Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Danuta Huebner, Michał Boni z PO i Lidia Geringer de Oedenberg –  to lista eurodeputowanych z Polski, którzy głosowali za obowiązkowym rozdziałem 120 tysięcy imigrantów na poszczególne kraje UE.

Wszyscy eurodeputowani PiS zagłosowali przeciwko zmuszaniu nas do przyjmowania tzw. ‚uchodźców’. Przeciwko głosował również Jarosław Wałęsa i Marek Plura oraz politycy Kongresu Nowej Prawicy – Robert Iwaszkiewicz i Michał Marusik. Europosłowie SLD wstrzymali się od głosu w tej sprawie.

– Kwoty przeszły, 370 za, 134 przeciw, 52 wstrz. PiS przeciw, PO się wstrzymała, rządząca partia nie ma w tej sprawie zdania. – pisze na Twitterze Janusz Wojciechowski.

Głosowanie PE nad propozycją KE nie jest jednak wiążące, to jedynie opinia. Jest to jednak mocny sygnał, że większość w UE popiera Brukselę. To także forma nacisku na kraje, które się sprzeciwiają jak Polska, Słowacja, Czechy, Węgry czy Rumunia.

Donald Tusk ma jeszcze w czwartek zadecydować o tym, czy i kiedy zwołać nadzwyczajny szczyt Rady Europejskiej w sprawie imigrantów. Na jak najszybsze zorganizowanie spotkania nalega między innymi Angela Merkel.

źródło:RMF FM/PAP

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
piotr
Gość
piotr
1 rok 1 miesiąc temu

Widac że wszystkie polskojęzyczne nazwiska za głosowały

klaudia.barabasz
Gość
1 rok 1 miesiąc temu

http://petycjauchodzcy.tk/ PROSZĘ WAS! PODPISZCIE PETYCJE! NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI! OBOJĘTNOŚĆ JEST NAJGORSZA!! NIE CHCEMY ICH TUTAJ!!!!

TO KWESTIA MINUTY!!!

Ania
Gość
Ania
1 rok 1 miesiąc temu

czemu pobieracie za przychodzace smsy?

klaudia.barabasz
Gość
1 rok 1 miesiąc temu

petycjauchodzcy.tk PROSZĘ! PODPISZCIE PETYCJE NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI! NIE CHCEMY ICH TUTAJ!!!!

klaudia.barabasz
Gość
klaudia.barabasz
1 rok 1 miesiąc temu

asd

oleg
Gość
oleg
1 rok 1 miesiąc temu

znowu parszywe żydostwo.

lolek
Gość
1 rok 1 miesiąc temu

Sami mają problemy z ciapatymi i muszą gdzieś tą dzicz jeszcze upchnąć. Ale dobra Nasza.. u nas nie ma socjalu na poziomie starej UE tak że nasz kraj będzie szybkim tranzytem dla kozojebców w drodze do GB, SE, D i innych. Mam nadzieję że górale ze Szkocji dadzą im łupnia….

Piotr
Gość
Piotr
1 rok 1 miesiąc temu

Masz rację. Będziemy tylko krajem tranzytowym. Niemniej jednak nie możemy dopuścić nawet do tego, w przeciwnym razie muzułmanie będą z każdej strony. Należy ich zwalczać na obcej ziemi, w pierwszej kolejności. Jakkolwiek to zabrzmi powinniśmy wspierać działaczy anty-musli w UK, D, SE.

Lilith
Użytkownik
Nowicjusz
1 rok 1 miesiąc temu
Nie możemy pozwolić sobie na bycie krajem tranzytowym. To jest absurd i przyczynimy się tym do łamania wszelkich zasad (nie można pozwalać na wędrówki nielegalnych imigrantów, przepisy powinny być przestrzegane). Zresztą czy ktoś sobie wyobraża, że Niemcy by nie zareagowali i nie zaczęli kontroli granicznych z Polską? Bycie krajem tranzytowym to idealne rozwiązanie aby utknąć z tysiącami imigrantów. Reakcja Litwy była szybka, wystarczyło kilku Irakijczyków, którzy od strony Polski wjechali bo kierowali się do Skandynawii. Litwa już wzmogła kontrole granicy z Polską. Wbrew bełkotowi serwowanemu nam przez naczelną katechetkę z MSW, Polska nie jest przygotowana na uporanie się z dużą… Czytaj więcej »
karol
Gość
karol
1 rok 1 miesiąc temu

Boni za mało po pysku dostał, niech ktoś powie że mu sie nie należało

Wesk
Gość
Wesk
1 rok 1 miesiąc temu

sprzedawczyki wszędzie …historia kiedyś was oceni

Andrzej
Gość
Andrzej
1 rok 1 miesiąc temu

Wnosząc po nazwiskach, to rodowici „Polacy” głosowali na tak.
Tą listę trzeba zapamiętać!!!
Skierować ją do wyborców we właściwych okręgach wyborczych!!!

