W ośrodku dla uchodźców w Szwecji w miejscowości Krokom wykryto duży magazyn broni palnej. Zarówno policja jak i służby bezpieczeństwa skonfiskowały broń nie informując o incydencie lokalną społeczność ani media.

Magazyn broni odnaleźli pracownicy z lokalnego przedsiębiorstwa energetycznego podczas kontroli kotłowni w ośrodku dla uchodźców. Broń prawdopodobnie została ukryta przez imigrantów – szykują się do czegoś? W kotłowni nie znajdowało się kilka sztuk broni, było jej znacznie więcej o dużym kalibrze.

Według źródeł Avpixlat zarówno policja, jak i służby bezpieczeństwa po zabezpieczeniu i skonfiskowaniu broni, nie powiadomili mediów oraz mieszkańców miasteczka o zaistniałej sytuacji.

Policji została poproszona o komentarz w tej sprawie przez dziennik Avpixlat, jednak stanowczo odmówiono udzielania jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie, która wydaje się bardzo podejrzana i pojawia się wiele niedomówień.

źródło: avpixlat.info

65
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
15 Comment threads
49 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
1GAPbkPaweł7.62lolo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
1683.09.12
Gość
1683.09.12

A co tu podejrzanego i jakie niedomówienia w tej sprawie? Może chodzi co najwyżej o podstawę prawną do konfiskaty? Tu nie ma nic podejrzanego. Ot, drobny błąd w planach taktycznych lub zwykły niefart. Jeden magazyn stracony. No cóż. Taka sytuacja. Przecież tylko jeden. Oddziały przerzucone do rejonów koncentracji. W miarę… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Ociupinkę rozwinę Twoją myśl. Otóż tak się zastanawiam, czy ta fala „uchodźców” to są dezerterzy, V kolumna, czy desant? A może wszystko w jednym?? Jednak do desantu jest to najbardziej podobne, nawet bez info o magazynach broni. No bo: dobrze odżywieni i zaopatrzeni zdrowi faceci w wieku poborowym, posiadający środki… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

No cóż. Jak w pysk dał. Roboczo odrzucam możliwość, że dezerterzy. Kto raz zdradził, zdrajcą pozostanie. Niepewny. Może nie wykonać rozkazu. Po co ryzykować i wysyłać takie gówno.

Strateg
Gość
Strateg

Wątpię, że to dezerterzy. Doktryna islamu skutecznie pierze mózgi, zapobiegając dezercji. W końcu czeka ich raj i 8373837373827 dziewic, plus jest to powtarzane przez 1400 lat.

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Cholernie dużo tych dziewic. Muszą mieć z tym jakiś kliniczny problem. Zwyczajnie maniakalna obsesja. Ponoć w koranie nie jest sprecyzowany gatunek ów niewiast. W szczególności mogą więc należeć do Capra hircus. Krzepiące.

Strateg
Gość
Strateg

Najlepsze jest to, że prawdopodobnie masz rację.

7.62
Gość

Przecież to szablonowe przygotowanie do powstania. Sami tak zrobiliśmy w 1944 roku. Bez środków łączności, dostaw broni, finansowania akcji. Godzina W jest coraz bliżej i nie będzie to lokalna akcja uwolnienia stolicy, tylko ogólnoeuropejski zryw. Osobiście wybrałbym noc.Wrogiem będzie każdy rodowity Europejczyk a rzeź zacznie się na masową skalę. Przy… Czytaj więcej »

Łukasz
Gość
Łukasz

To może pora zacząć coś robić? Uczyć się strzelać, uzyskać pozwolenie na broń itp… Wszyscy kwiczą, że rząd zły, że ludzie bezbronni i tym podobne. Nie przypominam sobie żeby którykolwiek z naszych rządów stał po stronie obywateli, a ludzie są bezbronni na własne życzenie. Obecnie z uzyskaniem pozwolenia niema już… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Dokładnie są kursy, strzelnice, bronie bez pozwolenia itp. Trzeba już działać. Krew nasza lub naszych dzieci lub dzieci naszych dzieci. Wybór należy do nas.Przyszłość to my, a nie twór który miał nas chronić – Państwo. Teraz UE i jej miękka polityka wystawia nas na pastwę losu. Jakby chronili granice to… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Uważasz, że te parę miesięcy – wg. mnie to wariant optymistyczny – które zostało (zwiększająca się liczba „uchodźców”, niewiadoma ilość podobnych magazynów organizowanych od dawna jak myślę, rozsypanie się systemu finansowego z powodu ciągłych roszczeń „uchodźczych”, itd.) wystarczy do przygotowania się do odparcia inwazji ludzi przygotowanych do tego mentalnie i… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Czas kary. Możliwe. Jednak nie mogę pogodzić się z myślą, że tak dużo ludzi jeszcze „śpi”. Co do obrony – tak masz rację, mało czasu zostało. Nadzieja w szybkim zamknięciu granic, natychmiastowej deportacji, ale UE zachowuje się gorzej niż ślimak na suchej drodze. Debaty, gadanie i inne wymysły. Żadnych działań.… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

