Niemcy: Gwałt imigranta z Ghany na nieletniej dziewczynie

W Niemieckim mieście Duisburg 23-letni Afrykanin zgwałcił nieletnią dziewczynę. Mężczyzna zwabił ją do pusto stojącego budynku i tam obezwładnił. Świadkowie wezwali policję.

W piątek 19 sierpnia 2016 roku późnym popołudniem 23-letni mężczyzna z Ghany zwabił nieletnią dziewczynę do pusto stojącego budynku w Duisburgu w dzielnicy Neumühl. „Mężczyzna coś wołał i dziewczyna słysząc to, weszła do budynku”, odpowiada na zapytanie naszej redakcji, zajmujący się sprawą prokurator Detlef Nowotsch. Co dokładnie wołał mężczyzna, nie wiadomo. W budynku miało dojść do gwałtu.

Świadkowie zdarzenia zawiadomili policję. W wyniku poszukiwań 23-latka udało się szybko zatrzymać. Przeciwko niemu skierowano nakaz aresztowania – poinformowała policja.

„Wychodzę z założenia, że domniemanym sprawcą jest uchodźca, dokładniej nie możemy obecnie nic więcej powiedzieć” – skomentował prokurator Nowotsch.

Rzeczniczka prokuratury potwierdziła, że mężczyzna przebywał w ośrodku azylowym dla uchodźców St. Barbara w pobliżu miejsca zdarzenia. Z powodu prowadzonego śledztwa nie będą obecnie opublikowane żadne dalsze szczegóły okoliczności.

„Robimy wszystko, by tę sprawę wyjaśnić najlepiej, jak możemy” – powiedziała rzeczniczka. Potwierdzona została również informacja krążąca na stronach Facebooka, że w zdarzeniu mógł brać udział jeszcze jeden młodociany, który zatrzymał się przed budynkiem razem z ofiarą zdarzenia i jej koleżanką. Również jego udział w zdarzeniu będzie wyjaśniony. Mężczyzna będzie zeznawał jako świadek.

St. Barbara to szpital w Duisburgu, z którego zrobiono ośrodek dla uchodźców. Znajduje się w nim obecnie około 300 uchodźców. W Całym Duisburgu przebywa obecnie według oficjalnych danych 6.725 uchodźców. Dalsze tysiące w drodze.

źródło: rp-online.de
tłumaczenie: Marcin Sergiel

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

70 komentarz do “Niemcy: Gwałt imigranta z Ghany na nieletniej dziewczynie

  1. Dzidziuś, a teraz tym ojcom, braciom i kuzynom pozostaje chwycić kredę w dłoń i malować na asfalcie, ewentualnie rozdawać kwiatki „uchodźcom” to może się zawstydzą i nie będą gwałcić.

     1. Dick Bul Komoruski@ Ten przypadek dotyczy przestępstwa dokonanego w USA, a dokładniej w Teksasie, a tam się z takimi zwyrolami nie pi****lą. W ultraliberalno-komunistycznej Europie za zabójstwo zwyrodnialca, ojciec dostałby karę więzienia. Taka jest, niestety, rzeczywistość.

  2. Niemcy sadza ze od tego jest policja, a policja ma to w dupie bo policja ma realizowac plan Anieli czyli ma nie reagowac bo Aniela chce aby Niemki znow zaczely rodzic dzieci a jak mozna do tego doprowadzic kiedy Niemcy nie chca plodzic dzieci, no wystarczy sprowadzic kilka milionow mlodych Arabow z napuchnietymi jajami i po temacie beda gwałcić i kobiety i dzieci, taka jest polityka niemieckiego rzadu. A zwykly niemiec o tym nie wie i sie dziwi dlaczego policja nie reaguje. A my sie dziwimy dlaczego oni nie reaguja, no bo maja od tego policje (: Niemcy zatracili jaka, jakikolwiek instynkt samozahowawczy. W Polsce nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie ktos w miejscu publicznym gwalci kobiete a zaden facet nie reaguje, gwalciciel zanim na przesluchanie trafilby do szpitala.

