Norweska pisarka radzi uciekać do Polski. Wszystko przez imigrantów

Zamachy terrorystyczne i islamizacja Zachodu sprawia, że Polska wyróżnia się na kontynencie jako bezpieczne miejsce. Norweska pisarka Hege Storhaug radzi nawet, aby Europejczycy uciekali przed terrorystami właśnie do Polski. Jak przyznała, sama na starość planuje tak zrobić.

„Bardzo często spotykam się z pytaniami od osób i z lewicy, i z prawicy – od normalnych osób, nie żadnych wariatów – dokąd radziłabym im wyjechać. Mówię im, że bardzo poważnie myślę o Europie Wschodniej jako miejscu, gdzie za kilka lat przeniosę się na emeryturę. Latem zamierzam wyruszyć w drogę samochodem i sprawdzić Polskę, jak i Węgry” – powiedziała pisarka w rozmowie z portalem wp.pl.

Kobieta opowiada, jak bardzo zmieniło się Oslo od lat 80-tych.

„To się zdarzyło w Europie Zachodniej, może się zdarzyć i w Europie Wschodniej. Przez 25 lat mieszkałam w Oslo, na szczęście już się wyprowadziłam. Kiedy mieszkałam tam na przełomie lat 80. i 90., nie widać było na ulicach kobiet z zasłoniętymi twarzami” – mówi.

Dostrzegła również, że więcej kobiet w chustach można spotkać w Oslo niż w Pakistanie.

„Dziewczynki, roczne i dwuletnie dziewczynki, chodzą w chustach. Nie widziałam tego w Pakistanie, a widzę w Oslo. W Oslo widać coraz więcej mężczyzn w tradycyjnych arabskich białych strojach, widać coraz więcej salafitów z brodami. Półtora roku temu nasze służby alarmowały, że w całej Norwegii są sympatycy Państwa Islamskiego. Co to znaczy? To znaczy, że postępuje islamizacja, coraz szybsza islamizacja. I nie skończy się, póki politycy czegoś z tym nie zrobią. Dlatego wizyta w Warszawie jest dla mnie wspaniałym przeżyciem: nie widać zasłon na twarzach i salafickich strojów” – wyjaśnia Storhaug.

Pisarka zawsze uważała się za osobę o poglądach lewicowych, jednak musiała zmienić swoje podejście.

„Zawsze uważałam się za osobę lewicową, troszczącą się o dzieci, środowisko, kobiety, ludzkość. A tutaj okazało się, że lewicowe osoby nie interesują się losem kobiet i dzieci muzułmańskich w Norwegii. Kompletnie nic ich to nie obchodzi. No i tak zaczęłam się odsuwać od lewicy” – wyznała pisarka.

źródła: wp.pl/wmeritum.pl

100 komentarz do “Norweska pisarka radzi uciekać do Polski. Wszystko przez imigrantów

  1. Kiedyś Piłsudski powiedział, że kto nie był socjalistą za młodu…
   Ona pisze, że się wyleczyła w Pakistanie. A na islamizację pluje.
   Jedna z rozsądniejszych kobiet, której wypowiedzi ostatnio czytałem

     1. toteż odp, masz wyżej. I niżej w innych komentach (wraz z uzasadnieniem).

 1. A ja również nie chcę skandynawskich uchodźców w Polsce. Nie chcę by przyplywali do nas promami, łódkami itd. Nie potrafią zadbać o swoje kraje, to niech tam gniją. Ucieczka jest najgorszym co można zrobić w takiej sytuacji. Nie ma w nich patriotyzmu ani odwagi, więc takie narody są skazane na zagładę.

   1. A później skandynawska lewica zrobi nam taki sam syf jaki zrobiła u siebie.
    Tylko biznesmenów zapraszamy, ale takich co zrobią Polskę jednym z najbogatszych państw w Europie.
    Lewica, łapy precz od Polski.

  1. @Antyhegemon
   Została pobita przez azylanta do nieprzytomności w jej własnym domu. Przez 3 lata trzymała to w tajemnicy żeby nie urazić azylantów. Tako rzecze wiki. Niech się tutaj nie pojawia, najpierw zanieczyściła swoją ojczyznę chorą ideologią, a teraz chce za sutą norweską emeryturę zamieszkać w Polsce. No, thanks.

   In 2007 Storhaug was assaulted by her own home and beaten unconscious with blows to the head by an unknown assailant. She did not go public with the story until 2010, initially wanting to keep it private and fearing it could scare likeminded activists, until changing her mind after an attack against Danish cartoonist Kurt Westergaard.[19]esk

    1. Tak ,tak ..jak lewaczce podeszla woda do ust ,to szuka ratunku ,najlepiej u „faszystow”!Kiedy zaczeto zwozic do nich to bydlo to milczala ,a byc moze nawet to wspierala, a teraz sie obudzila … niech sie teraz kisi w szambie ,ktore zgotowaly Norwegii tacy jak ona !Pewnie w Polsce zaczelaby optowac za „slubami ” pedalow i adopcja przez nich dzieci!Znamy takie!