@Asgard W kwestii kary, to ja nie dyskutuję bo dla mnie to pewnik. A co kto uważa to już każdy wybiera sam. Dyskusje, o których piszesz to tradycyjne mydlenie oczu, bicie piany by ludzie myśleli, że coś się robi. Mój ulubiony cytat, który znakomicie ilustruje zachowania „naszych umiłowanych przywódców” to:… Czytaj więcej »

marju73
Gość
marju73

A propo krucjat.Steve Weidenkopf „Chwała krucjat”.

bk
Gość
bk

Powtórzę swoje. Modlitwa jest numero uno, dla tych, co są wierzący. Następnie idzie przygotowanie, takie o jakim pisze wyżej rozmówczyni i o jakim tu wiele razy w innych dyskusjach wspominano. Że mało czasu? Ano mało. Ale lepszy rydz niż nic.

lolo
Gość
lolo

@marju73 Nie czytałem ale sam tytuł wskazuje na odbiegające od mainstreamu podejście do zagadnienia. Zapoznałem się z krótkim opisem tej pozycji w internecie i widzę, że się nie pomyliłem. Dzisiejsza propaganda antykościelna szermuje krucjatami, inkwizycją i w ogóle średniowieczem jako czymś przebrzydłym. To pokłosie myślenia inspiratorów wszelkich rewolucji z Rewolucją… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Tak. Średniowiecze ma zbyt wypaczone wyobrażenie u ludzie. Jak ktoś wspominał, ze u nas będzie średniowiecze to się cieszyłem. Przecie z wtedy byliśmy znaczącą siłą w Europie wbrew propagandzie. Chwała krucjat jest u mnie kolejną pozycją do przeczytania. Wracając do spraw – popieram Twoje zdanie. Obecny papież to jakiś p.o.… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

@Asgard Problem z kard. Jorge Bergoglio polega na tym, że nie ma jak dotychczas dowodów wprost na odstępstwo, ale gdyby przeprowadzić proces poszlakowy… to wychodzi „fałszywy prorok”. Nawet jest taki portal poświęcony papieżowi F. jako „fałszywemu prorokowi” w znaczeniu przekazywanym w Apokalipsie św. Jana. Ale dowodu wprost nie ma. Magisterium… Czytaj więcej »

7.62
Gość

Jestem z rocznika, gdzie w szkołach istniał przedmiot zwany Przysposobieniem Obronnym. W wojsku także byłem, strzelać potrafię. Ale… W przypadku przeze mnie opisanym, scenariusz będzie wyglądał następująco: Hordy dzikusów będą uzbrojone w broń palna nielicznie, automatyczną – rzadko. Większość za pomocą maczet i broni białej dokona masakry. Nawet jeśli uzbroisz… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Też tak myślę, każdy powinien przeszkolić się i posiadać przynajmniej w broni czarnoprochowej, w dodatku dobrze jeszcze we władaniu bronią białą. Ileś setek ludzi w każdym mieście położy każda islamską zadymę. Reaktywacja szabel, mieczy (zapisać się do bractwa by nosić miecze)? Super broń na prymitywne maczety. Plus stroje ochronne. Szkoły… Czytaj więcej »

7.62
Gość

Stalowa rura napędzana karbidem, benzyną lub prochem czarnym z zawartością stoiska żelaznego z Castoramy, potrafi czynić cuda…
Koktaile mołotowa, miny fugasowe. Warto poczytać o sposobach walik Viet Minh/Cong.

bk
Gość
bk

Związek Jaszczurczy. Każdy se dobiera trzech kumpli (oni też mogą swoich trzech, ale nas to już NIE obchodzi). I ćwiczymy co tam kto może, co tam komu nie dostaje. Najpierw ogólnorozwojówka. To podstawa. Do tego orientacja w terenie, samarytanka, takie tam. Potem, co kto może – szermierka, strzelectwo, inne –… Czytaj więcej »

Strateg
Gość
Strateg

Zgadza się! Są jeszcze bomby ciśnieniowe (zawsze można dorzucić jakichś gwoździ, żeby siła rażenia była większa), łatwe do zrobienia w domu materiały wybuchowe takie jak ANFO (te z saletry potasowej) kilka kilogramów zeby zrobic konkretne ‚jebudu’ w razie gdyby trzeba było cos wysadzić, zawsze mozna użyć tez napalmu w jakichś… Czytaj więcej »

7.62
Gość

Anfo jest z saletry amonowej.