  1. Ewentualnie nie wyciągnęła ręki do przodu jak to było pokazane w Szwedzkim filmie instruktarzowym dla Szwedek. Dzikus pewnie by zrozumiał ten gest i natychmiast uciekł w popłochu gdzie pieprz rośnie.

 1. Dziś rano ujawniono nazwiska odpowiedzialnych za wszystkie zamachy terrorystyczne wykonane przez muzułmańskich uchodźców i ich potomków na terenie Europy , jak donosi Interpol odpowiedzialni to syjoniści ; George Soros, Angela Merkel , Jean-Claude Juncker, Martin Schulz, François Hollande, Donald Tusk, Papiez Franciszek – wszyscy pochodzenia żydowskiego.
  Wyżej wymienieni podejrzewani są również o zaplanowane działania zmierzające w kierunku ludobójstwa białej rasy i chrześcijan, na potrzeby czego stworzyli oni swoją prywatną armię „ FRORNTEX”
  Pozostali zamieszani w syjonistyczny plan zagłady Europy to ;
  Barack Obama (Hussein), Adam Bodnar, Andrzej Rzepliński, Ewa Kopacz, Joanna Mucha, Hanna Gronkiewicz-Waltz (Hanna GronBierut), .
  Współpracujące z nimi organizacje ;
  Unia Europejska, ONZ , NATO , Fundacja im. Stefana Batorego, KOD, .
  Powyższa lista uzupełniana na bieżąco
  ………………………………………………………..

 2. Wersja oficjalna będzie brzmiała w następujący sposób: nieletnia prostytutka napadła na Allachowi ducha winnego młodzieńca straumatyzowanego przejściami wojennymi i dokonała na nim brutalnego gwałtu. Młodzieniec rzeczywiście coś krzyczał z budynku, ale nie było to przed gwałtem, ale w czasie jego trwania i były to jego wołania o pomoc. Zbrodnia ta nosi znamiona zbrodni z nienawiści, bo przyczyną gwałtu była nieziemska, północnoafrykańska uroda ofiary, bo gdyby to był blady Niemiec, to do gwałtu zapewne by nie doszło. Poza tym młodzieniec jest w szczęśliwym związku ze swoją kozą, której to dodatkowe cierpienia powinny zostać sowicie zrekompensowane przez sprawczynię gwałtu.

     1. To musisz się jeszcze długo starać. Obawiam się, źe ci czasu zabraknie

     2. Jasiu weź na taczkę Joasie Grabarczyk i skoczcie na jakieś odchudzanie… my Was nie „trolujemy”… może jak wam tłuszcz z mózgu i okolic odpłynie to zaczniecie myśleć racjonalnie…

     3. ….do poziomu wiekszosci ? grin ni ma szans jasiu- co ja pisze ..-poprostu nie ma takiej opcji nawet teoretycznie.

     1. Ciocia i jeszcze jedno. Twoje logo w mojej odpowiedzi powyżej jest czerwone. Dlaczego? Jesteś zarejestrowanym na ndie użytkownikiem a nie wiadomo z jakiego powodu to ukrywasz. Twój adres mailowy Ciebie zdradził. Jeśli chcesz być całkowicie anonimowa to musisz zmienić i nazwę swoją i podać innego maila. Ale wracając do tematu to proponuję abyś się ujawniła bo pewnie już dłużej piszesz na tym portalu i na pewno wszyscy Cię znamy z Twoich wypowiedzi. Ja nawet bym zaryzykował bo chyba wiem kim jesteś. Pozdrawiam.
      @lena
      widzisz!!!

     2. Pudło, panie detektywie. To była moja pierwsza wypowiedź na tym forum, mimo że artykuły i zamieszczone pod nimi komentarze czytam systematycznie od około pół roku. Widać, że zabolała Cię moja uwaga odnośnie nonszalanckiego zwracania się do innych komentujących (może warto to zmienić), skoro bawisz się w jakieś dochodzenia. Nie wiem, na jakich zasadach funkcjonują inni uczestnicy forum, ja najzwyczajniej w świecie wpisałam nick, adres mailowy i podany kod. Co to znaczy, że mam się ujawnić? Mam podać swój adres, pesel, imię i nazwisko, a może stan konta?

