wykorzystują system socjalistyczny? Kto zapłaci za to?  Kto zapłaci za to, gdy muzułmańska populacja podwoi się w tych krajach, za dziesięć lat? Obywatele! A politycy nie myślą o przyszłych pokoleniach za 20, 30 lat, politycy wybiegają w przyszłość co najwyżej do końca swojej kadencji. W przeciwieństwie do zapewnień rządu francuskiego, że ta rozbieżność pochodzi od „dyskryminacji” Muzułmanie robią to celowo, gdyż w ich przekonaniu trzeba wykorzystywać nie-muzułmanów.

W Wielkiej Brytanii Anjem Choudary otwarcie nazywa to  jako rodzaj  „karania” nie-muzułmanów, to wręcz obowiązek w islamie. Ten obowiązek jest wykonywany również jako groźby, przemoc, łamanie praw człowieka, oraz propagowania rasizmu „anty-white” wśród społeczności muzułmańskich.

Nas nie przekupicie opiekuńczym socjalem, dobrze opłacona posadką ani klepnięciem w plecy, będziemy walczyć z islamizacją!

Naszą domeną jest młodość, dlatego nie poddamy się i nie ugniemy pod jarzmem  poprawności politycznej! Mówimy NIE dla islamizacji Europy!

na podstawie: themuslimissue

opracowanie: Kmicic

6
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AhmedLukaszKetjowTwinnydżony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Twinny
Gość
Twinny

Tak jak już gdzieś napisałam, muzułmanie to pasożyty. Zasiedlają kraj i żyją z zasiłków, demolując gospodarkę totalnie, a gdy się ona zawali, przejmują ją i odbudowują kraj na swoich nowych muzułmańskich zasadach. Nie wpuszczajmy tych pijawek do Polski, bo to źle się dla nas skończy!

QubaSz
Użytkownik

Powiem szczerze.Im wiecej dowiaduje sie o polityce i ich podejsciu do kwestji muzlumanow tym bardziej jestem za Korwinem – Nikke.Wiele osob mnie zbeszta i wiem ze politycy to wielka familia ale ten czlowiek wzbudza moje zaufanie co nie jest latwe.Jego poglady w skurcie?? Jebac unie socjalistycznych republik europejskich i poprawnosc… Czytaj więcej »

Ketjow
Gość
Ketjow

Miałeś na myśli Pana Korwin-Mikke ?

Lukasz
Gość
Lukasz

Przyganial kociol garnkowi 1.Pocwiczyc ortografie i skladnie lub popracowac nad ortografia i skladnia. 2.Rozbieznosc nie pochodzi od dyskryminajcji a co jest efektem dyskryminacji. 3. Nie „nazywa to jako rodzaj karania” a nazywa to rodzajem kary lub karania. 4.Obowiazku sie nie wykonuje a wypelnia. 5.Nie „oraz propagowania rasizmu” a propagowanie rasizmu.… Czytaj więcej »

dżony
Gość

wina leży po stronie polityków a nam pozostanie tylko sprzątanie mam na myśli że za jakiś czas będzie sie dział syf przez muslimów w sumie już jest ale puzniej bedzie jeszcze wiekszy, mieszkam w NL i widze co tu się dzieje.

Ahmed
Gość
Ahmed

My mamy swoich na 500 plus… i socjalach. My pracujący też powinniśmy ich wywalić z kraju.