Muzułmanie uciekają z Poznania. W kolejce są już kolejni

Tylko w tym roku z Poznania uciekło kilkunastu muzułmanów, a wyjeżdżać chcą już kolejni. Powodem są groźby, które dostają imam Youssef Chadid i poznańska społeczność muzułmanów.

„Gazeta Wyborcza” zatroskana życiem muzułmanów informuje, że „hejterskie ataki” zaczęły zmuszać niektórych muzułmanów do przeprowadzki.

Po atakach na redakcję „Charlie Chebdo” w Poznaniu można było znaleźć naklejki „Polska wolna od islamu”, jednak w ostatnim czasie miały nasilić się pogróżki, skierowane głównie do imama Youssefa Chadida.

Od dwóch lat muzułmanie zaczęli wyjeżdżać z Poznania. Głównie wyjeżdżają na Zachód, część miała wrócić do ojczystych krajów.

Jak wielu opuściło Poznań? Według ostrożnych szacunków to 10 rodzin od 2015 roku, wyjazd planują kolejni.

Imam Youssef Chadid poinformował „Gazetę Wyborczą”, że ostatnio wyjechało dwóch studentów z Jemenu, którzy studiowali filologię angielską. Dziś mają mieszkać w Niemczech. Inna para miała wyjechać do Wielkiej Brytanii.

92 komentarz do “Muzułmanie uciekają z Poznania. W kolejce są już kolejni

 1. Masakra, to aż tylu ich tam mieszkało?! Nawet dwóch studencików z Jemenu wyjechało? Pewnie usłyszeli wypowiedź tego przywódcy, co mówił, że wolno gwałcić wyuzdane trzylatki i kuśki zaswędziały grin

  1. @test24
   Tych dwóch wyjechało po pierwszej sesji, gdy okazało się, że koran jednak nie daje wszystkich odpowiedzi na pytania.
   Teraz studiują spokojnie swoje szatańskie wersety za pieniądze niemieckiego podatnika na uniwersytecie koranicznym w Mönchengladbach, wyjąc akapity do księżyca.

     1. Nie udalo in sie dostac wprdolu w Warszawie to minusuja smile Nie se minusuja, oprocz minusowania nic nie moga smile

  1. to jakies brednie i konfabulacje GW!mieszkam w Poznaniu i niestety jest wrecz przeciwnie.Widuje ich czesciej i w wiekszej liczbie niz rok temu.Ich jadlodajni przybywa i sa tez wlascicielami pubow o czym nie wiedzialam.A „prezydent”Jaskowiak jest z kliki,ktora chce ich osiedlac w Poznaniu.Poznan to bylo miasto ludzi solidnych i patriotow przed wojna i tuz po/czerwiec 1956/,obecnie to bastion PO gdzie na tzw.parade rownosci ww.kazal przyozdobic ulice teczowymi flagami.Mieszkancy miedzy soba po cichu krytykuja nachodzcow a jak co do czego przyjdzie to nikt nie protestuje oficjalnie.Zreszta to nie jest tylko problem Poznania.Nie mamy odwagi zorganizowac ogolnopolskiej WIELKIEJ manifestacji przeciwko muzolom gdzie pokazalibysmy nasza sile i jednosc.Mamy odwage tlumnie uczestniczyc w debilnych maratonach,biegach ulicznych i wyscigach rowerowych.Niestety brak odwagi…

   1. Wychodzi na to że ci co uciekli nie byli zadowoleni z polskiego socjala. Ale nie ma co się dziwić bo Polacy też nie są zadowoleni i to jest jeden z plusów bo uchodźcy tu nie zostaną. Reasumując w najgorszej możliwości nawet gdybyśmy przyjęli uchodźców to sami uciekną, chyba że Ukraińców których nie brakuje. A swoją drogą podobno nie mamy uchodźców w Polsce. Hehe.

  2. Ja też chciałbym przeczytać o muzułmanach coś dobrego: np. muzułmanie wynaleźli nowy lek, opracowali nowy polimer, naukowiec muzułmański dołączył do grona 1000 innych noblistów islamskich z fizyki, muzułmanie wystrzelili próbnik kosmiczny do badania wszechświata, a co czytam?: muzułmanie zabili chrześcijan w Egipcie, nowy atak terrorysty muzułmańskiego, muzułmanie spalili kościół, muzułmanie zgwałcili… zabili… okradli… zniszczyli… No kurcze, toż to są barbarzyńcy, fakt, nie wszyscy, ale jednak! Czegóż się spodziewać zresztą po ludziach, dla których takie szemrane indywiduum jak machomet jest wzorem do naśladowania, napisali jedną książkę i od razu uznali ją za cud – z tym się zgodzę, bo w końcu mogli jej nie napisać. W tej książce usprawiedliwili sobie wszystkie zbrodnie, bo im tak kazał allach, bożek Księżyca – dla myślącego człowieka cały ten islam pachnie paskudnie od samych korzeni w górę. To jedno wielkie oszustwo. Jak trzeba mieć wyprany mózg, aby wierzyć w te bzdury – dlatego Boko Haram zakazuje edukacji, bo po niej nikt nie jest w stanie uwierzyć w ich islam. Mają się czego bać.

