foro: Flickr.com CC

Według premiera Węgier napływ tzw. uchodźców odbywa się w ramach inspirowanego przez ideologiczną lewicę planu politycznej degradacji europejskich państw narodowych. W opinii premiera największą odpowiedzialność ponoszą za ten kryzys wielcy finansiści pokroju Georga Sorosa.

Podczas wczorajszej konferencji we włoskim instytucie kultury w Budapeszcie Victor Orban podkreślił, że to nie przypadek, że codziennie dostarcza się do Europy tysiące migrantów. Zgodnie ze słowami premiera Orbana, państwa narodowe chce się pozbawić jakiegokolwiek znaczenia.

– Jeśli nie zaangażujemy się na rzecz Europy, kontynent nie będzie już więcej Europą żyjących tutaj obywateli, lecz urzeczywistnią się mętne marzenia kilku wielkich finansistów, transnarodowych aktywistów i nie wybieranych przez nikogo funkcjonariuszy – mówił węgierski premier.

– Ta inwazja kierowana jest z jednej strony przez biznes przemytniczy, z drugiej zaś przez aktywistów (na rzecz praw człowieka), którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe – powiedział Orban atakując przy tym amerykańskiego filantropa i miliardera Georga Sorosa, który finansuje ludzi i organizacje pomagające w sprowadzaniu tzw. uchodźców.

Według miliardera Sorosa – UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie, a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie. Dodatkowo mówi, że – UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji.

Zdaniem Victora Orbana, takie działanie jest łamaniem demokracji, zagraża europejskiej kulturze i wartościom chrześcijańskim. W jego opinii, „system kwotowy” podziału uchodźców jest nierozsądny, bezprawny i niesprawiedliwy. Deklaruje, że Węgrzy nigdy go nie zaakceptują.

Coraz częściej pojawiają się opinie, że celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.

Dodaj komentarz

22 komentarzy do "Orban: inwazja imigrantów inspirowana jest przez ideologiczną lewicę"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jolanta Brzeziński
Gość

Orban to prawdziwy mąż stanu i mądry człowiek. Przywódcy państw europejskich niech go sobie wstawiają za wzór.

Mirek
Gość
Mirek

Mam nadzieje ze Mekrela jutro wyleci.

Lilith
Użytkownik
Nowicjusz
Czy doczekamy się w naszym kraju polityka pokroju Orbana? Człowieka, który nie będzie bał się wyrażać publicznie podobnego stanowiska, bez strachu na reakcje UE, na potencjalne szantaże. Duży wstyd, że siedzimy cicho. Nie mam tyle zaufania do nowego rządu, obawiam się, że staną w rozkroku, balansując między Brukselą a Europą Wschodnią, która sprzeciwia się polityce imigracyjnej narzucanej przez eurokratów. Nie ma co marzyć, że Szydło w pierwszą podróż uda się do Budapesztu. A tak powinna zrobić, bo gdyby nie reakcja Węgrów i zabezpieczenie granic, to może u nas dzisiaj siedziałoby kilkadziesiąt tysięcy nielegalnych imigrantów. Orban ma sporo racji mówiąc, że… Czytaj więcej »
R456
Gość
R456

Allah żadą danin z krwi: ofiara z barana to jest co najbardziej lubi – w zasadzie on akcetpuje tylko taką ofiarę.

Co lepsze to nawet po śmiercie będzie sądził „grzeszne” zwierzęta: „każdą mrówkę przepyta, czy nie zabiła drugiej mrówki …, i do piekiełka kolumną mrówki marsz ! – hehe

Czas paść przed alalachem na twarz i już dobudowywać na wyścigi minarety do wszystkich świątyń, bo jak nie ….

Asgard
Gość
Asgard

Balansować to trzeba umieć. Niestety idą ciężkie czasy. Albo ulegniemy, albo postaramy się obronić przed faszyzmem multi-kulti.

Ktoś rozbija kraje narodowe by zrobić z ludzi potulne baranki. Tak zniszczono choćby część zachodnich Słowian – rozbicie silnych władz, skłócenie plemion wreszcie osłabienie i zniewolenie. Na koniec likwidacja. Metody inne tylko.

Stare władze to zdecydowanie władze proniemieckie, posłuszne UE, antypolskie, pro ukraińskie.

Odnośnie uchodźców najlepszy byłby Korwin, ale poparcie w kraju ze względu na „nasze” media strach ludzi starszych ma, jakie ma. PIS jasno się określił:
https://www.youtube.com/watch?v=fYcVL_CLxRU

I w to wierzę. Może będziemy z Węgrami wreszcie.

Asgard
Gość
Asgard

Stanowisko PIS przypominam

https://www.youtube.com/watch?v=fYcVL_CLxRU

…i w to wierzę.

optymalny
Gość
optymalny

Jest taki człowiek od lat. Niestety zawsze mu brakuje jakiś setnych % do wejścia do sejmu. JKM

Może za 4 lata ?

polak
Gość
polak

Brawo Orban Brawo

Lilith
Użytkownik
Nowicjusz
Orban walczy żeby UE otwarła wreszcie oczy, a ci durni Grecy w wysp domagają się stałego połączenia (prom) z wybrzeżem tureckim, aby imigranci nie tonęli. Po prostu brak słów, sami sobie już nie radzą z napływem imigrantów, to jeszcze wyskakują z tak szalonym pomysłem. No ale poziom największego kretynizmu osiągnęli analitycy „Foreign Affairs”. Oni mają czelność zarzucać Orbanowi, że ten kpi z wartości Unii Europejskiej??? Oskarżają go o krótkowzroczność w kwestii uchodźców? Jak się nie śmiać, jeśli szanowni analitycy uznają, że zagrożeniem dla cywilizacji europejskiej jest nieodpowiedzialny rząd węgierski. Oni nie kryją oburzenia z powodu zgody na użycie gazu łzawiącego… Czytaj więcej »
Asgard
Gość
Asgard

