Tureccy faszyści demonstrowali w Niemczech. Chcą Imperium Osmańskiego w Europie

W sobotę wielkanocną demonstrowało około 400 Turków z organizacji Turan. Członkowie tej organizacji maszerowali przez Duisburg  – pokazując przy tym specyficzne rzymskie salutowanie – symbol Szarych Wilków (widoczny na zdjęciu).

Turan jest klubem motocyklowym którego członkami mogą być tylko etniczni Turcy. Nie jest też żadną tajemnicą, że jego członkowie byli przedtem w innych gangach motocyklowych zarabiając pieniądze min. na handlu narkotykami i prostytucji, co im nie przeszkadzało w sobotę co chwilę wznosić okrzyki „Allah akbar”.

Szare Wilki są organizacją na wskroś neofaszystowską i terrorystyczną odpowiedzialną za setki mordów i porwań politycznych tureckich i kurdyjskich działaczy praw człowieka. Dla przypomnienia dodajmy, że jej członek był zamachowcem na papieża Jana Pawła II w 1981 r.

Obie organizacje rozumieją siebie jako awangardę Imperium Osmańskiego w Europie i Niemczech.

W Duisburgu odbywają się regularnie demonstracje Pegidy protestującej przeciwko islamizacji Niemiec. Jej przebieg zawsze zakłócają setki demonstrantów min. z partii Zielonych lub Antify. Podczas demonstracji Turków zabrakło ich. Media głównego nurtu przemilczały faszystowski marsz w Duisburgu.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

źródło: derwesten.de / lokalkompass.de

41 komentarz do “Tureccy faszyści demonstrowali w Niemczech. Chcą Imperium Osmańskiego w Europie

 1. A tak właściwie to co będziemy się nimi martwić. Chcieli ubogacenia kulturowego to mają. Polsce pozostaje tylko postawić solidny mór na granicy i śmiać się z głupich niemiaszków. A oni niech sobie głowy pourywają. Lepiej dla nas Polaków.

 2. „W Duisburgu odbywają się regularnie demonstracje Pegidy protestującej przeciwko islamizacji Niemiec. Jej przebieg zawsze zakłócają setki demonstrantów min. z partii Zielonych lub Antify. Podczas demonstracji Turków zabrakło ich. Media głównego nurtu przemilczały faszystowski marsz w Duisburgu.” – TO właściwe podsumowuje wszystko…..

  A tak z innej 'beczki” wyobrażacie sobie gdyby powstał w Europie klub motocyklowy, którego członkami mogą być tylko rdzenni Europejczycy? – taki klub – nawet gdyby nie niósł z sobą żadnego przesłania politycznego – od razu zostałby okrzyknięty „rasistowskim” i ” faszystowskim” wink

  1. Ależ Kaassi, w zasadzie to mieliśmy taki przypadek, dotyczył on rosyjskich Nocnych Wilków. Łże-media głównego nurtu aż zachłystywały się z histerii – „nacjonaliści”, „gang”, „agenci”; w swym bełkocie nawet głosiły agresję Rosji na Polskę w związku z planowanym przejazdem tych motocyklistów przez terytorium naszego kraju.

   1. @Marek Aureliusz właśnie przeczytałam:) , @limi80 jest przygotowany niczym bohater amerykańskiego kina akcji na taką okazje:) ( przynajmniej mogłabym liczyć na odbicie z więzienia w iście hollywoodzkim stylu);) Hmm, nawiązując do tamtego tematu- nie boję się „nalotów policji”, @Oracle – Bad News napisał wczoraj „bałbym się pisać tak, jak Ty (teraz piszę zza racjonalnie nieprzeniknionej bariery IT)”, – zastanawiam dlaczego? ten kto zna moje wpisy wie, ze nie nawołuje do żadnych rzezi, mordów, czy nękania, po prostu nie chce islamizacji Europy i widze w tym realne zagrożenie (zresztą dowody sa w Azji, B. wschodzie i Afryce). Gdyby policja mnie odwiedziła – tak jak straszył mnie tym wczoraj @Oracle – Bad News wink – nie zmieniłabym mojego zdania na temat, i nie czuję też potrzeby ukrywania przed policja czegokolwiek co mam w komputerze (@Oracle – Bad News- radził abym wyczyściła dysk);) bo nie pisze tu niczego co mogłoby być uznane za „za podżeganie do zbrodni:;), wypowiadam tylko swoje zdanie na temat tego co dzieje sie w Europie, zresztą zdanie zgodne z myślą większości Europejczyków (poza włodarzami Unii);) Nie boję się wypowiadać swojego zdania.

