Prezydent Czech Miloš Zeman powiedział w niedzielę w wywiadzie telewizyjnym, że muzułmanie posiadają zupełnie odmienną kulturę a ich integracja z Europą jest po prostu niemożliwa. Prawdą jest, że możemy spodziewać się jedynie islamizacji naszego kontynentu, gdyż rządy poszczególnych krajów chcą je przystosować do muzułmańskich imigrantów, choć to oni powinni przystosować się do panujących w Europie zasad.

Miloš Zeman wskazał na getta które powstają w Zachodniej Europie twierdząc iż jest to wystarczający dowód na to, że taka integracja jest praktycznie niemożliwa. Sytuacja jest właściwie odwrotna – to muzułmanie chcą sprawić aby Europejczycy przystosowali się do ich kultury, często zmuszając ich do przyjęcia islamu.

Prezydent Czech dodał, że muzułmanie powinni zachować swoją kulturę w swoich państwach. W przeciwnym wypadku, sytuacje takie jak te w Kolonii będą się powtarzać. Integracja jest możliwa w przypadku podobnych do siebie kultur. Zeman podał jako przykład Wietnamczyków i Ukraińców którzy potrafili zintegrować się z czeskim społeczeństwem. Jednak w przypadku muzułmanów jest to niemożliwe do wykonania.

>Oczywiście Unia Europejska jest zupełnie innego zdania a Federica Mogherini, wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa oświadczyła w zeszłym roku, że „islam jest stałym elementem przyszłości Europy”. Z jej wypowiedzi można było wywnioskować, że UE po prostu popiera islamizację naszego kontynentu i nie widzi w tym żadnego zagrożenia.

theguardian.com

12
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
OhójskiZwierzakloloKarbulotPilot_PL Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Neftis
Gość

Cuius regio, eius religio, drodzy uchodźcy. Czas wracać do siebie

Ohójski
Gość
Ohójski

Myślę ,że mało kto zna Łacinę.

Lilith
Gość

Integracja mogła się sprawdzić w przypadku jednostek, bo zapewne nie brak ludzi, którzy odnaleźli się w Europie. Ale znikomy procent w konfrontacji z muzułmańskimi gettami i setkami tysięcy nowych imigrantów nie może być wykorzystywany w debatach o szansie na integracje. W kontekście generalnym integracja zawiodła. Nie ma, nie istnieje. Przepraszam..istnieje… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Jedyna droga to jednolity front Grupy Wyszehradzkiej + Bułgaria, Rumunia, Litwa (nie przepadam za nimi), Łotwa, Estonia. Co ciekawe zwykli obywatele czy to Niemiec czy Anglii patrzą na nas życzliwie. I zdaje się nie są to Polacy mieszkający w tych krajach. Chyba zaczyna kiełkować szansa na rozwalenie tego g… jakim… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps.
Może nie wszyscy patrzą życzliwie/i> ale niektórzy, albo i część, i owszem.

Lilith
Gość

Odnośnie „przychylności” wobec Polaków. Z kraju zwanego Absurdystanem- Szwedom nie podobają się występy polskich cheerleaderek Znowu ten cymbał Tobias Karlsson (ten od tęczowej opaski, co chciał manifestować sprzeciw wobec polskiej homofobii) daje o sobie znać, a przy tym wtóruje mu jakaś szwedzka dziennikarka-Marie Lehmann. Bezcenny komentarz „Mężczyźni, wyjdźcie z jaskiń”.… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Tam niedługo nie będzie kto miał krytykować nas. Pan wyraźnie domaga się „integracji”. Szwecja jest wielkim ostrzeżeniem dla nas. Trole myślą, że jak wejdą tu muzułmanie to ich oszczędzą. Panie i panowie, wszystkie drogie feministki i postępowcy, zwolennicy sieczki w głowie za parę groszy wierszówek albo i coś innego. Parę… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps.
Norman Davies ostatnio przyłączył się do chóru „zatroskanych o stan demokracji”. Co się im „autorytety” kończą…

Pilot_PL
Gość
Pilot_PL

Podoba mi się postawa Australii…
Premier przed kamerami powiedział moim zdaniem święte słowa:
Jesteśmy krajem otwartym.
Każdy może do nas przyjechać….
Ale u nas(w Australii) panują określone zasady,prawa i obyczaje…
Jeżeli komuś się to nie podoba to niech do nas nie przyjeżdża….
Proste ,konkretne i sensowne….

Karbulot
Gość

Coraz więcej ludzi w Europie jest przeciw uchodźcom i islamowi. Unia może sobie popierać kogo chce, ale jak naród europejski się wkurwi i ruszy, dużo z ich chcenia nie będzie. Ludzie nie będą w nieskończoność stali i biernie się przyglądali, jak islam zalewa Europę. Na naszym kontynencie jest jeszcze dość… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Problemem jest to co zrobią ludzie z sił porządkowych. Czy będą posłuszne rozporządzeniom UE czy wypowiedzą posłuszeństwo…

Zwierzak
Gość
Zwierzak

Ma całkowitą rację, jest tylko jedna możliwośż albo my albo oni sad