foto: Facebook.com Pan Michał

Na warszawskiej patelni przy metrze centrum miał miejsce protest, w którym udział wzięły muzułmanki z dziećmi po hasłem “STOP rasistowskim atakom – NIE dla islamofobii!”. Frekwencja nie dopisała.

Na Facebooku 137 osób zadeklarowało wzięcie udziału w wydarzeniu „STOP rasistowskim atakom – NIE dla islamofobii!”.

“Jesteśmy oburzeni atakiem na Ośrodek Kultury Muzułmańskiej w Warszawie, który odbył się w nocy 26–27 listopada. Zamaskowani mężczyźni obrzucili Ośrodek kamieniami i powybijali szyby. Przyjdź w środę, by wyrazić solidarność z muzułmankami i muzułmanami, którzy codziennie są przedmiotem ataków słownych i fizycznych. Połóżmy tamę fali rasizmu i islamofobii rozlewającej się po całym kraju. W latach 30-tych XX wieku widzieliśmy, do czego takie zjawiska mogą doprowadzić.” — napisali organizatorzy akcji na Facebooku.

W rzeczywistości udział wzięło kilka muzułmanek i kilkoro dzieci, które rozdawały cukierki przechodniom, natomiast muzułmanki trzymały transparenty „nie dla rasizmu” oraz „islam to religia pokoju”.

Wydarzenie zyskało poparcie wśród wielu lewackich organizacji, partii politycznych i związków wyznaniowych. Oto ich lista:
-CHLEBEM I SOLĄ
-Fundacja Ocalenie
-Grupa Tak Dla Uchodźców
-Inicjatywa Dom Otwarty
-Inicjatywa Polska
-Lambda Warszawa
-Liga Muzułmańska w RP الرابطة الإسلامية في بولندا Muslim League in Poland
-Partia Razem
-Partia Zieloni
-Poznań Wolny Od Nienawiści
-Pracownicza Demokracja
-Queer solidarnie
-Stowarzyszenie Refugees Szczecin

177
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
71 Comment threads
106 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
93 Comment authors
Markuskamilklioes vel pislamistaObywatelka ZiemiPedro Chubascos Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Slav
Gość

Polacy was nie chcą. Musicie to zrozumieć. Jak wam źle to wypad z Polski. Nie będziemy płakać. Koledzy w bundeslandzie was przyjmą cool

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Muzuły niech protestują w swoich dzikich krajach, a nie w Polsce.

Maciek Arczynski
Użytkownik
Początkujący

@Gal Anonim
A tu organizacje reprezentujące interesujące rasy:
„Lambda Warszawa” i „Queer solidarnie”
No, nie dziwię się, że protestowali przeciwko islamskiemu spojrzeniu na nich.

Obywatelka Ziemi
Użytkownik
Krzyżowiec

Gal nooo tam nie moga protestowac. Z domu wyjsc bez pozwolenia nie moze. Widzialam program o Polkach mieszkajacych w Emiratach. Pieknie! Palace! I co z tego jak nie mogla pokazac twarzy, a do sasiadki miala specjalne drzwi (ich domy stykaly sie scianami) by nie wychodzila na ulice sama. Poza tym… Czytaj więcej »

Thomas
Gość
Thomas

Ale przecież to w Polsce jest dyskryminacja i łamanie praw kobiet

Archer
Użytkownik
Chorąży

W wiekach srednich, w czasach dominacji tego przebrzydlego Kosciola, nawet krolowie nie budowali palacow z osobnymi wjsciamu dla swoich zon.

liberał
Gość
liberał

budowali budowali, tylko nie dla żon wink

klioes vel pislamista
Użytkownik
Rotmistrz

Głos z Madagaskaru Szwecjo, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił. Dziś postęp twój w całym sposobie Widzę i opisuję, gdy za muła robię. O Ligo Kobiet świetna, która genderowy Rząd utworzyłaś ongiś! Ty, co gród portowy Göteborski otwarłaś przed… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

@Obywatelka Ziemi
Z tymi wiekami średnimi i drzwiami do logiki to niezupełnie było tak, proszę Koleżanki. Było nawet zupełnie inaczej. Służę krótkim wykładem historycznym, jeżeli Koleżanka reflektuje. Również z referencjami, jak poprzednio.