    1. Mnie raczej bardziej ciekawiło to dlaczego go zamknęli (tego News-a), ale muszę przyznać że się nie dowiedziałem. Jakoś mętnie to wytłumaczył. Nie wiem może nie jestem zbyt domyślny. W każdy bądź razie odetchnąłem z wielką ulgą jak zobaczyłem Twój pierwszy wpis dzisiaj… nieeeeeee, to oczywiście był żart. Pozdrawiam.

     1. @Marek Aureliusz, Tak.., dziwna sprawa, też jestem ciekawa, zwłaszcza, że miał proces, który trwał 3 lata:) (to o jakieś 3 lata dłuższy niz większość zamieszanych/podejrzanych o akta terroryzmu w Europie);)

     2. Oj tam, oj. Osobiście znam procesy o bzdety toczące się latami. Zajmowanie (też latami) sprzętów – ćwiczyli inni. Dlatego ja mam kompa z recyklingu (jakby kto chciał go zająć, to se kupię następnego za 90 zł, Pingwiny są za free, więc nie ma bólu).
      Tak więc ja temu komentatorowi nawet wierzę. Ale czy to znaczy, że mamy się bać?:)

     3. Strach byłby przyznaniem się do przegranej. W tym wypadku należy mówić dosadnie o tym co należy robić. Tu chodzi o przyszłość naszych dzieci… i nikt mnie nie powstrzyma przed pisaniem co myślę o Islamizacji Polski, bo dla Europy Zachodniej to już za późno.

    2. Mam do Wasz szacun, więc wyjaśnię. Było ogólnie, gdyż chcę być anonimowy. Rzućcie okiem na portal wolnemedia.net. Tam – jak znalazł – jest dzisiaj art o zatrzymywaniu kompów (to idzie w tysiące, a zatrzymanie trwa lata). Ja nie siedziałem ani sekundy. To mój komp „siedział”. Kompleks prokur-polic nie zdecydował się go ukraść, ponieważ wyrzeźbiłem do kompa w metalu chłodzenie cieczą (wtedy jeszcze nie było gotowców na rynku; przy zaborze mienia musiałem odciąć rurki, a bez tego chłodzenia potężne procesory wielordzeniowe spaliłyby się po kilku minutach). „Racjonalna bariera” to Win XP lub Linux + TOR Browser. Proste! Da się namierzyć, ale to NIEOPŁACALNE w drobnych sprawach. Pozdrawiam!

     1. @Oracle – Bad News- hmm przeczytałam pobieznie artykuł który poleciłes na „wolnychmediach”, i roznica miedzy „nami tu:” a sprawą z artykułu jest ZASADNICZA gdyż zatrzymane komputery, o których wspomniałeś są dowodem w sprawie przeciw piractwu ( posiadacz praw autorskich poskarżył się na udostępnianie filmu w sieci P2P.) jak to się ma do tego forum?? Nie piratujemy tu niczym wink Wypowiadamy się w sposob konstruktywny o islamizacji Europy. Nie naruszamy tu żadnych praw autorskich..Po prostu nie widzę związku między tymi sprawami.

      CHOCIAŻ, wszystko możliwe – może nie każdy o tym wie, ale w 1014 roku funkcjonariusze policji przeszukali mieszkanie i zarekwirowali telefon komórkowy, oraz komputer stacjonarny twórcy naszego portalu „Nie dla Islamizacji Europy”, ( ndie.pl). Prawdopodobnie 'atakowali” z art. 256 § 1 – mówiącego o nawoływaniu do nienawiści na tle różnic wyznaniowych. Portal działa dalej wiec wnioskuje ze skonczyło się tylko na straszeniu ., Na tym portalu są artykuły, fakty z całego świata, nie ma żadnych tekstów których celem jest ślepe podżeganie do nienaiwści, wiec nie rozumiem o co był ten krzyk;), ale domyslam sie ze jakies wpływowe w miarę instytucje napuściły policję na ndie. (może jestem zbyt dużą optymistką, ale możliwe ze poprzednia władza (PO) bardziej niż aktualna (PIS) naciskała na policję, aby ta reagowała w sprawie „wolnosci słowa w kontekscie islamu”)

