Parlament niemieckiej Brandenburgii zatwierdził decyzję, wedle której tzw. uchodźcy, którzy padli ofiarami „prawicowych ekstremistów”, otrzymają specjalne prawo pobytu.

Działania władz Brandenburgii mają w założeniu służyć ochronie imigrantów i odstraszać potencjalnych sprawców. Rozporządzenie zatwierdzone przez Landtag Brandenburgii ma już pierwszych naśladowców. Także władze Berlina zamierzają przyznawać prawo pobytu imigrantom, którym pierwotnie odmówiono azylu, o ile padli ofiarami „prawicowych ekstremistów”.

Jak stwierdził berliński polityk zajmujący się sprawami wewnętrznymi Andreas Geisel z SPD, rozwiązanie to jest mocnym sygnałem politycznym adresowanym do tych, którzy „są przekonani, że kto chce pozbyć się uchodźców z kraju, powinien ich zaatakować”. Socjaldemokrata zapewnił, że ofiary prawicowej przemocy mogą liczyć na podwójną ochronę i nie zostaną deportowane.

Andreas Geisel zamierza sprawdzić, czy wprowadzenie tej regulacji może się odbyć podobnie, jak miało to miejsce w Brandenburgii, czyli na podstawie rozporządzenia. Brandenburgia jest pierwszym landem, który przynajmniej na czas dochodzenia oraz postępowania karnego nie będzie deportował tzw. uchodźców, którzy padli ofiarą „prawicowych ekstremistów”.

Władze landu chcą nie tylko zadośćuczynić ofiarom, lecz „uświadomić jednocześnie sprawcom, że podtrzymaniem uchodźcom prawa do pobytu oddaje się im sprawiedliwość oraz osiąga efekt odmienny od zakładanego przez sprawców”.

Brandenburgia reaguje tym sposobem na rosnącą od nastania kryzysu uchodźczego liczbę przestępstw o charakterze „skrajnie prawicowym”. Jak zaznaczono w uzasadnieniu rozporządzenia brandenburskiego Landtagu, w 2015 roku liczba takich przestępstw wzrosła w porównaniu z rokiem wcześniejszym o 23,4 procent, do 1581 przypadków. W myśl rozporządzenia, na prawo do unikatowego pobytu mogą liczyć tzw. uchodźcy, „w przypadku których przemoc miała znaczące konsekwencje dla ich fizycznej nietykalności, stanu zdrowia lub ich wolności”.

źródło: dw.com/dpa

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

Dodaj komentarz

82 komentarzy do "Uchodźcy prześladowani przez prawicę dostaną prawo pobytu"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wiarus55
Użytkownik
Początkujący

Teraz jeballahy będą to wykorzystywać. Aby uzyskać pozwolenie na pobyt stały będą bili się między sobą. Następnie zgłoszą na policje napad rasistowski i w ten sposób oszukując załatwią sprawę zamieszkania w Niemczech na koszt podatnika

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps (@Wiarus55)
By nie było nieporozumień. Bergogliański „kościół” to jest religijna emanacja lewicy.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps’ (@Wiarus55)
I ja Ci jeszcze zadam pytanie by postawić kropkę nad i:
z czym się to „miłosierdzie” bez granic kojarzy? Dobrze… z Sodomą i Gomorą. A tamci skończyli niemiło. Uj, jak niemiło, uj jak bardzo niemiło…
Wnioskuję przeto, że i ci co podążają za tą „otwartością”, za tą „NWOwą ewangelizjacją” skończą równie a może i jeszcze bardziej niemiło.

Wiarus55
Użytkownik
Początkujący

lolo – Różne są ludzkie koleje losu. Mówią, że wszystko co się dzieje, dzieje się z woli Boga. Mamy jednak za drogowskaz Pismo Święte i Ewangelię. Mówi tam Pan Jezus „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Trudno zrozumieć mi współczesne czasy i intencje papieża Franciszka. Pan Bóg osądzi go według boskiej sprawiedliwości