Obywatelka Ziemi
Użytkownik
Krzyżowiec

Dawaj Pedro smile

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

OK. Sporo tego wyszło, będę wysyłał w odcinkach, lepiej czytać. Tekst apologetyczny, więc jeżeli oskarżysz mnie o jednostronne widzenia rzeczy nie będę protestował.

Źródła:
1. Thomas Woods „Jak Kościół katolicki zbudował zachodnią cywilizację”;
2. Christopher Kaczor „7 wielkich mitów o Kościele katolickim”;
3. Mike Aquilina „Zadziwiający Kościół”;
4. Michael Coren „Dlaczego Kościół katolicki ma rację”.

Lady
Gość
Lady

Nie chciałabym rządów ani muzułmanów ani KRK. Obie religie są do niczego. Jedna każe kobietom: wychodzić za mąż w wieku 9 lat,zasłaniać się, uzależnia całkowicie od mężczyzn. Popiera ubój rytualny, niewolnictwo. Druga zabiera kobietom prawa prokreacyjne (antykoncepcja, aborcja w wyjątkowych przypadkach), kobiety nie mogą być księżmi, nie mogą rozwieść się… Czytaj więcej »

Kinga
Gość
Kinga

Taa, surfażystkom to zawdzięczasz współczesne feministki, które doprowadziły do muzulskiej inwazji…mającą stanowić lek na niską europejską demografię.
A gdy Twój mąż okaże się sadystą to możesz wnioskować o stwierdzenie nieważności małżeństwa w KK.
Czy Ty wiesz, że to sam KK doprowadził do rozdziału władzy świeckiej od duchowej?

loki
Gość
loki

Sufrażystki nie mają nic wspólnego z dzisiejszymi feministkami ani inwazją muzulską. Inwazja muzulska to robota USA, banków, potentantów ropy naftowej, Sorosa. Inwazja ma też przyzwolenie KRK (całowanie koranu, ekumenizm wobec islamu, obmywanie muzułmanom nóg, wypowiedzi biskupów w tym polskich i papieża Franciszka) – o tym mówił m.in. Międlar. Na wojnach… Czytaj więcej »

Kinga
Gość
Kinga

Owszem mają, gdyby w Europie nie było problemów demograficznych spowodowanych niską dzietnością to nie byłoby podstaw przyjmowania tej dziczy. W KK nie ma rozwodów, jest stwierdzenie nieważności co nie jest tożsame z unieważnieniem małżeństwa, znanym z KC. I można je uzyskać nawet po kilkunastu latach, wielu ludzi nawet nie wie,… Czytaj więcej »

Lady
Gość
Lady

Odniosę się do postu lokiego i Pani. Niech Pani nie będzie śmieszna. Co do stwierdzenia nieważności małżeństwa. Czas jaki minął od zawarcia małżeństwa nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli masz dokumenty, które udowodnią że sadyzm/alkoholizm/choroba psychiczna wystąpił przed zawarciem małżeństwa, to takie małżeństwo będzie uznane za nieważnie zawarte. Jeśli zaś sadyzm/alkoholizm/choroba… Czytaj więcej »

Kinga
Gość
Kinga

Dzietność ma znaczenie, dlatego do Europy zaczęto ściągać już od dłuższego czasu muzoli, a do Polski ostatnio przyjmuje się Ukraińców (potrzeba rąk do pracy teraz i w przyszłości, zwłaszcza w przyszłości, ktoś musi pracować na starzejące się społeczeństwo). Nie neguję marksistowskiego projektu multi kulti, ale to zaczeło się już dobre… Czytaj więcej »

Lady
Gość
Lady

Małżeństwa – jeżeli jedna ze stron jasno deklarowała niechęć do posiadania dzieci od początku i była uczciwa, sąd nie stwierdzi nieważności zawarcia małżeństwa. To samo jeśli cechy niedojrzałości wykazywała przed zawarciem małżeństwa. Przecież wiedziałaś, za kogo wychodzisz? Bycie mądrym nie ma nic wspólnego z wykształceniem. Są bez wykształcenia i mądrzy.… Czytaj więcej »

