"Polacy przeciw imigrantom"

Dziś odbyła się wielka manifestacja „Polacy przeciw imigrantom” zorganizowana przez Obóz Narodowo Radykalny. Ulicami Warszawy przeszedł także marsz „Wolności i Suwerenności” organizowany przez partię KORWiN. Wszystkie manifestacje zgromadziły tysiące ludzi sprzeciwiających się islamizacji Polski.

Manifestacja „Polacy przeciw imigrantom” przeszła ulicami stolicy z placu Defilad na plac Zamkowy i była wyrazem sprzeciwu wobec polityki migracyjnej rządu PO-PSL. Skandowano między innymi „Polska walcząca, Polska walcząca do końca” „Bóg honor i ojczyzna” „Polacy przeciw imigrantom” „Jesteśmy z wami, hej Węgrzy jesteśmy z wami”

Taki sam marsz zorganizowano 12 września w rocznicę Victorii Wiedeńskiej – wówczas, kilka dni po demonstracji policja z inicjatywy Gazety Wyborczej wszczęła dochodzenie ws. nawoływania do nienawiści przez jej uczestników.

– Protest jest związany ze sprzeciwem wobec polityki imigracyjnej polskojęzycznego rządu i eurokołchozu, które w sposób arogancki i butny zgadzają się na przyjmowanie z góry narzuconej liczby nielegalnych imigrantów do Polski, i nie biorą pod uwagę nastrojów i przekonań zdecydowanej większości Polaków – napisali organizatorzy wydarzenia.

– Wolność oznacza prawo do protestu. Każdy protest jest skierowany przeciwko komuś lub czemuś, a zatem każdy protest komuś się nie podoba – taka jest natura protestu. (…) Ta manifestacja to nie pierwsza, nie ostatnia, nie jedyna. Władza podjęła decyzje o wpuszczeniu muzułmanów bez pytania Narodu o zgodę. Decyzje można cofnąć. Władza nie zrobi tego sama – trzeba ją do tego przymusić” – napisał przed marszem ONR-u Cejrowski.

Marsz Wolności i Suwerenności, którego organizatorem jest partia KORWiN, jak co roku przeszedł ulicami Warszawy. W ty roku jednak manifestacja była w dużej mierze poświęcona inwazji pseudouchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Marsz poprzedzony był konferencją w której udział wzięli czołowi politycy partii KORWiN: Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler. – Brak suwerenności spowodował, że dzisiaj nam imigrantów mogą wlać na kark, bo nie możemy nic poradzić – mówił Koriwn-Mikke. Dodał, że jeśli Polska ustąpi i przyjmie choćby tysiąc imigrantów, to oczekiwania Unii stopniowo będą się zwiększać.

Artykuł będzie edytowany, więc może pojawić się więcej informacji i materiałów video.


Ponadto, jutro w niedzielę odbędzie się kilka innych akcji wymierzonych w rządową politykę w sprawie imigrantów.

KUTNO – 15:00 – Plac Wolności https://www.facebook.com/events/1157817784247982/

KIELCE – 16:00 – Plac Moniuszki https://www.facebook.com/events/1664040163811387/

OLSZTYN – 16:30 – Stare Miasto https://www.facebook.com/events/636926569780158/

SIERADZ – 17:30 – Rynek https://www.facebook.com/events/449363721913889/

15
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
WojtekNemoannlolobk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ja
Gość
ja

byłem tam z wami , pamiętajcie o tym – tatar

bk
Gość
bk

Po prostu Polacy tam byli:). Ci, którym zależy na dobru Polski. Polacy bez względu na pochodzenie i religię. To nie pochodzenie i religia tworzą patriotę. Tylko jego stosunek wobec kraju w którym żyje. Chyba wszystko jasne.

lolo
Gość
lolo

U podstawy wyznawanych wartości zawsze jest wiara. I to ona w postaci religii formuje postawy konkretnych ludzi. I nie myśl sobie, że jak ktoś nie wierzy w Boga to nie jest człowiekiem religijnym. Np. taka Wielka Rewolucja Francuska walcząca z „przesądem i ciemnotą religijną” w imię Rozumu, była nadzwyczaj religijna.… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Mnie to (wszystko) mówisz?;)
A wracając do tematu: mówimy o różnych aspektach tej samej sprawy. To temat na odrębne artykuły, nie na koment.

