Sąd odrzucił zażalenie twórcy „Nie dla islamizacji Europy”

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód  uznał, że zażalenie Damiana Kowalskiego na Prokuraturę nie zasługuje na uwzględnienie, zaś podnoszone argumenty przez Kowalskiego pozostają bez znaczenia zdaniem Sądu. By żyło się lepiej…

Przypomnijmy, W dniu 23 lipca policja dokonała przeszukania mieszkania twórcy inicjatywy i zabezpieczyła komputer stacjonarny, a także telefon wraz z kartą SIM. Szczegóły tej sprawy zostały przedstawione w felietonie „Na celowniku poprawności politycznej” Pojawiły się także Komentarze przedstawicieli polityki,prawa i mediów w tej sprawie. Temat był poruszany w takich tygodnikach jak „Polska Niepodległa”, „Do Rzeczy”, „Nasza Polska”

Dziś Sąd Rejonowy w Katowicach odpisał na zażalenie napisane przez Kowalskiego. Poniżej przedstawiamy odpowiedź. Komentarze pozostawiamy Państwu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

35 komentarz do “Sąd odrzucił zażalenie twórcy „Nie dla islamizacji Europy”

  1. Strasbourg??! Sztrasburg ma pomóc?! Żart tygodnia.

   A Redkacja: dzięki za zawiadamianie o przebiegu sprawy. Niestety prawo jest dosyć skostniałe ze swej natury a wisienką na torcei tak są sądy i ich niezawisłe pomysły.
   Trzymaj się Damian. Ja bym tylko na Twoim miejscu poradziła się jakiegoś dobrego prawnika. Otóż cały czas mnie niepokoi, że organa robią jakiś problem z Twego stosunku do islamu. Po pierwsze gdzie Konstytucja i jej zapis o prawie do poglądów a po drugie, czyżby palili się do oskarżenia za poglądy…?! O, to zaczyna być ciekawe i chyba ten wątek warto podrażyć.
   Jak czytam o Twoich prejściach, to mi się kojarzy z myślozbrodnią. Czysty orwellizm jednym słowem a najgorsze jest to, że organa nie widzą jak kompromitują siebie i RP (co jest już nie smutne a trtagiczne).

  1. Drogi! Ludzie i tak wybiorą to co znają. Np. wszystkie znajome panie są zachwycone naszą nową panią premier. Z jakiego powodu, spytasz pewnie. Otóż dlatego, że wg nich p. Kopacz ma charyzmę. Ta mała migawka, obrazek chwili, pokazuje jak w soczewce rozmiary odmóżdżenia społeczeństwa (rzekoma charyzma jako wystarczające kwalifikacje do bycia premierem całkiem niemałego kraju, w dodatku chodzi o kraj, przy którego granicy toczy się wojna!)
   Tak więc nie rób sobie nadziei na wybory.
   Jedno co zostaje ludziom myślącym podobnie do nas, to wołanie (nic to że na puszczy) i praca u podstaw. Żeby potem nie było płaczu ze strony zaskoczonych rodaków „czemu nam nikt nie powiedział”.

 1. Czy w zażaleniu była podniesiona bezzasadność stwierdzania stosunku do wyznawców islamu? Jeśli znieważono jakąś grupę za pomocą fanpage’a na facebooku to tylko idiota będzie szukał dowodów tego znieważania na karcie SIM telefonu. Czy może na dysku HDD komputera ukrył się kawałek facebooka?

 2. Nie dla islamizacji i pedalizacji Polski! Czego można się spodziewać po towarzyszach sędziach? Lewacka unia jewropejska im narzuca co mają robić. Musimy pogonić tą czerwono-tęczową sitwę w pi…du. Ludzie nie wolno nam odpuścić, trzeba tą bandę komuchów, lewaków i pedałów popędzić z rządu. Trzeba iść na wybory i głosować na PiS. Może oni też nie są idealni ale jeszcze szanują polskie tradycje, honor i wiarę. Jak nic nie zrobimy to, w najlepszym razie, nasze wnuczki bedą zapier….lać w burkach. Świński i psi ch…j w dupę szmatogłowym i ich sponsorom lewakom.

  1. pis nie zapewni żadnej anty-islamizacji. Nie wiem skąd ty wziąłeś to stwierdzenie ze szanują polskie tradycje, honor, wiarę. Z ich programu wyborczego?
   Przy tak ważnym temacie sami bądźmy poważni. Ludzie zaczną się interesować zagrożeniem islamizacji, jak tylko przestaną być ogłupiani „masą mediową”. To media trzeba poprawić. Zlikwidować (słynne już)Koryto. Każdy reżim który jest ułożony/ustawiony z dzisiejszą władzą(TVP, TVN Onety srety i tak dalej). Są złe. gwałcą ludzką psychikę na ogromną skale. A PiS mój drogi ten system popiera. Świadczy o tym ich program. Świadczy o tym ich dotychczasowa działalność. Świadczą o tym ich każde wypowiedzi.
   Są po-okrągłostołowi. Są skorumpowani. Ich program to rozmydlona komuna. Nie zrobią nic z tematem islamizacji bo sami o niej nic nie mówią.
   Mając subskrybowany prawie każdy liczący się kanał partyjny, tylko nowa prawica oraz ruch narodowy mówią o islamizacji.
   Siemano!

   1. Tak. Jednakowoż dopóki się nie wyczyści mediów (a to praca godna Herkuelsa), z bólem serca i zgrzytem zębów wybieramy mniejsze zło. jak to mniejsze zło wygląda, to mniej więcej wiadomo. W każdym razie wybieramy tych, którzy nie są za: popieraniem homofantazji, odbieraniem nam resztek suwerenności (euro!) itp. Nie czarujmy się, żadna partia nie odważy się wpisać obrony przed islamizacją do swego programu. Wystarczy więc, by broniła większości przejawów normalnego życia.
    To co piszę wyżej to oczywiście program minimum i na początek, no ale od czegoś trzeba zacząć.

 3. Umowy religijne są jak zmowy przeciw rozwojowi ziemskiej kultury, etyki i oddalaniu od wyższych wartości, bez których nie jest możliwy postęp.
  Islam wchodzi na salony, wrzeszczy o posłuszeństwie,pokorze i innych bzdurach sensownych może 1500 lat temu. Dziś potrzebna jest zdecydowana filozofia i to europejska. Inne kontynenty są mimo wszystko daleko za nią. Nie mówiąc o filozofii, która w Europie powstała.

 4. Trzymaj się… dobry prawnik to jest to czego potrzebujesz… jak nie masz na niego kasy to otwórz wątek z nr konta i danymi a my Ci pomożemy. Po parę zyli chociaż, kto ile może i jakoś dasz radę. Pozdrawiam.

  Maciek.

 5. Ludzie nie dawajcie sobą manipulować. To wszystko co się dzieje to są działania grupy Bildenberg (masoni, iluminaci) mające na celu doprowadzić do zniewolenia ludzkości i podporządkowania Islamowi.
  Więcej informacji na moim profilu na Youtube – mariomed01.
  Zrozumiecie, czemu wydaje się Wam, że tłumaczycie logicznie, a jednak jak grochem o ścianę.

 6. Panie Damianie – bez ADWOKATA proszę się w ogóle nie kontaktować z „wymiarem”. Ani słowa! To postanowienie dotyczy tylko skarżenia samej procedury przeszukania i nie ma nic wspólnego ze sprawą rzekomego namawiania do nienawiści – czytajcie dokładnie!

Dodaj komentarz