     3. Ciotka!!!
      Doskonale wiesz o co mi chodzi. Nie rób z siebie… mniej inteligentnej niż jesteś- powiem to tak żeby Cię nie obrazić.
      @Grzegorz
      @qwfew
      @kowalski
      @Helga
      @lena
      @Zbyszek
      Widzisz różnicę.
      Pozdrawiam

     4. Chociaż… z drugiej strony Ciocia to bardzo mi miło że z powodu mojej skromnej osoby zdecydowałaś się pierwszy raz coś napisać na ndie. W takim razie pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na następne posty.

     5. Pani Leno, radzę uważać! Po Pani IP (czyli tzw. „Islamistycznej Pozycji”) oraz maku można Panią odnaleźć, jak w korcu maku, a potem wyciągnąć, jak raka z saka. Kto wie, może nawet odnośny minister, który ma tu wyśmienitą prasę, poczuje się zobowiązany zarządzić Pani wczesną pobudkę? Wszystko jest możliwe…

 3. Nie rozumiem dlaczego o wszysko obwiniacie Angele Merkel przecież ona RATUJE Europe.
  Jak zobaczyła statystyki przyrostu naturalnego w Niemcach to sie wystraszyla ze za niedułgo nie bedzie miał kto napełniać jej konta bankowego funduszami więc zaczela szukać kogoś kto zwiekszy przyrost naturalny i nie bedzie przeszkadzac wygląd Niemek.
  Olśnienia dostala kiedy uslyszala jak muzumanie bardzo lubia kozy. Koza niby ladniejsza od Niemki ale taki muzumanin od tylu sie nie zorientuje.
  Wiec napisala do Obamy żeby wszysko tam zniszczyl (a niewiele tego bylo) zas ona zaprosi cala dzicz do siebie a oni w lasce najwiekszego Allaha(demona;szatana) przybili i teraz wypelniaja zadanie. Ale Aniela pomyslała sobie „to teraz musze sie nimi podzielic bowiem sąsiednie kraje będą zazdrościły armii zapładniaczy”
  Więc teraz rozumiecie sytuacje i ubogacajcie się kulturowo

