Prof. Bogusław Wolniewicz poinformował, że odwiedziła go policja, by przesłuchać go w związku z donosem „Otwartej Rzeczpospolitej” o jego rzekomej nienawiści do imigrantów.

Chodziło o wypowiedź, że tzw. uchodźców nie trzeba ratować, tylko ich zatapiać. Prof. Wolniewicz oznajmił, że żadnych wyjaśnień w trybie przesłuchania nie udzieli. Poinformował także, iż grozi mu wieloletnie więzienie i grzywna. Tej ostatniej boi się najbardziej, gdyż może ona wynieść aż 720 tys. zł.

– Wystarczy, że mi dadzą grzywnę w wysokości 100 tys. zł, żeby mnie zrujnować – powiedział prof. Wolniewicz. Ujawnił również, że kiedyś miał podobną sprawę i komornik zabrał mu 1/3 emerytury.

Z oficjalnej strony „Otwartej Rzeczpospolitej” wynika, że finansowana jest ona m.in. przez: Jewish Joint Distribution Comittee, Gminę Żydowską w Warszawie, Fundację Judaica, Fundację im. Batorego czy też współfinansowaną przez Rockefellerów – Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe.

źródło: korwin-mikke.pl

81
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
17 Comment threads
64 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
:)1683.09.12Deuslolobk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SF01
Gość
SF01

Żydzi chcą do nas wysłać kozojebców, że by potem w obliczu zagrożenia ograniczyć swobody i przywrócić system totalitarny, tak zwany new world order. A wt Hitlera potępiacie, bo ich chciał zagazować.

lolo
Gość
lolo

Hitler był sponsorowany m.in przez Rockefelerów, IG Farben dostarczający Cyklon B, Union Banking Corporation, w której to instytucji dziadek Busha, Prescott Bush był dyrektorem nowojorskiej filii, IBM. Plan likwidacji Żydów miał aprobatę najwyższych czynników żydowskich. My – tak to ujmę – potępiamy Hitlera za metody, którymi się kierował w realizacji… Czytaj więcej »

Wlodzimierz
Gość
Wlodzimierz

To w duzej czesci prawda … ale tak do konca jest znacznie bardziej zaskakujaca zeby nie powiedziec nieprawdopodobna ! Zydzi byli, w tym okresie, sklonni do „poswiecenia” pewnej czesci ich ludnosci majac za cel pozniejsze z tej sytuacji wynikajace korzysci …

lolo
Gość
lolo

Jest przemówienia Chaima Weizmanna, przewodniczącego Syjonistycznego Kongresu w Bazylei z 1937 r. w którym stwierdza, że trzeba się pozbyć tego badziewia (było inne słowo ale to oddaje sens) ekonomicznego i moralnego – mówi o Żydach z Europy Środkowej i Wschodniej. Dodaje przy tym, że oni przy zmartwychwstaniu Mojżesza też zmartwychwstaną.… Czytaj więcej »

WIktor
Gość
WIktor

Mało tego, żydzi sponsorowali jednocześnie Niemców i Ruskich, bo wiedzieli, że któraś z tych opcji i tak wygra, więc tak czy owak zarobią i zarobili

:)
Gość
:)

Tak przy okazji “Jezuici to organizacja militarna, nie religijny zakon. Ich szef to generał armii, a nie ojciec w jakimś klasztorze. Celem tej organizacji jest władza, w najbardziej jej despotycznym znaczeniu. Absolutna, uniwersalna władza by kontrolować świat wedle woli jednego człowieka. Generał Jezuitów jest mistrzem, suwerenem nad suwerenami. Gdziekolwiek Jezuici… Czytaj więcej »

:)
Gość
:)

Gdzie się podział mój drugi komentarz?

