Po nieformalnym szczycie przywódców państw członkowskich UE w sprawie migracji nie udało się osiągnąć porozumienia w sprawie imigrantów przybywających do Europy.

W niedzielę w Brukseli odbył się nieformalny szczyt przywódców 16 państw Unii Europejskiej ws. kryzysu migracyjnego. Na spotkaniu nie pojawili się przedstawiciele Polski ani pozostałych państw Grupy Wyszehradzkiej. Politycy w Brukseli nie przyjęli żadnej deklaracji końcowej po spotkaniu.

Spotkanie miało przygotować grunt pod szczyt wszystkich 28 krajów Unii, który odbędzie się w czwartek i piątek w Brukseli i który najpewniej zakończy się również brakiem porozumienia w sprawie relokacji imigrantów.

Kanclerz Niemiec poinformowała po szczycie, że przywódcy zgodzili się tylko w dwóch kwestiach – „nie możemy pozostawić bez wsparcia państw przyjmujących imigrantów” oraz „przemytnicy i uchodźcy nie mogą wybierać, w jakim europejskim kraju będą ubiegać się o azyl”.

47
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
34 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
bkkkkDezRemik71pojawiam się i znikamSupport Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
koala_k
Użytkownik

„przemytnicy i uchodźcy nie mogą wybierać, w jakim europejskim kraju będą ubiegać się o azyl”
Nie wpadli na pomysł żeby przemytników i nielegalnych odsyłać gdzieś do pólnocnej Afryki? Debile

konserva
Użytkownik

Tam na pewno powinno być przemytnicy? Ludzie którzy biorą łapówkę,żeby innych ludzi nielegalnie przemycić przez granice to chyba do paki powinni iść a nie ubiegać się o azyl. Do PiS-u mają pretensje o łamanie prawa,mówią że ukrócą fundusze,a czym że qrwa jest nielegalne przekroczenie granicy?! Do więzienia tych co granice… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

konserva,
Tak właśnie jest ŁAMIĄ PRAWO WSZYSCY. Jako pierwsi ci co tak nadaremno debatowali, ale grunt, że im wychodzi pozoranctwo. Kiedyś do przestępców naruszających granicę STRZELANO! i tak powinno być zawsze jak agresywny wróg narusza granice jakiegokolwiek państwa w Europie!

SARA
Gość
SARA

Ale oni cały czas chcą ich ściągać do Europy.Knucie przeciwko państwom Wyszehradzkim skończyło się ..knuciem.

Support
Gość
Support

Nikogo nie odeślą, bo Merkel i spółce chodzi o dostarczenie Europie świeżej krwi, ludzi młodych, zdrowych, płodnych i bitnych.Stara, spedalona, niezdolna do rozmnażania ani obrony swojego terytorium Europa umiera, a nasi władcy nie mają innej recepty na naprawę sytuacji. Pozycja Merkel się chwieje, być może pójdzie w odstawkę, ale jej… Czytaj więcej »

Andrzej
Gość
Andrzej

Pytanie po co im ta armia?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Andrzej,
„Witia! A na kogóż to wojsko idzie!? Na nas tatko, na NAS!? Taki mniej więcej był ten dialog i w przypadku tej „armii” będzie tak samo…Przeciwko nam!

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Support,
Czy Europa musi być przeludniona jak Afryka? Po co? Przecież wszyscy alarmują o przeludnieniu na ziemi, a tu chcą przeludniać NASZ! ląd? Idiotyzm!

Support
Gość
Support

pojawiam się i znikam, Tak to już jest na tym świecie, że im ludniejsze państwo, tym więcej ma do powiedzenia w kształtowaniu międzynarodowego porządku. Z tego punktu widzenia Merkel robi sobie dobrze, Niemcy zawsze chciały dominować w Europie. A że Europejczycy się zdegenerowali i wymierają to fakt. Dlaczego do tego… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Support, No nie do końca zgodzę się z Tobą. Angeli nie chodzi o demografię w Niemczech, bo by tych swoich agresywnych, wypasionych byczków nie chciała na chama i szantażem upchnąć po sąsiadach . Ona zasyfia, osłabia i sprowadza śmiertelnego wroga do Europy. Już są chyba w każdym narodowym państwie Europy.… Czytaj więcej »