    1. Ps (@Paff)
     He, he, he… Leszek Miller przytomnie zauważył, że skoro można blokować „miesięcznicę smoleńską” to nie ma chyba problemu z blokowaniem parady równości. No np. można zablokować marsz czarnych szmat – jak się same te bidulki określają. Chociaż z drugiej strony robić im taką reklamę…?

     1. Ps’ (@Paff)
      Wg. jednej z sondażowni – wiem wiem badania to taka w sumie zabawa – ale interesujące było to, że PO i Nowoczesna występowały jako jeden blok a nie oddzielnie. No i PiS miał 37%, PO-Nowoczesna na ponad 30% potem Kukiz15. Ale co ciekawe w zakresie wieku 18-24 lata to PiS 64% a drugie miejsce Kukiz15, PO-Nowoczesna na trzecim miejscu. No to wygląda na to, że młodzież woli ciemnogród niż postęp i cała praca uświadamiania poszła się… no mniejsza z tym.

   1. @cccx
    Ale wiadomość idzie w świat. „GW” myślała, że jak to opublikuje, to w Polsce będzie załamywanie rąk jaka to ksenofobia.

    „Gazeto Wyborcza”, jak na nas nie działają oskarżenia o antysemityzm, w których to oskarżeniach trenujecie nas już tyle lat i nie złamały nas „polskie obozy koncentracyjne” to Wy myślicie, że będziemy się przejmować Waszymi oskarżeniami o Islamofobię? Nas to śmieszy. Po prostu śmieszy te Wasze dęte wymachiwanie ciemnogrodem. My jesteśmy z tego dumni, że możecie nas o to oskarżać. Patrzymy na Zachód i uważamy, że im więcej nas oskarżacie tym lepiej dla nas. Czym tak na prawdę mogą nas zaszokować muzułmanie jeśli my dzięki Waszym pobratymcom i Wam samym jesteśmy przyzwyczajeni do różnych oskarżeń, wyrywania paznokci, katowania na różne sposoby. Jak 121 sposobów torturowania nas przez Banderowców tak bardzo Waszemu sercu miłych nas nie załamało – Niemcy mieli mniej – to Wy myślicie, że my będziemy ślochać w konciku z rozpaczy bo paru Żydków wytyka nas swymi paluchami? No co, pozabijacie nas, wsadzicie do więzienia? No właśnie p. Trump podał innym nas jako przykład niezłomności. Co Wy w ogóle możecie oprócz tej Waszej zoologicznej nienawiści do Polski?

    1. @minusiński
     A co, może napisałem nieprawdę? A tak „GW”, ja wiem, macie wejścia do wszystkich służb, z Mosadem na czele, czym w Kanadzie – chyba – jeszcze w latach 90-tych chwalił się sam p. Michnik. Więc tak sobie myślę, że możecie wszystko w ramach doczesności. Nie twierdzę, że perspektywa bólu napawa mnie radością, ale jeśli wytrzymam te Wasze „rozrywki” to co wtedy? Myślicie, że Bóg nie widzi tych wszystkich Waszych draństw? To nie jest Allah.

  1. @michnikuremek To wspaniała wiadomość! Oczekuję efektu domina z kierunkiem na piaski pustyni – dla wszystkich! Ale prawda jest taka, że… nie cieszmy się przedwcześnie, ale przygotujmy na niespodziewany atak ze strony ich współplemieńców a może i zemstę z ich strony… Nie będę nawet zdziwiona, gdyby poszli na współpracę z Dżordżusiem…Dlaczego? Ano dlatego, że to podstępne i przewrotne plemiona. Wściekłemu psu i tym plemionom nie wierzy się! Rozdmuchali sprawę celowo jak żydzi, którzy nadużywają słowa „antysemita”. Ta sama „technika”… Przeczytajcie w skupieniu ten artykuł
   (SZOK! W Polsce muzułmanie nauczają o warunkach zabijania ludzi w imię Allaha!)

