Ryszard Petru uważa, że jest w stanie zmusić rząd do przyjęcia tzw. uchodźców

Szef Nowoczesnej Ryszard Petru stwierdził, że jest w stanie zmusić polski rząd do przyjęcia uchodźców.

Patrząc na ostatnie badania ponad połowa Polaków nie zgadza się na przyjęcie tzw. uchodźców do Polski. Za przyjęciem uchodźców opowiada się partia Nowoczesna. Ryszard Petru obiecał, że zmusi rząd do współpracy z Unią Europejską w tej kwestii.

„Zobowiązaliśmy się do konkretnych działań” – powiedział Petru. Szef Nowoczesnej nie zdradził jednak, jak ma zamiar to zrobić.

„Zobowiążemy rząd do solidarności europejskiej w sprawie uchodźców i do pomocy ofiarom wojny uciekającym przed śmiercią i cierpieniem, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa dla naszych obywateli” – zakończył.

źródło: Parezja.pl

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

93 komentarz do “Ryszard Petru uważa, że jest w stanie zmusić rząd do przyjęcia tzw. uchodźców

 1. ch… mnie bierze gdy widzę słowo „przyjąć” !

  Co to oznacza w praktyce?
  Przyjąć = dożywotnio utrzymywać na zasiłka socjalnych, zapewnić DARMOWE zakwaterowanie, utrzymanie, opiekę zdrowotnę!
  A teraz mała zabawa intelektualna… 2 pytania o to samo.

  1. Czy chcesz przyjąć „uchodźców”?
  2. Czy chcesz dożywotnio pracować na zasiłki socjalne i utrzymanie murzynów i muzułmanów?

  P.S.
  A może faktycznie przyjąć jakąś hordę i sfinansować ich koczowisko z osobistego majątku tego sqrvvysyna….?

     1. @Gal Anonim
      Ale powiedz sam czy na prawdę jest za co dziękować? Nie uważasz, że świat byłby piękniejszy gdyby nie trzeba było takich podziękowań robić…

  1. Petru zobaczył, jaką Tusk robi karierę w Brukseli, że chce być tak jak on. Widzi, że na podlizywaniu się UE można więcej euro zarobić niż na patriotyźmie. Ot kolejny sprzedawczyk, udowadniający że Nowoczesna, to taki sama partia jak PO, merkelowe pieski i zdrajcy narodu. Aż mi się przypomniał wywiad w Sejmie i przechodzień mówiący pod jego adresem: „Ale pan pierdoli głupoty”. jestem tylko ciekaw, jak on chce zmusić ten rząd do przyjmowania „uchodźców”? Ale właśnie takie zagrywki jego i Kukiza tylko działają na korzyść PiS, który w przyszłych wyborach wygra jeszcze większą przewagą. I dobrze. Niech opozycja wykończy się sama.

 2. Swetru to niech sie najlepiej wyprowadzi z Polski do Szwecji bo widac ze zyje mu sie tu bardzo zle, i tam niech sobie w swoim domu zrobi oboz dla tzw uchodzcow i po roku niech powie jak mu sie zyje w nowym domu ….

 3. Niee.. no nie moge patrzeć na to dziecko finansjery…. Fałsz i obłuda bije od niego tak, że aż boli.. Nie mogę zrozumieć jak ktokolwiek mógł głosować na tego sprzedawczyka. Oni nie odpuszczą, chcą nam bydlaki urządzić to co jest na zachodzie i po trupach będą do tego dążyć – taki jest widać plan !!! Pogonić !!!

     1. Wiesz, ja myślałem że po ostatnich sondażach i i jak się Rycho zrzekł wodzowania w tej … , to sobie da te 15% przerwy żeby ochłonąć . A tu taki „nowy news” mówiąc ich językiem

  1. protokoły syjońskich mędrców,od ponad 100 lat tworzą świat,ku chwale talmudu,holokaust to woda na młyn do rozpadu europy,samostanowienia,tożsamości.Co t pisać jude to rasiści

 4. ale zrobi to dopiero po szesciu krolach…
  co za balwan – jemu sie ”wydaje” ze moze zmusic demokratycznie wybrany rzad do podjecia dzialan wbrew woli spoleczenstwa
  ta cala nowoczerstwa to piata kolumna, powinni siedziec zdrajcy narodu

 5. Rysiu jesteś w stanie się najwyżej zesrać i to ciepłym kompotem. Pewnie znowu masz jakiś plan donosicielstwa na Polskę, który prześlesz do Brukseli, by Twoi Panowie Ci pomogli w „ratowaniu” Polski. Jakby uchodźcy przyjechali do Polski to Rysiu jako pierwszy wyleciałby na urlop do Madery grin

  1. Jak popatrzec na ostatnie dzialania lewackich partii to od razu widac, ze szykuja kolejny donos na Polske do hooyni jewropejskiej. Powtarzaja te same ograne lewackie frazesy, zeby pozniej podprdolic PiS, ze niby faszysci, rasisci, ksenofobi itd. Nie widza zwiazku pomiedzy muzulami a terroryzmem, chca zlikwidowac 500+ bo wazniejsze sa pedalskie zwiazki partnerskie. Zasrane lewackie robactwo

   1. Bo oni robią wszystko by zabić nas demograficznie, wspieranie aborcji, likwidacja 500+ na dzieci, związki homoseksualne itd … Oni chcą nam zrobić to co jest na zachodzie. Chcą też rozdziału kościoła od państwa (co już dawno jest przecież) oraz ograniczenia finansowania go, za to islam to by finansował jak mógł.