Lady
Gość
Lady

Co do Corena to konwertyci na jakąkolwiek religię na ogół są bardziej fanatyczni niż ludzie wyrośli w danej religii. Nie potrafią podejść z dystansem do nowej religii, traktują ją bezkrytycznie. Wszystko w nowej religii widzą w różowych barwach. Konwertyci islamscy są często bardziej radykalni niż rodzimi wyznawcy, co widoczne było… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

@Lady 1. Rozumiem, że przechrzta nie może mieć racji? Czytałaś książkę Corena? 2. Okrucieństwo wobec zwierząt jest wbrew katolicyzmowi, jasno to określa Katechizm KRK. Pytanie, czy tzw. „ubój rytualny” jest okrucieństwem? Otóż zależy, jak jest wykonany. Dla mnie jest i jako katol jestem mu przeciwny. 3. KRK troszczy się o… Czytaj więcej »

Prawicowy lewak
Gość
Prawicowy lewak

OKAY-zgoda, poza jednym. Słyszałem, że Hitler był człowiekiem o prawicowych poglądach.

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

…i prawicowo wziął pod but całą gospodarkę?

Lady
Gość
Lady

Tak, uważam że przechrzta nie musi mieć całkowitej racji, tak samo jak papieże, księża, katolicy, prawosławni, islamiści i inni. Coren skakał z religii na religię, jest niestabilny światopoglądowo.Samych religii na ziemi jest około 3000. I każda z nich uważa się za prawdę objawioną. Kiedyś była wiara w Światowida, Zeusa, Horusa,… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

@Lady 1. Co oznacza „niestabilny światopoglądowo”? Jeżeli Coren uznał, że judaizm jest błędem, to jednak powinien przy nim pozostać, żeby zachować „stabilność światopoglądową”? Skąd w ogóle taki wygibas intelektualny? Czy Ty nie zmieniasz zdania niezależnie od nowej wiedzy i przemyśleń? Wiesz, że nie masz racji, ale tkwisz w błędzie? To… Czytaj więcej »

Lady
Gość
Lady

Narodowy – to prawica, socjalizm – to lewica. Chciał zamordować Warszawę niezależnie od tego czy by było powstanie czy nie. Powstanie jedynie przyspieszyło tą decyzję. To też oczywiste, że Hitler zalecał aborcję bo to była część jego planu likwidacji ,,rasy podludzi” i po rozwiązaniu kwestii żydowskiej zająłby się sprawą polską.… Czytaj więcej »

Lady
Gość
Lady

Dla mnie osobiście, KRK niech ma sobie te swoje poglądy, ale tylko u siebie w kościele. I nie chciałabym, aby KRK zmuszał mnie za pomocą prawa państwowego do swej etyki, a zwłaszcza zaglądał mi do łóżka (a ostatnio wcina się w tego typu sprawy i wywiera wpływ na polityków w… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

@Lady Otóż, droga Lady : – PRAWICA uważa, że człowiek musi żyć z pracy własnych rąk, dopóki może. – LEWICA uważa, że człowiek ma prawo żyć z pracy cudzych rąk, dopóki chce. To najprostsza i najszersza definicja. I nagle okazuje się, że kasta bankierów to… lewica. Przyjrzyj się im –… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

Jadziem zatem. #1. Samo zaistnienie uniwersytetu w postaci mniej więcej nam znanej to zasługa Kościoła katolickiego, w szczególności średniowiecznego papiestwa. Biskupi Rzymu nadawali uczelniom statuty, uprawnienia do nauczania, a także chronili prawa studentów i wykładowców. To w znacznej mierze dzięki nim zachodnie chrześcijaństwo przegoniło islam czy Bizancjum. Im też zawdzięczamy… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

#3 Warto zauważyć, że autorem podstawowego traktatu na temat logiki był Pedro Juliano, przyszły papież Jan XXI. Jego dzieło przez setki lat traktowano jako główny podręcznik sztuki poprawnego rozumowania. Średniowieczni scholastycy wykorzystywali metodę opartą na rozumie, a także na autorytecie Pisma Świętego, Ojców Kościoła i myślicieli starożytnych do tworzenia syntez… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

#4 Szczególnie istotna okazała się autonomia filozofii przyrody, swego rodzaju przodka dzisiejszych nauk przyrodniczych, która walnie przyczyniła się ona do rozwoju nowożytnej nauki. W XIII wieku między teologami, a ludźmi uprawiającymi świeckie dyscypliny, takie jak filozofia przyrody dochodziło do konfliktów. Chodziło tu zasadniczo o kwestię prymatu jednej ze stron. Tym… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