Jarzys
Gość
Jarzys

Wojna i tak będzie. Martwi mnie jednak to że europejczycy to ludzie wykształceni, z kulturą. Rodzice dzieciom mówią od małego że nie wolno siłą konfliktów rozwiązywać. Nawet w naszej religii grzechem jest zabicie innego człowieka. Natomiast tysiące jak nie miliony tych młodych fanatycznych szajbusów dostanie rozkaz mordować w imię Allaha,… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Oj tam z tą gadką dla dzieci;). Do czego ona prowadzi, tośmy widzieli np. w Norwegii jak Breivik strzelał do tych pacyfistów jak do kaczek. Mnie uczono, że „agresja prawie nigdy nie jest rozwiązaniem, ale gdy jest, jest jedynym rozwiązaniem”. Może warto skorygować naszą pedagogikę? Choćby na prywatnym podwóreczku?

Strateg
Gość
Strateg

Broń czarnoprochowa, materiały wybuchowe typu ANFO, bomby ciśnieniowe z gwoździami, miny fugasowe, napalm, wszystko to DIY. Można bez problemu zrobić w domu, metod walki jest wiele.

bk
Gość
bk

Yyyy… Takie rzeczy, skądinąd ciekawe [nie mówcie mi, że się w dzieciństwie nie lubiliście bawić robiąc ŁUBUDUUU:) i produkując przy tym dym:) ], mogą jednak na tę konkretną stronę ściągnąć kłopoty. A po co to komu. To co piszę to tylko moja osobista prośba. Poza tym poczytaj moje wcześniejsze komenty,… Czytaj więcej »

1GAP
Gość
1GAP

Godzina W najprawdopodobniej wybije po zablokowaniu granic Europy lub ich skutecznemu uszczelnieniu.
Ta godzina nadchodzi i jest już blisko.

Bloger50zl
Gość

Wygląda to nie wesoło, niestety standardem już jest maskowanie takich informacji kto za tym stoi iluminaci?

bloger51
Gość
bloger51

nie-twój stary. nie ma czegoś takiego jak iluminaci, dziecko drogie. zacznij myśleć samodzielnie

lolo
Gość
lolo

Nie ma iluminatów? Co w „GW” podali kolejną prawdę? Pamiętam jak Aleksandra Jakubowska przesłuchiwana na okoliczność „przyszedł Rywin do Michnika” rzekła, że: „ja nie jestem iluminowana”. Proponuję przeczytać coś o A. Weishaupt’cie i roku 1776. I skąd się wzięło „święto pierwszomajowe”. Do tego święta – co ciekawe – prawo roszczą… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Przepraszam, prawidłowa nazwa to: „dzień pamięci ofiar chrystianizacji Słowian”.

Anonymous
Gość
Anonymous

yjechałem ponad miesiąc temu do UK za pracą, teraz chcę wracać. Ilość islamistów tutaj to większość wśród mniejszości, Araby zachowują się jak zwierzyna niszcząc wszystko na ich drodze. Rzucają w każdego i w każdą kobietę która im się nie spodoba. Potrafią terroryzować ludzi na ulicy, to jest to co będzie… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Nie obrażaj zwierzyny. Zwierzyna nie niszczy bezcelowo i nigdy ponad miarę. Jeżeli lew napełni swój brzuch nie poluje.

Nemo
Gość
Nemo

W Niemczech kwateruje sie czesto „uchodzcow” w koszarach Bundeswehry. Na weekend pozostaje garstka zolnierzy i setki lub tysiace zfrustrowanych „gosci”. Co bedzie ,gdy ktoregos dnia nie bedzie smakowalo jedzenie ,lub zly humor i nudy nawiedza kolorowy motloch? Nalezy sobie zadac pytanie: brak wyobrazni u odpowiedzialnych za kwaterunek urzednikow czy ukryty… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Cudne… Ciekawe jak ta „garstka” obroni zbrojownie? Odnoszę wrażenie, że decydentom nie chodzi o to by te zbrojownie były chronione… I odnoszę wrażenie, że powodem zainteresowania się zbrojowniami nie będą problemy żywieniowe czy „zły humor” tylko jednoznaczna instrukcja organizatorów tej „wędrówki ludów”. Może nawet w dniu X, większość z „garstki”… Czytaj więcej »