     1. dokladnie, zero akceptacji dla ”zachodnich”, mysla ze przyjada wykupia do cna wszystko i beda nami rzadzic…
      takiego wala, niech placa 50 proc podatki z ich ”zachodnich” emerytur, a jak do pracy w Polsce to na magazyn albo kible sprzatac – niech szmaty poczuja na wlasnej skorze to co przez tyle lat okazywali Nam Polakom, tym w Kraju i na obczyznie : POGARDE.
      Nie wszyscy i nie zawsze, ale duza czesc populacji wsrod spoleczenstw zachodu (bez wzgledu na inteligencje i pozycje socjalna) mimo deklarowanej tolerancji i akceptacji sa rasistami i ksenofobami w kazdym calu – boja sie tego tylko okazywac… vide ”mowa nienawisci”
      GONIC TO LEWACTWO – inaczej bedzie u nas za chwile jak w malmo

   1. Źle przetłumaczyłeś tekst i przez to wyciągnąłeś błędne wnioski. „Assailant” to nie „azylant” lecz „napastnik”. Więc nie została pobita przez azylanta, lecz przez nieznanego napastnika („unknown assailant”). Co znacznie ważniejsze, nie dlatego trzymała to w tajemnicy, żeby „nie urazić azylantów”, lecz żeby nie przestraszyć podobnie jak ona myślących aktywistów („it could scare likeminded activists”). Czyli sama się nie przestraszyła i kontynuowała działalność, a nie chciała, żeby inni się bali.

    Hege Storhaug walczyła z islamizacją od lat 90-tych i zrobiła dla tej sprawy milion razy więcej niż wszyscy pisujący na tym forum razem wzięci. I nie ona „zanieczyściła swoją ojczyznę” tylko politycy (i rzekomi intelektualiści), którzy opętani zostali ideą multikulturalizmu w latach 60-tych i 70-tych (a wprowadzali ją w życie od lat 70-tych począwszy).

    1. @xyz, i właśnie dlatego teraz może wiele zrobić dla swojego kraju – razem z oświeconymi już czytelnikami swojej książki (z wywiadu wynika, że sprzedała 50 tys egzemplarzy w 5-cio milionowym kraju) może założyć partię Ruch Odbudowy Norwegii i się temu aktywnie przeciwstawiać.

    2. xyz
     Żle i nieźle:) nieznany najeźdźca oto precyzyjne tłumaczenie. Z resztą nie zgadzam się, co to znaczy przestraszyć myślących jak ona aktywistów? Takie pobicie powinna zgłaszać i ogłaszać wszem i wobec, więcej dobra by osiągnęła. A jej działalność niby antyislamska to wygląda na „koncesjowaną” opozycję: jestem za i przeciw.

   1. a potem kolejny milion za smieci, wode i gaz – i tak co miesiac… jak nie bedzie kaski powrot do korzeni – to ci sie marzy kolego?
    nic tego, zadnych bogatych pajacow, zaraz beda lapowki, swin u koryta nie brakuje, chwila-moment i nim sie obejrzymy bedziemy rabami we wlasnym kraju
    opcja jaka proponujesz bylaby mozliwa tylko pod warunkiem calkowitej suwerennosci naszego Panstwa i rzadu (kiedy u sterow wladzy zasiada ludzie ktorym naprawde na sercu lezu dobro Polski, a nie prywata i mamona? no kiedy? sie pytam bo juz mnie to zaczyna naprawde denerwowac), a tak niestety nie jest
    kufa gdyby prezydent zarabial 2 tys zlotych tyle durnych swin by sie marnowalo… a tak sa w polityce i zyja jak paczki w masle, a Ty zap… Polaku, zap….laj
    wystrzelalbym ta stara junte ”polityczna”, zreszta ”mloda” tez… to do ciebie rychu, ty idioto

   2. Na rok. na pobyt tolerowany. No chyba, że udowodnisz, że uprzednio czynnie się przeciwstawiałeś/-aś lewactwu i islamizacji i że w Twoim kraju grozi Ci za to prześladowanie (jesteś prześladowany). Tchórzów nam tu nie trzeba. Jesteśmy an tyle małym krajem wobec na tyle dużych problemów, że pomóc możemy tylko małej grupie NAPRAWDĘ potrzebujących. A nie każdemu, komu się przestał podobać klimat w jego kraju. Sorry. Lajf ys brutal.

 2. „radzi nawet, aby Europejczycy uciekali przed terrorystami właśnie do Polski. Jak przyznała, sama na starość planuje tak zrobić.” – UWAGA LEWAK PLANUJE PRZENIEŚĆ SIĘ DO POLSKI. JUŻ SIĘ ZACZYNA
  „Latem zamierzam wyruszyć w drogę samochodem i sprawdzić Polskę, jak i Węgry.” SPRAWDZIĆ ??? Co ty babo do cholery sobie wyobrażasz??

