(for. : Suwaif :: / Foter / CC BY-SA)

Niemieccy salafici, powiązani z islamistami z organizacji terrorystycznych chcą nawracać Polaków. Planują już nagrywać filmy na YouTube – a to dopiero początek islamizacji.

Salafici postulują odrodzenie islamu poprzez powrót do jego pierwotnych źródeł. „Nasi bracia i siostry nagrywają już posłania po polsku, będziemy je publikować w internecie” – twierdzi jeden z najbardziej znanych salafitów w RFN Sven Lau.

– To nie żart – mówi mi Sven Lau, jeden z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. Wyjaśnia, że jego „bracia i siostry” to żyjący za Odrą polscy imigranci, którzy przeszli na islam. Wg Lau jest ich wielu. To żarliwi wyznawcy.

Sven Lau stoi za zorganizowaniem islamskiej policji obyczajowej z którą wyszedł na ulice Wuppertalu, aby pouczać i nawracać niewiernych, podobne patrole miały miejsce w Wielkiej Brytanii, ale nigdy w kraju Europy Wschodniej. Służby specjalne oceniają, że salafici to najszybciej rozwijająca się grupa ekstremistyczna w Niemczech. Wg ekspertów pod koniec roku będzie ich już 7 tys.

Wygląda na to, że muzułmanie, którzy chcą nawracać Polaków na islam nie uważali na lekcjach historii, ani nie zdają sobie sprawy, że my nie damy się ogłupić ich propagandzie, będziemy ją rozkładać na części pierwsze. Polak mądry przed szkodą.

na podst: deon.pl

36
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
20 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
27 Comment authors
LilyoloPablog.Wojtek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sir James
Gość
Sir James

OMG… czekam!!! Proszę niech podejdzie do mnie taki na ulicy! Proszę… Marzę o tym!!! grin

Mateusz P.
Gość
Mateusz P.

Każda polska rodzina powinna być wyposażona w broń, albo jesteśmy udupieni.

nicram44
Gość
nicram44

Chyba zapomnieli co z Turkami Jan III Sobieski zrobił pod Wiedniem.

Polak
Gość
Polak

Ja jestem tego zdania,że historia zatoczy koło i Polska znów będzie ratować Europę przed realnym zagrożeniem.

Komar
Gość
Komar

Jak zaatakujemy pierwsi to dowiedziemy tylko swojej głupoty. Najpierw trzeba powiedzieć stanowczo: nie dla islamu w Polsce. A dopiero jak to nie poskutkuje to na pal jak Azje smile

Mordorek
Gość
Mordorek

Tatarzy też próbowali, dziś żyją w Polsce piją alkohol i jedzą świninkę islamizacja się u nas nie opłaca

kilop206
Gość
kilop206

Hahahahaha. Ja to chcę zobaczyć. Ta islamska policja obyczajowa dostanie wpierdol, a filmiki zostaną zhejtowane. Na tym się to skończy.

matu
Gość
matu

Przywitam ich tradycyjnie po Polsku- wódką i pieczonym prosiakiem;)

bk
Gość
bk

W towarzystwie mojego psa:).

marcus
Gość
marcus

byle upieczonym

Husar
Gość
Husar

niech tylko spróbują. Rozszarpiemy ich na strzępy.

Henryk
Gość
Henryk

Są za głupi do Polaków a nawracać to mogą u siebie a nie w Europie. Powinno się ich wydalac za takie coś za wczasu za nim będzie za późno.

piotr.k444
Użytkownik

Nie wyobrażam sobie młodych Polaków wracających do Polski,do rodziców i sąsiadów i chwalących się „mamo,tato jestem muzułmaninem”!!!Wpierdol od sąsiadów gotowy!!!Oczywiście,że znajdą się jakieś polskie kurwiszony goniące za kasą i kozojebcami,ale to będzie raczej margines!!! Będzie to raczej na zasadzie świadków jechowy- kasa za nawrócenie,tylko gorzej,bo trudno ich zostawić,są jak bagno!!!