  Pozdrawiam Poprawny(po**bany) politycznie

 4. Kto zarobi na islamizacji Europy , która doprowadzi do wojny religijnej ?

  Jakoś wcale mnie to nie dziwi, że USA finansowało Al-Kaidę i finansuję dżihad na Europę.
  Już w latach 1904-1905. amerykański bankier Jacob Schiff udzielił pożyczki Japonii w kwocie 20 mln $ na uzbrojenie aby ta mogła walczyć z Rosją. W 1915 r. rząd amerykański udzielał
  pożyczek kajzerowskim Niemcom, Francji i Wielkiej Brytanii aby te mogły ze sobą prowadzić
  1 wojnę światową. Udzielanie pożyczek przez Amerykanów i wyniszczająca wojna
  w Europie sprawiło, że od 1918 r. to amerykańskie centrum finansowe Wall Street zepchnęło
  z tego piedestału angielski bank londyński,francuski bank paryski i niemiecki bank frankfurcki
  największe siedziby finansowe Europy. Ale Ameryce było mało. Po 1918 r. wielki ,,przyjaciel”
  Polski Amerykański prezydent Woodrow Wilson ten, który uznał niepodległość Polski
  na konferencji Wersalu wydał zgodę aby Wall Street poprzez National City Bank przekazało
  w latach 1917-1919 sumę 50 mln $ dla bolszewików, aby ci zniszczyli Rosję od środka.
  Ten sam serdeczny prezydent Woodrow Wilson ,,przyjaciel Polski” jako prezydent USA miał prawo posiadać specjalny fundusz wojenny. tzw. Special War Funds. I z tego funduszu
  przeznaczył 20 mln $ Rosji bolszewickiej na wojnę z Polską w latach 1919-1921.
  Na dziś dzień 20 mln $ to ponad 2 mld $, a więc suma olbrzymia.Nie minęło 10 lat,a USA
  w ramach planu Davesa i planu Younga przeznacza kilkadziesiąt mld $ na rozwój technologiczny i gospodarczy Niemiec. Niemcy mieli dzięki temu możliwość do budowania
  autostrad, technologii wojskowej i armii. To był dwojaki układ Niemcy stają się potęgą
  gospodarczą w krótkim czasie, a USA ma kontrolę nad ich instytucjami finansowymi
  i najważniejszymi gałęziami przemysłu. Np zakłady Opla w 95 % zostały wykupione przez Henrego Forda. Niemiecki IG Farben pozostawał pod kontrolą amerykańskiego koncernu
  Rockeffelera Standard Oil itd. A i ciekawostka. W latach 1929-1933 r. amerykańskie
  rodziny bankowe Morgana i Rockeffelera przeznaczają na fundusz wyborczy Adolfa
  Hitlera ,,Nationale Treuhand” kwotę 32 mln $. W tym samym czasie to samo USA
  nie wiadomo dlaczego przekazuję kwotę 62 mld $ na rozwój trzech pięciolatek w ZSRR.
  Tym samym Stalin za amerykańskie pieniądze najpotężniejszą i najlepiej uzbrojoną armię
  świata. Już sam fakt, że ZSRR w 1941 r. posiadał 24000 czołgów,a więc więcej niż wszystkie
  kraje świata razem wzięte daje do myślenia. Dziś jest to samo. To USA finansowało
  ,,Solidarność”, to bankier Soros z USA doradzał Balcerowiczowi, aby ten schładzał polską
  gospodarkę sprzedając wszystko za psi pieniądz. To USA zrobiło destabilizację na Bliskim
  Wschodzie zabijając najpierw Kaddafiego później Husajna. Ameryka to pasożyt.
  Oni żyją z cudzych wojen bo je finansują.

 5. „Mężczyzna coś wołał i dziewczyna słysząc to, weszła do budynku”, odpowiada na zapytanie naszej redakcji, zajmujący się sprawą prokurator Detlef Nowotsch. Co dokładnie wołał mężczyzna, nie wiadomo. ..”
  Zgadnijmy… wołał: ALLAHU AKBAR?

  1. Bo to mogło byc tak: przed 2012 rokiem 2,5 mln Afrykanów z zagranicy pracowało w Libii (m.in. w przemyśle naftowym). http://www.google.com/amp/www.csmonitor.com/layout/set/amphtml/World/Africa/Africa-Monitor/2011/0307/Who-are-Libya-s-sub-Saharan-Africans Potem NATO pomogło odstrzelić Kaddafiego, wybuchła cały czas trwająca wojna domowa. A na dodatek ceny ropy poszły w dół. Więc imigranci w Libii, w tym pewnie i Ghanajczycy w liczbie 10000, potracili pracę i poczucie bezpieczeństwa. Niektórzy zamiast wracać przez Saharę do Ghany, mogli uznać, że łatwiej i lepiej dostać się przez morze do Europy. A że przybywają z ogarniętej wojną Libii, a nie spokojnej Ghany, to inna sprawa.
   PS. Nikogo nie usprawiedliwiam, tylko tłumaczę, jak być może było i skąd tylu czarnych Afrykanów w arabsko-berberyjskiej Libii.