ABC
Gość
ABC
1 rok 1 miesiąc temu

Dlaczego „za” głosowali europosłowie z obcymi nazwiskami?

Nemo
Gość
Nemo
1 rok 1 miesiąc temu

Troche stronniczo dobrane nazwiska sugeruja jakby Polacy o niepolskich nazwiskach automatycznie nie byli patriotami. To metody brukselskiej dyktatury medialnej i nie stosujmy jej wobec siebie.
Maly przyklad :
– patriotycznie myslacy G.Braun
– z drugiej strony renegaci: jakis tam Lis czy Mucha
W naszych zapasach z czambulami proroka nie powinnismy dyskredytowac ludzi ze wzgledu na nazwisko ,narodowosc (nawet Niemcow) czy pochodzenie (gdzies przeczytalem ze Wegrzy to Azjaci!). To niuanse ,a w jednosci sila.
Kazdy sojusznik sie liczy w walce o nasza przyszlosc.
Gdy zawiedziemy – przyszlosci nie bedzie !

RK
Gość
RK
1 rok 1 miesiąc temu

Zgadzam się z Tobą, w jedności siła. Musimy walczyć o to co dla nas ważne, ale bez wpadania w skrajności i bez wzajemnych animozji. Ludzie którzy walcza o to samo są różni, ale skupmy się na tym co nas łaczy a nie co dzieli.

1683.09.12
Gość
1683.09.12
1 rok 1 miesiąc temu

Cyt. „…czy pochodzenie (gdzies przeczytalem ze Wegrzy to Azjaci!)”. Ja o tym pisałem. To fakt naukowy. Węgrzy przywędrowali nad Dunaj ze środkowej Syberii. Pisałem w następującym kontekście – wykazali się niemałym sprytem na dworcu Keleti podstawiając pociąg widmo, może w grę wchodzi ich DNA. Absolutnie bez cienia dyskredytacji. Wręcz odwrotnie. W jedności siła! Podpisuję się pod tym! Przykładowo, już w kilku miejscach została przytoczona wypowiedź Syryjczyka, będącego właścicielem sporej warszawskiej sieci ‚Amrit Kebab’. Koleś mówi jasno: ta maszerująca horda to hołota, wyciągająca łapy po zasiłki. Nie będzie z nich żadnego pożytku. To słowa Syryjczyka o Syryjczykach. Nic tylko cytować…

Jacek, NH
Gość
Jacek, NH
1 rok 1 miesiąc temu
„To nie ucieczka, to… „hidżra”, słowo oznaczające… podbój przez imigrację. Właśnie taki cel mają mieć setki tysięcy uchodźców dobijające się do Europy. Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na… Czytaj więcej »
Nemo
Gość
Nemo
1 rok 1 miesiąc temu

Ciesze sie ze czytam te slowa napisame przez muzulmanina.
Nikt z nas nie ma na pewno nic przeciwko istocie religii. Gdyby ten agresywny islam ,zrodzony na Bliskim Wschodzie przez matke Nietolerancje i ojca Petrodolara ,byl tylko jedna z wielu filozoficznych orientacji duchowych , nie byloby za pewne tej internetowej strony.
Lecz islam ten , ktory obecnie stoi przed naszymi drzwiami , to niestety totalitarna i agresywna ideologia ,szukajaca nowych mozliwosci podboju.
Pozdrawiam.

1683.09.12
Gość
1683.09.12
1 rok 1 miesiąc temu

Cyt. ,Ja się tego boję bardziej niż większość z was…’ Mylna ocena. My się nie boimy. Nie jesteśmy bojaźliwi.

swa
Gość
swa
1 rok 1 miesiąc temu

Już jest wskazówka jak głosować w wyborach parlamentarnych: wiemy co mówili posłowie w czasie debaty, wiemy jak głosowali w europarlamencie. Ze względu na tę trudną sytuacją, pójdę na wybory, choć nigdy nie chodziłam, oczekując od kandydata jasnego stanowiska antyimigracyjnego. Ale niestety do czasu wyborów wiele w kwestii imigrantów może zostać namieszane.

lolo
Gość
lolo
1 rok 1 miesiąc temu

Danuta Huebner – czego oczekiwać po córce i wnuczce krwawych UBeków? Polecam książkę Tadeusza Płużańskiego pt: „Bestie”.