lolo
Gość
lolo

No nie wiem, wydaje mi się, że komentowałem Twój wpis… ale może mam jakieś omamy… :))))))))))))) O ile czytam poprawnie to w Twoim tekście było: „to nie pochodzenie i religia tworzą patriotę.” A co zrobić z rodakami na uchodźstwie, skoro napisałeś: „tylko jego stosunek wobec kraju w którym żyje”? „Patriotyzm”… Czytaj więcej »

Wojtek
Gość
Wojtek

Nie da się o Was Tatarach zapomnieć. Szkoda, ze część narodowców o tym zapomniała. Polecam link wszystkim https://gloria.tv/media/yRfZCLHkHjR

H8
Gość
H8

A w mediach i takich portalach jak WP, to oczywiście ani słowa o tym proteście. Przypadek?

lolo
Gość
lolo

Wystarczy przyjrzeć się stosunkom własnościowym i wszystko jasne.

Karol Młot
Gość
Karol Młot

Oczywiście że nie przypadek. Ta nuta wyjaśnia wszystko.
https://www.youtube.com/watch?v=tnrQhaMb5u4

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Ad vocem ‚skandowano między innymi’, to przytoczę ‚te inne’:”Ewka Kopacz, chcesz murzyna, to go sobie, w domu trzymaj!”, „Polskie kozy, obronimy, islamistów, przepędzimy!”. Szczególnie ostatnia rymowanka przypadła do gustu tak uczestnikom, jak i przyglądającym się, przystającym na chodnikach lemingom o twarzach nieskalanych samodzielnym myśleniem. Na Nobla w dziedzinie poezji może… Czytaj więcej »

Nemo
Gość
Nemo

Islamizacja ,raz skutecznie zainicjowana, to proces nieodwracalny. Za kazdym zainstalowanym w Europie „uchodzca” kroczy rota nastepnych. V-Kolumna rosnie w sile. Rownoczesnie opuszcza dany kraj grupa zrozpaczonych ,bez szans na przyszlosc, autochtonow ,udajac sie na emigracje. Tylko w poczatkowej fazie ,poprzez masowe sprzeciwy, mozliwe jest zmuszenie politycznych kabotynow do dzialania ,… Czytaj więcej »

Karol Młot
Gość
Karol Młot

Zgadzam się z tym co napisałeś i również pozdrawiam zaangażowanych! Czołem wielkiej Polsce! Z uświadamianiem innych jest niestety nadal spory problem chociaż trzeba przyznać że coś drgnęło. Blokada medialna robi swoje. Takie marsze to w zasadzie jedyna możliwość dobitnego przekazu o prawdziwej sytuacji w kwestii imigrantów. Z moich osobistych kontaktów… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Gdzieś to ostatnio napisałem, ale powtórzę. Przed referendum akcesyjnym do UE taka starsza pani, przeciwniczka UE w rozmowie powiedziała mi w pewnym momencie: „Każde pokolenie dostawało w d… a to młode jeszcze nie.” Widać prorocze słowa, zwłaszcza gdy patrzy się na te „mózgi” zrąbane „róbta co chceta”. Islam skutecznie wykarczuje… Czytaj więcej »

Nemo
Gość
Nemo

Oswiecanie ludzi ,czujacych sie pewnie tylko w schronieniu swego zascianka, nie bylo nigdy rzecza latwa. Lecz dlatego Bog dal pewnym osoba dar logicznego myslenia i elokwencji – by umieli z tego zrobic uzytek. Zyje w Niemczech dluzej niz polowe mego zycia (a nie jestem czlowiekiem mlodym) i w mojej obecnej… Czytaj więcej »

ann
Gość
ann

Musimy wychodzić pod sejm i manifestować swoje stanowisko!
NIECH EWA PERON nas usłyszy. Media milczą na temat naszych protestów.

UWAGA!
17 października w godzinach 16:00 – 17:00
Warszawa, Rondo de Gaulle’a przy pomniku Powstańca
Manifestacja antyimigrancka
organizatorem manifestacji jest inicjatywa obywatelska:
POSPOLITE RUSZENIE
http://pospolite-ruszenie.info/

Łączmy się w słusznej sprawie