   1. @Kris11, rychu jest z tego sortu co to sami się nie zmuszą, ale ja mam plan jak go zmusić do pracy przede wszystkim, edukować się może w chwilach wolnych. Zdrada narodu, przyjmowanie wartości majątkowych od obcych i wrogich nam mocarstw toż to jest zdrada stanu, ale, że człowiek humanitarny ze mnie wnioskuję ino o pozbawienie go majątku, praw publicznych i obywatelskich, dodatkowo przywalić ekskomunikę coby nikt normalny nawet szklanki wody nie podał. resztę życia niech spędzi w roli Łyska z pokładu Idy, wyżarty jest to parę lat te wózki z wunglem potarga, a coby mu smutno nie było to zapewnić mu towarzystwo tych krótkowzrocznych z nowosracznej (ktoś wyżej parę nazwisk wymienił) i może na wszelki wypadek szyb kopalniany zalać betonem coby nie wyleźli w nocy.

 6. Nie rozumiem dlaczego nikt mu nie zadal pytania, panie swetru a po co polska ma przyjmowac tych nachodzcow ? Przeciez to nie sa uciekinierzy wojenni, to juz wszyscy wiedza. Do czego oni sa nam potrzebni ?
  Nie uciekaja przed wojna, nie maja zadnego wyksztalcenia ani kwalifikacji, nie chca pracowac , nawet fizycznie, chca sie tylko indoktrynowac w swoich enklawach, czy tacy ludzie Polsce sa naprawde tak bardzo potrzebni ?
  No chyba ze pan i panu podobni widza w tym jakis sobie znany tylko cel, np. ekonomiczny ….

 7. A ja uważam że powinno się zmusić do przyjęcia tych „uchodźców” właśnie te osoby które ich chcą przyjąć i publicznie do tego nawołują: Kopacz, Petru, Wałęsa, Michnik, Sikorski, Tusk, Lis, Hołownia, Kukiz, Szczerba, Wielowiejska, Olejnik, Hartman, Gronkiewicz-Waltz, Karnowski, Jaśkowiak, Szczuka, Środa, Schmidt, Augustyniak, Szejnfeld, Gasiuk-Pichowicz, Kosiniak-Kołek, Szlezwik-Holsztajn… Przyjąć taką próbkę kilkudziesięciu „uchodźców” i rozlokować po wyżej wymienionych! Szczęść im Allach!

   1. Zapomniałam jeszcze mojego ulubieńca hi hi Kurwińskiego, Piterę, Biedronia, Rabieja i wielu, wielu innych, praktycznie całą Nowośmieszną i PO, może ktoś jeszcze tych wybitnych dopisze.

 8. ja jego wypowiedz rozumiem tak:
  „mam gotowy plan jak zaszkodzic Polsce, musze tylko dopracowac go z obcym kapitalem i obcymi rzadami, tak aby jak najbardziej uderzyl w Polske by rzucic ją na kolana i z tej pozycji zgodzila sie nawszytsko, lacznie z islamizacją” . I to jest facet, ktory startuje w wyborach aby rzadzic Polsk???_ – wstyd i hanba!

 9. Ryszard Sześciokról Petru jest bardzo poważnym zagrożeniem dla kabaretów.
  Ludzie, posłuchawszy wypowiedzi Ryszarda w codziennych programach informacyjnych pękają zawsze ze śmiechu, a wyśmiawszy się za wszystkie czasy już nie mają ochoty chodzić na występy zawodowych kabareciarzy.

 10. Debilny rumunie! Wszyscy dobrze wiedzą że zobowiązałeś się przed swoim guru Sorosem do konkretnych działań przeciwko Polsce, więc lepiej proś Polski rząd o bezpieczny azyl we Wronkach lub innym miejscu. W przeciwnym razie spotkasz się oko w oko z seryjnym s….. . Twoi towarzysze też niech się zastanowią nad taką opcją.

   1. Tak jak dopłaty rządowe w kwocie 800 zł dla pracodawców, którzy zatrudniają ukradlińców. Nie wiem po co sprowadzają tych ukraińców, będzie z nimi problem, zwłaszcza z tymi o banderowskich poglądach, czyli z większością. Żadnych nachodźców, sprowadzić Polaków z emigracji na zachodzie, bo dalej będą ginąć w zamachach, tak jak polskie małżeństwo w Manchesterze i wielu Polaków do tej pory.