lolo
Gość
lolo
1 rok 1 miesiąc temu

Jako piszący dotychczas „lolo” tego wpisu nie zrobiłem. Możesz gościu sobie go używać ile chcesz ale to już nie moje. Można sprawdzić po IP. W takim razie wyłączam się i nie biorę odpowiedzialności za wpisy pod nickiem „lolo” nawet jeśli bym się z nimi zgadzał. Ale może być tak, że z jednym się zgadzam a z innym już nie. Jak ktoś chciał mnie „z rynku” wyeliminować to proszę bardzo, ja się nie upieram. Być może taką moją reakcję nawet przewidziano. „Lata mi to i powiewa”.
Ostatni mój wpis był 17 września 17:15.
Dotychczasowy „lolo”. Pa pa.

lolo
Gość
lolo
1 rok 1 miesiąc temu

Ps.
Zapomniałem dopisać, że ten wpis dotyczył artykułu o aresztowaniu przez Węgrów 367 nielegalnych imigrantów.
(dawny lolo)

Lilith
Użytkownik
Nowicjusz
1 rok 1 miesiąc temu

PO się wstrzymała, chyba mało zaskakujące. Oni dalej stoją w rozkroku pomiędzy polskim społeczeństwem a dyrektywami z Brukseli. W tym wypadku jednak nie da rady „zjeść ciastko i mieć ciastko”.
Tusk to też niezły agent, dopiero po telefonie Merkel zwołuje szczyt Rady Europejskiej grin Zamiast siedzieć na dupie w Brukseli i dążyć do rozwiązania problemu z imigrantami, on gdzieś w Azji na wizycie heh. Co za cymbał. Tu każdy tydzień to kolejne tysiące nielegalnych imigrantów a UE kłóci się o rozlokowanie jakiś 120 tysięcy.

Paweł H
Gość
Paweł H
1 rok 1 miesiąc temu

To jest sabotaż! – ostatnia nadzieja to wybory – wyrzucić lewizne! imigranci precz z Polski!

Jacek, NH
Gość
Jacek, NH
1 rok 1 miesiąc temu

„Po wczorajszej inspekcji granic mogę powiedzieć, że z Polski można brać przykład – mówiła podczas sejmowej debaty o uchodźcach premier Ewa Kopacz. Przeciwko urzędowemu optymizmowi protestuje jednak Sławomir Siwy, szef związku zawodowego Celnicy PL. – Premier nie powinna wprowadzać Polaków w błąd. Prawda wygląda tak, że jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Sam sprawdzałem, że tamtędy wjeżdżają TIRy z krajów muzułmańskich.”

Lilith
Użytkownik
Nowicjusz
1 rok 1 miesiąc temu
Nurtuje mnie jedno, może ktoś łaskawie mnie oświeci. Z informacji podanych w mediach wynika, że do UE dostało się ponad 430 tysięcy imigrantów (z czego 40% stanowią Syryjczycy). Solidarnie ma być rozlokowane 120 tysięcy. A co z resztą?? A co z tymi którzy jeszcze do końca roku dotrą??? Bo chyba nikt już nie wierzy w jakieś większe deportacje. I druga kwestia, bo odnoszę wrażenie, że niektóre kraje wprost wpadły w opary absurdu i zamiast pracować nad zatrzymaniem tego exodusu, jeszcze go pogłębiają. A sprawa dotyczy tego nieszczęsnego imigranta, co mu nogę podstawiła węgierska dziennikarka. Otóż dzisiaj w mediach jest kreowany… Czytaj więcej »
pan_piotr
Gość
pan_piotr
1 rok 1 miesiąc temu

Ja myślę, że Angela lubi takich panów:
http://s3.reutersmedia.net/resources/r/?m=02&d=20150916&t=2&i=1079868495&w=&fh=&fw=&ll=644&pl=429&sq=&r=LYNXNPEB8F0ZJ

i dlatego chce mieć ich u siebie jak najwięcej grin

trackback

[…] 2540. Punkt będzie poświęcony problemowi imigrantów arabskich 2540.01 Najwazniejsze posiedzenie ws. imigrantów w Brukseli, a szefowej MSW tam nie ma. »tu 2540.02 Musimy przyjąć imigrantów! – brukselska zdrada za judaszowe euro »tu Rządzą nami ludzie, którzy swoje własne, indywidualne interesy stawiają wyżej niż dobro całej ojczyzny. 2540.03 TIRy z krajów muzułmańskich wjeżdżają do Polski bez kontroli »tu 2540.04 Donald Tusk pozbawia Polskę prawa weta ws. uchodźców »tu 2540.05 Większość posłów PO schowało głowe w piasek, a trójka głosowała za obowiązkową kwotą imigrantów w Polsce »tu […]

wpDiscuz