8 listopada 2019, około godziny 1:40, 18-letni chłopiec został dotkliwie pobity tak, że prokuratura podejrzewa iż była to próba zabójstwa. Pobicia, według świadków zdarzenia, dokonało kilku tzw. uchodźców (osobników o wyglądzie afro-azjatyckim, niestety w politpoprawnych Niemczech innego określenia nie wolno używać)

 

Do przestępstwa doszło w Mönchengladbach w okolicach Stresemannstraße / Marienplatz.
Z relacji świadków wynika że sprawcy bili i kopali brutalnie ofiarę. 18-latek doznał poważnych, zagrażających życiu obrażeń głowy. Karetka zabrała go do szpitala, gdzie był hospitalizowany. Kiedy na miejsce przybyła policja sprawców oczywiście już nie było. Poszukiwania ich jak dotąd nie przyniosły rezultatów. Policja szuka świadków zdarzenia, a także ewentualnych nagrań z telefonów komórkowych.

Pokuszę się o taki mój mały komentarz do tego zdarzenia:

Przeglądałem wiadomości z kilku ostatnich dni i nigdzie nie znalazłem informacji, aby doszło do podobnego zdarzenia w Polsce. Teraz tym wszystkim, którzy mają takie otwarte serce dla przyjmowania u nas uchodźców i argumentują, że u nas też dokonywane są przestępstwa i wszędzie znajdzie się jakaś czarna owca. Zgoda, jasne że tak, ludzie są różni, tylko u nas takie przestępstwo jak opisane wyżej zdarza się raz na pół roku, a może i rzadziej a Niemcy mają ten „luksus” codziennie, a nawet kilka razy dziennie. I tyle w tym temacie.

 

 

Autor: kici kici KOCUR

Foto za Vikipedią Kolegiata w Mönchengladbach

25
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
klioes vel pislamistaJolantaszyszkinAnnagantyISIS Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o