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Wiarus55 Tak to sformułowałeś, że jedzie lewacką propagandą typu: nie wolno oceniać. Otóż wolno i nie tylko wolno ale wręcz należy. I dotyczy to uczynków. „Poznacie ich po ich owocach.” (Mt 7:16; BT). Gdyby stosować tę retorykę „nie oceniania” to po co chodzić do spowiedzi? A uczynki Bergoglio są jakie są i tak samo całej jego „stajni”. Można milczeć ale później będzie: skąd się to wzięło? No właśnie, skąd? A myśmy nie chcieli oceniać… Jak nie chcecie to później nie narzekajcie, że jest wam źle, można powiedzieć. Zresztą, czy cały czas nie dokonujemy tu oceny zachowań „uchodźców” i wiary, którą… Czytaj więcej »
Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@ lolo (który nie pisze)
Korzystając z okazji – skąd jest liczba 666 to ja wiem, aż taki ciemny nie jestem. Słyszałem, czytałem natomiast, że jest ona wynikiem jakiegoś błędu, złego tłumaczenia itp. i w rzeczywistości jest to inna liczba. Wiesz coś o tym?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Macin Opus Język polski: Przede wszystkim zwróć uwagę na to, że zacytowałem samo Pismo Święte odnośnie tej liczby (Ap 13:18) i tak jest właściwie we wszystkich polskich przekładach np. w Biblii Wujka. Drobna różnica jest np. w tłumaczeniu z języka greckiego ks. prof. dr Seweryna Kowalskiego, gdzie fragment został przetłumaczony tak: „jest to liczba jakiegoś człowieka”. Nie zmienia to faktu, że z całego fragmentu wynika iż liczba 666 została przypisana „Bestii wychodzącej z ziemi”. Kontekst wskazuje na to, że chodzi człowieka związanego z instytucją Kościoła hierarchicznego, biskupa. Papież nazywany jest inaczej „biskupem Rzymu”. Jakiekolwiek byłyby tłumaczenia nie mogą one stać… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps (@Marcin Opus)
I pamiętaj:
„Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze. A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa, to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia i w Mieście Świętym – które są opisane w tej księdze.”
(Ap 22:18-19; BT)

Więc jaki będzie koniec tych co zmieniają Pismo Święte? Ale każdy robi to co uważa za słuszne. Wszyscy zostali ostrzeżeni.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@lolo (który nie pisze)
Dzięki.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Marcin Opus Dodam jeszcze jedno. Bergoglio w liście „Misericordia et misera” poszatkował Pismo Święte. Trzeba to sobie zobaczyć samemu by zrozumieć. Kiedyś tu zrobiłem krótką analizę po wydaniu teog listu, chyba w rozmowie z @888. Trzeba wziąć ten list i jednocześnie Pismo Święte do ręki, i sprawdzać każdy cytat do jakiego odwołuje się Bergoglio albo w jaki sposób cytuje. Może się okazać, że wychodzi co innego niż dotychczas w KK nam przekazywano, tzn. przed Bergogliem. W taki sposób to można udowodnić, że Judasz był najbardziej umiłowanym uczniem Pana Jezusa i króluje razem z Nim w Niebie. Zresztą czyż nie to… Czytaj więcej »
Nico
Gość
Nico

Ale z ciebie ciepła faja

stanislaw
Gość
stanislaw

Jeszcze lepiej. Żeby wszystko był zgodne z prawdą i nie naciągane, to zwrócą się do niemieckich skinów i neofaszystów z prośbą o lekki wpierdol co drugi dzień, żeby to wyglądało na realne prześladowanie. Oczywiście skiny z radością przyjmą ofertę, nie dość że zapłacą im za piwo i taksówki to będą mogli sobie nakopać azylantom do dupy. A głupi szwabscy podatnicy będą finasować cały ten cyrk.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
Ragna
Gość
Ragna

Slyszalam ta izraelitke, nawet PO_wolala sie na swiatowy „autorytet” zydowskiego oprawcy Polakow niejakiego Baumana. Juz sam taki fakt mowi wiele o czlowieku…

Wojtek
Gość
Wojtek

Typowa propaganda Tefaełnu24. Proszę przeczytać te wszystkie komentarze pod tym materiałem. Większość pisana chyba przez kolegów redaktora z tej samej stacji tv albo zaprzyjaźnionych mediów.

XaX
Gość
XaX

Ahhh tak czyli każdy kto sprzeciwia się islamizacji i napływowi nachodźcow staje się „prawicowym ekstremistą”? Iście faszystowska logika, albo z nami albo przeciw nam. Witać zostało to w narodzie niemieckim do dziś.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@XaX
A se zobacz na mapce jak długą granicę mamy z tą Brandenburgią. I czy oni nam nie skumulują „wojsk zaciężnych” do nowej agresji na Polskę? Bo to w zasadzie każdego „uchodźcę” można podciągnąć pod kategorię „prześladowanego przez prawicę”. Ale walnęli to w dawnym NRD-owie a tu do „uchodźców” zdaje się mniej się garną.