lolo
Gość
lolo

Ciekawe jest to, że obrażone są te organizacje żydowskie tym bardziej, że państwo Izrael nie chce przyjąć żadnego „uchodźcy” i od dawna relacje z Islamem rozwiązuje przy pomocy karabinów maszynowych itp. Czyżby państwo Izrael było antysemickie, no bo jak to inaczej zrozumieć? A może coś łączy nawałę „uchodźców” z Żydami?… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Pomoc dla oskarżonych aż się prosi.
Z innej beczki: prof. Wolniewicz powinien się wymeldować ze swojego mieszkania, majątek (mieszkanie, książki) rozpisać po rodzinie i oficjalnie „zamieszkać pod mostem”. Więcej na forum publicznym nie podam, bo jeszcze drogie władze zmienią prawo…

lolo
Gość
lolo

No to jakieś rozwiązanie jest. A jakby tak dodał, że integruje się jeszcze z „uchodźcami”… No ale ta krytyka to byłby wtedy pewien problem… Ale wrócę jak zdarta płyta: ci sędziowie, ci prokuratorzy myślą, że ich Rockefelerowie ochronią? Co będą mówić, jak „uchodźcy” zaczną się „integrować” na poważnie z nimi… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

To nie jest „jakieś”, tylko to jest jedyne i, co najwazniejsze, SKUTECZNE rozwiązanie dla prof. Wolniewicza. A prokur*torzy i reszta tej grupy interesu, to niech sobie myśli/nie myśli co chce. Ja nie GW, żebym im mówiła, co mają myśleć;). Tyle tylko, że gdy „pokojowi” (pamiętamy: pokój z kuchnią i zasiłkiem)… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Jak już się zdążyłaś zapoznać, niżej podałem inne rozwiązanie, które może mieć też zastosowanie np. w Twoim przypadku albo kogo innego. No chyba, że Twoim marzeniem jest „zameldowanie” pod mostem – w dokumencie stwierdzającym tożsamość widnieje w miejscu dla adnotacji meldunkowej słowo „brak”.

bk
Gość
bk

No ja od lat mam taki właśnie dowód tożsamości:). Bardzo polecam:). Najprostsze rozwiązania są najlepsze:). W przeciwieństwie do kopania się z koniem:).

lolo
Gość
lolo

No tak ale to nie dla każdego. A Twój arcymąż?

bk
Gość
bk

Lolo w jakim Ty świecie żyjesz? Ja podążam za ałtorytetami i tego, no, własość mamy jakoś tam zabezpieczoną a przymusu zameldowania (a nawet bywania) we własnym mieszkaniu nie ma:). Póki co;). Bezdomny nie = się pozbawiony praw obywatelskich. I z tych praw korzystamy (ja i inne takie tam rożne osoby):… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ja żyję w świecie odrzucenia. W hierarchii społecznej jestem niczym. I to był mój wybór. Ale moje doświadczenie mówi mi, że za Twoim/moim wyborem niewielu chciałoby iść, bo wymaga rezygnacji z wielu złudzeń. Przy czym moja „alienacja” sięga jeszcze dalej niż Twoja. Dla mnie wszystko jest przejściowe i nawet to… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Rozwiązanie skutecznie wątpliwe. A skarga pauliańska?

lolo
Gość
lolo

@1683 Nie jestem prawnikiem ale sobie sprawdziłem co to jest ta „skarga” no i wyszło mi, że ta metoda, którą proponuję jest z różnych powodów bezpieczniejsza. Czy będzie skuteczna, jeśli sąd sprzedajny? No to już nie wina prawa, że prawnik do d… Ale chętnie „posłucham” dyskusji na ten temat między… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

@lolo Nie jestem prawnikiem.

lolo
Gość
lolo

@1683
No ale wydaje mi się, że jesteś bardziej biegły w zawiłościach prawnych niż ja i lepiej rozumiesz ode mnie ten język prawniczy.

bk
Gość
bk

@1683.09.12 Na Twoje „skarga pauliańska” odpowiem równie hasłowo „u mnie (mój sposób) działa”. Z uwagi na publiczny charakter naszej dyskusji nie podam tu szczegółów, które pozwalają „rozzbroić” roszczenia i żadna skarga nie będzie wchodziła w paradę. Podsumowanie widzę takie: prof. Wolniewicz powinien znaleźć dobrego prawnika, który raz na zawsze obroni… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Co ma zameldowanie lub jego brak do zarzutów przedstawionych Panu Profesorowi?

bk
Gość
bk

Brak zameldowania uniemożliwia inną czynność prawną. Nie akurat postawienie zarzutów. Ja popatrzyłam na koniec tego, co nieuchronnie czeka pana profesora i na to zapodałam rozwiązanie, ale musi boo być wprowadzone JUŻ (z uwagi na skutki prawne opóźnienia tych działań ochronnych). No i tu wychodzi kolejna sprawa. M.in. po to warto… Czytaj więcej »

R456
Gość
R456

Normalnym jest to, że jak rządzący Europą dostają szaleju, to nawet najspokojniejsci ludzie powiedzą napływom dzikim hord – idźcie precz. Prawda jest taka, że gdyby ta emigracja szła w stronę państw islamskich, to dotąd łodzie z Europy szły by na dno, aż przybysze wiedzieli, że nie ma co czego tam… Czytaj więcej »

Kozmur
Gość
Kozmur

Dlatego trzeba głośno mówić o potrzebie zniesienia paragrafów dot. tzw. mowy nienawiści.Niech żyje wolność słowa.

