W Wiedniu 32% uchodźców dopuściło się przestępstw

Wysoki poziom moralności u tzw. uchodźców? Prawie 1/3 w Wiedniu jest notowana przez policję.

Po bajkach o wykształconych azylantach został rozwiany kolejny mit o porządnych uchodźcach żyjących według zasad pokoju i miłości. Pytania posłanki Petry Steger z Wolnościowej Partii Austrii (FPÖ) dotyczące przestępczości młodzieży w roku 2015 skierowane do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zostały przedstawione dokładnymi danymi statystycznymi obejmującymi też min. przestępczość młodocianych azylantów.

W roku 2015 roku w Austrii 88.151 osób złożyło podanie o azyl, z tych wniosków 20.374 czyli 23,1% zostało złożonych w Wiedniu. Ponad 70% tzw. uchodźców to młodzi mężczyźni.

Ze statystyki MSW opublikowanej przez gazetę Kronenzeitung wynika, że 6.503 tzw. uchodźców czyli 31,9% (!) w stolicy Austrii było z powodu różnych przestępstw lub wykroczeń notowanych przez policję, z nich 3327 znajduje się w grupie wiekowej od 14 do 24 lat, a 2602 w grupie 25-39 lat.

Liczba przestępstw lub wykroczeń wzrosła w porównaniu do roku 2014 o 46,6%, a liczba przestępców młodocianych do lat 20 nawet o 72%. W większości są to handel narkotykami, kradzieże, włamania i napady rabunkowe. Zorganizowane grupy młodych mężczyzn z kręgu tzw. uchodźców stanowią poważne zagrożenie dla praworządności i porządku publicznego w Wiedniu.

krone.at

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

22 komentarz do “W Wiedniu 32% uchodźców dopuściło się przestępstw

  1. Przecież to nie patologia, tylko szok kulturowy. Bo ci wykształceni ludzie doznają szoku, gdy widzą europejski styl życia. A tego paradoksu żaden lewak mi jak dotąd nie umiał wytłumaczyć. Tj. jedynym wytłumaczeniem była moja „ksenofobia”.

 1. Jakie znowu bajki? Przecież tysiące inzynierów i lekarzy już tu płynie na pontonach
  Tak twierdzi Makrela i pewnie ma rację. Może nie wiecie, ale wybitni islamscy neurochirurdzy prowadzą zaawansowane badania nad możliwością transplantacji ludzkiej głowy! Próby są bardzo obiecujące – na razie naukowcy doszli do momentu pobrania głowy od dawcy. Do tego momentu proces przebiega bardzo sprawnie i na masową skalę. Próby mają być kontynuowane w Europie a niedługo dzięki UE i w Polsce. Na początku dawcy będą rekrutowani wśród przypadkowych przechodniów

  1. Z kolei w sylwestra lekarze ginekolodzy z Afryki urządzili drzwi otwarte i zaprosili na badania szyjki macicy oraz piersi setki Niemek. Opłata za badania nie była wygórowana – zwykle wynosiła zawartość torebki badanej lub smartfona. Ale przecież zdrowie nie ma ceny!

   1. Tutaj się nie mogę zgodzić. Z ich punktu widzenia kobiety niedawno awansowały na ssaki, wcześniej będąc poziom niżej od zwierząt. W sylwestra bardziej mi to wyglądało na robotę weterynarzy.

  2. Spokojnie kolego u nas w Polsce mamy antidotum. Wymyślono aparat który miłośników Allaha w ułamku sekundy teleportuje przed oblicze ich boga. Jest to najnowszy wynalazek wszechczasów, przypomina kij, niektórzy używają go do popularnej gry, nazywa się ona chyba baseball czy coś takiego. Tak że myślę że swoje eksperymenty z transplantologii arabscy naukowcy ograniczą tylko do krajów na północ i zachód od naszych granic.