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

Ps
W końcu w Polsce rządzą „faszyści” a Polacy to ksenofoby to żawsze można wysłać na „ratunek prześladowanym”. I uzasadnienie do wysłania i motywacja „żołnierzy” dla udzielenia „bratniej pomocy”.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@lolo (który nie pisze)
Jak to dobrze, że już byłem w Poczdamie. Akurat wczoraj minęła 90 rocznica premiery filmu Metropolis, zdaje się kręconego w Babelsbergu (chyba dzielnica Poczdamu).

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik
Początkujący

I powstanie nowa wersja „Znaku Orła”. To bedzie tak , ze polskim odcinkiem bałtyckiej plazy bedzie biegł mały Gniewko w targanym wiatrem giezełku , krzyczał bedzie BRANDENBURY IDO ! Za nim , na kozach podążać bedą szmatogłowi z tymi swoimi szachidami. Ciekawi mnie tylko to , jak tym razem postapi współczesny ekwiwalent Pana Boguszy …..

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@Xax
Szkoda, że jeśli chodzi o nachodźców, to tylko to zostało.

Helga
Gość
Helga

Biedny i ubogi to naród, gdzie władza zamiast dbać o swój lud- woli kolekcjonować kozie bobki!

ppe
Gość
ppe

jako uchwalenie ustaw, ktore wydala muzulmanow, ktorzy glosza szariat, ktorzy rozdaja ulotki ze tzreba zamienic europe w kontynent islami- nie przychodzi im tak szybko. hehe Niemcy sami sobie krece bat na siebie, ..my tylko musimy postawic wielki mur i strzelac do najezdzcówsmile

MIKI
Gość
MIKI

Nie pisz niemcy z dużej litery

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@ppe
Wiesz tak sobie myślę, że ta sama zasada obowiązuje wszędzie:
„Służba Bezpieczeństwa może i powinna kreować rożne stowarzyszenia, kluby czy nawet partie polityczne. Ma za zadanie głęboko infiltrować istniejące gremia kierownicze tych organizacji na szczeblu centralnym i wojewódzkim, a także na szczeblach podstawowych, musza być one przez nas operacyjnie opanowane. Musimy zapewnić operacyjne możliwości oddziaływania na te organizacje, kreowania ich działalności i kierowania ich polityką” – instruował Czesław Kiszczak, podczas posiedzenia kierownictwa MSW, w lutym 1989 roku.

https://bezdekretu.blogspot.com/2017/01/my-nie-wiemy-rzecz-o-granicach.html

MIKI
Gość
MIKI

Czytam i oczom nie wierzę. szkopom kompletnie na mózg się rzuciło. Ale frajerzy haha haha

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Cóż na głupotę nie ma lekarstwa

Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

Ciekawe czy Niemcy są nadal tak „freundlich” (przyjaźni) dla tzw „uchodźców”

Obywatelka Ziemi
Użytkownik
Chorąży

aha…to jak bedzie gwalt…i bedzie sie kobieta bronic…to uchodzca pojdze na policje i zglosi to jako przesladowanie, bo ma podrapana twarz i moze jeszcze powola sie na swoja ksiazke…bo w sumie tam jest napisane, ze moga brac jak chca…w koncu sa na wojnie,a kobieta traktowana jest wtedy jako nagroda dla zolnierza. Tak tylko teoretyzuje w mysl: „w przypadku których przemoc miała znaczące konsekwencje dla ich fizycznej nietykalności, stanu zdrowia lub ich wolności”

evita
Gość
evita
To chore! ale to też jest metoda małych kroczków i systematycznego niszczenia Europy i wszystkiego co europejskie! Wg. mnie to wygląda tak: Europy i jej krajów narodowych nikt nie broni (tym bardziej rdzennych Europejczyków!) przed dziczą z obcego lądu, która żyje swoimi chorymi, plemiennymi wojenkami a mentalnie pozostała w VI wieku i to wszystko przenosi na tereny naszego lądu i krajów narodowych! Dla rządzących Europą liczy się tylko obca dzicz i jej wyimaginowane prawa na naszym lądzie! A jakimże to prawem, obcym cokolwiek u nas się należy, skoro niczym nie zapracowali na to, co mamy w Europie – przeciwnie! Niszczą… Czytaj więcej »
blantomat
Gość
blantomat