Alipeteros
Gość
Alipeteros

I to jest właśnie wolność słowa w tym kraju. Ale nie rozumiem dlaczego kogoś to oburzyło gdy widzimy jak ta zaraza niszczy powoli europe. Ten kto nasłał policje musiał być z „po” bo im zależy na tym by ten kraj zniszczyć i wynarodowić. Ale spokojnie, po wyborach sprawa zniknie.

Asgard
Gość
Asgard

Skoro koran nawołuje do nienawiści w stosunku do innowierców, kobiet itp. do każdy muzułmanin z automatu powinien siedzieć albo dostać grzywnę.

bk
Gość
bk

Dawno to mówią ci, którzy przeczytali koran… No, ale władza tak ma. Młodsi nie pamiętają, jak to za poprzedniej epoki było święto państwowe Manifestu PKWN. 22 lipca. Świętowano ten manifest i świętowano, a tekstu nie szło dostać. (Pisał o tym też Kisielewski, więc nie jest to moja teoryja spiskowa). Bo… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

No popatrz jakie to zbieżne z podejściem do Talmudu… No, popatrz, popatrz… jaki ten świat mały…

bk
Gość
bk

Aaaaaa! A nie mówiliśmy (parę dni temu pod innym artykułem), że tylko patrzeć a się pojawi antysemicki wymiar polskiej „islamofobii”? Mówiliśmy. Proroki, czy co?;) N.b. z tej przewidywalności zjawiska jakim jest najazd V kolumny, eeeee, „masowa migracja”, chciałam rzec, no więc z przewidywalności wielu aspektów tego zjawiska, można wysnuć nwiosek,… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

To „prorokowanie” nazywa się myślenie. smile

bk
Gość
bk

Swoją drogą szkoda człowieka. Za „dorżnięcie watah” kary nie było, to czemu ma być za zatapianie?? No i gdzie wolność słowa? Kowalski może nawet chcieć topić kocięta/uchodźców, ale dopóki nie zacznie się do tego przygotowywać, namawiać chętnych, to (w teorii) NIE jest to karalne. Paskudne jest to, że władza (poprzez… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Podstawową rzeczą jest to, że on nie ma środków do przeprowadzenia takiego „topienia”. Te środki leżą w gestii państwa. I to nie naszego. No chyba, że „uchodźcy” Bałtykiem. Ale to chyba nie po drodze, choć przecież zima idzie, no w każdym razie chłodek, na pewno w Szwecji. To jest typowe… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Ty z tym Bałtykiem, to odpukaj w niemalowane. Uchodźcom się w Szwecji zaczyna niepodobać. Bo zimno, ciemno, do bur* daleko. A tu jeszce następni mają tymi samolotami być miłosiernie dowiezieni. Obroku dla wszystkich nie starczy, zwł. że wg. mainstreamu co 5 „uchodźczyni” jest w ciąży. W tym stanie rzeczy tylko… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ha, ha, ha, ha… A nie lepiej oddać te pontony za darmo? I tak oni swój „wkład” własny za chwilę odbiorą z nawiązką. Oczywiście jeśli ten scenariusz zostanie zrealizowany.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Mośki stoja za inwazja dzikusow

lolo
Gość
lolo

Dowodów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy przeczytać artykuł. Interesujące są te organizacje…

Lilith
Użytkownik

To już wiadomo jak zakneblują Polakom usta-wizja grzywny do 720 tysięcy. Trzeba milczeć aby nie zostać zrujnowanym.
Polowanie na czarownice dopiero się zacznie, ale już widać początki.

polak
Gość
polak

Dopóki nie mówisz o zabijaniu śpij spokojnie emigranci mogą ty nie

lolo
Gość
lolo

Też tak sobie o tym myślę. W PRL-u ludzie przychodzili na pocztę i wysyłali w groszach. Za dużo chyba polowań nie zdążą. Niewykluczone, że jacyś „kibole” mogą się nieco zdenerwować na takiego gorliwego, a poza tym muzułmanie mogą to jeszcze szybciej rozwiązać w ramach inkulturacji. I nie pomoże tłumaczenie, że… Czytaj więcej »

Amon
Gość
Amon

Chciałbym zobaczyć zapis w Dzienniku Ustaw regulujący wysokość takowej grzywny, bo coś mi się nie chce wierzyć.