   1. I po tym Twoim poscie mam jasio dylemat trudny bo z natury daje ciI za Twoje „uszczypliwości ” minusika jak zawsze ale TU wspiełeś sie ponad siebie -tak jak piszesz duzo w tym prawdy -więc tym razem sie wstrzymam od minusika…..wybaczysz mi? wink

 6. Przecież to jest oczywiste, że będzie dochodziło do takich sytuacji. Ci „uchodźcy” to młode karki, po większości w wieku poborowym a dziunie tam otwarte na kontakty, bo taki wzorzec kulturowy otrzymują. Pastowani wyczuli, że bezstresowe dzieci gówno im robią, więc wykorzystują to. Konkluzja? Oni tego już nie opanują. Już przed zaproszeniem szmaty Merkelowej kolorowych było ich tam od groma. Widziałem dzielnice miast zamieszkałe przez kolorowych i przez białych. U kolorowych syf, malaria i korniki. U białych zadbane, czysto, porządek. Liberalno-lewackie elity otworzyły wrota piekieł ściągając tych brudasów. U siebie mają syf, to tu będą porządni? Kpiny.

     1. On lubi kiedy go nie lubią. Nareszcie ktoś poświęca mu jakąkolwiek uwagę. To biedny żyjący w internetowej chmurze onanista

 7. taki zwyrodnialec powinien zostac natychmiast deportowany, albo odeslany gdzies na kilka lat ciezkich robot za to co zrobil wtedy moze by mu sie troche w tym zakutym łbie rozjasniło ze to nie jest Afryka tylko cywulizowany ląd gdzie takie wystepki nie maja racji bytu.

 8. Jakim cudem może w Europie być jakikolwiek uchodzca z Ghany???
  Po pierwsze musiałaby być w Ghanie wojna i to na terenie całego kraju. Bo nawet z Iraku nie może byc nikt uchodzcą, gdyż powinien najpierw przenieść sie do Bagdadu czy gdzie indziej, bo na większości terytorium jest bezpiecznie. Założmy że na terenie Ghany byłaby wojna, to i tak po opuszczeniu kraju i przejściu do sąsiedniego zagrożenie już mija. Przekraczając o jedna granice wiecej uchodzca siaje się imigrantem ekonomicznym, bo ma motywy ekonomiczne dla dalszzej „wycieczki”. A tu lezie szwondel przez wiele krajów, pół Afryki, przepływa morze i go uchodzcą nazywają

 9. Niemcy (Niemki) wciąż przyzwyczajeni są do niesienia pomocy, ufni i naiwni. Na dworcu kolejowym w Offenburgu w przejściu podziemnym zaczepił mnie młody Afrykańczyk, prosząc o pomoc. Było to po południu w roboczy dzień, ale i tak ludzi było mało. Najpierw standardowo pytanie, czy mówię po angielsku, potem prośba, by przetłumaczyć słowo, które pokazał na komórce (przybliżając się nieznacznie, a ja odsuwając się znacznie). Przetłumaczyłam. Padło pytanie czy mieszkam tutaj, dokąd jadę. Odpowiedź w locie, idąc w swoją stronę. Zrezygnował z dalszych prób, ale minęłam go jeszcze ze dwa razy, bo kręciłam się wokół dworca, szukając czegoś do jedzenia.
  Takie metody na zagajenie.
  To jedno.

  A drugie. Podróżujecie po Niemczech liniami autobusowymi (zwłaszcza tą niebiesko/zieloną)? Można się spodziewać kontroli dokumentów i to jest o.k. Ale kiedy w takim busie siedzi kilkanaście osób z tymczasowymi papierami i każdego wywołują osobno, a potem jeszcze wychodzi, że dwóch nie ma odpowiednich papierów i wszyscy karnie czekają ponad dwie godziny w środku nocy, aż policja coś im tam wystawi… (pojechali dalej), to to już nie jest fajnie. Zwłaszcza, że ludzie jechali na lotniska, itd. Pociągami już nie jeżdżę, autobusami też ciężko. Z powrotem jechałam innymi liniami. Pusto, bez „tymczasowych” obywateli i bez kontroli. Ale i tak bieda…