Trzymajmy się wszystkiego (NAWET PiS…chociaż nie do końca jestem pewny), co zapewni nam separację od tego trendu. Jak najdalszą, bo całkowita jest niemożliwa do utrzymania bez wyjścia z UE.
Liczę na to, że jak w niemczech (celowo z małej) wybuchną jakieś rozruchy to ten trend szybko się odwróci. Dlatego teraz uważam, że jedyna droga – to maksymalnie obciążyć niemcy. Po bandzie. Wypuścić wszystkich do niemiec. Dopłacić im jeśli będzie trzeba. Aż niemcy pękną.
Trzeba przeważyć szalę / podgrzać żabę od razu żeby zorientowała się o co chodzi, bo inaczej to ugotuje się nie zdając sobie sprawy.

gieno
Gość
gieno

No ciapate w PL w*pierdalać powiedzie tylko że jesteście prześladowani przez prawicowych ekstremistów

myślący
Gość
myślący

Baaardzo dobrze! Taki kurs trzymać! Nie ma piękniejszych z rana wiadomości, jak Niemcy pogrążają się w chaosie i głupocie smile

Dem
Użytkownik
Chorąży

bo brak wyobraźni co będzie, jak już się pogrążą do reszty…

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Nie drodzy panstwo to nie islamisci sa waszym prawdziwym problemem, tych ktorych trzeba zaatakowac przy nastepnych wyborach siedza w waszych rzadach …. za uprawianie tej zbrodniczego wobec swoich obywateli polityki ci ludzie powinni byc scigani jak zbrodniarze wojenni za to czego sie dopuscili

Artur
Gość
Artur
W USA pozawijana muzulmanska uczennica wsiadla do niewlasciwego szkolnego autobusu, zostala poproszona przez kierowce o wysiadke i rozplakala sie. Dzisiaj kierowca ma sprawe w sadzie o dyskrminacje. “She was asked to leave the bus because it was not her assigned bus,” said Provo School District spokesman Caleb Price……….“I absolutely believe that it was discrimination,” said the family’s attorney, Randall Spencer. Inny Mohamed z Somalii, ledwie trafil do USA jako uchodzca, w pierwszym tygodniu pobytu wypatrzyl niepelnosprawna 16 letnia dziewczynke pozostawina przez opiekunke na kilka minut w ogrodzie odpowiedniego domu opieki, juz sciagnal jej majtki i wlozyl palce wiadomo gdzie,. Na… Czytaj więcej »
J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Rasizmem jest milczenie rasizmem wobec normalnych obywateli i trzeba o tym glosno mowic, ktos probuje posadzic nas wszystkich na bombie to sie dzieje na naszych oczach, nam sie zamyka gęby gdy mowimy o faktach (a nie uprzedzeniach) a islamisci zieja nienawiscia do calego swiata i szerza swoje zboczone praktyki, nie mowienie o tym jest chowaniem glowy w piasek, problem jest taki ze ich w cywilizowanym swiecie jest coraz wiecej, do pewnego momentu mozna chowac glowe w piasek ale czas w ktorym to juz nie wystarczy nieuchronnie sie zbliza. Brak przeciwdzialania jest rasizmem i mowa nienawisci wobec wlasnych obywateli.

Artur
Gość
Artur

To teraz wyznawcy religii pokoju beda prowokowac celowo do atakow na siebie aby tylko tylko zostac zdyskriminowanym. Pare miesiecy temu, na basenie, jakis niemiecki ojciec zauwazyl ze do przeberialni gdzie przebierala sie jego moze 10 letnia corka wszedl arab, wszedl tam a ten juz sciagnal jego corce majtki, wiec przylozyc arabowi, zaczely sie wyzwiska. Ojciec dziewczynki ma sprawe o rasizm, bo zwyzywal gwalciciela, a temu nic nie grozi bo przeciez dziewczynce „nic sie nie stalo”. Od teraz w Brandenburgii muzulamanie beda calkowicie bezkarni i beda robic wszystko aby sprowokowac ataki na siebie.

adi
Gość
adi

I niech prawnie takim nakarza stawiac domki z basenem, ogrodem i kozami darmowe w ramach rekomoensaty moralnej

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@adi
,,nakażą”

rycerz
Gość
rycerz

Niemcom się marzy podbój wschodniej Europy. Dlatego potrzebują kozojeb…….. Będzie lll wojna światowa tzw. religijna. My chrześcijanie z całego świata nie damy swoich zon , dziewczyn i dzieci by nie zrobili ich niewolnikami . Przeczytajcie o św. Iszo w necie. Poznacie kim byli Turki Niemcy i Kurdystan. Przeczytajcie o św Iszo. Wysyłajcie to znajomym tzw. historię Św Iszo. Niech poznają prawdę co jest ukrywana i niewygodna w Turcji i w Niemczech.