Support
Gość
Support

pojawiam się i znikam, Błądzisz, o tym, że czeka nas demograficzna katastrofa i że konieczne jest przyjęcie imigrantów , politycy mówili od dawna. Merkel zależy na tym, żeby wszyscy brali to złoto, bo jest świadoma tego, że społeczeństwo niemieckie straci cierpliwość, że opozycja użyje argumentu : inne państwa nie przyjmowały,… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Support, No ktoś z nas błądzi i jest głupio naiwny…Od kiedy to politycy mówią prawdę, bo ja zauważyłam, że tylko wtedy jak się pomylą…Ale baba swoje a dziad swoje – jak to mówią… Nie ma żadnej katastrofy demograficznej, no chyba, że masz na myśli przeludnienie w Afryce i Azji –… Czytaj więcej »

Support
Gość
Support

pojawiam się i znikam, No dobrze, pora na liczby.Europejskie wskażniki płodności od 1980 utrzymują się poniżej stopy zastępowalności, czyli 2.1, dane z 2017- Polska 1.27, Niemcy, Hiszpania, Włochy ok.1.4, Jrlandia ok. 1.9, jedynie Francja ok. 2, głównie dzieci imigrantów. To są dane, którymi kierują się politycy, a nie emocjami. Emocje… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Support,
Oj naiwny, naiwny… Politycy kierują się zawsze w pierwszej kolejności swoim interesem. Potem to jak im się uda. Ależ „nasi” politycy znaleźli alternatywę szybciutko, bo im „jak na moje oko” lobby „przemysłowe” „przemówiło” do kieszeni i chcą w NASZYM! kraju zrobić podobną dziczolandię jak na tzw. Zachodzie.

Support
Gość
Support

Kontynuując, relokacja to także dobry sposób na selekcję żywego towaru (ach,Niemcy mają to chyba w genach), po co leczyć ludzi przewlekle chorych, nosicieli grożnych wirusów, utrzymywać kaleki i niereformowalnych fanatyków.Trzeba zrobić selekcję nowo przybyłych, towar wybrakowany wysłać do Polski albo innej Albanii. Te tzw. hotspoty też można by przecież obsadzić… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Support, Tu nie ma co po próżnicy kontynuować i dopatrywać się dobrych stron relokacji, z bezsilności zmieniać temat na przewlekle chorych itd. Chyba, że w tym sensie, że dzicz powinna być DEPORTOWANA! na wczoraj! na czarny ląd! Europa już jest umoczona i jeśli rdzenni Europejczycy nie ogarną się – NATYCHMIAST!… Czytaj więcej »

Support
Gość
Support

pojawiam się i znikam, Przykro mi, ale widzę, że się nie rozumiemy. Aby przyjąć jakąś strategię przeciwdziałania, należy najpierw dokładnie zdiagnozować żródło problemu. Do tego potrzebny jest jasny umysł i emocjonalna równowaga, systematyczne podejście do zagadnienia, otwartość na argumenty. Nadużywanie wielkich liter i wykrzykników w Twoich wypowiedziach dowodzi, że w… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Support, Przecież kilka komentarzy wcześniej dałam Ci do zrozumienia, że się nie rozumiemy. Dopiero teraz o tym piszesz? Prawie wszyscy na tym portalu wiedzą gdzie jest źródło problemu a Ty dopiero chcesz to diagnozować? Nie ma żadnego nadużywania z mojej strony wielkich liter i wykrzykników. To jest mój sposób podkreślenia,… Czytaj więcej »

ania
Gość
ania

Support, „Tak to już jest na tym świecie, że im ludniejsze państwo, tym więcej ma do powiedzenia w kształtowaniu międzynarodowego porządku” – Gdyby tak było to prawie 200 milionowa Nigeria byłaby potęgą, a 8- milionowy Izrael nie miał by nic do powiedzenia. Tymczasem jest na odwrót. To po pierwsze. Po… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@Ania -no, wreszcie ktoś to powiedział…

nina
Gość
nina

Jak tak dalej pojdzie, to w przypadku wojny w Europie zniknie problem przeludnienia….. Bo nastepne miliony nachodzcow zaostrza i tak juz napieta sytuacje i nie sadze, ze pozostanie to bez skutku. Wystarczy popatrzec, co dzieje sie w Grecji, na ten przyklad. Mysle, ze sie w Europie zagotuje i to ostro.… Czytaj więcej »

konserva
Użytkownik

Jakieś pedalskie krety kręcą się cały czas po ndie i minusują komentarze,które krytykują (jak najbardziej słusznie) tęczowych. Na youtube jest dużo filmików jak młodzi muziole leją Niemców a Ci rurkowcy nawet ręką nie ruszą. I te europejskie zj#b# takich „mężczyzn” chcą kształtować w całej Unii. W Polsce też już jest… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

konserva,
A niech minusują, jak ich tak prawda boli, a na więcej odwagi zabrakło. Odkąd tu jestem, zawsze jest jakiś ćwok na przeszpiegach. No i niech dobrze czyta co LUDZIE myślą o zdrajcach, wrogach i innych dzieciach specjalnej troski. My róbmy dalej swoją SŁUSZNĄ sprawę.
Pozdrawiam