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Proszszszszszszsz… Art.33 §1 i Art.33 §3 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 roku Kodeks karny (Dz.U. z 1997 roku Nr 88, poz.553 z późniejszymi zmianami). Aktualnie: stawka dzienna ilość od 10 do 540; stawka dzienna wartość od 10,00 zł do 2 000,00 zł. Zatem grzywna minimalna 100 zł; maksymalna 1… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Upst! Przepraszam, bzdurę napisałem w ostatnim zdaniu! Przecież to Kw nie Kk. Grzywna kwotowa za Art. 24 §1 Kw od 20,00 zł do 5 000,00 zł.
No cóż, errare humanum est.

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Szanowny Panie Psorze! Przesłuchanie jest czynnością procesową. Aby osobę przesłuchać, należy wpierw doręczyć jej skutecznie wezwanie. Stosownie do postanowień Art.129 §1 Kpk, w wezwaniu należy oznaczyć organ wysyłający oraz podać, w jakiej sprawie, w jakim c h a r a k t e r z e , miejscu i czasie… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Myślę, że tam on ma prawników ale ta wiedza na pewno może się przydać nie jednemu z nas. Pomyślałem sobie, że linią obrony może być, iż ci „uchodźcy” zmierzają do nas z – tak to się chyba nazywa – „zamiarem ewentualnym” i prof. Wolniewicz zastosował prawo do obrony koniecznej. Da… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ps. Ale cała sytuacja ma tę dobrą stronę, że wychodzi przy okazji „who is who” w naszym grajdole. I komu zależy na tym abyśmy „poszli do piachu”.

bk
Gość
bk

Racjonalna linia obrony tylko (nomen omen) zatopi możliwość obrony. Ze wszystkiego, co piszesz wyżej mnie się najbardziej podoba ta „samoobrona Izraela”. I to NIE jest śmieszna sprawa. Izrael to państwo poważne, poważnie też podchodzi do swoich nielekkich problemów. Także tych z islamistami. W tym punkcie Izrael (n.b. bedący dobrą miarą… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

PS. I jeszcze pan profesor powinien wziąć od komornika zaświadczenie, że już ma zajętą emeryturę i że NIC INNEGO DO ZAJĘCIA U NIEGO NIE MA. TO by też pomogło rozwiązać sprawę.

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Niby jak i co miałoby pomóc rozwiązać? Po co takie zaświadczenie? Nawet jeśli wyda, to będzie stwierdzało określony stan faktyczny na określony moment. Co dalej?

bk
Gość
bk

Nie wchodząc w szczegóły, w dużym skrócie, zapodane w odpowiednim momencie takie zaświadczenie, wydane z odpowiednią datą pozwala „się pozbyć” komornika albo uniknąć dalszych zajęć typu traktor sąsiada. Nawet gdyby jednak poszli w egzekucję (i wisiał nad człowiekiem gdzieś ten dług za grzywnę), to mając majątek UPRZEDNIO (DUŻO uprzednio) rozpisany… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

@bk To się wreszcie zdecyduj. Czy ma teraz darować majątek i wymeldowywać, czy miał to uczynić ‚DUŻO uprzednio’, cokolwiek przez to rozumiesz. Piszesz ogólnie. Żadnych konkretów. Nie ma żadnych furtek. Brak zameldowania przed niczym nie chroni. Gdyby tak było, wszyscy alimenciarze pozbawieni sumienia i resztek godności wymeldowaliby się z pobytu… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Odpowiem tu bo więcej miejsca. W sądzie musi być racjonalna czyli rozumna, chociaż ja nic o rozumności nie pisałem. Co do Izraela to jest to śmieszne o tyle, że pojawia się pytanie kto tak na prawdę jest tam agresorem. Oczywiście w sądzie nawet należy odwoływać się do uczuć i takim… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Wyjęte z twardego reallajfu: – W sądzie nie zawsze należy rozumnie; Znam przypadki, gdy należy „po linii”; Dosyć liczne te przypadki, ale to osobny temat; – Temat Izraela omówiłam wyżej. Ja sama w rozmowach z lemingami rżnę głupa. Tj. robię wielkie oczy, zapowietrzam się, no bo jaaaaktooo? Pszeciesz SAM IZRAEL… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