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Wczoraj widzialem jakiegos newsa o Breiviku i obejrzalem sobie jakis film dokumentalny o tej masakrze na Utoyi, facet przewidzial inwazje muzulmanow na Europe, to sie dzieje na naszych oczach, te wszystkie powiekszajace sie strefy nogo ktore juz wtedy istnialy, w Oslo bylo ich ponad 20 teraz to pewnie pare razy tyle. Nie jestem za zabijaniem kogokolwiek ale ludzie musza zobaczyc do czego prowadzi lewactwo, oni prowadza nas do wojny z islamem na terenie Europy …

logic
Gość
logic

Breivik dobże myslał ale źle zrobił. Dobże myślał bo to lewactwo jest winne i je trzeba wyeliminować, a źle zrobił bo tylko zrobił z nich menczenników i prawicy sie dostało. A najskuteczniejsza walka z lewactwem jest ciagłe obnażanie ich debilizmów i wysmiewanie ich. Idealnie by było jak by to islamisci zrobili porządek z lewactwem – jakoś skonfrontować ich ze sobą.

Wojtek
Gość
Wojtek

Jak się przyjrzeć w kogo i w co uderzył to nie był to do końca ślepy atak bo na celownik wziął gmachy rządowe w Oslo a więc symbol władzy zaślepionej polityczną poprawnością i multikulturalizmem oraz wyspę na której odbywał zlot młodzieżówki Norweskiej Partii Pracy która jest bardziej radykalna od macierzystej partii. Młody narybek Partii Pracy jest mocno propalestyński i silnie antyizraelski a to m.in. dlatego, że kierownictwo Partii Pracy od dłuższego czasu już liczy na głosy wyborców pochodzących z Pakistanu, Somalii, Iraku, Bośni, Iranu i Turcji.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Zawsze Niemcy na nas napadali, może w końcu to Polska powinna na nich napaść tak na miarę 1939 roku?

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

Czyli jak nachodźca zgwałci albo, co gorsza, zabije autochtona (ale takiego prawdziwego, a nie takiego od trzeciego pokolenia – oni sami wymierzą mu sprawiedliwość) to jeśli przed ewentualnym przyjazdem policji zbierze oklep pod autochtonów (tych prawdziwych ….), to będzie miał prawo pobytu? Czyli niemcom mało, że zabójcy nie mogą deportować często do kraju pochodzenia, bo mu tam grozi śmierć za np. przekonania; muszą jeszcze pogorszyć swoją sytuację.

LUJ
Gość
LUJ

To teraz lewactwo będzie na potęgę z imigrantami oszukiwać, a za trochę znowu wyjdzie, że jakiś lewicowy polityk im w tym pomagał.

coco
Gość
coco

Co to za schizofrenia? Jeżeli odmówiono im pierwotnie prawa pobytu, to znaczy, że nawet Niemcy uznali ich za personę non grata. A teraz powiedzą, że prawicowcy ich prześladują i dostaną specjalne prawo pobytu?

bkkkk
Gość
bkkkk

Niom. Na to wygląda. Tylko dlaczego lewaki chcą koniecznie zatrzymywać „biednych” „uchodźców” w kraju, w którym są prześladowani?!?!? Tj. w Niemczech? Gdzie „humanitaryzm” i „prawa człowieka”?! Tego to nijak nie kumam.

YoYo
Gość
YoYo

Czy nie rozumiesz, że to jest bezsilność tego „rządu” i systemu zarazem? Wiedząc o tym, że są to nielegalni migranci, nie mają ich dokąd wysłać. Czasami, są to jednostki kilku, kilkunastokrotnie karane, już na terenie UE. I teraz zauważ manianę. W momencie, gdy delikwent, przestaje być migrantem, staje się „obywatelem”. W związku z tym system już go nie nadzoruje, co jest jednoznaczne z tym, że nie bierze za niego odpowiedzialności, czyli… system jest sprawny. O tym mówiła Merkel: system jest wzorowy, zawiodła administracja. A administracja, to już bardziej sprawa obywatelska, niż systemowa. I tym sposobem, pozbywają się problemów.

Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

„Im 21. Jahrhundert entscheidet sich Sein oder Nichtsein des deutschen Volkes / W wieku 21 zdecyduje się być albo nie być narodu niemieckiego”. Źródło – statut NDP.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@Fun Fuktory
Dobry nik, ale można treść po polsku. Nie znam niemieckiego, a wygląda na to, że jego nauka obecnie to strata czasu, chyba że ktoś ma hobby – nauka języków martwych.

Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

Podałem fragment bezpośrednio ze statutu NPD żeby nie było że zmyślam. Rzeczywiście za jakiś czas niemiecki podzieli los łaciny.No ale jak jakiś naród chce z sobą skończyć to ich (Niemców) sprawa.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

@Fun Fucktory
Wierzę, że nie zmyślasz, tylko litości, przetłumacz.
A co do niemców to nie do końca ich sprawa, przeczytaj wpis lola i mój na temat Brandenburgii.

Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

„W wieku 21 zdecyduje się być albo nie być narodu niemieckiego” Jest to w drugim członie mojego pierwotnego wpisu. Pod koniec swojego żywota A.Hitler powiedział „Prawdziwi Niemcy już polegli a to co zostało to pośledni sort” Może to tłumaczyć ich obecne zachowanie i utratę instynktu samozachowawczego.

Marcin Opus
Użytkownik
Rotmistrz

Dzięki.

bkkkk
Gość
bkkkk

Matko Boska! Na złość mamie odmrożą sobie uszy i jeszcze nos dadzą odstrzelić!

grz
Gość
grz

a jezeli dostanie fpyerdol od lewicowca? to jaka decyzja?

Karlo
Gość
Karlo

Za to co Niemcy zrobili nam przez tysiąc lat nic a nic mi ich nie szkoda !!!

Dagmara
Gość
Dagmara

„Celem Narodowej Partii Demokratycznej (NPD) w Niemczech jest ochrona istnienia biologicznego narodu niemieckiego, ten cel jest rasistowski, naziści są zacofani. Jeśli narod niemiecki przetrwa, to doprowadzi tylko do większego faszyzmu i rasizmu. Dlatego celem jaki mamy, SPD, CDU i wszystkie inne demokratyczne partie w Niemczech jest UNICESTWIENIE narodu niemieckiego za każdą cenę i każdym sposobem. Naród niemiecki MUSI zostać zniszczony” – Stefanie Drese, niemiecka socjaldemokratka.

Dagmara
Gość
Dagmara
Ludobójstwo poprzez wielokulturowość : ludobójstwo nie musi oznaczać natychmiastowego zniszczenia narodu […] W definicji ludobójstwa mieści się skoordynowane działanie, mające na celu zniszczenie zasadniczych fundamentów życia i tożsamości grup narodowych czy etnicznych, czego zamierzonym efektem będzie likwidacja tych społeczności. Stanie się tak w wyniku dezintegracji politycznej i społecznej grup tworzących naród, jak też ich religii, kultury, języka, świadomości narodowej. Zniszczeniu ulegną też podstawy ekonomiczne grup narodowych oraz bezpieczeństwo osobiste, wolność, zdrowie, poczucie godności, a w końcu również życie ich członków. Strona przypomina też, że według art. II przyjętej przez ONZ w 1948 r. „Konwencji ONZ w sprawie zapobiegania i karania… Czytaj więcej »
Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

Czytałem statut NPD i wg mnie jest zbiór pobożnych życzeń całkowicie oderwanych od rzeczywistości. Znajdują się tam m.innymi postulaty aby wszyscy nie-NIemcy opuścili BRD, lub żeby kobiety nie pracowały a zajmowały się domem a także aby wszystkie obce korporacje wyniosły się z Niemiec. Oni żyją w utopii.

Wojtek
Gość
Wojtek

NPD tak więc jest partią idealistyczną a nie realistyczną. Zresztą ma małe poparcie i raczej pozostanie marginalnym ugrupowaniem. Jedyną partia polityczną która ma realistyczne postulaty i jest być może w stanie powstrzymać szaleństwo multikulturowe oraz proces islamizacji Niemiec to AfD czyli Alternatywa dla Niemiec. Na chwilę obecną AfD jako jedyna partia notuje we wszystkich sondażach stale rosnące poparcie wyborców czego nie mogą powiedzieć w CDU i SPD. AfD jest trzecia siłą polityczną a w niektórych landach wschodnich drugą.