   1. Stanowczo kij baseballowy to polski wynalazek. W końcu Amerykanie zapożyczyli bejsbol od naszego palanta, który pojawił się w Ameryce wraz z Polonią. Zdaje się dodając coś niecoś w zasadach z anglosaskiego krykieta.
    Zawsze do czegoś można było użyć w dawnej Polsce jak się człowiek nudził stylisko od prasłowiańskiej siekiery a i sama siekiera się niekiedy przydaje jak trza coś porąbać.
    Każdy powinien się zaopatrzyć w takie narzędzia aby w razie czego móc wytłumaczyć tym nowym jajogłowym przybyszom jakby chcieli i u nas prowadzić naukowe eksperymenty jak je od wieków obsługiwał polski prosty chłop.
    Po takiej nauce ich głowy byłby zajęte w nieskończoność analizowaniem jakie to szczególne prawa mechaniki i grawitacji rządzą w Polsce ludzkim ramieniem zakończonym tępym lub ostrym narzędziem.
    Dla nie znających naszego języka zawsze można przeliterować jak się nazywa sztuka obsługi tych niebezpiecznych dla zdrowia i kończyn narzędzi. To: sty-li-sko i sie-kie-ra.

  3. Wiadomo że imigranci to sama śmietanka przestępców z trzeciego świata , z Afryki uderza na Europę ,to przeważnie przestępcy ,kryminaliści lub cwaniacy ,albo bogacze . biedni potrzebujący zostali na miejscu z braku kasy !!

 2. A nasze lewactwo, PO, nowoczesni, szKODniki i inne szczuki tak bardzo ich u nas pragna. Tak bardzo chca nas ubogacic. Juz teraz policja nie wyrabia, to jak przyjada rzesze profesorow, magistrow i inzynierow, napewno da rade ich ogarnac. Lewactwo to najwieksza tragedia, to plaga Europy.

  1. Mnie od początku dziwiło, że nikt z konsumentów głównego nurtu mediów nie zauważył takiego np. aspektu sprawy:

   Kraje zachodnie przekonują, że potrzebne im jest przyjęcie masy architektów i lekarzy z krajów BW. Równocześnie te same kraje mają na ogół wdrożone różne programy pomocowe, różne tam szanse na wykształcenie, w celu podniesienia dobrostanu różnych biednych krajów. No to jak to tak? Tu chcemy, żeby biedne kraje dorabiały się własnej elity i własnego dobrobytu, a tu będziemy im te elity zabierać? I może apiać wdrażać nowe programy pomocowe? Przecież to się kupy nie trzyma, pomijam już że jest nieetyczne.

   Inna sprawa: wszelkie te programy pomocowe bazują na założeniu, że w tych biednych krajach jest analfabetyzm i niski poziom cywilizacyjny. No to skąd w kraju analfabetów ma się znaleźć masa lekarzy i architektów? Dalej, jak ludzie z niskiego poziomu cywilizacyjnego mają funkcjonować w naszym wymiarze (toalety, załatwianie potrzeb NIE na ulicy czy do piaskownicy)? A tej masy lekarzy, to na tych egzotycznych uniwerkach nie uczą zasad higieny??

   Wojna na BW. No dobra, wojna. Zdarza się. Tylko czemu uciekinierami są zdrowi faceci w wieku poborowym? Czy oni nie powinni być w armii i walczyć o swój kraj? Jeśli poborowi uciekną, to kto będzie walczył? USA? Rosja? O to chodzi?

   Tych paradoksów jest oczywiście więcej, nie będę pisać licencjatu z psychiatrii klinicznej i patologii lewackich. Po prostu zastanawia mnie, że ogół społeczeństw łyka te wierutne kłamstwa jak małpa kit.

 3. Emigranci uczyć się nie chcą, pracować nie chcą. To takie czarne samce niedostosowane do europejskiego środowiska. Należało by ich potraktować jak zwierzęta, czyli odłowić i odesłać w klatkach do ich naturalnego środowiska tam skąd przywędrowali!

 4. Niestety, ale taki jest charakter islamu. Łupić, atakować, brać w niewolę niewiernych. Postawa „zachodu” jest strasznie naiwna. Kopią swó grób i nawet o tym nie wiedzą.

  Dodatkowo dochodzi aspekt rasowy. Większość nie przepada za białymi, może i mają podstawy względem niektórych krajów, lecz takie uproszczone myślenie dominuje u nich – biały byly pan, którego trzeba znszczyć. W zamian oferują uwstecznienie ludzkości i zniszczenie.

Dodaj komentarz