Posłanka PO: Schetyna troszkę żartował, mówiąc o uchodźcach

Posłowie Platformy Obywatelskiej gubią się w swoich zeznaniach. Na antenie TVP Info posłanka Izabela Leszczyna stwierdziła, że Schetyna tylko żartował, mówiąc o nieprzyjmowaniu uchodźców.

Przypomnijmy, że obecny szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna powiedział dziennikarzowi TVP Info, że PO nie jest już za przyjmowaniem uchodźców do Polski. „Nie, jestem za tym, żeby nie przyjeżdżali do Polski”. Dopytywany, czy jest to oficjalne stanowisko Platformy, że nie przyjmujemy uchodźców, lider PO odparł: „tak, tak, Platforma nie jest za przyjęciem uchodźców”.

Teraz partyjna koleżanka przyznaje, że troszkę żartował.

„Troszkę sobie żartował z dziennikarza telewizji propagandowej PiS. Jeśli pan nie wyczuł kpiny w momencie, gdy dziennikarz goni przewodniczącego Schetynę przez całą ulicę Wiejską… To, co PO ma do powiedzenia ws. uchodźców, powiedział dziś w Sejmie” – mówiła posłanka PO, była wiceminister finansów Izabela Leszczyna w Minęła 20 TVP Info.

56 komentarz do “Posłanka PO: Schetyna troszkę żartował, mówiąc o uchodźcach

 1. Peło to lewackie, antypolskie śmiecie. Zrobią wszystko żeby przypodobać się brukselskim mafiozom. Ten, kto im jeszcze wierzy to albo ubek, albo złodziej albo idiota. Dopuśćmy ich spowrotem do władzy a powróci stary syf razem z tysiącami muzułmańskich dzikusów. Lewactwo w każdej formie to stonka. Gonić tą załganą bandę lewaków, komuchów i zboczeńców!

  1. Zdrajcy z Platformy Obywatelskiej. Kreca jak tylko potrafia a potrafia po 8 latach treningu. Pamietajcie!!! Jestem Polakiem i mam obowiazki polskie!!! Reszta to tylko szum.
   Tak mi dopomóż Bóg.

  2. Przypominam, ze stonke na PGRowskie pola zrzucali Amerykanie. Tak komuna tlumaczyla katastrofalne zbiory po kolektywizacji. Gdy Przestepcza Organizacja wroci do wladzy moze byc podobnie: kraj podupadnie, rozszerzy sie bieda a tlumaczyc sie to bedzie nawpuszczanymi tutaj (oczywiscie na polecenie Brukseli) tysiacami potencjalnych terrorystow.

   1. Na Discovery był program w którym występował emerytowany agent CIA i przyznał, że rzeczywiście USA starało się na wszelkie sposoby zniszczyć gospodarkę krajów z za żelaznej kurtyny. Jedna z takich operacji polegała na podczepianiu do balonów pojemników ze stonką ziemniaczaną i wysyłanie ich nad tereny krajów komunistycznych. Tak że przykład wybrałeś nie najlepszy, ale dałem ci plusa za drugą część wypowiedzi.

    1. :). Tyle tylko, że tych różnych diskawerach, to można obejrzeć program i o ufo, czy cuś;). A że CIA robiło arcygupie akcje (albo ściemniało, że takie robiło), to swoją drogą.

     1. Nie kpijcie ze stonki. Kraj po wojnie, najprostszym do wyhodowania w dużych ilościach i wyżywienia ludności był ziemniak. Już bodaj Fryderyk II dzięki temu żywił wojsko i ludność. Łatwo się teraz śmiać przy pełnych półkach.

 2. Plączą i kwiczą świnki bo coraz dalej od korytka…..Teraz za rządów PIS to człowiek jest w centrum.Za czasów PO to oni byli.Kradli ,rozsprzedalali co się dalo a pamiętam jak Tusk do jakiejś matki biednej z chorym dzieckiem tlumaczyl ,ze nie ma pieniędzy aby ja wspomóc a w tym czasie synuś okradal innych obywateli z ich ciężko zapracowanych pieniędzy.

 3. Nie wiem, skąd biorą się ludzie tak pozbawieni rozumu, żeby głosować na tych oszustów. Nie, żebym we wszystkim popierala PiS, ale kazdy popelnia bledy, a w tej chwili to jedyna partia, która pracuje dla Polski, a nie dla Niemiec i Merkelowej

 4. ( … i Grzesiek Totalny sie wysypał . ) – No to fajnie , od tej kobiety dowiedziałem sie , że polityka to takie sobie żarciki … , he he , dobre !
  Od czasu po wyborach – totalna opozycja , totalne negowanie wszystkiego co chce i robi rząd , ostatnio totalna zmiana frontu ( mówią co innego niż po wyborach ) , totalna wpadka . Jeszcze jedna , dwie takie akcje i będzie totalna katastrofa POpapranej zgraji .

 5. Pelo, nowoczesna, psl i te cale lewacko-ubeckie, podludzkie szambo co smie sie nazywac czlowiekiem powinno sie kastrowac i utylizowac jak najzwyklejsze smieci.
  Lewak powinien byc rowny zwierzeciu na uboj, jako nawoz dla swin lub jako zabawka dla islamskich dzikusow.

