Jak podała gazeta Sunday People, według informacji otrzymanych od zaniepokojonych współpracowników, inspektorów więziennych i polityków, w więzieniu Whitemoor, które należy do kategorii A znajduje się centrum rekrutacyjne al-Kaidy.

Przerażające 42% skazanych w więzieniu położonym koło miasta March w hrabstwie Cambridgeshire jest muzułmanami. Te liczby stanowią rażący kontrast z ogólną statystyką Wielkiej Brytanii, w której zaledwie 5% mieszkańców jest muzułmanami.

Rząd otrzymał ostrzeżenie o tym, że muzułmanie z Whitemoor werbują wrażliwych więźniów, wywierają na nich presję i zmuszają do przyjęcia islamu, a potem do przyłączenia się do muzułmańskich grup. Jak podaje jedno ze źródeł w stowarzyszeniu oficerów więziennych „teraz Whitemoor skutecznie kontrolują muzułmanie, spośród których liczni są zwolennikami dżihadu”.

W innych więzieniach o zaostrzonym rygorze takich jak Belmarsh na południowym wschodzie Londynu muzułmanie stanowią 33% osadzonych, w Full Sutton niedaleko Yorku oraz w Long Lartin po 20%, w więzieniach w Wakefield, Yorks, Frankland, Co Durham, Woodhill, Bucks, oraz Manchesterze 11-14%.

mirror.co.uk

5
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
dronWeronika KaniaPeterMateusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Peter
Gość
Peter

Z dedykacją dla idioty Mateusza. Zapoznaj się z „kulturą” islamską. Jak w Syrii jest wprowadzany szariat:

http://shoebat.com/2014/05/06/muslims-shoot-innocent-people-behead-agony-twist-heads-completely/

dron
Gość
dron

Ja sie nie dziwie procentom. Wyrosli na swoistym Mein Kumpf

Mateusz
Gość
Mateusz

To lepiej jak Brytole będą karane śmiercią za pijaństwo. Islam przynajhmniej wprowadzi kulturę, a nie, że hołota ćpająca kokainę, nikotynę, czy chlająca na ulicach będzie dominować i zastraszać wartościowych ludzi bez nałogów. Najgorsze co może być to chora nienawiść i nałogi. U nas też dominują Wolacy z chorymi nałogami (papierosy,… Czytaj więcej »

Weronika M Kania
Gość

Obu użytkownikom powyżej zalecamy odstawienie komputerów na czas bliżej nieokreślony bądź przeniesienie się na wiadomości prywatne, by tam rzucać w siebie mięsem o każdej porze dnia i nocy. Tomasz – ktoś kiedyś w komentarzach przyrównał Cię do kibolsko-gimnazjalnego rasisty – jeśli uważasz, że jest inaczej, przestań dodawać ludziom argumentów i… Czytaj więcej »