Rozpoczął się karnawał w Kolonii. Znów zarzuty molestowania seksualnego

W Kolonii i innych miastach Nadrenii na zachodzie Niemiec rozpoczął się karnawał. Mimo, że do 12 lutego, kiedy przypada Różany Poniedziałek – kulminacyjnego dnia karnawału, jeszcze daleko, już doszło do przypadków molestowania seksualnego.

Pod zarzutem molestowania, tylko w Kolonii, zatrzymano ok. 50 osób, mimo obecności 1000 policjantów, strzegących porządku. Wśród bawiących się doszło również do przypadków uszkodzenia ciała.

Kolonia jest pod szczególną obserwacją od czasu zajść, które miały miejsce w noc sylwestrową w 2015 roku. W okolicach katedry doszło wówczas do licznych napaści seksualnych i rabunkowych na kobiety.  Ich sprawcami byli imigranci, przede wszystkim przybysze z Afryki Północnej. Grupy młodych mężczyzn otaczały kobiety, molestowały je i okradały z kosztowności.

PAP

35 komentarz do “Rozpoczął się karnawał w Kolonii. Znów zarzuty molestowania seksualnego

 1. Yyy, ja się nie znam, ale zasadniczo karnawał, to chyba przed Wielkim Postem? A nie przed adwentem? Stąd pytania: czy tytuł został dobrze przetłumaczony, albo z jakiej daty jest źródłowe doniesienie. Ale możliwe, że się czepiam;).

 2. Co tam jakieś masowe molestowania na karnawale, co tam obrazki jakby żywcem wyrwane z państwa objętego konfliktem zbrojnym („celebrowanie” wygranego meczu przez „kibiców” z Maroka na ulicach Brukseli). Najważniejsze teraz we wszystkich g(ł)ównych mediach jest to, jakie transparenty nieśli uczestnicy Marszu Niepodległości w naszym kraju i ile dziesiątek tysięcy z nich to byli naziści.

  1. Bo ich złość skręca z zazdrości, że na Polskim Marszu Niepodległości nikogo nie zgwałcono, nie pobito.
   Żadna prowokacja się nie udała, za to u Obywateli RP u których Policja dopatrzyła się faszystowskich (sic!) haseł grin
   Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie grin

  2. Te interwencje policji dowodza tylko ze Niemcy, wbrew szumnym zapowiedziom, wcale nie buduja u siebie spoleczenstwa multikulturowego. A to z tego prostego powodu, ze nie rozumieja ani nawet nie staraja sie zrozumiec kultury tych, ktorych sami do siebie zaprosili. Bo wg. kultury niemieckich gosci, zwlaszcza tych z Afryki, gdy mezczyzna ma na kobiete ochote, to ona NIE MOZE mu odmowic. Chyba ze jest czyjas zona, czyli pod opieka meza, albo malolata pod opieka ojca.
   Nasylanie policji na bandy napalonych chlopow to dzialanie nienawistne, nietolerancyjne i antymultikulturowe.
   Na miejscu tych imigrantow slalbym skargi do Strassburga.

  1. A mnie się wydaje, że tak napisał przez poprawność polityczną. Nieprawdą jest, że człowiek urodzony w Polsce jest Polakiem. To kompletna bzdura. Jeśli jedno z rodziców jest Polakiem/Polką, to jest to dziecko, że tak powiem, pół na pół i tyle. Kiedyś któreś dziecko może być nazwane Polakiem lub Polką. To tak, jakby powiedzieć, że świnia wykluta w stajni jest koniem.

 3. Drodzy stali czytelnicy ndie.pl, otrzymaliśmy na Facebooku drugiego bana w tym miesiącu. Nie możemy publikować swoich artykułów na tym portalu przez najbliższe kilka dni – a możliwe, że na zawsze zostaniemy usunięci.