  „lewicowe osoby nie interesują się losem kobiet i dzieci muzułmańskich w Norwegii. Kompletnie nic ich to nie obchodzi. No i tak zaczęłam się odsuwać od lewicy” – nie, normalnie wymiękam, a czy ktoś zainteresował się losem kobiet NORWESKICH w Norwegii???

  Co jest do k…wy nędzy???!!! Tej baby absolutnie nie wolno nam przyjąć!!! Przez wiele lat była lewicową aktywistką, a co zrobiła DLA WŁASNEGO KRAJU???

  W sytuacji krytycznej możemy przyjąć najwyżej brytyjskich patriotów z Britain First. Oni przynajmniej nadstawiają karku za swoją ojczyznę i ciągle są aresztowani. Reszta won!!!

  1. Przeczytaj cały wywiad i ze zrozumieniem. Babka stoi dokładnie po środku. Tam gdzie rozsądek i gdzie każdy powinien stać.
   Jak w jej słowach jest gloryfikacja islamu to proszę o cytaty..
   Są normalni ludzie na zachodzi i wyobrażam sobie jak muszą być sfrustrowani. Ma wziąć karabin i strzelać? Co ma więcej robić niż próba dotarcia do jak największej ilości osób? Takim właśnie ludziom powinniśmy dawać „azyl” w przyszłości.
   Każdy fanatyzm jest zły. Czas wydorośleć

   1. Jestem wystarczająco dorosła. Na tyle dorosła, że za młodu byłam socjalistką, więc bycie świnią mi nie grozi (odnosząc się do Twojej wcześniejszej wypowiedzi). Ta pani przez wiele lat była kojarzona z lewicą i środowiskami feministycznymi. I pytam, czy wtedy stawiała opór islamizacji swojego kraju?

    Dobrze, że teraz napisała kiążkę „Islam. Jedenasta plaga”. Tyle, że zamiast pisać książki TERAZ mogła poczytać Orianę Fallaci 20-30 lat temu. I wyciągnąć wnioski. Jako intelektualistka zapewne o Fallaci słyszała. I o tym, jak europejskie lewactwo na Fallaci szczuło. Do tego stopnia, że musiała wyjechać do USA.

    Dziś dla Europy czas na półśrodki i stanie po środku minął. Jest po prostu za późno. Europę niszczy islamski fanatyzm, a ty mówisz, że każdy fanatyzm jest zły. Powiedz to muzułmanom.

    1. To właśnie jest nawrócenie. To właśnie jest zrozumienie popieranego wcześniej zła. Magdalena była nierządnicą dopiero kara ukamienowania , którego uniknęła ją zmieniło. Nie potępiono jej, lecz obroniono i powiedziano idź i nie grzesz więcej.

    2. Ale jak będzie okazja to mam nadzieję, że odwaga dopisze by powiedzieć wink
     Chodzi o coś innego. Historia świata to sinusoida, akcja-reakcja. Aktualnie my (mogę chyba tak powiedzieć w szerokim rozumieniu) jesteśmy kontrkulturą. I poprzedni system upada. Tylko to jak z kimś kto rozpędza się za bardzo by wyważyć drzwi. I niszczy wszystko co za drzwiami stoi. Każda rewolucja poza tym zjada swoje dzieci. Jeśli nie będzie się stać po środku to za jakiś czas jakaś grupa się poczuje uciemiężona i historia zatoczy koło. A poza tym Polska nie jest jakąś samodzielną wyspą. To, że babka robiła głupie rzeczy to nie znaczy, że na starość się nie zreflektowała. Lepiej późno niż wcale. A tacy ludzie dużo bardziej się mogą przydać w przyszłości. Ale to już inna bajka. Nie chodzi o to by jakimś guru została. Są inni do napiętnowania w znacznie większym stopniu.
     Każdy fanatyzm jest zły. To podtrzymuję.

     1. Masz rację, tylko że ona osobiście nie robiła jakichś specjalnie głupich rzeczy. Dość wcześnie, jako młoda osoba wzięła na poważnie ideały równouprawnienia i stwierdziła, że powinny się też stosować do kobiet imigranckich. I tu okazało się, ze w praktyce się nie stosują, a jeśli ktoś o tym mówi, to jest obrzucany błotem albo i gorzej (może też być atakowany fizycznie, co ją samą spotkało).

      W krajach skandynawskich zdecydowana większość ludzi określa się jako lewicowcy/feminiści etc., ponieważ ci ludzie bardzo chcą być dobrzy, a nauczono ich, że dobry oznacza lewicowy (socjaldemokracja osiągnęła w Skandynawii tak gigantyczny sukces w II połowie XX wieku, że narzuciła swoją narrację wszystkim).

      Hege Storhaug po prostu była w tym konsekwentna.