El-Raton
Użytkownik

Dzisiaj w prasie systemowej, czytaj ustawionej przez Bilderbergerow i innych zbrodniczych lonspiratorow, pojawiaja sie hymny pochwalne dla Merkill w.. przeszlosci., jako forma epitafium. Jesli dobrze czytam miedzy wierszami, to jej czasy sa policzone. Tyle, ze to nie rozwiazuje w pelni sprawy.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

El-Raton, Bardzo dobrze czytasz. Angela była już w zeszłym roku „wyznaczona” do opuszczenia swojego miejsca…Coś jednak przesądziło za tym, że pozwolono jej dalej kontynuować swoją politykę a właściwie politykę szarych eminencji. Znakomita większość o tym doskonale wie. Chyba nie mieli lepszego kandydata od Angeli i się odwlekło wszystko. Nic nie… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

PIS jest skonczony rozporzadzenie imigracyjne Morawiecky’ego otworzylo Polske na trzeci swiat islamu i przylatuja tu samolotami z pakistanu, indii i bangladeszu w tysiacach Przecież ten polityk, wykreowany przez marksistowską masonerię oraz wielki kapitał polujący na tanich pracowników-imigrantów, już wkrótce zostanie zmieciony przez kolejne ,,demokratyczne” wybory. To o zdrajcy MOrawiecky’m. On… Czytaj więcej »

Remik71
Użytkownik

bibu ty na etacie chyba jestes z tym kopiuj-wklej :)-napisałbys wreszcie cos od siebie smile

Suweren
Użytkownik

To jeszcze nie koniec, niemcy będą nadal forsować swój szaleńczy plan nasycenia europy obcymi. Oni zaprosili więc niech ich biorą razem z Macronem wielbicielem migrantów. Ewentualnie jeszcze Hiszpania w roli pożyteczny idiotów może im pomóc. Miejmy oczy szeroko otwarte bo obecnemu rządowi w kwestii uchodźców i imigrantów nie wolno ufać… Czytaj więcej »

Giga
Gość
Giga

Już przed wojną mieli jednego szaleńca , tylko że ten chciał czystości rasy. Obecnie mają następczynię , która preferuje multi- multi. Z jednej skrajności w drugą…a Europa wciągnięta w tę utopię jak eyedy, , tak i teraz.

Logic1
Użytkownik

Nie wiem jakim cudem ten zdegenerowany hitlerowski narodek dalej przewodzi Europie.

Karbulot
Użytkownik

Być może Niemcy długo nie pofikają. W ich kraju rosną napięcia, coraz więcej partii odcina się od Makreli. Makaron też nie ma lekko, traci poparcie we Francji. Coraz więcej krajów jest przeciw imigracji. Najpierw do V4 i państw wschodnich Europy dołączyła Austria, teraz ma dosyć Malta i Włochy. Grecja też… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

A wesoły mateuszek dziś znowu na spotkaniu z schaublem głupio się uśmiechał i potakiwał.

Pablo z Pueblo
Gość

1. „nie możemy pozostawić bez wsparcia państw przyjmujących imigrantów” Czytaj: musimy wprowadzic obowiazkowa relokacje

2. „przemytnicy i uchodźcy nie mogą wybierać, w jakim europejskim kraju będą ubiegać się o azyl” Czytaj: musimy zmusic opornych do przujecia tzw. uchodzcow.

SARA
Gość
SARA

A więc chcą aby powstały ,,polskie obozy koncentracyjne”.

