We Włoszech po raz kolejny została zgwałcona kobieta! Tym razem przez imigranta z Senegalu – kobiecie doradzono aby nie zgłaszać sprawy, by nie robić „negatywnego rozgłosu” imigrantom, którzy już oczekują na granicy. Czy tak ma wyglądać wzbogacenie kulturowe?

Kobieta zgłosiła gwałt na policję – teraz rozpocznie się śledztwo co dokładnie wydarzyło się podczas „imprezy” zorganizowanej przez organizację proimigracyjną „Bez Granic”.

Imigranci w mieście Ventimiglia  czekają miesiącami na przedostanie się dalej do Francji – nasz odpowiednik antyfaszystów organizuje imprezy integracyjne w mieście, wszak nikt nie może się nudzić.

Czytaj także: Islamskie mity: Islam szanuje kobiety i gwarantuje im równe prawa

Kobieta namawiano by niczego nie zgłaszać – nie robić negatywnego rozgłosu imigrantom, którzy już oczekują na granicy oraz  nie wzbudzać  kontrowersji dotyczących przyjmowania uchodźców.

Przedstawiciele grupy „Bez Granic” zaprzeczają i mówią wprost o „kłamstwach” w odniesieniu do przemocy seksualnej. Uważają, że ma to ich zdyskredytować.

liguriaoggi.it

24
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
1683.09.12LilithbkAliBabaHunteran Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lolo
Gość
lolo

Aj tam, aj tam… zaraz tam „zgwałcona”… Integracja się odbywała „bez granic” i tyle, a pani coś źle zrozumiała…

lolo
Gość
lolo

Ps. to pisał „stary” lolo. smile

1683.09.12
Gość
1683.09.12

W zasadzie, jeżeli to cyt. ‚organizacja proimigracyjna „Bez Granic”‚ to mamy niejako do czynienia z działalnością statutową tejże. Wykładnia literalna nazwy tej szacownej instytucji nie pozostawia wątpliwości.

lolo
Gość
lolo

(stary „lolo”) No i dlatego islamiści, fuj gdzie tam „islamiści”… oczywiście „uchodźcy”, integrują się na całego przekraczając kolejne granice… Oni, jak to było na jednym filmiku, integrują się także z ruro wydechowo, bodajże VW, wykazując tym samym wyższość niemieckiej myśli technicznej. Z tego by wynikało, że oni po prosu jak… Czytaj więcej »

bono
Gość
bono

pustaku wystaw dupę, będziesz kolejny, tak cie przetrzepią że ci się odechce pisać piedroły, niech ci odetną później ten pusty łeb

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Podstawową kontrowersją dotyczącą ewentualnego przyjmowania uchodźców jest to, że nie ma pewności, czy ci n i e l e g a l n i imigranci są uchodźcami. Być może jakaś ich grupa jest. Nieliczna. Stąd ‚wzbudzone kontrowersje’ są jak najbardziej uzasadnione. Podobnie jak ‚negatywny rozgłos’.

ana
Gość
ana

aby nazywać siebie „uchodźcą” trzeba to potwierdzić i dostać papier od danego kraju, w którym się o ten papier ktoś stara a ponieważ oni nie mają takich papierów co więcej prawie połowa nie może nawet udowodnić skąd jest bo nie ma dokumentów to są to zwykli imigranci a co więcej… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Dokładnie! Niestety, ana, nie chodzi o wstyd. To planowe działanie rządu i mediów, realizowane z pełną premedytacją. Konsekwentnie prowadzone dezinformowanie lemingów.

Lilith
Gość

Dość często ubolewamy nawet nad losem kobiet w islamie, podajemy wiele przykładów gdzie kobiety padają ofiarami (za co winimy islam, patriarchalny model społeczeństwa oraz pewne kwestie kulturowe) ale jaki los Europejkom zgotowała UE? Na takie historie jak ta niektóre środowiska reagują jednym argumentem- Europejczycy też gwałcą! I koniec dyskusji. Nikt… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Na YT jest filmik pt: „Polak ostrzega Muzułmanów”. Interesujące. Wygląda na to, że „integracja” u nas będzie przebiegała opornie mimo zaangażowania wadzy. Jeśli „starsi i mądrzejsi” chcieli u nas „integrować” jak to zrobili na Zachodzie to zdaje „znowu dzisiaj im nie wyszło”… No cóż w odróżnieniu od Zachodu mieliśmy Sobieskiego,… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość

Nad ich losem nie ma co ubolewać, bo one to lubią. Kobiety islamskie są jak skrzaty domowe, zniewolone ale szczęśliwe. Jak kiedyś chodziłem do szkoły w Danii na kursy językowe, nie raz się zdarzało, że nauczycielki pytały Arabki, czemu tak dają się terroryzować. Zawsze były oburzone, darły mordy, że taka… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

Można jeszcze dodać jedno- muzułmanki potrafią być równie agresywne. I to nie chodzi o samą agresję słowną, ale także o rękoczyny.
Czy wyzwiska, które często padają w kierunku Europejek są elementem udanej integracji?

bk
Gość
bk

Oki. Chcącemu nie dzieje się krzywda. ALe gdzie rządy mają moje prawa? Moje, białej, tutejszej, nie muzułmanki? Prawo do nietykalności cielesnej? Prawo do nieobrażania mojego światopoglądu i godności (np. publicznymi obelgami). Polek w Polsce jeszcze to nie dotyczy, ale na Zachodzie mają już ten problem. I tam lżone czy molestowane/napastowane… Czytaj więcej »

Ari
Gość
Ari

Niedawno czytałam książkę Nomadka, Ayaan Hirsi Ali. Nie pamiętam, co dokładnie napisała we wstępie, ale chodziło o 2 rzeczy, które utkwiły mi w pamięci: „Tolerancja jest najokrutniejszą formą rasizmu, bo ubraną w słodkie słowa pełne cnoty.” „kolor skóry nie zwalnia z „normalnych” standardów zachowania” Wspomina również, że muzułmanie nigdy się… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Jak ktoś pisze/gada że „Europejczycy też gwałcą”, to ja odpowiadam: Tak, ale u nas (w Europie) to jest karalne a w islamie też jest karalne, ale dla zgwałconej kobiety.

Artur
Gość
Artur

Czy istnieje w sieci jakaś jedna, najbardziej oficjalna petycja dot. braku zgody obywateli na przyjęcie imigrantów? Natknąłem się już na kilka i w sumie to nie wiem, której ufać. Jedna nawet okazała się zwykłym narzędziem do zarabiania dla oszusta – tj. płatną subskrypcją. Jeśli macie namiary na oficjalną petycję przeciwko… Czytaj więcej »

KLEMENS
Gość

To nie był gwałt tylko nieumyślne uszkodzenie ciała.

zaco
Gość
zaco

kobiecie doradzono aby nie zgłaszać sprawy, by nie robić „negatywnego rozgłosu” imigrantom.

Może qrwa jeszcze zacznijmy raz dziennie dawać im dziewice dla lepszej integracji przecież są u siebie.

Lilith
Gość

W temacie kobiet. Kinga Dunin felieton „Polskie kobiety witają uchodźców”. Niektórzy biorą tekst w obronę, uznając że miał być lekko ironiczny. Trudno się z tym zgodzić, biorąc pod uwagę problem z atakami na tle seksualnym zalewa Europę. W takim temacie nie wypada ironizować, w dodatku nie dotyczy on jeszcze Polski… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Mnie czasem aż świerzbi, żeby napisać postulat „feministki do uchodźców”. Ale mniejsza o emocje. To jakiś koszmar, że osoby/organizacje broniące praw kobiet nie podnoszą alarmu w sprawie nowopowstających zagrożeń dla praw kobiet, a wręcz przeciwnie – przyklaskują…

Lilith
Gość

Cóż bo największym wrogiem kobiety potrafi być druga kobieta. Czego przykładem są niektóre feministki.

xcvzxcv
Gość
xcvzxcv

Zamknąć Włoszkę za rasizm!!

an
Gość
an

Lewaczka została „ubogacona” przez imigranta i może mieć pretensje tylko do siebie. Czego ona się spodziewała? Imigranci mają swoje potrzeby. Żony i kobiety/ew.kozy zostawili na pastę losu w Afryce, chcieli się więc „pobawić” z Europejkami, a to, że wbrew ich woli to dla nich żaden problem – jak widać policja… Czytaj więcej »

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Kolejna lewacka glupia cipa przekonala sie na wlasnym tylku o dobrodziejstwach multi-kulti. Jak bez granic to bez granic