@bk Ja to oczywiście wszystko rozumiem. Ale zawsze lepiej mieć dwa wyjścia niż jedno. A po drugie zaczynać chyba lepiej od tych bardziej legalnych, że się tak wyrażę. PRL pokazał, że poza procesami pokazowymi czy z wydanym wcześniej wyrokiem czasem mimo chęci sądu nie dało się wsadzić podsądnego jeśli miał… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Twoje zdrowie! A teraz tak: – Obecie władzy nie zależy na zachowywaniu pozorów praworządności (w mej osobistej ocenie); – Mój sposób jest jak najbardziej legalny:) Praworządny bez kombinacji. Mieszczący się w granicach prawa stanowionego. W PEŁNI zgodny z tymże prawiem A DODATKOWO skuteczny:). Jako taki JEST racjonalny. Uwierz mi, że… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

O Twoim sposobie trudno mi się tak wypowiedzieć bo znam tylko fragmenty. Sądzę, że może być dostępny ale nie dla wszystkich. Być może jest bardziej skuteczny, ale trzeba brać pod uwagę też i dostępność, uniwersalność. Coś za coś. Kieruję się w tym wypadku możliwością powszechnego zastosowania więc to był mój… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

„Niedogodność” mojego pomysłu polega tylko na tym, że on pozwala w pełni legalnie uniknąć egzekucji, w tym komorniczej. A to nie jest wiedzą, którą bym chciała, żeby zgłębili np. nieuczciwi biznesmeni, którzy okradli ludzi itp. Dlatego tylko tak półgębkiem mi się wyrywa, żeby ktoś od prof. Wolniewicza podłubał w temacie… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ja się spokojnie „trzymam”, może nawet lepiej niż inni. Mój osobisty, że tak powiem „sukces” polega na tym, że nie mam już nic do osiągania ale też i nic do stracenia. Co najwyżej życie ale to w końcu każdy umiera, więc problemem to nie jest. W każdym razie moja sytuacja… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Adwokat kosztuje. Dobry adwokat kosztuje dużo. Kim jest wg Ciebie najlepszy adwokat?

bk
Gość
bk

Wszystko co dobre kosztuje dużo. Z drugiej strony „co jest tanie, to jest drogie”. Tak samo z adwoaktami. Zachęcam do wytrwałych poszukiwań. W gronie prawników nie ma samych egotycznych sępów. Jest też paru przyzwoitych ludzi w dodaktu z powołaniem i wiedzą. Czasem można spotkać kogoś, kto udzieli bezcennej rady pro… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

@bk
Za PRL-u nie było zarzutów „wyjętych z d…” ani to, że przesłuchanie mogło być w domu też nie miało znaczenia… No chyba, że uważasz, że żyjemy w niepodległym, praworządnym i sprawiedliwym państwie? A to przepraszam wycofuję „skargę”… :))))))))))))

bk
Gość
bk

@ lolo Oj tam, oj. Za Pyrlu różne rzeczy widzielim. Przeróżne i nie czas tu i miejsce je opisywać. Teraz rzeczywistość też jest urozmaicona. Pana profesora trzeba ochronić. „Mięsnym” językiem się wypowiedział, ale przecież nie takie „mięso” nasza scena polityczna i społeczna już widziała, więc o co ten huczek teraz.… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

@bk To by się zgadzało. Profesor jest symbolem, bez względu na to czy się go lubi czy nie. I każdego może to spotkać. A co do „mięsa”… to niechlubnym prekursorem „innowacji” w języku parlamentarnym a zatem publicznym był p. marszałek Zych, któren z mównicy sejmowej soczyście wypuścił: „k…. mać”. Niewykluczone,… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

@bk Wskaż proszę precyzyjną podstawę prawną, zgodnie z którą możliwość dokonania czynności przesłuchania świadka/podejrzanego w miejscu jego zamieszkania/pobytu jest zabroniona. Jeżeli nie wskażesz, przyjmuję, że piszesz bzdety.