UE sama narusza własne wartości. Przecież to miała być unie krajów europejskich, a nie afrykańskich i azjatyckich.

bk
Gość
bk

No właśnie. Twórcy tych różnych polityk i analiz piszący je bez kontaktu z uchodźcami, bez dłuższej wizyty w ośrodku są równie wiarygodni, co Szpicbródka sprzedający sejfy, czy cuśwink.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Wielcy tego swiata, za pomoca stonki lewackiej, probuja stworzyc bezwolne, pozbawione zasad, tradycji i religii, a nawet plci, spoleczenstwo mieszancow, ktorzy wypelnia kazde polecenie i kupia wszystko.

SławQ
Gość
SławQ

Brawo Panie Premierze V. Orban.
Zalatuje mi tu częścią planu NWO.

hp
Gość
hp

Pan Premier Viktor Orban ma w „głębokim poważaniu” polityczną poprawność i mówi głośno o tym, co jest oczywiste dla każdego węgierskiego i polskiego obywatela

Nemo
Gość
Nemo
Pan Orban to pierwszy polityk, ktory nazywa rzecz po imieniu. Cui bono? Tego najwazniejszego stwierdzenia brakowalo mi w dyskusjach od poczatku. Kto i po co zorganizowal ten afrkanski exodus! Islamizacja jest przedstawiana w mediach jako sprawa dziejaca sie „tak przy okazji” spontanicznej wedrowki ludow spowodowanej wojnami. Natomiat wojny i cala ta wedrujaca nedza to fatum ludzkosci od jej zarania. Ja natomiast jestem przekonany ,ze globalnym, politycznym pokerem kieruja ludzie a nie fata. Nie mozna przeciez tak sprawnie zwerbowac ogromna armie ludzi, przemiescic ich w krotkim czasie, zfinansowac ,zsynchronizowac wydarzenia oraz ”przekonac” lokalnych politykow i administracje, by lamali istniejace prawa w… Czytaj więcej »
Lilith
Użytkownik
Nowicjusz

Niemcy: Żądania osób ubiegających się o azyl

http://pl.gatestoneinstitute.org/6766/niemcy-imigrantow-zadania
„W Hamburgu, ponad 70 osób ubiegających się o azyl ogłosiło strajk głodowy, aby zmusić lokalne władze do przydzielenia im lepszych kwater. „Jesteśmy na głodówce” oznajmił syryjski uchodźca, Awad Arbaakeat. „Miasto nas okłamało. Byliśmy zaszokowani, gdy tutaj dotarliśmy.” Migranci powiedzieli, że byli oburzeni faktem, iż poproszono ich, żeby spali w ogromnym magazynie, a nie w prywatnych mieszkaniach. Przedstawiciele Hamburga twierdzą, że w mieście, drugim co do wielkości w Niemczech, nie ma już wolnych mieszkań.”

Doskonała lektura pokazująca stan rzeczy w Niemczech, więc wielu analitykom polecałabym analizowanie sytuacji w Niemczech, a nie krytykowanie Orbana.

Sheploo
Użytkownik
Nowicjusz

Nawroz, won trolu jaskiniowy, nikt cię tu nie chce

bk
Gość
bk

No i nie bez racji. Patrząc na dziwną koordynację w czasie różnych tam zdarzeń oraz na absolutny bezsens, utopijność, głupotę tej całej uchodźczej hecy (tj. no. to, że najbardziej od „uchodźców” oberwą ich wielbiciele i popularyzatorzy, tj. lewaki), patrząc też na samobójcze skłonności rządów, to faktycznie. Wszystko powyższe to znaki firmowe lewicy.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec

George Soros pieprzony żyd.
Na rękę mu destabilizacja Europy.

Harry
Gość
Harry

Skoro Soros jest takim wielbicielem imigrantów, to niech ten milion rocznie bierze do siebie i z własnej kieszeni wyłoży 15000 ojro przez dwa lata na głowę, skoro miliarder, to stać go. A Europie niech da spokój i się odczepi.

optymalny
Gość
optymalny

Od dawna o tym piszę na tym portalu. To jest „Nowy porządek Świata” wymyślony dawno temu i sukcesywnie wprowadzany na całym świecie. Tak więc przypominam tytuł na you tube na podstawie książki. Nie wklejam linku bo co chwila film znika ale pojawia się po ponownie dzięki takim takim ludkom jak MY:

„Wezwanie do przebudzenia” film trwa 2:29:32

JO77
Gość
JO77
Najpierw Europa miała się zrobić uległa. Co zrobiono? Założono Unię Europejską z jej absurdami m.in absurdalnym prawem; zniszczono tożsamość narodową wielu krajów, zaczęto kłamać na temat historii w Europie, zaczęto przekłamywać fakty. Aby rzucić dany kraj na kolana trzeba wydrzeć mu jego tożsamość, trzeba skłócić naród ze sobą, trzeba go ogłupić, trzeba go następnie zastraszyć. Czeka więc nas kolejny etap: zastraszanie. Kiedy już damy się zastraszyć przez ludzi, którzy chcą nas zniszczyć, damy się na przykład zaczipować. Mam nadzieję jednak, że Polacy nie dadzą się zastraszyć „imigrantami” i obronimy się przed inwazją obcej kultury. Cała nadzieja w Polakach i naszej… Czytaj więcej »
wpDiscuz