Nemo
Gość
Nemo

No byla taka wyspa – Atlantyda. Ale jak wszystko co jest w naszym przeswiadczeniu rajem , jest tylko legenda. Bo ,kto szuka raju na ziemi ,zapewne spal na lekcjach geografii. Gdyby Atlantyda istniala miala by tez podobne problemy co my, poniewaz islamisci i szczury posiadaja pewne analogiczne talenty – do… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Legenda/y mówią, że Atlanci odrzucili Boga i uwierzyli w swoją moc. Stali się „bogami” którzy doprowadzili do samozniszczenia. Poza tym ja wyraźnie ograniczyłem swoją przestrzeń życiową do 1 ha. To takie 100m x 100m. Tyle wystarczy na taki ogródek by coś tam uprawiać z warzywek, bo rybki w oceanie. No… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ps. A biorąc pod uwagę Twoje ostatnie stwierdzenie to czyż zgoda na męczeństwo nie jest prostym pozbyciem się szariatu. „Bez żalu z mojej strony”… Niech oni se nawet zasiedlają te całą ziemię do spóły z Chazarami. I niech się o to żrą do upadłego, jak to mówią: do u….. śmierci.… Czytaj więcej »

Paff
Gość
Paff

Mam nadzieję, że rozpierducha na zachodzie zacznie się zanim pierwsza fala islamskiej zarazy dotrze do Polski. Myślę, że będzie to wiosna/lato przyszłego roku.

Żołnierz WOT
Gość
Żołnierz WOT

A ja Cię zmartwie, jak powstanie kalifat Parysko-Wiedeńsko-Berliński, kalifat Skandynawski , oraz być może kalifat na Bałkanach. To muslimy zechcą się jakoś połączyć i zaatakują też i Polskę- dla nich Europa to jeden twór, a rozbrojona Polska to łatwy kąsek.

bk
Gość
bk

Tym bardziej, że ich kulturze obca jest koncepcja granic, tak jak my to rozumiemy. Nie podoba mi się wizja Polski jako wrzoda na d* kolejnego totalitaryzmu.

Namex
Gość
Namex

Nie ma już Szwecji, jest tylko iluzja jej istnienia dla kretynów, co nie potrafią myśleć samodzielnie. Sam fakt, że policja nie poinformowała lokalnych mieszkańców o takim zagrożeniu, świadczy tylko o tym po czyjej stronie oni są. To nie dzieje się przypadkiem, ktoś płaci gruby hajs politykom szwedistanu, za to by… Czytaj więcej »

Paweł
Gość
Paweł

Drodzy czytelnicy i droga redakcjo. Jestem wielkim przeciwnikiem sprowadzania czarnych do Europy. Nie tylko muzułmanów, ale wszystkich. Nie będę rozwijał myśli dlaczego, bo nie o to chodzi. Nie lubię szpinaku i murzynów i już. Natomiast uważam, że jeśli chcemy z tym walczyć to za wszelką cenę nie możemy dawać środowiskom… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

To cenne, gdy można zweryfikować dane info poprzez naocznego świadka. Osobiście by mnie nie zdziwiło, gdyby się okazało, że antyislamiści są planowo ośmieszani poprzez np. fałszywe wrzutki. Cóż. Trzeba się liczyć z taką możliwością i wg mnie działać dalej (w tym: prostować fałszywki). Czyli każdy robi to, co akurat może… Czytaj więcej »

Janusz
Gość
Janusz

Jak islamiści zaatakują i opanują jakąś bazę z bronią jądrową, to po Europie. Mogą też zaatakować elektrownie atomowe, zakłady chemiczne itp

Adi
Gość
Adi

Janusz biznesu… od kiedy to broń jądrową w osiedlowym spożywczaku się trzyma.

angel
Gość
angel

eee tam zrobią wjazd na elektrownie jadrowa , powybijaja wszystkich a media i tak bd milczec

Pakaj
Gość
Pakaj

Świetnie! Merkelowa i władający zachodnimi krajami UE! Oby tak dalej, przyjmujcie do siebie tych „pokojowych” śmieciuchów xDDDD

Mir
Gość
Mir

Przyjeżdżają tu przejąc Europę i zmusić wszystkich do islamu. To jasne.

7.62
Gość

Jak mówił Churchill – Ciągłe ustępstwa, przypominają karmienie krokodyla, w nadziei, że pożre nas ostatnich.