 6. Ale z tego Schetyny jajcarz heh…. on sobie żartuje a z nieboszczykiPO zaczyna wydobywac się bardzo niemiła woń. A teraz serio Schetyna jest za ….a nawet…. przeciw co oznacza , że gotów zgodzić się na każdą liczbę pastuchow narzuconą przez otyłą panią z Berlina.

 7. To my też zażartujmy z Grzesia i w następnych wyborach dajmy mu jeden procent poparcia – ot tak, symbolicznie. Najlepszy był jak odpowiadał na pytanie – czy przyjmą uchodźców „Nielegalnych – nie”. I dlaczego wśród tej gawiedzi dziennikarskiej nie znalazł się jeden myślący, aby zapytać – a legalnych?. Przecież to jasne, że przyjmą – tyle że zapewne z jakimś wydrukowanym papierkiem – i już imigrant będzie legalny…

 8. Znalezione w sieci, moze ktoś to zweryfikować ?

  „~maciek : Przestańmy mówić o przybyszach z Bliskiego Wschodu „uchodźcy”. Uchodźcą się jest uciekając do najbliższego kraju nie objętego wojną lub innym zagrożeniem. Jakim zatem cudem ci „uchodźcy” nie emigrują do Arabii Saudyjskiej, Emiratów, Kataru czy innego bogatego państwa arabskiego które mają pod nosem tylko wloką się kilka tysięcy kilometrów by dobić do Europy. To nie są uchodźcy tylko islamscy najeźdźcy a ich migracja finansowana jest przez saudyjskich szejków reprezentujących wahabicką, najbardziej zajadłą i terrorystyczną odmianę islamu.
  A co do wypowiedzi ministra Błaszczaka to on sam jest kłamcą i hipokrytą. Bo gębę ma pełną frazesów ale gdy była możliwość do wycofania się rządu z zawartych jeszcze przez PO uzgodnień w sprawie przyjęć imigrantów to rząd PiS się nie wycofał, bo to by oznaczało utratę kilku miliardów euro jakie Unia daje wraz z imigrantami. W konsekwencji tego pan minister co innego mówi a co innego robi. Bo obecnie podlegli mu urzędnicy z urzędu ds obcokrajowców jeżdżą po całej Polsce i wyszukują pensjonatów, hoteli i innych tego typu ośrodków by zaadoptować je na potrzeby osiedlania imigrantów. Ktoś powie że to PO podpisało umowę w sprawie ich przyjmowania. Oczywiście że tak. Ale PiS przejmując władzę mógł tę umowę rozwiązać (tak jak na zrobiła to Dania anulując podobną umowę). Ale PiS tego nie zrobił bo potrzebna mu kasa z Unii. Oto miara hipokryzji PiS-u i ministra Błaszczaka.
  Podsumowując, przed islamem musimy się bronić nie pozwalając osiedlać się w Polsce przybyszom z Bliskiego Wschodu. Ale nie ma co liczyć na to że PiS nas przed islamską plagą obroni bo oni co innego głoszą a co innego po cichu robią. Poza tym tam gdzie jest kasa nie ma co liczyć na uczciwość polityków. A za falą islamskiej imigracji stoją ogromne saudyjskie pieniądze. Te same zresztą które finansują islamski terroryzm. A poza tym Polska ma obecnie inne zagrożenie: 3 milionowa fala imigrantów ukraińskich za którą to falę w całości odpowiada rząd PiS. Lada moment będziemy mieli z ukraińcami podobne problemy z jakimi dziś boryka się Europa Zachodnia przy okazji imigrantów islamskich.”

  1. Wydaje mi się, że nie ma tu co weryfikować, bo tak się właśnie dzieje. Właśnie teraz przydałyby się kukizowe JOW-y, bo można by było rozliczyć polityków za tych Ukraińców i te umowy. A tak to naród swoje, politycy swoje…

 9. Pani Izabelo Leszczyna.Nie toleruje TVN LGBT imigrantów,muzułmanów i wszelkiej maści odmieńców społecznych.Do Pani należy interpretacja tego zdania.Ot Taki żarcik !!!!!
  Nie pozdrawiam.

 10. Obrzydliwa, zdradziecka banda. Kiedyś za wzywanie do obcej interwencji wieszano, a za robienie z narodu idiotów ganiano po mieście i tarzano w smole i pierzu.
  Precz z PO, niech się wynoszą do swoich ukochanych Niemiec i niech pamięć wszelka o nich zginie.
  Tfu, co za szmaty.

 11. Żarty to oni sobie wiecznie robią z polaków .Jawna kpina z godła polskiego.
  Każdy rząd działający na niekorzyść narodu powinien ponieść surowe konsekwencje w tym kara śmierci za zdradę .Nie powinno mieć miejsca oddawanie majątku i suwerenności w imię jakieś nowoczesności czy tam jak to zwą postępowi cywilizacyjnemu . Bo jesteśmy w gronie tych super europejskich i mamy wielkiego szeryfa z za oceanu któremu to w zapłatę oddamy polskie ziemie dla ich wielkich korporacji a pieniądze obywatela pod wszechmocne banki Rotszylda .Przeraża mnie przyszłość i chce mieć nadzieje że wszystko dobrze się ułoży. Polska polską nie judeopolonią .

Dodaj komentarz