     2. Nie miałem nic wspólnego z „tym akurat” piractwem, choć każdy coś kiedyś spiracił. Myślę (subiektywnie), że przyszli po mój sprzęt, bo im się spodobał. Wyobraź sobie, że w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądze masz kompek wart 15 tys. PLN. Kusi złodzieja? Jak najbardziej. Jeśli korzystamy z systemów operacyjnych i przeglądarek z ustawieniami domyślnymi, jesteśmy WIDOCZNI. Wszystko widać: sprzęt, oprogramowanie, dyski, … Wszystko! Siedzę w kompach od „czarnego ekranu DOS” i architektury Intel 80286. Nie jestem trollem. Życzę ludziom dobrze. Przykład z innej branży: ostrzegłem legalny punkt sprzedaży liści tytoniu, że po nich przyjdą i poradziłem, co zrobić. Wyśmiali mnie. Po mniej niż 2 miesiącach … przyszli. Podsumowując: jest człowiek, paragraf się znajdzie. Choćby dla podbicia statystyk. Milknę, bo jestem „dziwak” i nie chcę Wam „grać na nerwach”. :-))

     3. @Oracle – Bad News nie grasz nam (na pewno nie mi) na nerwach smile po prostu -powtórzę- „ostrzegałeś nas, a zwłaszcza mnie -tak jakbym robiła cos złego/nielegalnego ..bo udzielam sie na forum o „islamizacji”, ale rozumiem Twój punkt widzenia, i nie wykluczam, ze może tak się zdarzyć (opisałam wyżej przykład właściciela portalu ndie), może tak byc jeżeli komus nie spodoba się, ze prawda o islamie jest w ogóle poruszana..

     4. Jeszcze coś. Większość z Was powiesi na mnie psy, ale tak myślę. Tzw. „państwo polskie” (judeopolonia) jest moim wrogiem tu i teraz. Islamiści są wrogiem przyszłym. Ten pierwszy wróg eksploatuje mnie i napuszcza płatne psy. Drugi stanie ze mną twarzą w twarz, z mieczem w garści, na równych prawach, może nawet w walce o jakieś „idee”. Islamistów się nie boję. Boję się tego durnego, złośliwego, agresywnego, bezdusznego, zażydzonego państewka. Ponieważ nie ufam mu totalnie, próbowałem zorganizować lokalną grupę samoobrony. Na razie brak odzewu. Zobaczymy, co dalej. Robię, co mogę. Rozmawiam z ludźmi. Jednak staram się robić to DYSKRETNIE. Czyli … poczytajcie trochę o zabezpieczeniach. WARTO !!!

    3. Aż poczytałam tamtą wymianę zdań i moim skromnym zdaniem to troll i nic więcej.Kaassi nic sie nie musisz bać, twoje komentarze są merytoryczne ale nie zdradzasz jakiś 'tajemnic’, nie nawołujesz do niczego ani nic z tych rzeczy i na ich podstawie nic ci nie grozi[zwłaszcza ze strony służb ] no może jakby jakiś 'szary internauta’ poczuł sie w obowiązku poinformować policjem ewentualnie by przyszli i porozmawiali , całkiem miła rozmowa. Zresztą pewnie Ty to wszystko wiesz, ale nie wiem ilu 'użytkowniko-gości’ daje się 'wkręcać’ w takie brednie i mimo,ze nie piszą nic złego to będą woleli już całkiem siedzie cicho przy”kontrowersyjnych’ tematach „dla świętego spokoju”.

    4. Cóż… To właśnie własne danie, jako rasistowskie, ksenofobiczne i-zapomniałam-jaki-teraz-obowiązuje-zestaw-obrzędowych-lewicowych-klątw, samo w sobie sanowi podstawę do ukarania. Jednakowoż… Jednakowoż ja też je mam i w dodatku je wygłaszam:). Wolę bowiem przynajmniej próbować coś zrobić, niż dać się w milczeniu prowadzić na przyszłą rzeź.