     2. To może niech ta pani przed przeprowadzką do Polski przeczyta niezbędne ku temu lektury? Np. Konecznego. A na rozrywki trylogię. żeby choć jeden naiwniak z Zachodu zrozumiał, że my z doświadczenia wiemy czym jest islam i że oskarżanie nas o islamofobię i co tam jeszcze to jak dziecko bijące po rekach pielęgniarkę, która mu robi zastrzyk z lekarstwa na jego chorobę.
      Na początek powinna poczytać (nie bijcie) Daviesa. A to tylko dla kapitalnego stwierdzenia, że na Zachodzie nikt nie zna historii Europy. Dla nich Europa kończy się na Odrze i Dunaju. Nie wiedzą nic o historii reszty kontynentu, a bez tego nie są w stanie dokonać oceny sytuacji, swojej zachodniej sytuacji.

     3. Śmiem twierdzić, że brakuje takich wypowiedzi na tym forum. Jest racjonalizm, jest i refleksja. Od siebie dodam, że ta kobieta nie jest niczym szczur uciekający z tonącego statku, bowiem Norwegia nie jest w takim stanie jak np. Szwecja. Kobieta wie do czego prowadzi obecna polityka i chce się przed tym uchronić. Czy to tchórzostwo? Może. Na pewno jest to jednak rozsądne. Co zresztą by ta kobietka przeszkadzała. Jako emerytka jakiś by grosz zostawiła w naszej gospodarce, a w życiu politycznym i tak by nie mogła brać udziału. Nie podoba mi sie natomiast wypowiedź, iż pojedzie sobie zobaczyc jak ta Polska i Węgry wyglądają. Pachnie mi to typowo zachodnią arogancją. Ale może jestem przewrażliwiony.

     4. Nie. Nie jesteś przewrażliwiony. Oni tak mają. I m.n. dlatego nie ma powodu, byśmy tę panią i jej podobnych u siebie przyjmowali.
      Niech historia wreszcie kogoś czegokolwiek nauczy: jeśli w stanie wojny zwiewa się z własnego kraju, to tylko po to, by: chronić zasoby I PRZEGRUPOWAĆ SIĘ do dalszej walki.

     5. Jeśli tacy ludzie jak ta lewucja mogą się przydać, to niech się przyda do ratowania swojej ziemi. My lewaków nie chcemy. Wystarczy nam PO, które sprzedało zachodowi pół Polski i zniszczyło polski przemysł.

     6. Jakoś Rotszylda rewolucja we Francji nie zjadła.Widocznie rewolucja jakimś sposobem wiedziała kogo ma nie zjeść.

    3. A z innej bajki to jakoś mi Europy nie szkoda… I ktoś tam będzie musiał na gruzach wszystko odbudować. Ale mało mnie obchodzi kto. Dobrze byśmy w Pl byli ponad tamtym szaleństwem. Jeśli marksiści przegną to wiadomo, że reakcja bedzie musiała być adekwatna…

     1. @LukMar, zgoda, bo Polski po wojnie nikt nie pomagał odbudować. Mało tego, każdy pracujący dotował że swojej pensji odbudowę Warszawy. A teraz zydki to wszystko nam zabierają.

    4. „Ta pani przez wiele lat była kojarzona z lewicą i środowiskami feministycznymi. I pytam, czy wtedy stawiała opór islamizacji swojego kraju?”

     Dokładnie to robiła przez wiele lat (około 20 lat). Jej pierwszy kontakt z problemem islamizacji polegał na tym, że zorientowała się, iż mieszkająca po sąsiedzku kobieta (imigrantka) jest regularnie bita i gwałcona przez swojego faceta. Kiedy próbowała zainteresować tym problemem odpowiednie służby (które są bardzo gorliwe w przypadku, gdy oprawcą jest biały), to okazało się, że nikt nie jest tym zainteresowany. Wtedy zrozumiała, że prawo nie jest stosowane wobec imigrantów tak, jak wobec Norwegów, i zaczęła z tym walczyć. Zaczęła od walki o równe traktowanie imigranckich kobiet i dzieci, potem zajęła się szerzej pojętą islamizacją Europy (w pierwszym rzędzie, oczywiście, Norwegii).

     1. @xyz, @LukMar,
      zupełnie mnie nie przekonuje wasza argumentacja. Oto początek wywiadu z panią Storhaug:
      „Wiele zamożnych osób mówi mi, że swoje pieniądze przeniosło z Norwegii za granicę, inwestując w USA i w Azji. Stracili wiarę w Europę Zachodnią. Bardzo często spotykam się z pytaniami od osób i z lewicy i z prawicy – od normalnych osób, nie żadnych wariatów – dokąd radziłabym im wyjechać. Mówię im, że bardzo poważnie myślę o Europie Wschodniej jako miejscu, gdzie za kilka lat przeniosę się na emeryturę. Latem zamierzam wyruszyć w drogę samochodem i sprawdzić Polskę, jak i Węgry – mówi Hege Storhaug, autorka wydanej właśnie po polsku książki „Islam. Jedenasta plaga”.