#5. Co dalej? Dalej rozkwit. Wieże katedr w Bolonii, Florencji, Paryżu i Rzymie to były obserwatoria astronomiczne z wyrysowanymi na podłodze punktami obserwacji i mapami nieba. Kopernik – kanonik. Lemaitre, autor „teorii Wielkiego Wybuchu” to katolicki ksiądz. Fleming – katol. Nobliści Schroedinger, Murray, Eccles i Carrel – katole. Papieska Akademia… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik
Rotmistrz

#6. Nie ujmując wynalazkom Oświecenia, jego „racjonalizm” doprowadził dość szybko do gloryfikacji i ubóstwienia samego człowieka. Poprzez odrzucenie istnienia pierwiastka zła w naturze ludzkiej (Rousseau i Wolter) doprowadzono do konkluzji, że każdy człowiek rodzi się dobry i nieskalany, a zatem społeczeństwo wyzwolone z kajdan religii można formować i doskonalić –… Czytaj więcej »

Obywatelka Ziemi
Użytkownik
Krzyżowiec

Dziekuje Pedro.

xxxxxxxxxxx
Gość
xxxxxxxxxxx

oni lamia nogi zwierzetom przed smiercia potem podrzynaja gardlo 7 minut , wykrawaja lechtaczki 2 letnim dziewczynka , stara zyleta . to sa wsciekle szczury . nie ludzie

Anahu Yamito II
Użytkownik
Krzyżowiec

W swoich dzikich krajach te szmaciane lby nie mogly by nawet wystawic tylkow z lepiankek bez towarzystwa meza albo ojca a tutaj wielce protestuja.

gieno
Gość
gieno

A mi się podoba hasło no to rasizm to może je jakoś by było zastosować

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

No to zaczynamy!!!!

Gieno
Gość
Gieno

No skoro tego sami chcą

Annag
Gość
Annag

CHWAŁA POLSCE I POLAKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Publiusz
Użytkownik
Rotmistrz

„Poczatki sa zawsze skromne”- mawiali starozytni Rzymianie …..Podobne scenki Zachod ogladal gdzies 15-20 lat temu ,a dzisaj juz przez ich ulice przewalaja sie tysiace !Nawiasem patrzac na te babiny od razu nasuwa sie pytanie z czego one w Polsce zyja ,bo nie wygladaja mi one na etatowych pracownikow jakiejs korporacji….… Czytaj więcej »

Kinga
Gość
Kinga

Brak słów…ludzie obejrzyjcie ten filmik (zwłaszcza Poznaniacy): https://www.youtube.com/watch?v=PxIWCROPLyA&t=1658s i spróbujcie podziałać lokalnie, uświadamiajcie ludzi gdzie tylko się da, ja obracam się w środowiskach uczelni wyższych i ręce mi opadają, niby wykształceni ludzie, doktoraty…a mózgi wyprane przez lewicowe media do cna, dziś mi kolega wręcz dał do zrozumienia, że nie powinnam… Czytaj więcej »

Gieno
Gość
Gieno

No chyba trochę psesadzasz ja jak studiowałem do zeszłego roku to to środowisko było przeciw ewentualnie miało to gdzieś

Kinga
Gość
Kinga

Nie, nie przesadzam. Gdzie studiowałeś?

gieno
Gość
gieno

umcs, pw

gieno
Gość
gieno

tyle że ja ścisłe bardziej

gieno
Gość
gieno

a co to się na filozofiach czy na jakiś pedagogikach wyprawia gdzie idą raczej osoby ledwo po maturze to tego nie wiem

gieno
Gość
gieno

oczywiście ja się ludzi o to nie pytam ani o tym nie rozmawiam ale widzę ilu moich znajomych polubi na pejsbooku taką str jak ndie czy jakieś tam antyrasistowskie czy kodziarskie no i przewaga znaczna jest za tą pierwszą opcją a i większość moich znajomych pokończyła już studia mało tego… Czytaj więcej »

