foto: commons.wikimedia.org/Fryta73

Czy można połączyć temat sprowadzenia do Polski pomnika Jana Pawła II z przyjmowaniem uchodźców? Polski scenarzysta Andrzej Saramonowicz udowadnia, że można.

Rada Stanu, najwyższy organ sądownictwa administracyjnego we Francji, uznała że krzyż nad pomnikiem papieża Jana Pawła II to zbyt wiele dla „laickiego” państwa, dlatego zdecydowano o usunięciu krzyża. Premier Beata Szydło chce uratować pomnik „od ocenzurowania” i wystąpi do Francuzów z propozycją przeniesienia go do Polski.

Głos w sprawie postanowił zabrać scenarzysta Andrzej Saramonowicz i połączył to z tematem uchodźców i zaatakował premier Szydło. „Podobno jest taki kraj gdzieś na świecie, którego premier nie pozwala sprowadzić ani jednej sieroty z terenów ogarniętych wojną i zniszczeniem, zamierza natomiast ściągnąć kamienny pomnik, któremu dzieje się krzywda. Dobrze, że tam nie mieszkam, bo bym się okropnie wstydził” — napisał na jednym z portali społecznościowych.

98
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
61 Comment threads
37 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
68 Comment authors
ola22StanislawPolakTasiorLucy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
888
Gość
888

Dobrze że nie mieszkasz wszarzu bo to ja wtedy wstydziłbym się że mieszkam z takim idiotą w jednym kraju.

easyrider
Użytkownik

888
To „postępowa” gnida liber-lewackiego establishmentu. Dziwnym byłby gdyby śmieć powiedział coś innego. Jest wojna i demokracja, zwłaszcza w jej zmutowanej formie nie odeprze napaści. Tylko dyktatura czasu wojny może odeprzeć atak i zwalczyć lewacką piątą kolumnę z takimi „autorytetami”.

888
Gość
888

@easy
Poza tym „wybitny” reżyser i scenarzysta. Twórca takich lewackich gniotów jak „Lejdis” i „Testosteron” promujących lewacką ideologię między innymi pedalstwo.

Publiusz
Użytkownik

Nad tym osobnikiem nie ma sensu deliberowac…W kazdym badz razie nie musi on przy sobie nosic metryki urodzenia ….ma ja wypisana na facjacie!

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Lewacka wesz, stonka. Pomnik nie wysadzi nikogo w powietrze, nawet takiego ateisty jak on. Te cale elity wciaz mysla, ze zwerbuja nowych prostaczkow-buraczkow-lemingow wierzacych w to, ze muzulmanie sa niegrozni i pokojowo nastawieni. Muzulmanie nas nienawidza. Oni nie przychodza po pomoc tylko po dzizje.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Sieroty z terenów ogarniętych wojną smile

bbg
Gość
bbg

oczywiscie brodate sieroty

Annag
Gość
Annag

o maczetami i spuchniętymi tfu jajami….

El-Raton
Użytkownik

Albo 12-latkowie z twardym zarostem

Zetiks
Gość
Zetiks

Nawet sama Ochojska mówiła, że w krajach muzułmańskich nie ma sierot w naszym rozumieniu, dziecko jak straci rodziców trafia do dalszej rodziny, a dziewczyny muszą być zawsze pod okiem męskich krewnych więc przyjmując „sieroty” przyjmuje się całe rodziny.No chyba, że mówimy o 18-letnich sierotach z brodą i umiejętnością obslugi kałacha…

ola22
Gość
ola22

spuchniętymi jądrami…k…, przemarznięte kobiety i dzieci jak w #tonightacity…no k… tylko 529 Lancasterów brakuje…

Sara
Gość
Sara

OCHOJSKA TAK POWIEDZIAŁA?? SZOK….CO JEJ SIĘ STAŁO? NIEDAWNO JESZCZE GŁOSIŁA CO INNEGO..

Akwarysta
Użytkownik

Brodate sieroty. Ze stresu wojennego ta broda rośnie

ola22
Gość
ola22

jądra puchną a jajniki zmieniają się w jądra

Karlo
Gość
Karlo

Sieroty, ktore maja w wieku 12 lat brody po kolana

Paff
Użytkownik

To już nawet zdychające GWno nie wciska tak tej ciemnoty o biednych sierotkach uciekających przed wojną. Wierzyć się nie chce, że po dwóch latach od rozpoczęcia afro-azjatyckiej inwazji na Europę istnieją jeszcze dorośli ludzie, którzy w tych brodatych, agresywnych zbirach w sandałach widzą sponiewierane, wystraszone sierotki.

888
Gość
888

@ Paff
…wystraszone sierotki ze spuchniętymi jajami z powodu braku seksu…

Paff
Użytkownik

888 Marek Majewski Teraz już wiadomo, czemu te biedne dzieci po dotarciu do Europy są takie przerażone. To przez te kilkadziesiąt godzin spędzonych na pontonie w sytuacji coraz bardziej puchnących jąder. Jądra puchną, robi się coraz mniej miejsca, a na horyzoncie nadal nie widać zamówionego u Sorosa statku-taksówki. Strach potęguje… Czytaj więcej »

Paolito
Gość
Paolito

Mistrz.

Tasior
Gość

Na opuchniętych jondrach to skurweseny mogą pływać. Nie potrzeba pontonów

wittmann86
Użytkownik

Niektórzy nachodźcy to pustelniki. Nie łatwo o kozę na pustyni.

ola22
Gość
ola22

może wystarczy pies…

zenek
Gość
zenek

Jedz do Sorosa i poskarżyć się na Polskę. Jesteś ćwokiem a od muzułmanów niewierny.

German concentration camps
Gość
German concentration camps

Tak tak, my doskonale znamy te sieroty z Somalii, Erytrei i innych regionow afryki …. za duzo TVNu i gazety wyborczej a napewno sie rozjasni w glowie …

michnikuremek
Użytkownik

Co to jest to saramonowicz?

test24
Gość
test24

Wybitny scenarzysta. Zrealizował dzieła: „Lejdis” i „Testosteron”. Podobno raz pozwolili mu nawet wytrzeć z kurzu jakieś rekwizyty w Hollywood, ale to mogą być tylko plotki.

szyszkin
Użytkownik

Debil inaczej idiota.

Publiusz
Użytkownik

@michnikuremek

…latwo to sprawdzisz usuwajac z jego nazwiska …pierwsze „a”

888
Gość
888

@ Publiusz
Świetne.

info
Gość
info

Też nie wiedziałem co to za pajac, ale okazuje się, że współtworzył takie „dzieła” jak „Lejdis” i „Testosteron”. Próbowałem obejrzeć i jedno i drugie, ale pomimo sporej dozy samozaparcia nie dałem rady. Za bardzo ryją beret.

Timi
Gość
Timi

Jest naukowo udowodnione że mocz (brak jego oddawania) może cisnąć na układ nerwowy u wtedy myśli są irracjonalne. Także radze dowysiusiać się do końca. Wtedy myślenie wróci.

Mścisław
Gość
Mścisław

Państwo Israel nie przyjęło żadnego nachodźcy. Żydzi powiedzieli, że będą dążyć do czystości rasowej swego państwa. Czy były jakieś głosy oburzenia ze strony tzw. cwelebrytów? Tacy odważni i gotowi do pouczania nas, jakoś mordy mają zamknięte w tej sprawie.