Fundamentaliści islamscy z ISIS dokonują holokaustu chrześcijan.Gdzie jest UE, USA,NATO i premier Merkel oraz nasza premier Kopacz, którzy namawiają głównie do przyjmowania uchodźców muzułmańskich z Afryki,wśród których nie brakuje ukrytych
Gość

Fundamentaliści islamscy z ISIS dokonują holokaustu chrześcijan.Gdzie jest UE, USA,NATO i premier Merkel oraz nasza premier Kopacz, którzy namawiają głównie do przyjmowania uchodźców muzułmańskich z Afryki,wśród których nie brakuje ukrytych terrorystów ISIS?Za masowe zbrodnie CHRZEŚCIJAN winni są nie tylko terroryści,lecz także antychrześcijańskie, lewicowo liberalne rządy UE, USA i Izraela,które zburzyły… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Czego nie dotknąć, to szambo. Taka ciekawostka po kwadransie wyszukiwania informacji ogólnodostępnych. Przywołana w tekście fundacja judaica (KRS 0000071360) ma przyznany status organizacji pożytku publicznego (OPP). Wg danych z KRS złożyła ostatnie obowiązkowe roczne sprawozdanie merytoryczne z działalności OPP w dniu 26.06.2009 za 2008 rok. Terminowo (do 15 lipca). Ale… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

O widzisz! Oprócz proponowanych przeze mnie „sposobów ochronnych na dalesze etapy sprawy”, warto profesorowi dostarczyć także tej pomocy. Bo czy podmiot, który zobił donos ma prawo występować w sądzie? Owszem, donos złożyć może każdy. jest nawet (o ile pamiętam) obowiązek doniesienia o popełnieniu czynu zabronionego. Jednak nie każda grupa osób… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Podoba mi się Twój pomysł. O, i tu od razu jest panu profesorowi potrzeby prawnik – żeby rozważył rzecz i być może rozzbroił sprawę na samym początku? Z „bizantyjczykami” trzeba „po biznatyjsku” czasami.

bk
Gość
bk

Jeju!! Mój ostatni koment był do 1683.09.12, nie do mnie! Nie gadam sama z sobą, przynajmniej póki co;).
Macie to jako dowód, że sprawa pana profesora mną też wstrząsnęła. Nawet jesli jest dość przewidywalna.

lolo
Gość
lolo

A lata lecą, lecą… już tylko ciepłe papucie, pledzik i telewizorek…

bk
Gość
bk

Te, lolo, właśnie z treningu wróciłam;)) Pledzik poczeka jeszcze;).

lolo
Gość
lolo

@bk Ha, ha, ha… wszystkie winy są ci wybaczone. Przynajmniej w ostatnich wpisach. :))))))))))))) No to ostro przygotowujesz się na przyjęcie tych „matek z dziećmi”. Tylko jedno mnie zastanawia, że oni mają tam kliniki zmiany płci i że jest to aż tak popularne. Gdybym nie wiedział o raporcie ONZ to… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Jaki pomysł konkretnie? Przedstawiłem pewien stan faktyczny potwierdzony przez KRS + komentarz.

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Jaki donos? Jakie stowarzyszenie? Co ma zdolność prawna i zdolność do czynności prawnych podmiotu do uchybienia przez ten podmiot obowiązkom sprawozdawczym z przepisów administracyjnych?

lolo
Gość
lolo

Jak przypomnisz sobie urokliwą twarzyczkę p. Zdrojewskiego to będziesz wiedział czyj sługa, czyjej kultury i czyjego dziedzictwa.

Heniek
Gość
Heniek

W końcu może stary dziadzio pezetpeerowiec zamknie ryło i przestanie pieprzyć głupoty.

lolo
Gość
lolo

A mógłbyś sprecyzować o jakie głupoty chodzi, czy o „uchodźców” czy cóś innego?

bk
Gość
bk

Słów typu „ryło” raczej tu nie używamy. Nawet w stosunku do „uchodźców”, choć przeżywamy ten temat MOCNO.
Taki, wiesz, „język nienawiści” „nazioli” i „marginesu”, czyli grzecznie i rzeczowo.