      Czyli co, najpierw pozwolili murzynom i muzułmanom przejąć swój kraj, następnie wytransferowali pieniążki a teraz hajda za granicę bo się robi gorąco? Wielokrotnie już tu pisałam, że tacy ludzie to dla mnie bezmyślne Eloje i nie widzę powodu żeby mieli ich przyjmować Polacy – naród, który bez własnego państwa przetrwał na tej ziemi 123 lata. A potem stoczył nierówną walkę z najeźdźcami ze wschodu i zachodu. Najpierw opuszczony i zdradzony, mimo podpisanych paktów o wzajemnej pomocy, a następnie cynicznie sprzedany w Jałcie przez potężnych „sojuszników”.

      Sorry ale ja tego nie kupuję. Owszem niech się od nas uczą, ale jak oni spier …lą ze swojego kraju to nikt za nich porządku nie zrobi.

   2. A po co pojechała do Pakistanu jak nie lubi islamu? Lewica to kłamstwo, obłuda i zagrożenie dla cywilizacji. Jak chce, to niech szuka schronienia w Pakistanie, a nie w Polsce. Lewica won z Polski!

    1. Pojechała do Pakistanu, żeby sprawdzić, co się dzieje z dziećmi, które powinny uczęszczać do szkoły w Norwegii, a zamiast tego gdzieś znikają. Stwierdziła, że islamscy imigranci często wysyłają małe (bo już trzyletnie) dzieci do szkół koranicznych na wychowanie. Zwłaszcza dziewczynki są poddawane takiemu praniu mózgów, żeby nie przesiąkły Zachodem i żeby im się czasem nie zaczęło wydawać, że mogą mieć jakieś prawa. Te dzieci nie uczą się praktycznie niczego oprócz Koranu i zasad życia zgodnego z islamem. W skrajnym wypadku wygląda to tak, że panna po osiągnięciu 16 lat wraca do Norwegii nie umiejąc słowa po norwesku i nie posiadając żadnej użytecznej wiedzy. Za to natychmiast po powrocie wydawana jest za mąż, zachodzi w ciążę i rezerwuje w szkole koranicznej miejsce dla swego dziecka – koło się zamyka. Oczywiście przez czas pobytu dziecka w Pakistanie rodzice pobierają na nie zasiłek w Norwegii.

     1. To jej się chwali. Niechby tak jeszcze np. propagowała Fallacci. Konecznego (i jego spostrzeżenia nt. cywilizacji np. bizantynizmu Niemiec i skutków tego zjawiska) już nie musi;).
      A tak w ogóle, to pani jest typowym produktem protestantyzmu. Feminizm i lewactwo jako reakcja na herezję protestantyzmu. No i mamy naiwnych idiotów, stada szkodników, pożytecznych idiotów, ideologicznych zombie, którzy szukają mózgu niszcząc przy tym zdrowych ludzi.

   3. Właśnie że stoi po środku, to stoi po uszy w szambie. Tu na ndie.pl nie ma praktycznie żadnego fanatyzmu tylko recepty na fanatyzm, których ta pani nigdy nie zrozumie. Nordicus sovieticus.

    1. Krisie, dotykasz podstawowego zagadnienia! Nordicus sovieticus – stwierdziłam osobiście;). A tak w ogóle, to oni nie wiedzą, że Polacy, Węgrzy, Słowacy, Czesi potrafią wyczuć totalitaryzm. Z powodu naszej historii. No. I my teraz nie jesteśmy antysyryjscy, antyislamscy, antyuchodźczy, czy tam co. Jesteśmy po prostu na „nie” wobec kolejnego świtającego na horyzoncie totalitaryzmu. Zamordyzmy wyczuwamy jak tresowany pies. A oni tego ani nie potrafią, ani nie rozumieją.

   4. Pani pisarka powinna przynajmniej spróbować zawalczyć o swój kraj. Np. pisząc. Wydając na swój koszt książki „w temacie”. Walcząc w sądach. Wspierając rodziny ofiar „uchodźców”. O swój kraj to się walczy. Karabin jest tu tylko jednym z wielu dostępnych narzędzi – do użycia w ostateczności, nie na co dzień.

    1. No przecież robiła to od 20 lat, robiła to kiedy jeszcze nie było tak głośno o problemie. Książka jest zwieńczeniem jej działalności, a nie początkiem. I myślę, że nadal będzie to robić. W pełni zasługuje na to, żeby na emeryturze osiąść w jakimś spokojnym miejscu.

     1. To fajnie, że robiła. Niech robi dalej. IMO nadal uważam, że nie ma tu miejsca na naiwne panie od piesków, kwiatków itp. Niech broni Norwegii na miejscu. Emerytura? A co to jest? My się bez tego obywamy (częściowo na skutek działań pięknoduchów z zachodu), to i ona może. Sorry. Nie jestem przekonana do idei przyjmowania takich pań.

