Szwedzcy policjanci mają dość problemów z imigrantami. Masowo odchodzą ze służby

Coraz więcej funkcjonariuszy policji rezygnuje ze służby z powodu imigrantów. Mundurowi narzekają na fatalne warunki pracy.

W zeszłym roku zrezygnowało z pełnienia służby 836 policjantów, nie licząc tych, którzy odeszli na emeryturę. W latach 2008-2012 Szwecja przyjęła 711 544 imigrantów, a w tym samym okresie liczba policjantów zwiększyła się zaledwie o 1 574, dlatego szef szwedzkiej policji Dan Eliasson wystąpił do rządu o zwiększenie stanu etatowego – o 2500 funkcjonariuszy i 1600 pracowników cywilnych.

Powodem masowych rezygnacji i brak chętnych do szkół mundurowych mają być przede wszystkim interwencje związane z imigrantami, którzy przysparzają najwięcej kłopotów.

Tylko w ciągu niespełna ostatnich miesięcy odnotowano ponad 5000 incydentów sprowokowanych przez tzw. uchodźców z państw Bliskiego Wschodu i Afryki. Wśród nich było 559 przypadków pobicia, 450 zakłócenia spokoju, 194 bezprawnych gróźb, 96 zaginięć i 58 pożarów.

Policjantom w Szwecji brakuje także broni oraz sprzętu ochronnego – gdyby doszło do zamachu terrorystycznego, byliby bez szans.

niezalezna.pl/euroislam.pl

35 komentarz do “Szwedzcy policjanci mają dość problemów z imigrantami. Masowo odchodzą ze służby

   1. Nie widzę go, widzę całą masę arabów robiących co im się podoba bez żadnego oporu z jakiejkolwiek strony.

    Zobaczę ten opór, uwierzę, póki co, niech ten opór uważa żeby go do pierdla nie wrzucili za działanie przeciw europejskim wartościom.

   2. Po prostu policja rekrutuje na ich miejsce muslimów, tak, jak to się dzieje w Niemczech. Wkrótce zapewne odbędzie się również rekrutacja do niemieckiej Bundeswehry. Powstanie za naszą zachodnią granicą milionowa armia, marząca o rzezi chrześcijan. Za naszą wschodnią granicą jest już armia, marząca o wojnie z Zachodem. A my, tradycyjnie, między młotem a kowadłem.

 1. Nie ma co się im dziwić. Mają dość poprawności politycznej, nakazu przymykania oczu na występki i przestępstwa muzułmanów. Boją się także o swoje zdrowie, skoro coraz częściej zabrania się im chodzić z bronią, aby nie drażnić czasem Arabów. Tymczasem ci ostatni poczynają sobie coraz śmielej. Ja też bym olał taką pseudosłużbę.

 2. Jakoś mnie to nie dziwi Szwecja popada w chaos i bezprawie, wielu normalnych Szwedów miało dość i uciekło
  Szwedzi to nie Rosjanie by walczyć z dziczą za długo prano im mózgi unijnymi wartościami
  Szwecja i tak stanie w ogniu.

  1. Ale się tam rozpisałeś zakonspirowany lewaku, naskrobałeś tam w połowie coś o czym nie pisałem więc nie przeczytam do końca bo to raczej nie do mnie. Ssij jajca mudzynowi szurnięty POchlaście

   1. Jest takie powiedzenie: nie karmić trolla. Więc przepraszam innych użytkowników tego portalu i dam trochę karmy.

    Otóż drogi mój wielbicielu @saso. Twoja wyobraźnia zarówno w propozycjach jak i zasobie słownictwa, którego używasz jest bardzo ograniczona. Mógłbyś się trochę pouczyć od przedwojennych dorożkarzy warszawskich bo oni podobno potrafili klienta wyklinać przez kilkanaście minut i nie było powtórzeń. Ale tych dorożkarzy już nie ma a po poziomie Twoich wpisów wnioskuję, że dalece przewyższali Ciebie poziomem inteligencji. Wychodzi mi na to zatem, że masz upośledzenie w stopniu może lekkim ale to już sprawa dyskusyjna.
    Chciałem Ci też zwrócić uwagę – nawet jak tego nie czytasz – że nasze wpisy czytają inne osoby odwiedzające te strony i wyrabiają sobie zdanie zarówno na Twój jak i na mój temat. I może być tak, że jestem „be” ale i tak, że Ty i Twoje preferencje polityczne staną się „be” dla innych. Kogo Ty tam popierasz? Chyba Korwina o ile dobrze pamiętam. Na pewno Korwin się cieszy, że ma tak oddanego entuzjastę.

