Prawdziwi mężczyźni

W niedzielę 8 września o 2.30 na peronie dworca Ostbahnhof trafili na siebie 20-letni Irakijczyk i troje Niemców wracających z zabawy. Irakijczyk szukał zaczepki i zaczął bez powodu obrażać 18-letnią Niemkę, która go uderzyła w twarz. Gdy jej 19-letnia koleżanka zaczęła interweniować rozochocony spoliczkowaniem Irakijczyk zaczął ją całować w usta (masochista?), dziewczyna go odepchnęła i tą uderzył w twarz, po czym jej przyjaciel odepchnął Irakijczyka, który w niego rzucił butelkę ale nie trafił.
Irakijczyk zostanie oskarżony o molestowanie seksualne, obrażanie i zranienie ciała. O zranienie ciała zostanie oskarżona też 18-latka.

22-letni uchodźca z Ertyrei liczył 19 września na spontaniczny seks przy dworcu Bad Bevensen koło Lüneburga około godziny 16 z dwoma 15-latkami. Gdy pan uchodźca „za bardzo się przybliżył“ dziewczyny odepchnęły go. Jedna z nich dostała za to w twarz, druga została kopnięta w kolano.

Grupa prawdziwych mężczyzn wykazała się głęboką kulturą osobistą w Zweibrücken 19 września. Chłopiec w wieku 9 lat jechał na rowerze i przejeżdżał koło tej grupy liczącej około 10 mężczyzn. Grupa tych prawdziwych mężczyzn podeszła do niego, ale chłopiec nie reagował na zaczepki. Nagle został złapany przez prawdziwego mężczyznę, a drugi prawdziwy mężczyzna uderzył chłopca pięścią w twarz. Chłopiec upadł na ziemię i miał liczne siniaki z pobicia na twarzy i na nogach. Gdy tym zainteresował się jakiś tam męczak, prawdziwi mężczyźni uciekli.

Źródła:

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/64017/4369662

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/59488/4379893

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/117677/4380529

Dodaj komentarz