MGR
Gość
MGR

Niemcy to nie tylko naród ale też stan umysłu.

Ewa
Gość
Ewa

Niemcy już szykują miejsce pobytu dla lewaków z PO i Nowoczesnej z Polski, by mieli gdzie uciekać przed rządami prawicy z PIS!!!

Ewa
Gość
Ewa

Niewolno przekładać posiedzenia Sejmu w dniu 11.01.2017 wg żądań PO i Nowoczesnej na 18 stycznia, bo PO i Nowoczesna chcą pod Sejm ściągnąć swoich agentów i KOD do urządzania olbrzymiej manifestacji, a tak w dniu 11.01. 2017 nie są oni do tego wszyscy przygotowani i liczą na przegraną w obecnej sytuacji w Sejmie!!!
Ponadto chcą zyskać na czasie , by Niemcy dali im prawo azylu , by mieli gdzie uciekać przed rządami PIS i ściganiem ich z mocy prawa za przestępstwa przeciwko Państwu i obecnych buntów z zamiarem obalenia obecnego rządu PIS!!!

ANDE
Gość
ANDE

HUE HUE HUE
Adolfina dalej swoje.

Admirał
Gość
Admirał

Koniec Schengen.

sedzia sprawiedliwy wsrod rasistow
Gość
sedzia sprawiedliwy wsrod rasistow

znaczy dostaniesz w ryja od muslima to go nie deportuja a jak ty dasz muslimowi w ryja to z automatu dostanie pozwolenie na pobyt ?
bardziej sprawiedliwe bedzie jednak chyba ze obojetnie kto komu da w ryja to zawsze muslim dostanie pozwolenie na pobyt a rodowity obywatel zostanie deportowany, nie ?

Jla
Gość
Jla

Biedny Hitler, a on tak sie staral wyczyscic swoj kraj…

ANDE
Gość
ANDE

Corka z probowki obrala inny kierunek

Art
Gość
Art

A jeśli zaatakowany imigrant okaże się jednocześnie np. gwałcicielem?

miki
Gość
miki

Ciekawe ile ośrodków zostanie podpalonych przez imigrantów, po to by zwalić wine na prawicowców i dostać azyl?

Anaksagoras
Użytkownik
Nowicjusz

Niemcy to państwo istniejące teoretycznie.

szokman
Gość
szokman

No brawo towarzysze niemieccy. Piekna idea….allah będzie z was dumny…no i oczywiście Miriam Makrela z Berlina…islamizacja idzie pełną parą , czekamy z niecierpliwością na wprowadzenie szariatu..

Andy
Gość
Andy

Jaki islamista, który dostał łomot nie otrzyma prawa pobytu? Martwy.
Zatem tylko czekać na rozwój wydarzeń.

pytacz
Gość
pytacz

czy to nie jest w sprzecznosci do rownosci wobec prawa wszystkich ? czy to nie jest dyskryminacja nieprzesladowanych ?

MGR
Gość
MGR

Tak sobie myślę że biali ludzie to mają w życiu fajnie, bo mogą dyskryminować ludzi pochodzących spoza Europy zarówno z powodów rozumu i racjonalności, ale też i dzięki religii, która jak wiadomo jest podstawą europejskiej moralności. Oczywiście istnieją również heretycy, na których trzeba uważać. Oni chcą wszystko pomieszać i odwrócić kota ogonem, że nie wolno tak robić, bo nie i już.

Zniesmaczony
Gość
Zniesmaczony

Biedni syryjscy uchodźcy otworzyli knajpę w szwecji — W piwnicy trzymali porwaną Szwedkę przykutą do rury, która była torturowana i zbiorowo gwałcona oralnie, analnie i waginalnie. „http://www.wykop.pl/link/3547177/biedni-syryjscy-uchodzcy-otworzyli-knajpe-w-szwecji-18-ang/” źródło ” http://madworldnews.com/syrian-refugees-hookah-shop-cops/

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel

Niemcy to jednak idioci. Sami się niedługo powieszą.

Jerzy
Gość
Jerzy

Idźca na całość : dożywotnia emerytura za szkody moralne, bierzta przykład z przyznawania emerytur w Polsce (przez premierów RP dla jasności

wpDiscuz