Znanego w Europie niemieckiego polityka i pisarza Tilo Sarracina specjalny komitet ONZ ds. walki z dyskryminacją oskarża o otwartą islamofobię i podżeganie do rasowej i religijnej nienawiści. Do tego ONZ zdecydowanie potępiło władze Niemiec, które pozwalają niejednoznacznemu politykowi rozprzestrzeniać negatywne idei o muzułmańskich imigrantach w kraju i podburzać społeczeństwo do dyskryminacji i przemocy przeciwko muzułmanom.

Polemika wokół spornych wypowiedzi znanego politycznego działacza i pisarza zaczęła się w Niemczech kilka miesięcy temu. W czasie jednego z telewizyjnych show Sarracin przedstawił publiczności kolejne wydanie jego sensacyjnej książki pod tytułem „Niemcy same się likwidują”.

Sarracin kolejny raz zaczął bronić swojej pozycji w stosunku do muzułmańskich imigrantów w Niemczech i w ogóle w Europie. Niemiecki polityk widzi w muzułmanach wielkie zagrożenie dla rdzennej ludności. Według niego muzułmańscy imigranci przyczyniają się do obniżenia poziomu życia i edukacji w europejskich krajach, a jego ojczyzna – Niemcy, najbardziej cierpi od ucisku islamu.

Do Sarracina należy znany cytat o tym, że dzisiaj „Niemiec czuje się cudzoziemcem we własnym kraju ze względu na dominację muzułmańskich imigrantów”. Prześledziwszy liczne wywiady, wystąpienia i artykuły Sarracina Komitet ONZ ds. walki z dyskryminacją doszedł do wniosku, że władze Niemiec powinny przedsięwziąć surowe środki w stosunku do wpływowego polityka, aby uniknąć międzynarodowych skandali i przebłysków aktywności europejskich islamofobów.

Do tego za namową Komitetu ONZ władze Niemiec powinny zainicjować wielką kampanię wśród polityków, stróżów prawa i sędziów w celu zwiększenia świadomości w sprawie islamofobii i innych rodzajów dyskryminacji.

Opracowanie: Cristero
na podstawie: azan.kz

3
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Madeline456KUBAmars85 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mars85
Użytkownik

ONZ – to największa ukryta organizacja terrorystyczna !!! Stworzyła ją miedzynarodowa finansjera bankowców, która chce podporządkować sobie świat. Celem ONZ, tak samo jak Unii Europejskiej jest wpuszczanie muzułmanów do Europy i dzięki temu wywołanie kolejnego światowego konfliktu. Zderzenie cywilizacji które przepowiedział Huntington się sprawdza. ( ale kto za tym stoi?… Czytaj więcej »

Madeline456
Gość
Madeline456

Poki ONZ i glowy panstw uni sa dobrze oplacone by siedziec cicho to my chyba nie zrobimy za wiele…. zostalo chyba tylko ewakuowac sie tam gdzie muzulmanow nie wpuszczaja… pytanie gdzie?… CEjrowski to madry czlowiek moze wcale nie jest zle osiedlic sie w kraju nie nalezacym do uni i zyc… Czytaj więcej »

KUBA
Gość
KUBA

onz to pedaly organizacje powinni rozwiazac lub totalnie zmienic i nich sie scierwa nie czepiaja prawdziwych europejczykow i nie mieszaja do spraw wewnetrznych europy smieci…pewnie tam pelno islamistow bo gdzie ich nie ma ale mamy nadzieje ze niedlugo ich u nas nie bedzie i beda walic kozy razem z onz… Czytaj więcej »