  2. Hehe zaraz by wszystkich zamknięto w psychiatryku/więzieniu jako niebezpiecznych dla otoczenia rasistow,nazistów,nacjonalistów których trzeba odseparowac od reszty zdrowego (według lewakow) społeczeństwa. Chociaż patrząc jak się dlawi prawdę na zachodzie to zastanawiam się kiedy dojdzie tam do wojny. Na święta do Polski wróciła moja siostra z Anglii i tak się złożyło że akurat w dzień zamachów w Belgii i tak oglądamy i się jej pytam co tam u Anglików słychać jakieś bunty czy nie a ona mi na to wiesz normalnie to rodowici nic nie mówią ale jeśli znasz ich lepiej to mówią sporo ale tylko we własnym gronie tacy ukryci rasisci, w Niemczech gdzie mam sporo znajomych to samo. Gdy ta dlawiona wściekłość wybuchnie to naprawdę będzie się działo.

  1. Ja od dawna mówię, że oni są opętani. Nie mam na to dowodów. To kwestia wiary ale nie jest możliwe aby normalny człowiek się zachowywał aż tak destruktywnie, zatracił instynkt samozachowawczy, nie potrafił łączyć oczywistych faktów i zdarzeń w całość i wyciągać wniosków, to nie możliwe. Jest jeszcze możliwość że oni są chorzy psychicznie, ale w takiej ilości? Tylko opętanie jest rozsądnym wyjśnieniem.

 3. Coś się musiało pomylić autorowi artykułu. To przecież nie są Niemcy, tylko Turcja. W Niemczech nie żadnych faszystów i z pewnością media poinformowałyby o takim pokojowym przemarszu, dość licznej co prawda, delegacji znakomitego tureckiego narodu. Poza tym zachowywali się pokojowo, a to co krzyczeli to zapewne nawoływania do miłości. Uprawia się tu złą propagandę kochających Turków. Oni chcą tylko kebab otworzyć w każdej dzielnicy i zrobić nam wszystkim bombowe jedzenie. Ech, wy podli…

 4. Jacy tam faszyści od razu, oj tam oj tam. To tylko muzułmańska młodzież z Turcji. Tak jak muzułmańska młodzież z Afganistanu, Jemenu czy Iraku. To wszystko jedna i ta sama społeczność prawdziwych wyznawców Mahometa i Allaha. Chcą szariatu na całym świecie i tylko tyle.

 5. Historię piszą zwycięzcy. Może za kilka setek lat Turcy o Niemczech będą pisać jak o rdzennych ziemiach (oby tak się nie stało).

  Tak odnośnie historii – tymczasem Pan Kwaśniewski pojechał do Tajwanu, a tam premier tego kraju po spotkaniu skomentował, że Polacy powinni pochylić się nad holocaustem (chyba to nie jest kaczka dziennikarska?) Jak temu takich głupot naopowiadał, to ciekawe co robił podczas swojej kadencji. Myślałem, że to polityk trochę wyższej klasy, a tu Wałęsa przy nim to jednak wzór. Przyznaje się chociaż do błędu.

 6. Niemcy obsrani.nie jeden z nich napewno z gnatem tam smigal.powinni w nich wpaść dobre chłopaki z niemieckich bojowek bo napewno i tacy są,ale zapewne byli by spalowani bo Niemcy dbają bardziej o Arabów niż o własnych obywateli.ale Merkel nie ma nic do powiedzenia bo wie co będzie za 20 lat w Niemczech i liczy na to ze później jej będą wdzieczni a znając życie obetna ten pusty łeb i pokażą całemu światu. Pozdrawiam dobrych ludzi

 7. No i proszę. Arabusy manifestują wyraźnie wrogo przeciw Europie, ale policja jakoś ich ignoruje. Ale wystarczy, że wyjdą Europejczycy manifestując przeciw emigrantom, a policja już ich rozpędza. I to są Turki, nacja którą Unia opłaca, dla której chcą znieść wizy i wprowadzić wolny przepływ. Świat się kończy.

  1. Jak patrzę na to, to po prostu nie wierzę czasem, jaki sabotaż władze UE uprawiają. I nie ma większego sprzeciwu w tym co robi Merkel i jej kumple wraz z USA (tutaj nadzieją jest zmiana prezydenta USA). Niszczą UE w ramach chorego pomysłu.

   Żle to wygląda.

