W Uppsali tłum muzułmanów ciężko pobił matkę czwórki dzieci za to, że nosiła na szyi gwiazdę Dawida – podaje algemeiner.

„Jeden z napastników kazał mi nie krzyczeć, zagroziwszy, że mnie zabije” – powiedziała Anna Sjögren. Znajdująca się na intensywnej terapii 40-letnia kobieta została pobita do takiego stopnia, że nie mogła nawet napisać własnoręcznie oświadczenia na policji.

W jednej z dzielnic Uppsali zamieszkanej głównie przez muzułmanów, do Anny podeszła muzułmanka, która zauważyła na jej szyi gwiazdę Dawida. Zaczęła obrażać kobietę i pluć na nią. Anna poczuła się urażona i odepchnęła natarczywą dziewczynę.

„Potem podszedł jakiś człowiek i przyłożył do twarzy nóż. Wokół było około 10 dziewczyn w hidżabach i szalach w palestyńskich barwach narodowych. Po tym straciłam przytomność i upadłam. Sami świadkowie zdarzenia twierdzą, że ja sama upadłam i nikt mnie nie bił. To niewiarygodne!” – wspomina Anna

Kobieta trafiła do szpitala z silnym uszkodzeniem szczęki, opuchniętymi oczami, całe ciało było pokryte siniakami.

„Nawet boję się pójść na policję. Oni poznają mój adres, moje imię i znajdą mnie. Wiedzą, że jestem Żydówką.” – powiedziała Anna Sjögren.

algemeiner.com/sedmitza.ru

12
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Ewa deutschlandBronMarcinWolfrobert Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WDF
Gość
WDF

Ja pierdole. Dlaczego oni są tacy popieprzeni! czy nie iwdza co sie dzieje? Jak coś, ktoś zagraża mojemu krajowi to się go zwyczajnie wypierdala. Nigdy tego nie zrozumiem.

OXO
Gość
OXO

Możemy się zżymać ile chcemy, ale póki nie radzimy sobie z romami, to jakim cudem chcemy sobie poradzić z kozojebcami? Wpierw trzeba oczyścić Polskę z brudasów, których mamy u siebie dostatek a potem machać szabelką na muzułmanów. Taki test przed poważniejszym problemem. Póki co, nasze niezadowolenie jest rozbite na wiele… Czytaj więcej »

Bron
Gość
Bron

Dokładnie trafiłeś w sedno.

Zed
Gość

Klimat jak w latach 30.tych w hitlerowskich Niemczech.

robert
Gość
robert

Szwecja,od kiedy zaczęła wpuszczać muzułmańskich imigrantów już dawno przestała być bezpiecznym krajem ale z drugiej strony trzeba być pozbawionym kompletnie wyobraźni,żeby wchodzić do dzielnicy islamskiej z gwiazdą Dawida… co oczywiście nie tłumaczy tego bydła w żaden sposób!

Marcin
Gość

Nie widzę powodu, dla którego, w przypadku bezradności policji bądź prawa wobec takich uczynków, owa Żydówka wzięła męża, brata, ojca, znajomych, pojechali tam i pobili do nieprzytomności sprawców tego ataku. Byliby, z założenia, w taki sam sposób bezkarni, a sprawiedliwości stałoby się zadość. Ale kto by tam miał jaja… nauczyliśmy… Czytaj więcej »

Ewa deutschland
Gość
Ewa deutschland

Co za koszmar islam to zło wcielone ieci dziicz zacofana A szwecja brrr jeden wielki samoboj

bk
Gość
bk

… i sama se upadając uszkodziła szczękę, oczy, tych sińców ponabijała gdzie popadło. To na schodach było a ona z tych schodów spadała przez dwa piętra, czy jak? Byłoby to nawet śmieszne, gdyby nie było informacją o pobiciu.

mac363
Gość
mac363

No a co lewacka policja powie?? Że niepotrzebnie pokazała symbol i tym samym sama sprowokowała sprawców… Trzeba z tymi muzułmanami wreszcie zrobić porządek, zaostrzyć prawo imigracyjne, deportować agresywnych islamistów i poobcinać zasiłki. To samo tyczy się naszych cyganów… coraz gorzej się dzieje.

Costooh
Gość

Co obrzydliwa agresja i brak poszanowania dla uczuć religijnych innych ludzi. Najpierw ta Żydówka publicznie obnosiła gwiazdę Dawida. Gdy nieszczęśni, narażeni na taki szok religijny muzułmanie próbowali jej w pokojowy sposób wytłumaczyć jak bardzo rani ich wrażliwe uczucia ta krwiożerca kobieta rzuciła się na bezbronnych mężczyzn atakując głową ich, w… Czytaj więcej »

Wolf
Gość
Wolf

„Wokół było około 10 dziewczyn w hidżabach i szalach w palestyńskich barwach narodowych.” Palestyńczycy nie ubierają się jak Pakistańczycy itp. Rozumiem, że to była „szpila” związana z tragedią w Gazie ? W przeciwnym wypadku byłoby „w syryjskich/irańskich barwach narodowych”.