  Nie wiadomo za co dostaliśmy pierwszego bana na Facebooku, administracja nie pokazała tego. Drugi ban na 3 dni został nadany za udostępnienie tego linku: https://ndie.pl/nauczycielka-niemiec-afganskie-syryjskie-dzieci-sa-opoznione-rozwoju-o-lata/

  Prawdopodobnie ktoś się na nas uwziął w ostatnim miesiącu, chyba portal stał się zbyt popularny w internecie grin

  1. Jak to za co. Za to ze prawdę piszecie. A to w dzisiejszych czasach jest nie do zaakceptownia prze elyty lewackie. Do tego pewnie jakis cfyl z hooj stopu i innego gowna co chwile bombarduje pejsatych z fejsa donosami żeśmy rasiści itp. Walić ich, to kiedyś oni będą się ukrywać ze swoimi zboczonymi poglądami ,ja w to wierze. A wam życzę powodzenia i chce powiedzieć ze jesteśmy z wami. Jak nie będziemy mogli się wypowiadać to przejdziemy wkoncu do czynów i zobaczymy jak wtedy będą w podskokach spier….ac wszsytkie sorosowe organizacje z naszego kraju. Bo to jest nasz kraj ,a nie sprzedajnych lewackich świń.

  2. Zapewne ośrodek monitorowania lub tym podobny lewacki syf. Na ich fb widać jak srają z wściekłości po tegorocznym marszu. Poza tym co chwilę chwalą się że kogoś dzięki ich donosom fb zablokował. Może więc zacząć ich masowo zgłaszać to dostaną bana jak hejtstop. Te ich wrzaski o faszystach to mowa nienawiści.

  3. Czytam was codziennie, a czasami sam coś napiszę. Ta strona (ndie.pl) jest miodem na moje serce, zwłaszcza komentarze. To miło dowiadywać się każdego dnia, że jest tylu ludzi myślących niemal identycznie jak ja. Dlatego róbcie swoje. A jak nie będzie was na Facebooku to będziecie tutaj. Kto zechce to was znajdzie i jestem przekonany, że czytelników będzie coraz więcej.
   PS. Mam pytanie co się dzieje? Czy ktoś próbuje atakować tę stronę czy może to tylko chwilowe awarie? Dzień lub dwa temu strona była nieczynna i nie wiem co o tym myśleć. Tym bardziej, że w przeszłości już się zdarzały tego typu sytuacje. Czy jest to coś niepokojącego? Proszę redakcję o wyjaśnienie.

 4. Karnawał „die fünfte Jahreszeit” został ubogacony w nowe „zabawy”… Niemki powinny zrozumieć, że w Kolonii od pewnego czasu należy nosić majtki ze świńskiej skóry smile Ci „nieznani sprawcy” na pewno zainspirowali się ostatnim ubogaceniem kucyka w Berlinie i nie dziwota, że ten karnawał zbiera żniwo już na samym początku imprezy.

  1. Swoją drogą info o tym kucyku ndie mogłoby zdjąć. Nawet nie czytałam. Widoczna na stronie zajawka już mi wystarczyła, żeby mi było niedobrze!!!! Mam tylko nadzieję, że zwierzę przeżyło i dostało potrzebne leczenie. Kucyka mam na myśli. Tfu!. Tak wiem, ja jestem rasistką i ksenofobką, a ten incydent nie miał nic wspólnego z rasizmem i uchodźcami.

     1. Dokładnie. I dlatego przymyka się oko na zoofilię, ubój rytualny ale również wykorzystywanie seksualne kobiet (wg feministek niech się poświęcą dla chorej idei multi kulti).

      Jak ludzie Zachodu mogli tak zdurnieć?!

 5. I co z tego, że było 1 000 policjantów, można postawić i 10 000, a to i tak niczego nie zmieni poza obciążeniem systemu kosztami. Skoro odgórnie jest narzucone żeby nie interweniować, nie przyjmować zgłoszeń w sprawie imigrantów, czy wręcz tuszować ich przestępstwa. W „szwecji” już wyszło na jaw, że taki rozkaz miał miejsce, tutaj jeszcze nikt tego nie powiedział wystarczająco głośno. Zwiększenie liczby policjantów nie pomoże, bo „nachodźcy” czują się bez karni. Wiedzą, że nie wolno nikomu go tknąć, uszkodzić, spacyfikować. Bo zaraz lewackie organizacje stają za nimi murem i chrzanią o rasizmie i biednych uchodźcach.
  Poza tym do końca karnawału daleko, więc ciemniejsi zdążą się jeszcze porządnie zabawić, a może nawet rozerwać.

Dodaj komentarz