   A na ten moment mam nadzieję, że nie będziemy mieć takich „atrakcji” jak na zachód od Odry (Das is Deutschland!” Niemka pokazuje co jej zrobili „obcokrajowcy”) (reporters)

  1. O właśnie. Niech jadą i opowiedzą wszystkim swoim krewnym i znajomym o tym niegościnnym, skąpym, rasistowskim kraju, jakim jest Polska. Gdzie socjal nędzny, na słowa: „Ty rasisto!” zwykły obywatel tylko wzrusza ramionami, a próba ubogacenia dziewczyny często grozi samosądem…

 2. Niech lewackie media, gazety zrobią antyreklamę na szerszą skalę. Polacy mają z tego korzyść, bo pasożyty zaczynają uciekać.
  Życie w rasistowskim kraju jak Polska jest bezpieczniejsze niż w multikulturowej gejropie. Ironia losu po prostu.

 3. Co musiałoby się wydarzyć, by uratować Europę Zachodnią przed stopniowym (ostatnio coraz szybszym) zamienianiem się w kalifaty? Przecież muzułmanie już zaczynają wygrywać demokratyczne wybory i coraz więcej ich przedstawicieli zasiada na różnych szczeblach władzy: w Londynie mają burmistrza, we Francji 5 milionów muzułmanów głosowało na Makarona i jego partię, niedawno widziałem zaprzysiężenie jakiejś radnej w miasteczku francuskim – pani miała szmatę na głowie, a w ramionach ściskała Koran….

  Tylko dwa zdarzenia występujące łącznie mogłyby odwrócić to co dziś jest nieuchronne:

  1. Gigantyczna Akcja „Wisła” czyli przymusowe wysiedlenie WSZYSTKICH muzułmanów z Europy do trzeciego pokolenia. Jest to oczywiście niemożliwe do realizacji tak politycznie, jaki i technicznie;
  2. Jakieś cudowne ozdrowienie milionów mózgów Europejczyków, którzy od dziesięcioleci ogłupiani są poprawnością polityczną, feminizmami, pacyfizmami i innymi -izmami. To również jest niemożliwe.

  A więc upadek Europy i jej przemiana w państwa muzułmańskie ze wszystkimi tego konsekwencjami jest już przesądzony.

  Jednak sytuacja Europy Środkowej jest inna. Muzułmanów jest tutaj stosunkowo niewielu, choć trwają gorączkowe starania by ich tutaj sprowadzić. Także spustoszenia w umysłach Polaków, Czechów czy Węgrów są dużo mniejsze niż u zachodnich Europejczyków. Bierze się to z tego, że 45 lat byliśmy od Zachodu dość skutecznie odgrodzeni i przybyliśmy na „imprezę” mocno spóźnieni, kiedy tam całe towarzystwo już leżało w rynsztokach…..

  Pojawiła się idea Międzymorza czyli utworzenia sojuszu dawnych demoludów – i co najważniejsze – jest to w interesie Stanów Zjednoczonych prowadzących rozgrywkę geopolityczną ze starającymi się przejąć pałeczkę pierwszeństwa w przewodzeniu światu Niemcami, Rosją i Chinami. Przylot prezydenta Trumpa najpierw do Warszawy, a później dopiero do Hamburga jest policzkiem dla Niemców i sygnałem dla nich, że USA nie ma zamiaru pozwolić im na hegemonię w Europie. Drugim policzkiem tak dla Niemców, jak i Rosji jest jego przemówienie, które zostało wygłoszone ….pod pomnikiem Powstania Warszawskiego. Czytelniejszych sygnałów dla Niemców i Rosji ze strony USA już być nie może. Amerykanie mają zamiar patronować sojuszowi krajów środkowoeuropejskich i nie pozwolą Niemcom i Rosji w tą sprawę ingerować.
  Lepszej wiadomości dla Polski i pozostałych zainteresowanych krajów być nie może, bo jest to definitywne zakończenie porządków jałtańskich. Przed Polską otwiera się niesamowita perspektywa na rozwój! Oby Jarosław Kaczyński dobrze poprowadził tą sprawę!!!!!

 4. Przebrnąłem przez to GWno i fakty są takie:
  – imamowi (tfu! – czy tylko mi pisanie słów typu 'koran’, 'muzułmanin’ czy 'mahomet’ sprawia podobną przyjemność jak wyobrażanie sobie konsumowania własnego kału?) trudno oszacować ilu muzułów uciekło.
  – imam (tfu!) ostrożnie szacuje, że to 10 muzulskich stad.
  – imam (tfu!) na dowód podaje trzy przykłady.
  – imam (tfu!) twierdzi, że te trzy przykłady w ciągu dwóch lat to tendencja
  GWno skleciło z tego muzulskiego bełkotu alarmistyczny artykuł. Oby prawdziwym w nim okazało się chociaż zdanie imama (tfu!), że sam myśli o wyjeździe.

