Niemcy: wysokie kary dla loverboys z Wuppertalu

7
Loverboy - fotografia symboliczna

W pierwszy dzień multikulturalnej rozprawy sądowej, rozpoczętej 21 sierpnia przed sądem rejonowym w Wuppertalu było bardzo wesoło. Wszyscy oskarżeni mieli dobry humor, śmiali się i machali do siebie, swoich znajomych i rodzin.

Oskarżonych o stręczycielstwo, nielegalną prostytucję, rabunki i pobicia było dwóch mężczyzn wieku 31 i 22 lata oraz nieletni 17-latek. 31-letni Turek i 22 letni „Niemiec” pochodzenia tureckiego poznało od lipca 2017 roku siedem kobiet w wieku 14 do 22 lat, które pod płaszczykiem uczuć i obietnic wspólnej przyszłości zmuszono do prostytucji.
Kobiety, które nie chciały się dalej prostytuować były bite, duszone, grożono im sprzedażą za granicę lub gwałtem na małej córce. Na 18-latce wymuszono wzięcie kredytu w wysokości 16 tys. euro, które oskarżeni przehulali w lokalach, wydali na wynajem drogich limuzyn lub przeznaczyli na własny bar shisha w Wuppertalu.

Akt oskarżenia obejmował też napad rabunkowy na mężczyznę, od którego chcieli rzekomo odkupić telefon oraz nieudany napad na homoseksualistę, który zarezerwował seks z chłopcem. Jemu udało się obronić przed atakiem, wybiec na ulicę i powiadomić policję, która aresztowała „przynętę”. Na ich korzyść przemawiało to, że 14-latka zmusili tylko jeden raz do prostytucji.

Obaj starsi oskarżeni przejęli bar shisha w centrum Wuppertalu i tam poznali dwie kobiety w wieku 20 i 17 lat, z których młodsza już była prostytutką w Essen. Rzekomo miłosny związek z 17-latką zawarł żonaty 31-latek, 22-latek zamieszkał nawet razem z 20-latką. Obie sądziły, że wyjdą z prostytucji gdy bar się rozkręci. Następnie 31-latek poznał inną kobietę, a 17-latkę przejął 22-latek, który rozstał się z 20-latką, która romansowała z innymi mężczyznami (zarabiając jako prostytutka), co było powodem częstych kłótni. Z czasem dołączył do nich 17-letni Macedończyk. Tenże zajmował się jako przynęta „akwizycją” nieletnich do wspólnego biznesu.

Bardzo wesołe i zabawne jest w tym wszystkim to, że wówczas 16-letni Macedończyk dołączył do nich w ramach praktyki zawodowej dla uczniów. Szkolnictwo w Niemczech rozwija się jak widać paralelnie do rozwoju migracji.

Oskarżeni inserowali w internecie i kontrolowali biznes, tak by kobiety nie zarabiały na boku. Niektóre z nich miały po sześciu do ośmiu klientów dziennie, 60 euro za pół godziny, 120 euro za godzinę, zarabiały do 1000 euro dziennie. W tym celu wynajmowali mieszkania lub pokoje w hotelach. Policja rozpoczęła dochodzenie po tym, gdy jeden właściciel budynku powiadomił policję. Dochodzenie przyspieszył nieudany napad rabunkowy na pana pożądającego młodego Macedończyka.

Równo dwa miesiące po wesołym rozpoczęciu procesu sąd w Wuppertalu skazał 31-letniego Turka na sześć lat i sześć miesięcy, 22-letniego Turka z niemieckim obywatelstwem na pięć lat i 17 letniego Macedończyka na dwa lata i 9 miesięcy więzienia. Sąd zaznaczył, że wyroki mogłyby być wyższe, ale na korzyść oskarżonych przemawiały ich kooperacja z prokuraturą podczas dochodzenia oraz zeznania w sądzie. Groziło im do dziesięciu lat więzienia.

 

 

Źródła:

https://www.wuppertaler-rundschau.de/lokales/hohe-haftstrafen-im-loverboy-prozess_aid-46685618

https://www.wz.de/nrw/wuppertal/frauen-in-wuppertal-mit-loverboy-masche-zur-prostitution-gezwungen_aid-45225321

https://www.rtl.de/cms/loverboy-prozess-in-wuppertal-angeklagte-lachen-und-winken-vor-gericht-4390787.html

7
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
klioes vel pislamistaStanlejpakoszyszkinpojawiam się i znikam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arti
Użytkownik

„wysokie” wyroki, qrde, wiezienia lepsze niz niejedno mieszkanie na wolnosci jakie ma emeryt, pare posilkow do wyboru, telewizja, silownia, moze basen, wszystko na koszt pracujacych podatnikow,a wyjda po polowie wyroku, i mjeszcze moze sie zradylalizuja na radykalny islam co jest powszechne

Stanlej
Gość
Stanlej

Islam jest jeden poszukaj w necie co na ten temat ma do powiedzienia sułtan Erdogan

Asffaa
Gość

Bydlo ale to szwabów problem.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Niby tak, ale nie do końca… Ten rak w postaci kryminalistów i innego obcego elementu przestępczego rzuconego na bezbronnych rdzennych Europejczyków przepoczwarza się i przyjmuje różne formy w każdym kraju narodowym NASZEJ! Europy. Ale, że bliższa ciału koszula, to muszę zacząć od NASZEGO! podwórka, bo to czytam w różnych info,… Czytaj więcej »

szyszkin
Użytkownik

Z ukrami to prawda ostatnio w 3 pracach spotykałem potomków banderowców, którzy mają kartę polaka i pozwolenie na pracę na rok. Firmy zatrudniają ich na umowę o pracę, nas na dzieło lub na czarno. W niektórych zakładach są negatywnie nastawieni do polaków, kopią dołki.Dla mnie powinno ich oddać się makreli,… Czytaj więcej »

pako
Gość
pako

Doswiadczajcie niemieckie szuje abyscie wiedzieli jak nam krzywde wyrzadzliscie.

klioes vel pislamista
Gość

A rasiści mówią tzn. kłamią, jakoby imigranci byli leniwi i niezbyt przedsiębiorczy!