Kinga
Gość
Kinga

Aaaa to Lublin, to wierzę, że tak jest, tam muzole jeszcze swoich macek nie zapuściły….
Najgorzej jest w Wawie, Poznaniu i moim Gdańsku…

gieno
Gość
gieno

no wiesz ale PW to Warszawa no i tam jakoś też nie było specjalnie takich którzy byli ultra za owszem pare idiotek sie znalazło ale ludzie też tam byli raczej na nie, na MN chodzili

gieno
Gość
gieno

co do Poznania to nie wiem ale w Gda jest podobno straszne kodziarstwo

Kinga
Gość
Kinga

Taa, pół roku temu sparaliżowali miasto swoją manifestacją kochających inaczej. Mamy tęczowego islamofila (choć to oksymoron) za prezydenta to co się dziwić. Ciekawe czy już przeszedł na islam bo nawet brodę zapuścił, czy dopiero zamierza…

gieno
Gość
gieno

no wiesz o Poznaniu pisałem że nie wiem wink

gieno
Gość
gieno

Nawet tam kilku wykładowców na wykładach mówiło wprost że są przeciw

Kinga
Gość
Kinga

Wiem, że PW to Wawa, ale tam jest problem z islamem, który po części też generuje za duży napływ ludności. To prawda, że na MN idzie wielu wykształconych ludzi (wbrew tym kalumniom lewaków), mojego kolega dr nauk biologicznych i jego brat – architekt, paru znajomych prawników i jeszcze paru innych… Czytaj więcej »

gieno
Gość
gieno

No nie tyle dlatego raczej przez to że to będzie 100lecie a i prawda że PE zrobiło im dość dobrą reklamę sam w tym roku nie byłem ale za rok to mus no chyba że pis ten marsz zawłaszczy to wtedy nie idę

gieno
Gość
gieno

a i muzły na uczelniac w Lbn to byli tyle że mało kto ich lubiał

Amon
Gość
Amon

No niestety, wykształcenie nie zawsze idzie w parze z mądrością czy inteligencją. Ja też próbuje uświadamiać ludzi ale chyba dam sobie spokój.

bkkkk
Gość
bkkkk

Oj tam, oj z tym dawaniem sobie spokoju;). Ja na zaczepki typu „oj, te biedne dyskryminowane w Polsce muzułmanki” odpowiadam, że ciekawe kiedy jedna z drugą miały orgazm? A nie! Nigdy. Bo przecież są obrzezane. No nie, ja tam jestem przeciwna islamowi. Do niektórych facetów czasem coś dociera. Inne płcie,… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik
Początkujący

Uświadamiać jest najlepiej przy okazji jakiegoś spektakularnego wydarzenia np. duży islamski zamach.

Yamato
Gość
Yamato

@Kinga: Możesz wspomnieć owemu koledze ze jak się on zorientuje w co się wplątał – to już będzie za późno

Kinga
Gość
Kinga

To beznadziejny przypadek, wysłałam mu parę zeskanowanych książek w pdfie, w tym szariat dla niemuzułmanów. Nic nie przeczytał. I dalej swoje, że w każdej religii są fanatycy, że tolerancja religijna, nie wie co się dzieje na Zachodzie bo nie chce mu się pozyskiwać wiedzy z innych źródeł niż wp, onet… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik
Początkujący

W wojnie tego typu czyli wkraczanie tej sekty pod płaszczykiem religii pokoju, sluzby tylko przeszkadzają w skutecznej walce z nimi. Potrzebny jest zupełnie nowy rodzaj służb i inne prawo.

bkkkk
Gość
bkkkk

Logicu, wystarczą obecne służby i chęć egzekucji JUŻ istniejącego prawa. Wystarczyłoby otóż dokonać analizy koranu (nawet najprostszej statystycznej, tj. ile jest słów z ładunkiem agresywnym, a ile dobrych itp.), wykazać wpisaną w ten system nienawiść, namawianie do ludobójstwa, do morderstw, do dyskryminacji ze względu na wiek, płeć, przekonania i… zdelegalizować… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik
Początkujący

Wiec czemu służby tego nie robią ? ABW powinna zająć się sprawą (ma chyba analityków) i sporządzić odpowiedni raport z zaleceniami dla rządu.

bkkkk
Gość
bkkkk

@Logic Aaaaaa, i tu docierasz do sedna problemu.

Kinga
Gość
Kinga

Już prędzej uwierzę, że muzole się wzajemnie upilnują bo przedwczesny zamach uderzyłby w nich najbardziej.