 3. W średniowieczu, gdy wróg najeżdżał królestwo to lud chował się do twierdzy. Dzisiaj to cała Polska jest taką twierdzą dla białych Europejczyków. My jesteśmy polskimi współczesnymi rycerzami. question Nie zdobędzie islamski wróg naszych murów. Bij bisurmana i heretyka (lewaka) ! eek

 4. Ja mieszkam na jednym z osiedli – blokowsik dużego holenderskiego miasta. Od około niewiele ponad 1,5 roku liczba muzułmanów wzrosła jak fala tsunami. Obecnie czuję się jakbym żyła gdzieś w Pakistanie czy Algierii, a może Arabii. Nie w Arabii nie bo to jednak bogaty kraj. Muzułmanów więcej tu niż widziałam podróżując po ziemi świętej. Osiedle zamieniło się w brudne i niebezpieczne getto. Do pobliskiego dyskontu już praktycznie nie zaglądam. A tu można powiedzieć jest spokojnie chociaż wiosną jakieś 50 m od mojego bloku młodzi ubogacający zrobili sobie nawzajem pif – paf, lecz nigdzie tego nie napisali. Jest gdzieś głęboko pod dywanem. W ub roku niespełna miesiąc przed Bożym Narodzeniem dwie przecznice ode mnie magazyn broni w bloku – maciupeńka informacja w lokalnych wiadomościach. I tak się cieszę że to nie np Haga. I nie pytajcie dlaczego nie wracam, bo wracam. Nawet jestem częściowo spakowana.

     1. A nie mówiłam?! No mówiłam, a nikt nie wierzył!;) – Tunio – nasza tajna broń!:) Rządził w PL rozwalił PL i swoją partię. Poszedł do UE – rozwali UE (oby!). Facet jest utalentowany po prostu. Jako skończy misję w UE, to go wepchnijmy do ISIS albo ONZ i to też rozwali i nastanie pokój na świecie. Jeszcze mu za to pomnik postawią;)).

   1. Nie przypisuj tego polityce PiS. To błędy zachodu sprawiają, że ludzie wracają. Nie sukcesy obecnej władze. Ja wiem, że na tym forum nie jest to popularna opinia, ale fakt pozostanie faktem. Obecna władza nie wykorzysta upadającego zachodu na swoją korzyść. Sami siebie skutecznie rozwalimy od środka. Choć Nie jest to właściwe miejsce na takie rozmowy to parę słów napisać muszę. Mógłbym krok po kroku wypunktować konkretne zmiany, które niszczą naszą politykę. Ja proszę was tylko o jedno. Nie przypisujcie komuś sztucznie zasług, bo ktoś to przeczyta i zacznie to powielać. Druga sprawa jest taka. Obecna władza prowadzi swoje działania w następujący sposób: najpierw agresywna kampania pokazująca jak dana grupa społeczna jest zła, wyciągnie wszystkich najmniejszych brudów, upokarzanie, a następnie przekonanie społeczeństwa żeby to rozpieprzyć od środka. Martwi mnie to, że tak wiele osób na tym forum (a uważam, że jest tu wiele wartościowych osób) poddaje się tej wszechobecnej zawiści. Poczekam, aż PiS dobierze się do większej grupy społecznej niż prawnicy, lekarze czy farmaceuci. I jeszcze jedno. Wszyscy dziękują PiSowi za powstrzymanie fali najeźdźców. Ciekawe czy równie wdzięczni są mieszkańcy Linina? Lub inne osoby bujające się z setkami Czeczenów. Nie wspominając już o tym, że wśród ukraińskich imigrantów są banderowcy. Zachęcam do większej refleksji.

    1. @Biały Kruk,
     ja się zgadzam z Twoją wypowiedzią. Na tym forum wylano na mnie niedawno kubły pomyj, bo napisałam, że telewizja publiczna jest telewizją rządową, a przecież powinnam wiedzieć, że to media narodowe. Zgadzam się co do Linina i Ukraińców.

    2. Co do banderowców 100% racji. A co do rządu PiS – to chciałbym zapytać, czy jakikolwiek rząd po 1989 roku miał równie trudne zadanie? Chodzi mi o tzw. „opozycję totalną”. To również radzę wziąć pod uwagę.

 5. No, powstaje tylko pytanie czy tacy jak ta pani to do nas na stałe czy tylko na wczasy bo jak na wczasy nawet dlugoterminowe ale bez obywatelstwa i prawa wyboru – to zapraszamy, a jak na stałe, to proponuje zasiedlic jakies dzikie tereny nie wiem moze antarktyda i tam budowac nowy kraj bo swoj juz zniszczyliscie. My tego nie chcemy u siebie.

 6. Jesteśmy kolonią dla zachodnich przedsiębiorstw i koncernów, rynkiem zbytu dla ich produktów i rezerwuarem taniej siły roboczej, to teraz zachodni emeryci niech nam podbiją dodatkowo ceny mieszkań na które młodych już teraz nie stać i następnie zaczną głosować na partie zielonych zboczeńców czy inne lewackie dno.