  1. Co Ci koza zawiniła, że tak jej źle życzysz? Każdy powinien dostać życzenia: szczęśliwej podróży na piaski pustyni i nie wracajcie już nigdy na nasz ląd z tą morderczą ideologią.

 5. To wciąż kropla w morzu ale dobre i to. Islamska wataha powinna już dawno wyjechać do germanistanu, gdzie całe stada tej dziczy pasożytują bardzo skutecznie. Mam nadzieję że to nie koniec przeprowadzki i za nimi pójdą kolejni i kolejni aż wreszcie nasz kraj będzie wolny od tej szarańczy….

 6. Panie prezydencie! pana miasto opuszczaja wyznawcy religii pokoju .Niech pan im fundnie po apartamencie, niezłą furę i ze 4 młode poznanianki.Bo inaczej to wyjdzie na to ze Poznań to islamofobiczne miasto a tego by nie chcieli pana mocodawcy

 7. I o czym to świadczy. Ktoś zapomniał napisac ze w tym czasie przyjechalo ze 100 albo wiecej. Wiec ogolnie przybylo. Ja mieszkam w miescie ok 60tys i 2 lata temu ich tu nie bylo a teraz jest kilka rodzin co najmniej i maja po kilkoro dzieci.

 8. Jakoś nie bardzo w to wierzę, że uciekli. Skoro pisze o tym gie wu to prawdopodobnie jest to kolejny fake news lub jak kto woli postprawda. Prawdopodobnie taki sam jak z tą oplutą w Lublinie.

 9. I tu mam mieszane uczucia – pewnie jest sporo normalnych muzułmanów mieszkajacych w Poznaniu od wielu lat. Sporo – mam na myśli paru. Znam jednego i on wolałby jednak Kadafiego w swoim kraju. Ale są też wycieczki z Niemiec ludzi niewiadomego pochodzenia. Wrzucanie wszystkich do wspólnego wora może być krzywdzące i niebezpieczne dla bardziej opalonego „Janusza”. Ale ogólnie klimat dla przybyszów z tego kręgu kulturowego jednak jest w Polsce ciężki – ale biorac pod uwagę jak to wygląda na zachodzie, na co jaką opinię ci ludzie zapracowali – to wolę ten klimat „wy-pier-da-lać” niż bombowe multikulti a’la Berlin-Paris-London. Pozdrawiam z Poznania.

 10. W mojej miejscowości pięcio tysicznej koło Poznania widziałem czarnego luda , Zajmę osobiście by ten też opuścił moją zasciankowa wioche ,,, mało co bym rowerem wywalił sie jak zobaczyłem czarnucha . Moje gowno w oczyszczalni ma prawo do godnego oczyszczania bez dodatków kolorowego. No nie ? Przeto płacę nie mało za wodę i ścieki.

 11. Sam zaczął od swojej wypowiedzi, że w Polsce też zwycięży islam. A jak wiadomo islam nie zwycięża pokojowo, tylko przez wyrżnięcie niewiernych. Więc niech ma pretensje tylko do siebie za prowokację. Gdyby się nie odezwał to mieliby spokój.

 12. a do jakiej kultury wy polacy potraficie sie dostasowac, wszedzie was pelno po calym swiecie to i inni maja tez do tego prawo, was trzeba traktowac
  godnie to i innym sie nalezy , w polsce mulzumanow nie ma bo kto by chcial w takim kraju zyc , sami uciekacie i jak widze takich polskich zapijaczonych flejtuchow
  to sie nie dobrze robi, nigdzie was nie lubia….

 13. Mieszkam w Poznaniu i rozpiera mnie duma. Od 2 lat nie jem kebabów. Wszystkim znajomym mówię: „Kupujesz kebaba, osiedlasz Araba”. Na ulicy obok mojego mieszkania są 4 punkty sprzedaży kebabów: 3 muzułmańskie i 1 polski. I wierzcie lub nie – najwięcej klientów ma ten polski. W arabskich dużo mniej klientów niż kilka lat temu. Poznaniacy wypędzają ich ekonomicznie. Jak Szkopów w czasie zaborów.

 14. „Głównie wyjeżdżają na Zachód, część miała wrócić do ojczystych krajów.” Problem w tym, że kraje Zachodu oni też traktują już jako swoje ojczyste. Problem sterroryzowanych autochtonów, rzecz jasna.

Dodaj komentarz