Ewaxx
Gość
Ewaxx

Jak tacy debile rządzą w Europie to trudno się dziwić, że cwani afrykanie widząc, że za darmo można otrzymać to co chcą w Europie to wykorzystują to i pchają się do Europy. Kto by z takiej durnej okazji nie skorzystał jak otrzymuje wszystko za darmo.??? Gdyby natomiast najeźdźcy muzułmańscy usłyszeli,… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ewaxx,
Tak powinno być. Agresor na granicy rozstrzelany! Nie po to rdzenni Europejczycy płacą tym ściemniaczom, aby nam ściągali wroga na nasz koszt, na dodatek! Rdzenni Europejczycy płacą unijnym pracownikom, aby DBALI O INTERES I BEZPIECZEŃSTWO! rdzennych Europejczyków! Za sabotaż i zdradę należy się tylko kula w łeb!

Kami
Gość

chcieli przygotować dobry grunt pod interes… tylko, że definicja interesu jest dla niektórych inna niż ta, którą forsuje Angela (albo raczej Ci którzy ją sterują) i dlatego coś im nie pykło…

Marcin Opus
Użytkownik

To już nie ,,ratujący biednych uchodźców”, tylko ,,przemytnicy”? Widać Makrela się zorientowała, że kłamstwo ma swoje, nomen omen, granice.

SARA
Gość
SARA

W końcu mieli okazję popierd..ć we własnym towarzystwie wzajemnej adoracji..Makaron adorował Angelikę ….A! A może zapragnęła być Angeliką wśród piratów???Oglądaliście??Albo Angeliką wśród niewolników….itp

Marcin Opus
Użytkownik

„przemytnicy i uchodźcy nie mogą wybierać, w jakim europejskim kraju będą ubiegać się o azyl”. To przemytnicy też się ubiegają o azyl? A poza tym, czy takie podejście do sprawy nie łamie podstawowych praw człowiek i takich tam? Przecie do niedawna Makrela i jej przydupasy wrzeszczeli, że w obecnym zglobalizowanym… Czytaj więcej »

dddd
Gość
dddd

ja nie ufam naszemu rzadowi, bo0 za plecami sciaga nam muuzlmancow,….z merkel tgez sie dogadac moze i tez je sciagnie , tylko nei anzwie ich z „przmyusowej relokacji” jakoas inna dziwna nazwe im nadadza i sciagna

ggggggsasd
Gość
ggggggsasd

czyli stara śpiewka, UE/PE/KE to patologiczne twory, zanim oni wypracuja w tym euroburdelu jakakolwiek wiazaca decyzje Putin bedzie ze swoimi czołgami juz w Lizbonie i będzie po ptakach. Czas sie wymiksować z eurokołchozu i to jak najszybciej i isc swoja droga.

Rumcajs
Gość
Rumcajs

Musimy umiec inaczej patrzec na otoczenie niż przeciętny człowiek . Budujmy potencjal obronny . Technologia umozliwia nam na organizowanie wsrod nas bezplatnych wirtualnych szkolen z zakresu podstaw samoobrony , strzelectwa , surwiwalu , nauk poslugiwania sie bronia palna , nauk taktycznego dzialania , nauk wspoldzialania , nauk udzielania wzajemnej pomocy… Czytaj więcej »

normalny
Gość
normalny

Co Polska jest winna Murzynom, ze mamy ich przyjmować? Francja musi przyjmować, bo miała kolonie i rozdawali obywatelstwo na lewo i prawi miejscowym, To co robi UE to szantaż, a nie dialog. Dlaczego naciskają na przymusowe relokacje zamiast na rozwiązanie problemu? Jak chcą robić na Murzynów to niech robią, ale… Czytaj więcej »

nina
Gość
nina

Polska, jak i zaden inny kraj nie ma zadnych zobowiazan co do innych kontynentow, z ktorych naplywaja oni strumieniem. Kazde panstwo, z ktorego oni przybywaja, ma swoich rzadzacych, ktorzy sa zobowiazani do takich dzialan, aby tubylcom zylo sie lepiej. W krajach Afryki i BW (w wiekszosci) nie mozna tego zaobserwowac.… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

PIS jest skonczony rozporzadzenie imigracyjne Morawiecky’ego otworzylo Polske na trzeci swiat islamu i przylatuja tu samolotami z pakistanu, indii i bangladeszu w tysiacach Przecież ten polityk, wykreowany przez marksistowską masonerię oraz wielki kapitał polujący na tanich pracowników-imigrantów, już wkrótce zostanie zmieciony przez kolejne ,,demokratyczne” wybory. To o zdrajcy MOrawiecky’m. On… Czytaj więcej »

Dez
Gość
Dez

Szkoda slow