   Nawet jeśli nie dojdzie do wojny, to populacja muzułmanów wszelkich krajów wyprze Eurpejczyków w paredziesiąt lat i mamy Afrykoazję.

 8. Obecnie światem rządzą banki, a bankami rządzą Żydzi z USA. Czyli nacja, która miała zostać unicestwiona 70 lat temu przez Niemców, oraz państwo, które dzięki Niemcom wyszło z kryzysu, a wręcz na wojnie z nimi się dorobiło. Teraz USA znowu jest w kryzysie, i jedyne co może je z niego wyciągnąć, to wojna w Europie. Niemcy będą przyjmować imigrantów w nieskończoność, gdyż kojarzą im się z uchodźcami z NRD, których kilka milionów niespełna 30 lat temu uciekło do RFN. To byli ich kuzyni, wujkowie, często bliskie rodziny, w telewizji też pokazywano biednych uchodźców, którzy uciekli z reżimu do wolnego świata i tak samo teraz Merkel odbiera muzłumanów. Jednak to nie są ich bracia, to już złudzenie, które może doprowadzić ich do upadku i wojny domowej. Wspomniałem na początku o Żydach, to naród który ledwo ocalił się od unicestwienia i co Niemcy myślą, że po 70 latach oni o wszystkim zapomnieli i im przebaczą? przeciez 70 lat to 2-3 pokolenia. Nie ma szans. Żydzi chcą zemsty, nienawidzą Europejczyków, a szczególnie Niemców, w Europie byli nienawidzeni i tępieni, a w USA znaleźli schronienie, dlatego finansują napływ imigrantów, chcą się zemścić na Niemcach, zalać nas ludnością obcą etnicznie, żeby wymazać Europejczyków i zemścić się za holokaust, a USA też może wiele na tym ugrać, a przy okazji Żydzi bo to już bardzo mocny filar państwa Amerykańskiego, zobaczcie Żydzi nie mieszają się z innymi nacjami, są czyści etnicznie, mają inną religię i są ludźmi, którzy dobrze się czują w każdym miejscu na Ziemii, nie mają przywiązania do ziemi, do miejsca z którego pochodzą, to obywatele świata, to cywilizacja nam obca tak jak Muzłumanie i jestem pewien, że chcą odwetu za holokaust, mam nadzieję, że my Europejczycy w końcu to zrozumiemy i nie damy zniszczyć najpiękniejszej cywilizacji w znanej nam historii.

 9. turasy (czytaj kozojebcy) to rasisci, najgorszy sort zezwierzecenia zaraz po barbarzyncach z isis. Morduja Kurdow tak samo jak wymordowali 2 miliony Ormian, wspomagaja isis bronia wzamian za Tania rope a handluje nia synalek kozojebcy erdogana.
  nalezy wypier…ic cala turecka mafie z Europy.

 10. MAFIA TURECKA JEST MEDIALNIE ZLE CELOWO IDENTYFIKOWANA— TO ROWNIEZ KURDOWIE ICH KLANY WSPOLPRACUJA POZA NAJBLIZSZYM PODWORKIEM ,BEZ PIENIEDZY MAFII RADYKALNY ISLAM DO ,,,DNIA POCZATKU III WOJNY SWIATOWEJ W EUROPIE WYWOLANEJ PRZEZ STASI-MERKEL ,, NIEMIAL SZANS….TURCY SA RADYKALIZOWANI PRZEZ KASE I ,,PRO BONO,,WYSPECIALIZOWANA OCHRONE PRAWNA LOBBY ZYDOWSKIEGO…JEST NIEMOZLIWA NA TAKA SKALE BEZKARNOSC ,,LEWYCH,,SYRYJCZYKOW I ISIS BEZ SKORUMPOWANYCH KURDOW-TAJNEJ POLICJI ,,ASAISH,,——————————————————-ci co przmycali dawniej papierosy przemycaja terrorystow a ci co dawniej sprzedawali ..lewa rope,,sprzedaja ja dalej….do ISRAELA ….tyle ze dla,, legalnych,, medialnie zabojcow chrzescijan ISIS—-

 11. Co to są nieetniczni Turcy? Nie ma czegoś takiego. Nie ma etnicznych czy nie Polaków czy Włochów. Ja jestem z etnicznego pochodzenia Mazowszaninem i nie ma to nic do mojego pochodzenia narodowego.

Dodaj komentarz