Nie chciałabym być w skórze ABW gdy zdarzy się w Polsce pierwszy zamach…to będzie ich wina bo powinni ciągle monitorować środowisko muzoli bo cholera wie co knują…

Michał
Gość
Michał

Slav-musiałbyś im to napisać po angielsku. Sądząc po napisach na tych kartkach papieru to nie znają nawet podstaw polskiego

A77
Gość

Do kogo to piszesz Panie? Tak chcecie żeby się do was zwracać? Może biały Panie. W każdym razie myślisz geniuszu że muzułmanie wchodzą na takie strony jak ta i czytają komentarze. To potwierdza poziom merytoryczny forumowiczów tej strony.

Logic1
Użytkownik
Początkujący

Mam w du…e muziolstwo ta strona ma uswiadamiać polaków.

Arti
Użytkownik
Nowicjusz

a w krajach gdzie jest religia pokoju non stop zamachy, lamanie praw czlowieka, niszczenie innych religii
i pytanie – dlaczego te muzulmanki wyjechaly ze swoich krajow pelnych milosci i pokoju a wprowadzily sie do Polski?

Irene
Gość
Irene

@Arti, A czemu nie zapytasz o to Blaszczaka?
Minister z laciny znaczy sluga,
wiec niech odpowie co jest grane.

Arti
Użytkownik
Nowicjusz

a co ma minister Blaszczak do powiedzenia co siedzi w glowach muzulmanek dlaczego wyjechaly ze swoich krajow do Polski i promuja islam w Polsce? to cos siedzi w glowach muzulmanek

Irene
Gość
Irene

@Arti

Co siedzi w glowach muslimanek powinno byc tak samo interesujace dla prawdziwych Polakow ( nie mylic z polskojezycznymi) jak co siedzi np w glowach Eskimosow. Minister Blaszczak: nie wpuszczac- bo Arti sobie glowe lamie o sposobie myslenia muzulmanek. Pogodny obywatel dla ministra tez rzecz wazna

emer
Gość
emer

Schengen i konwertytki – dlatego ich tu mamy.

Kinga
Gość
Kinga

oraz dzięki przedsiębiorcom ściągającym ich do pracy, uczelniom wyższym, które przyjmują na studia…oraz różnego rodzaju organizacjom…

gieno
Gość
gieno

nie tylko zapomniałaś o najgorszym a o tym że mamy granice z Białorusią a Putin ma z nimi otwartą granice i co rok wjeżdza tak do nas pare tyś Czeczenów i co prawda większość z nich wyjeżdża lub ni dostaje pozwolenia na wjazd ale… niewielka część tu zostaje i tak… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik
Początkujący

Hidżra.

German concentration camps
Gość
German concentration camps

Rasizm to szerza przedstawiciele waszej ideologii ktora nie toleruje ludzi innego wyznania, innego systemu wartosci i wy nam bedziecie zarzucac rasizm ???? Co to za hipokryzja ile jedszcze mozna powtarzac ze islam to jest religia pokoju skoro wszyscy mamy oczy i widzimy ze tak nie jest ….. wasza ksiega nawoluje… Czytaj więcej »

Franek
Gość
Franek

Wszystko prawda, tylko… Czy narodowcy szanują inne systemy wartości? Na przykład lewicowe?
8)

Kinga
Gość
Kinga

Franek jedź do szwedzkich stref no go i zadaj to samo pytanie…najlepiej zorganizuj tam paradę tęczową lol . Jak wrócisz to pogadamy wink .

Logic1
Użytkownik
Początkujący

Z jakiej racji mam szanować cos co chce mnie zniszczyć.

bkkkk
Gość
bkkkk

Niom. Ja dwoinki zapalenia płuc to zwalczałam, a nie szanowałam. Bo było proste – albo ja, albo one. Tak samo było z pluskwami. Tak samo z każdym agresorem, bez względu na gatunek, bo ja nikogo nie dyskryminuję.

gieno
Gość
gieno

Narodowcy przynajmniej nie drą japy żeby lewicowcom odbierać prawa głosu

reze
Gość
reze

debili się piętnuje a nie szanuje, oderwane od rzeczywistości lewary to zwykły rak, jak ktoś wsadzi wuja w kontakt tez będziesz go szanował z urzędu?