 10. WYBACZENIE i jego rzekoma konieczność do szczęścia i wspaniałość to najbardziej szkodliwe kłamstwo wciskane ludziom przez niemal wszystkie religie tego świata. Mówiąc o wybaczeniu, przyzwyczailiśmy się do bzdurnych przykładów typu „czy wybaczyć mężowi zdradę?”, „jak wybaczyć matce, która dołowała mnie w młodości?”. To są BZDURY. Gdy się czyta o bestialskich zbrodniach, również seksualnych, dokonanych przez zwyroli na ludziach i zwierzętach, w czasie wojny, czy pokoju, w takim, czy innym kraju, (a jest takich przypadków o wiele więcej niż piszą na mainstreamowych portalikach) to wszystkie te nauki o „dobrodziejstwie” wybaczenia okazują się jedynie ohydną kpiną z ofiar. Są zbrodnie, które nawet jeśli ofiara przeżyje, zabijają ją w środku i odbierają szansę na jakiekolwiek „normalne” życie po. Z takiej krzywdy nie da się wyleczyć już niczym. Taka jest smutna prawda i właśnie dlatego pewnych rzeczy nie wolno innym robić.
  Przytaczanie tu wyników „badań” z których rzekomo wynika, że „u ludzi którzy coś komuś wybaczyli zwiększa się satysfakcja z życia i polepsza się ciśnienie tętnicze” to jak splunąć ofierze w twarz. Co z tego, że jest wojna, co z tego, że ktoś zgwałcił ci rodzinę i wymordował ją na twoich oczach? Wybacz sprawcom. Będziesz mieć lepsze ciśnienie i będziesz lepiej spać. Jak cię ktoś zgwałci a potem tak walnie w łeb, że stracisz pamięć, to też będziesz mieć dobre ciśnienie tętnicze – w końcu nie będziesz pamiętać czemu miałbyś się czuć gorzej.
  W takim katolicyźmie na przykład, to ta zgwałcona przez „straumatyzowanego ghańczyka” dziewczyna ma teraz problem. To ona będzie musiała zacisnąć ząbki, popracować nad sobą i w końcu mu wybaczyć, bo inaczej nici z nieba i świętego spokoju. W takiej „religii”, to ofiara jest podwójnie krzywdzona. Jest zakładniczką własnych wierzeń i przekonań. Nieważne co jej zrobiono, ma się nagiąć i przebaczać. I albo przebaczy i razem ze swoim katem trafią do nieba, albo razem będą płacić za to, co on jej zrobił.
  Dziwne, że jak się o przymusie wybaczania przypomni katolikom, to lecą same minusy. A na wp przed paroma dniami piali z zachwytu nad „bohaterską” syryjską chrześcijanką, która została w Syrii i prosi tylko o modlitwę i która… -wybaczyła- mordercom swoich przyjaciół. Taka „przyjaciółka” to żadna przyjaciółka. I współczuję wszystkim rodzinom i przyjaciołom tych wielce „silnych”, co to tak umieją wybaczać, bo żadne z tych wybaczających oparcie życiowe czy moralne. To zwykli zdrajcy, a jeśli przyjaciele, to prędzej przyjaciele katów. Nawet sobie nie wyobrażam co musi czuć zgwałcone dziecko, którego rodzic wspaniałomyślnie wybacza jego oprawcy. Tzn. przehandlowuje honor i godność swojego skrzywdzonego dziecka za swój „spokój” i przy okazji polepsza samopoczucie oprawców. To ohydne i nie ma nic wspólnego z miłością, godnością, ani tym bardziej ze sprawiedliwością.
  Z religią, która swojemu wyznawcy ma do zaoferowania zdeptaną godność i samoponiżenie jest coś mocno nie tak i ludzie powinni się wreszcie mocno zastanowić nad tym w co tak naprawdę wierzą. Bogowie we wszystkich religiach świata miewają różne dziwne upodobania, ale chyba żaden z nich nie ukochał sobie głupoty i przymusowego autoupokorzenia swoich wyznawców jak katolicki/chrześcijański JHWH. (co „papież” franek właśnie teraz świetnie udowadnia).

Dodaj komentarz