 7. Myślenie u osoby o lewicowych poglądach jest rzadko spotykane – zapraszamy do Polski tylko proszę uważać – za każdym rogiem czai się brak poszanowania dla konstytucji i demokracji, panuje kaczyzm, który wygonił ubecje na ulicę, a Opole chcą przenieść do Kielc. A co polityków i ich braku działania – w sumie właśnie działają i dlatego są problemem. Próbował go rozwiązać na swój sposób Brevik i jakoś nie usłyszał „dziękuję”. A jeśli trzeba zabić 100 polityków by uratować kraj dla 5mln to zawsze zostaje 4 999 900 i ich dzieci i wnuków itp. Oczywiście jest to zgodne z lewicowym podejściem, choć w tym wypadku koszta są niewspółmiernie niskie w porównaniu do zysku.

 8. „Bardzo często spotykam się z pytaniami od osób i z lewicy, i z prawicy – od normalnych osób, nie żadnych wariatów – dokąd radziłabym im wyjechać.”

  No nie wiem, czy istnieje „normalna” lewica, mam powazne watpliwosci :).
  Lewica norweska w Polsce ??????
  Jeszcze tego brakowalo !!!!

  Nawiasem, super, nie ?!?!?!?!?!

  Z wlasnego kraju szambo zrobic a potem dupska do Polski przytulic.
  Zamiast uciekac, niech walcza. Nowe przepisy prawne, adekwatnie do sytuacji i egzekwowac je.
  Odkrecac ten bajzel, a nie jak szczur z tonacego okretu.

  1. Cuchnąca lewica kalifornijska, która zniszczyła gospodarkę w Kalifornii, masowo ucieka do konserwatywnego Teksasu i robi tam taki sam lewacki syf jak w Kalifornii. Dowód na to, że żadnych mi tu lewaków do Polski nie przyjmowac bo razem z PO zniszczą nam Nasz Kraj!

 9. Pani mówi: „postępuje islamizacja, coraz szybsza islamizacja. I nie skończy się, póki politycy czegoś z tym nie zrobią”. Chodzi właśnie o to „czegoś”. Nic – poza deportacją całej islamskiej populacji – nie pomoże. Nic innego nie zadziała. Tzw. demokratycznymi metodami się tego nie zrobi. To musi być decydowane, energiczne, bezwzględne działanie policji wspartej wojskiem. Jeżeli nie są na to zdecydowani, to już mogą się przeprowadzać albo przechodzić na islam. Innej drogi nie ma.

 10. Nie moglbym sie nie pochwalic!Dopiero co wrocilem z Paryza. Wlasnie za sprawa paryskiej filii mojej firmy dostalem bilety na Roland Garros i w niedziele bylem swiadkiem trimfu bialej rasy nad czarna w postacu zwyciestwa Polki z pochodzenia o nazwisku Bacsynszki nad S.Wiliams! White Power znowu wygrala na pohybel lewactwu i sodomitom!

 11. Zaraza ma to do siebie ze tez sie roznosi porzez nosiciela posredniego. Diabli wiedza co ci wystraszeni europejczycy przywloka za ideologie.Nawazyli piwa to niech pija.Inna para koloszy to taka, ze w calym tym zamieszaniu biega o JAK NAJBARDZIEJ WYMIESZANE SPOLECZENSTWO. Na wszelkie mozliwe sposoby. Na wszelkie !

 12. Jedyne rozsądne wyjście dla Norwegii, Szwecji, Niemiec, itp, to opublikowanie w mediach przez rządy tych krajów takiej oto (skierowanej do nachodźców) formułki:
  —————————-
  Zaproszenie was do naszych krajów okazało się ogromnym błędem. Nie chcecie się z nami integrować, nie chcecie pracować, liczycie jedynie na socjal, usiłujecie nam – gospodarzom narzucać swoje obyczaje i swoją religię. W naszym kraju radykalnie wzrosła liczba napadów, gwałtów i aktów przemocy, etc. Nie chcemy trwać w naszym błędzie więc wycofujemy nasze zaproszenie. Musicie opuścić nasz kraj. Macie na to 1 miesiąc. My pokryjemy koszty waszego powrotu do waszych krajów.

 13. Wypierdalać z Polski. Jestem kierowcą ciężarówki i wiem jak traktują nas na syfiastym zachodzie. Tym bardziej Norwedzy, chodzą z podniesionymi głowami i mają nas za gówno. Zapomnieli, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu trawę wpierdalali z głodu. Polska dla Polaków. Pozdrówki z ciężarówki.

  1. Co ciekawe sami wypaśli się na frachtach okrętowych w czasie II wojny światowej. Ale rent obcokrajowcom pływającym na ich statkach(piąta co do wielkości flota handlowa świata w 1939 roku) nie zapłacili choć na norweskich statkach obcokrajowcy, głownie Hindusi i Chińczycy stanowili około 90% załóg.