    Aha, dziękuję za reklamę. Nie stać byłoby mnie na takie rozpropagowanie swojej osoby.
    Czekam na następną porcję Twoich jakże pouczających odkryć na mój temat. Lolo.

 3. „W latach 2008-2012 Szwecja przyjęła 711 544 imigrantów…”

  Stan całkowity ludności 9 816 666 (31 sierpnia 2015). No to można liczyć , że ok. 10% ludności to muzułmanie, jak nie dziś to jutro, bo to dzieci się rodziły, jakieś konwersje albo i coś jeszcze. No to kiedy konstytucyjne wprowadzenie szariatu?

 4. Upadkiem Szwecji nie warto się przejmować. W zasadzie im szybciej islamiści pogonią Szwedów w ich własnym państwie, tym lepiej dla nas. Przypadek Szwecji będzie chyba najlepszym argumentem w dyskusji ze zwolennikami poprawności politycznej. A że koszt duży, trudno wszak „Volenti non fit iniuria” – tak chcieli to teraz mają. Nie ukrywam pewnej satysfakcji – kłuli głupich polaczków zarzutami o zacofaniu i zaściankowości, to teraz będą mieli u siebie „arabski zaścianek” smile

  1. Jeśli prawdą jest, że celem muzułmanów jest osiągnięcie stanu z momentu powstania islamu – powrót do źródeł, to nic nie będą mieli. Jeśli cały świat stanie się muzułmański to iPhone’y pójdą „pa,pa”. Całą technikę, którą mają, mają dzięki cywilizacji Zachodu, nawet jeśli ten Zachód jest wredny.

   1. Cześć @Lolo – to co piszesz to prawda, ale oni o tym nie wiedzą smile

    Dla nich to wytwory szatana – jak ich nie będzie, to nawet lepiej. Przeciętny muslim jest zainteresowany tylko tym co mu obiecano że otrzyma u Allaha – to nie ma się co dziwić że czasami nawet im śpieszno do raju.

    Standardowy muslim to dzikus, a jak nie daj Boże jest w tłumie – to już czysty horror – o procesach myślowych zachodzących w „muzgu muslima” możesz zapomnieć.

    Oni nawet myślą że to co mają od Zachodu to im się po prostu należy, bo prawo do tego dał im Allah – pojąc muslima jest po prostu nie sposób smile

    1. plus dodać do tego jeszcze to że muzułmanie uważają, że „narody” oraz tereny na których ich noga postała, do których przyjechali, automatycznie stają się świętymi ziemiami islamskimi, jak gdzieś się zasiedlą to jedynym mozliwym sposobem pozbycia się ich jest ogień

    2. Wiesz ja tego nie napisałem dla muslimów. smile
     Mnie interesuje aby jak największa ilość osób zdała sobie sprawę z konsekwencji jakie pociąga za sobą islamizacja. Mnie nie interesuje czy ja będę gdzieś brylował. Mnie interesuje jak najpowszechniejsza świadomość zagrożenia. I zrozumienie wszystkich konsekwencji jakie z tego wypływają i by to coraz bardziej docierało do ludzi. I by ludzie zaczęli się zastanawiać co zrobić aby się przed tym uchronić. Reszta jest mało istotna.
     Najważniejsze jest zrozumienie istoty zagrożenia.

     1. Większego zagrożenia w naszym narodzie wzbudzać już nie trzeba – wystarczy tylko by uświadomić zwykłemu Polakowi że nie musi się czuć gorszy od „nowoczesnych światłych europejczyków”.

      W ostatnich latach najsilniejszym orężem w rekach lewactwa było wyśmiewanie i ośmieszanie zaściankowością – niektórzy z nas w to uwierzyli, a panicznie bojąc się śmieszności, robili wszystko by być „bardziej prozachodni”. Wrócić Polakom poczucie godności i wartości – oto cel główny – resztę naród załatwi wiedziony instynktem smile

     2. @Processor
      No to uświadamiać, uświadamiać, uświadamiać. Najlepiej przez pokazywanie skutków owego „postępu” tam w tych postępowych krajach, co to ostatnio ten „postęp” jest popierany przez KOD.
      A poza tym wygląda na to, że akcja „ośmieszyć ciemnogród” spaliła na panewce. Wielkie zasługi na tym polu miały siły POstępu. Zrobiły taki POstęp w złodziejstwie, bezprawiu, że tego już żadne tony tapety nie zakryły. Chociaż nie wiem czy „GW” – i okolice – nadawałaby się na tapetę skoro na papier toaletowy na pewno się nie nadaje. Można dostać egzemy w miejscu intymnym.

Dodaj komentarz