Yamato
Gość
Yamato

@German conc,,,, camp : Wszystko to racja. Czy ktoś poda mi przykład jednego państwa/ jednej społeczności które przyjęły islam DOBROWOLNIE – bo mi się wydaje że wszędzie rozprzestrzeniał się on drogą podboju

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Wchodzi pedał do meczetu.
O szwedzki stół

yaya
Gość
yaya

Chciałem.sobie kupić kurtkę Skorzana Wittchen Ale to są kurtki produkowane w Pakistanie islamskim wiec zrezygnowałem bo nie wspieram.islamu . Wolę Polski kożuch

Publiusz
Użytkownik
Rotmistrz

No ,ale kozuch to tez nie jest postepowe i europejskie ,bo wykonany jest ze skory zyjacego zwierzecia!W Holandii pewnej Polce idioci z jakiejs ekologicznej bandy usmarowali bialy kozuch ketchupem…. na ulicy! Zglosila to na policje ,ale tam rozlozono tylko bezradnie.Na wczorajszej transmisji ze skokow narciarskich odbywajacych sie w Rosji hol.… Czytaj więcej »

Kkk
Gość
Kkk

Nie mogę patrzyć na cierpienie niewinnych. Dorzucam 100 zł na bilet dla tych ludzi do Arabii Saudyjskiej tam powinno być szczesliwi

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Kkk Dlaczego muzułmanie a przede wszystkim muzułmanki NIE! protestują u siebie? Tylko w białej Europie przypomina im się o protestach? Nie mogą u siebie? No patrzcie ludzie! A w Europie kto im na wszystko pozwala?

robinson
Gość
robinson

Nie do Arabii Saudyjskiej a może do Izraela, wszak podobno oni razem chcą walczyć z Polską ksenofobią.

Publiusz
Użytkownik
Rotmistrz

A tak…przeciez sami w przyplywie milosci do obcych wywalaja z Eretzu cos 40 tys. czarnuchow!No a ilu uchodzcow przyjeli?Mnoooooostwo…. w Niemczech ,Francji i Szwecji!

Bielik
Użytkownik
Rotmistrz

Jeśli protestowały nielegalnie to SM powinna ich usunąć

Publiusz
Użytkownik
Rotmistrz

Ha!….SM by wkroczyla zdecydowanie do akcji ,jakby tam stanela jaks babcia oferujaca bukieciki kwiatow …Gotow jestem sie zalozyc,ze te ciapaczki mialy dyskretna ochrone krecacych sie w poblizu tajniakow!No bo co by powiedzieli w Paryzu ,czy Berlinie ,jakby tym brudaskom stala sie jakas krzywda….Straszne!

AntyHegemon
Użytkownik
Krzyżowiec

Na jednym z tych „transparentów” jest napisane:”no to racism” i jeśli widzę takie słowa, no to przystępuję do rasizmu, bo Polakiem jestem i czytam tak jak tam jest napisane Tekst na drugim „transparencie”, to największe kłamstwo muzułmanów. Islam religią pokoju nie jest i nie będzie. Wydaje mi się, że te… Czytaj więcej »

Irene
Gość
Irene

Czy policja pofatygowala sie , zeby sprawdzic dokumenty i czy maja pozwolenie na „zgomadzenie”?

Kinga
Gość
Kinga

Zapewne nikt nie zgłosił…

Bruce Lee
Gość
Bruce Lee

Oni się nie łapią na zgromadzenie za mało ich tam

Figa
Gość
Figa

Było siedzić w Muzlandii, a nie nas prześladować.

Adam
Gość
Adam

Do czego takie zjawiska mogą doprowadzić to się zachód zaczyna przekonywać

Tomasz
Gość
Tomasz

Deportacja do Arabii Saudyjskiej gdyż muslimy czyli niewierni podnoszą głowy.STOP ISLAMIZACJI POLSKI.Deportować też neo-marksistowskie organizacje pomagające muslinom do Berlina gdzie mają wsparcie.WIELKA KATOLICKA POLSKA.ABW do dzieła do aresztu i deportacja z Polski immam w muslmskich ośrodkach modlitwy naucza m i n że należy zabijać niewiernych czyli Chrześcijan ,nawołuje do „świętej… Czytaj więcej »