 11. Najlepiej gdyby można było uwolnić się od tych żydów w Polsce – a żyło by sie nam Polakom bardzo dobrze. Z tym, że oni ukrywają swoje pochodzenie, ale „po owocach ich poznacie” – takich jak Petru, Tusk, Balcerowicz, Kaczyńscy, Kwaśniewski, Michnik, Solorz, Komorowski, Duda, Shetyna, I te wszystkie Kidawy-Błońskie, Romaszewskie, gronkiewicz-Waltz i Biedronie … a też hierarchów jak Dziwisz, Kowalczyk, Nycz, Pieronek, polak i wielu innych – Polska byłaby rajem

  1. No własnie. Nie chciałam być wulgarna, ale muszę. Otóż p. Petru jedno co dobrze wychodzi, to bajerowanie p. Joanny, ale bajerowanie „ludu” już nie bardzo. Niechże więc wraca do tego, co mu dobrze wychodzi. Wszyscy będą zadowoleni. (Wiecie, „poziom niekompetencji” – te sprawy.)

 12. czy ten rysiek chce byc ubogacony-albo ma hemoroidy-to niech jedzie do cioci anieli -tam na tydzien do osrodka wypoczynkowego-mohamet hotel-tam mu rure wyczyszcza ze po hemoroidach sladu niebedzie-

 13. Karierowicz, sprzedawczyk, sługus eurokołchozu, Sorosów …
  upadła francja ma już kogoś takiego jako prezydenta
  PO, N narzekają na 500+ a sami chcą wpuszczać najeźdźców którzy żądają znacznie więcej grin

 14. Kolejna lewacka kreatura, żonie przy rozwodzie musi oddać kasę, to chce na Polskę najazdu nachodźców. Petru idioto lewacki nieuku, emigruj ze Szmidt do kalifatu szwabskiego, won!

  1. Anna T PO Nowoczesna SLD hej-stop to taki libertyński wrzód dla Polski i Polaków który należy wyciąć tj Ideologię marksistowską z chorym programem multi-kulrti tj wielokulturowością niszczącą Świętą Matkę Kościół i Państwa Narodowe .Należy pomagać ale na miejscu.Chrześcijanie w Syrii walczą po stronie ASSADA potrzebują pomoc humanitarną .

 15. Przed jaką wojną? Wojna jest tylko na terenie Syrii i to nie całej. A migranci są z prawie całej Afryki: Somalia, Erytrea, sudan, Jemen, Oman… a po drodze jest Arabia Saudyjska i jakoś tam nie ma problemu z imgracją,

 16. Kolejny debil wypowiada się wbrew woli społeczeństwa. Za mało mu efektów „dobrych” przykładów wyznawców tej zbrodniczej „religii pokoju” Oprócz niuego podobnie wypowiada się senator Rulewski z P(artii) O(szustów).

 17. Przed jaka wojna uciekają…. Wieksza wojna jest na Ukrainie. W Syrii poza paroma miastami jest bezpiecznie więc. Więcej ludzi z isis jest w europie niż Syrii więc jak chcą uciec przed wojna to niech zostaną na miejscu…ale oni płyną po socjal…pogwałcić za darmoszke bez konsekwencji…a i bombkę sobie można skręcić bo policja w obawie przed posadzeniem o rasizm nie rewiduje czarnych tylko białych…..żyć nie umierac

 18. Lepiej niech sam się schroni przed cierpieniem gdy normalni ludzie zrobią mu piekło na Ziemi (jeżeli miałoby do tego dojść). Jak to jest możliwe, że taka polityczna łajza ma jeszcze coś do powiedzenia? Kto się zobowiązał? Oszuści, nie większość Polaków.

 19. Islam powinien u Nas być w trybie natychmiastowym zakazany w kazdej postaci-kazde osoby które twierdzą że w tym temacie jest mowa nienawiści -od razu zarzut i kara za sprzyjanie islamowi.Nie jestem za zakazami ale w tym temacie trzeba OSTRO i skutecznie by nie pleniły sie nast. idioty co głosza podobne tezy.

 20. Szanowna Redakcjo, w moim mniemaniu są tylko dwie możliwości:
  1.To antypolskie „coś” jest w pełni władz umysłowych, więc to co robi, jego wynurzenia i zdjęcia (chyba, że na liście gończym), nie powinny gościć na tym portalu. Ot, dla zasady.
  2.Pan Petru jest osobą z zaburzeniami (co jest bardziej prawdopodobne) umysłowymi, więc publikowanie jego cytatów i wystawianie go w związku z tym na pośmiewisko, chluby tej stronie nie przynosi. Pozdrawiam

 21. Kurwa a miałem nadzieję, że po Tym jak go zdetronizowali to już więcej nie zobaczę i nie usłyszę więcej tego zwyrodnialca. A niech go wreście piekło pochłonie i jego gównianą .nowoczesną.

Dodaj komentarz