Lilith
Gość

Znaleziono magazyn broni, skonfiskowano wszystko ale problemu nie rozwiązano. Zatajanie przed społeczeństwem tylko pokazuje jak silny jest mechanizm ukrywania faktów, które mogłyby wpłynąć na niekorzystną ocenę imigrantów. Ciekawe ile jeszcze podobnych magazynów z bronią jest poukrywanych. Do czego może doprowadzić sytuacja w której ktoś prowokuje zamieszki a następnie rozjuszeni imigranci… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Może muzułmanom trzeba uświadomić, że ich religia to fatamorgana. Dobrze jest to napisane w książce dżihad i samozagłada zachodu. W skrócie wg badaczy koran to kopia, przeróbka tekstów o Jezusie w dodatku zmieniana kilka razy. Słowo Mohamet pada tam sporadycznie. Pytanie na ile mają otwarty umysł? Skoro sami lekarze i… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

Są muzułmanie, a raczej ex-muzułmanie, którzy zrozumieli, że jest coś więcej w życiu niż wymyślony Allah i jego nakazy oraz zakazy. Jednak nie wpłyniesz na większość muzułmanów, ponad 1400 lat indoktrynacji robi swoje. W dodatku roztaczane są przed nimi tak piękne i cudowne wizje, zwłaszcza raju, więc chwytają się tego… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Zgadza się. Za tego niezgodnego z prawem polskim i europejskim. Czas , aby rząd użył tego argumentu przeciwko islamistom i wreszcie zrobił to, za co społeczeństwo płaci na Państwo – ochronę przez obcym elementem. UE to pseudo ZSRR wiec jest szansa na zahamowanie tego bagna.

Inaczej wracamy do kamienia łupanego.

lolo
Gość
lolo

„Odpowiedzi na wszystko dał Allah”… ale widać nie dał rozumu. Jakie to wszystko proste. No to Darwin miał rację. Człowiek to tylko lepiej ukształtowana małpa. Bardziej złożone instynkty. Wychodzi na to, że ewolucjoniści powinni się szczycić Islamem co zdaje się – jak się patrzy na obecne elyty – ma miejsce.… Czytaj więcej »

TheCrusaider
Gość
TheCrusaider

Nie wiem czy ktoś się zorientował, gdzie ta broń i amunicja została schowana – W KOTŁOWNI! Kto chowa proch w kotłowni?! TO jedna wielka tykająca bomba, przyznam, uśmiałem się, szkoda, że nie wybuchła xD

7.62
Gość

Przecież kotłownia, to nie kocioł ani piec hutniczy. Kotłownią nazywany jest również węzeł ciepłowniczy, gdzie maksymalna temperatura to 60-70 st. Jest więc ciepło, sucho, broń nie rdzewieje, amunicja nie moknie.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Lewacka stonka nie poinformowala ludzi o grozacym im niebezoueczenstwie. Poprawnosc polityczna ponad wlasny narod.

Sunao
Gość
Sunao

Kulcie broń. Im szybciej ją zdobędziecie tym lepiej. Umówcie się na konkretny dzień i godznę. Potem strzelajcie, pamiętając o zachowaniu ostatniego naboju dla siebie. Im prędzej Polska pozbędzie się takich idiotów, jak autorzy i autorki powyższych komentarzy, tym większe szanse, że zachowały swoją tożsamość i kulturę.

Asgard
Gość
Asgard

Z którego kraju islamskiego drogi forumowicz pochodzi? Czy forumowicz (jeśli jest Polakiem) myśli, że Państwo Go obroni widząc jak w UE panuje chaos i kraje bogatsze nie radzą sobie z wrogim elementem?

lolo
Gość
lolo

@Asgard ładnie Panu odpisał. A ja mam pytanie czy Szanowny Pan prenumeruje „Gazetę Wyborczą”?

bk
Gość
bk

Wolę być idiotką żywą i niezgwałconą, niż martwą i poprawną ideologicznie. Ot, takie zboczenie. Musisz tolerować moją mniejszościową postawę.

Strateg
Gość
Strateg

Kiedy wpadnie dzicz, to o jakiejkolwiek tożsamości będziesz mógł jedynie pomarzyć. Większość tutaj wypowiadających się, to ludzie których komentarze są bardzo mądre i logiczne. W każdym bądź razie Ty ostatniego naboju dla siebie nie będziesz musiał zostawiać. Zostawi go dla Ciebie miły, brązowy pan z broda, krzyczący ‚allahu akbar’ zaraz… Czytaj więcej »