 14. A po co nam ta dysfunkcjonalna skandynawska biomasa? Jaką oni maja wartość dla naszego kraju? Przecież oni w ogromniej większości nami gardzą i nie zmieni tego nawet to, że udzielimy im schronienia…. Jeszcze będą żyli w poczuciu, że mamy im usługiwać. A dalej jazda! Niech jadą do Libii, Syrii, Maroko, Algierii, Afganistanu, Pakistanu… itd.

 15. Najpierw namieszali u siebie, a teraz chcą spieprzać z podwiniętym ogonem? O nie, szanowni Europejczycy, czas ponieść konsekwencje swojego tchórzostwa.

  żadnych uchodźców w Polsce. Ani afrykańskich, ani azjatyckich, ani europejskich. Ci Norwegowie to właśnie ta zaraza, która doprowadziła do nieszczęścia we własnych ojczyznach.

 16. na emeryture, czyli nie wlozy ani zlotowki w rozwoj naszszego kraju 9zero podatkow) , bedzie zyla jak paczek w masle za szwedzka emeryture wsrog biednych Polakow, i pewnei szybko skuma sie z lewica a by przygarnaic „biedne muzulmanskie dzieci” z opanowanej islamem Szwecji- no thanks.

 17. Polska kiedyś została wymazana z mapy Europy i po ok. dwóch pokoleniach odzyskała niepodległość, bo POLACY pozostali na miejscu i wywalczyli sobie niepodległość.

  Wiec po co nam taka „nawrócona” bogata Pani, która narobi bigosu, a potem chce uciekać tam gdzie jeszcze nie napaskudzili i tu być może paskudzić dalej !!!

  NIE i koniec. A na przyszłość dla emigrantów z Europy zachodniej wprowadzić ostre obostrzenia i ograniczenia: udokumentowana przeszłość, praca (w tym polityczna), poglądy na przyjmowanie nachodźców, na LGBT, feminizmy, itp., i tylko nie opalonych, katolików i paszporty Polskie nie wcześniej niż po 10 latach nienagannego pobytu. Paszport za sowitą opłatą (do budżetu) i wtedy brak ograniczeń na zakup mieszkań/domów/ziemi (wcześniej TYLKO wynajem) na głosowanie, itd. Zakaz tworzenia mniejszości narodowych, itd.

  Niech płacą za to jak nas jako Polaków traktują i traktowali u siebie !!!

 18. Byłam lewicowa ale się zmieniłam bo spierd….do Polski na emeryturę.Brawo kobieto czy zostało w tobie jeszcze troszkę szacunku do samej siebie.To takim się jest człowiekiem,pisarką jesteś WALCZ o własny kraj i nie przychodź do nas bo znowu nagle bedziesz Lewicowa.

 19. Zastanawiam się, o co tutaj chodzi… Eksperyment multikulti w Norwegii nie wyszedł, więc może uda się w Polsce? A może właśnie udał się doskonale, więc teraz czas na Polskę? Tak czy owak, wara od Polski, lewacka szmato! Szmatogłowych do Saudyjskiej proszę jechać nawracać. Im wszystko jedno, czy feministka, lewaczka, czy cokolwiek innego – każdą chętnie wezmą.

 20. Chętnie bym jej pokazał Warszawę nocą. Miejsca, w których samotna kobieta nie boi się wyjść na ulicę. Niech to opisze u siebie, może rozniesie się jak to zdjęcie w metrze. Takie obrazki trzeba pokazywać na zachodzie. A nie jak było na ŚDM, poszukajcie wypowiedzi co dzieciaki myślały o nas, czym ich karmi lewacka propaganda.

 21. Najpierw wspierałaś babo ten syf islamski a teraz chcesz zwiać bo czujesz smród koło d*py? Siedź tam gdzie jesteś i wypij piwo, które również ty nawarzyłaś. Trzeba poczuć skutki własnej głupoty na własnej skórze.

 22. Norwegia to jeden z najpiękniejszych krajów Europy! Kiedyś było tam niezwykle spokojnie a ludziom żyło się jak w raju! Spędziłem tam kilka miesięcy i dokładnie starałem się przyjrzeć jak zyją. Nie zwracali uwagi na kolor skóry, wyznanie czy pochodzenie. Wszędzie uprzejmi i uczciwi ludzie! Czysto, wszędzie porządek, zadbane domy, obejścia, ulice. Wówczas (w końcu lat 8o-tych) ten kraj jawił się niczym „z księżyca” w porównaniu z ówczesną Polską!
  Szkoda mi Norwegii i jej mieszkańców. Mam nadzieję, ze nie doprowadzą do takiego upadku jak w sąsiedniej Szwecji.

 23. Rozwianie złudzeń o „człowieczeństwie” lewicy jakiego doświadczyła wspomniana pisarka jest wymowne. Chrześcijaństwo i Kościół mają opinię zacofanych, a są przytomniejsze i trzeźwiej myślące niż ich krytycy.

Dodaj komentarz