fot. Twitter

Komitet Praw Człowieka ONZ zaniepokojony jest… „teoriami spiskowymi dotyczącymi George’a Sorosa” na Węgrzech.

Komitet Praw Człowieka ONZ zaapelował w czwartek do Węgier o zaprzestanie mowy nienawiści wobec Romów, muzułmanów i innych mniejszości, a także o uchylenie ustawy pozwalającej odsyłać migrantów do stref tranzytowych.

Zaniepokojenie Komitetu ONZ wzbudziło również to, ze „wysocy rangą urzędnicy podtrzymują teorie spiskowe dotyczące George’a Sorosa”.

W odpowiedzi szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto podkreślił, że Komitet ONZ „jednoznacznie stanął po stronie George’a Sorosa i migrantów, a przeciwko rządowi węgierskiemu”.

Szijjarto ocenił, że dla Komitetu ważniejsze są prawa migrantów niż prawo Węgrów do bezpieczeństwa. Sorosowi władze Węgier zarzucają chęć sprowadzenia do Europy milionów migrantów.

Soros broni się i odrzucił prowadzoną przeciw niemu kampanię jako „wypaczenia i kłamstwa” mające stworzyć obraz wroga zewnętrznego dla Węgier.

46
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
27 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
33 Comment authors
bubiAdamasdRumcajs Rozbójnik >C*Kanadyjka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patryk
Gość
Patryk

George Soros powinien zostać aresztowany i skazany na dożywocie, a onz do całkowitej likwidacji !

urbi
Gość
urbi

To długo by nie posiedział cool lol

ocoloto
Gość
ocoloto

urbi… bez obawy złego cholera nie bierze, zajuma kolejne serce od uchodźcy i będzie dalej nękał europę wink

XaX
Gość
XaX

W dzisiejszym świecie niewygodna prawda często dostaje łatkę spiskowej teorii byle zdyskredytować ludzi którzy mówią coś niewygodnego.

Anahu Yamito II
Użytkownik

ONZ….Oni Nas Zayebia?

Cord
Gość
Cord

Jak tak dalej pójdzie to Gyorgy niejednego młodego przeżyje. Złego nie bierze sad

easyrider
Użytkownik

Patryk
Dożywocie dla tego żydowskiego wichrzyciela? Czapa. Na największym placu w Europie.

Adam
Gość
Adam

Putin się nie pierd..ił, i wysłał za nim list gończy, tak się załatwia pasożyty.

szokman
Gość

ONZ i inne tego typu organizacje to kompromitacja i nic więcej. Realizują podły plan zniszczenia białej katolickiej Europy. Niech sobie Węgrami dupy nie wycierają, judasze. Trwa wojna cywilizacji zachodu z dzikim zwyrodnialca mi z Afryki. Islam należy zdelegalizować i zakończyć to pieprzenie o tolerancji i równości. Nigdy nie będę tolerować… Czytaj więcej »

urbi
Gość
urbi

Nie ma się co dziwić jak połowa albo i więcej ludzi z Komitetu Praw Człowieka ONZ jest na żołdzie Sorosa i szejków.

urbi
Gość
urbi

Podły podstępny padalec

asd
Gość
asd

to samo pomyślałem. Padalec

Arek
Gość
Arek

Komitet Praw Człowieka ONZ -niedawno przewodniczyła mu Arabia Saudyjska, słynna na cały świat za prawo człowieka(skazanego) do równego odcięcia mu głowy za „herezje” przeciw islamowi.

Arti
Użytkownik

w tej Komisji Przestrzegania Praw Czlowieka byly juz takie kraje jak Kuba, Libia, Rosja, Zimbabwe, Chiny, Arabia Saudyjska, Egipt, Sudan, Mauretania ( gdzie do dzisiaj jest niewolnictwo), Katar, Erytrea, Gabon, nie bylo jeszcze tylko Korei Polnocnej i ISIS

WieR
Użytkownik

Skrót ONZ oznacza
O rganizacja
N iewolenia
Z iemi i ludzi

V-Raptor
Gość
V-Raptor

Nie jest żadną tajemnicą na co Soros wykłada pieniądze i jakiego typu organizację utrzymuje. Przeznacza znaczne fundusze na sprowadzanie do Europy dziczy i utrudnianie deportacji nielegalnych imigrantów. Nie ma potrzeby kreować go na wroga, on już nim jest. I to nie tylko zewnętrznym, ale i wewnętrznym przez szereg swoich organizacji… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Węgrzy: Nie lubimy Sorosa.
ONZ: Wszyscy ludzie są równi. Ale Soros jest równiejszy. Jest tak bardzo nad-równy, że jego sprawą zajmiemy się my – najwyższe międzynarodowe forum.
Forumowicze NDIE: Acha. Rozumiemy. Dziękujemy za jasne i dobitne udowodnienie prawdy o specjalnym charakterze Sorosa i jego działań.

Adrianz
Gość
Adrianz

A kim jest to całe ONZ by dyktować krajom politykę. Acha zapomniałem to lewacka organizacja realizująca program migracji zastępczej dla rdzennej populacji

Adrianz
Gość
Adrianz

To ich cały program zastępowania europejskiej populacji
http://www.un.org/esa/population/publications/migration/migration.htm

ana
Gość
ana

a ONZ za kogo sie ma? to organziacja przejeta przez arabia saudyjska wroga naszej cywilizacji. Niech ONZ jhak takie troskliwe zajmie sie wrogiscia w arabi sauysjkiej wobec chrzescijan i kobiet

Kris11
Gość
Kris11

Typowa przewrotność starego węża: sam spiskuje w celu podmienienia ludności europejskiej i likwidacji cywilizacji łacińskiej, ale krzyczy że to wszystko „teorie spiskowe”. Można sobie wyguglać kto i dlaczego wymyślił pojęcie „teorii spiskowej”.

patologie3rp.pl
Gość

znaczy sie ze onz prowadzi zbrodnicza polityke, probuje doprowadzic do rzezi 500 milionow europejczykow ….. takich rzeczy sie nie robi bezinteresownie, ktos bierze za to gruba brudna kase

tatern
Gość
tatern

sorosa i cale to zydowskie plemie o zapedach terrorystycznych powinno sie exterminowac.

Karbulot
Użytkownik

Ciekawe, że ONZ jakoś nie potępia postępowania Izraela czy Arabii Saudyjskiej, które jawnie i bez żadnych oporów nie wpuszczają do siebie islamskich imigrantów.

LukMar
Gość
LukMar

Z Breitbartu: Netanyahu nazwał działalność organizacji finansowanej przez Sorosa (New Israel Fund) antyżydowską. Tam też teorie spiskowe?

bkkkk
Gość
bkkkk

A co na obchodzą wewnętrzne spory frakcyjne Izraela.

LukMar
Gość
LukMar

O zwykłą hipokryzję chodzi. Jakakolwiek prawda przestała istnieć. Ta „globalna wioska” to jeden wielki przelew manipulacji. Kiedyś przyklejano Węgrom etykietkę antysemitów za stosunek do Sorosa. Netanyahu też antysemita?

Logic1
Użytkownik

To niech ONZ zabiera inwazorów razem ze srosem i wyp…la.