Wysoki poziom moralności u tzw. uchodźców? Prawie 1/3 w Wiedniu jest notowana przez policję.

Po bajkach o wykształconych azylantach został rozwiany kolejny mit o porządnych uchodźcach żyjących według zasad pokoju i miłości. Pytania posłanki Petry Steger z Wolnościowej Partii Austrii (FPÖ) dotyczące przestępczości młodzieży w roku 2015 skierowane do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zostały przedstawione dokładnymi danymi statystycznymi obejmującymi też min. przestępczość młodocianych azylantów.

W roku 2015 roku w Austrii 88.151 osób złożyło podanie o azyl, z tych wniosków 20.374 czyli 23,1% zostało złożonych w Wiedniu. Ponad 70% tzw. uchodźców to młodzi mężczyźni.

Ze statystyki MSW opublikowanej przez gazetę Kronenzeitung wynika, że 6.503 tzw. uchodźców czyli 31,9% (!) w stolicy Austrii było z powodu różnych przestępstw lub wykroczeń notowanych przez policję, z nich 3327 znajduje się w grupie wiekowej od 14 do 24 lat, a 2602 w grupie 25-39 lat.

Liczba przestępstw lub wykroczeń wzrosła w porównaniu do roku 2014 o 46,6%, a liczba przestępców młodocianych do lat 20 nawet o 72%. W większości są to handel narkotykami, kradzieże, włamania i napady rabunkowe. Zorganizowane grupy młodych mężczyzn z kręgu tzw. uchodźców stanowią poważne zagrożenie dla praworządności i porządku publicznego w Wiedniu.

krone.at

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

22
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
KazProfesorinkJurygosc Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pewne źródło
Gość
pewne źródło

Jakie znowu bajki? Przecież tysiące inzynierów i lekarzy już tu płynie na pontonach Tak twierdzi Makrela i pewnie ma rację. Może nie wiecie, ale wybitni islamscy neurochirurdzy prowadzą zaawansowane badania nad możliwością transplantacji ludzkiej głowy! Próby są bardzo obiecujące – na razie naukowcy doszli do momentu pobrania głowy od dawcy.… Czytaj więcej »

pewne źródło
Gość
pewne źródło

Z kolei w sylwestra lekarze ginekolodzy z Afryki urządzili drzwi otwarte i zaprosili na badania szyjki macicy oraz piersi setki Niemek. Opłata za badania nie była wygórowana – zwykle wynosiła zawartość torebki badanej lub smartfona. Ale przecież zdrowie nie ma ceny!

Profesor
Gość
Profesor

Tutaj się nie mogę zgodzić. Z ich punktu widzenia kobiety niedawno awansowały na ssaki, wcześniej będąc poziom niżej od zwierząt. W sylwestra bardziej mi to wyglądało na robotę weterynarzy.

Oluchna
Gość
Oluchna

Spokojnie kolego u nas w Polsce mamy antidotum. Wymyślono aparat który miłośników Allaha w ułamku sekundy teleportuje przed oblicze ich boga. Jest to najnowszy wynalazek wszechczasów, przypomina kij, niektórzy używają go do popularnej gry, nazywa się ona chyba baseball czy coś takiego. Tak że myślę że swoje eksperymenty z transplantologii… Czytaj więcej »

Jury
Gość
Jury

Stanowczo kij baseballowy to polski wynalazek. W końcu Amerykanie zapożyczyli bejsbol od naszego palanta, który pojawił się w Ameryce wraz z Polonią. Zdaje się dodając coś niecoś w zasadach z anglosaskiego krykieta. Zawsze do czegoś można było użyć w dawnej Polsce jak się człowiek nudził stylisko od prasłowiańskiej siekiery a… Czytaj więcej »

Jury
Gość
Jury

PS; zastanawiałem się czy nie zrobiłem literówki i napisałem „zdjęte” zamiast „zajęte”. Chyba jednak wcisnąłem nie…prawidłowy klawisz.

Jury
Gość
Jury

Znalezione w Wikipedii
bejsbol (język polski)
wymowa:
IPA: [ˈbɛjzbɔl], AS: [bei ̯zbol],…
(…)
przykłady:
(1.2) Wdarł się z bejsbolem do meczetu.

Profesor
Gość
Profesor

Rzeczywiście na Wiktionary jest tak napisane, HAHAHAHH

Leszy
Gość
Leszy

Kolego masz lajka, dawno się tak nie uśmiałem grin

Ink
Użytkownik

Wiadomo że imigranci to sama śmietanka przestępców z trzeciego świata , z Afryki uderza na Europę ,to przeważnie przestępcy ,kryminaliści lub cwaniacy ,albo bogacze . biedni potrzebujący zostali na miejscu z braku kasy !!

Paff
Gość
Paff

Aż trudno uwierzyć w taką patologię wśród tych wszystkich prawników, inżynierów, informatyków i lekarzy.

bkkkk
Gość
bkkkk

Przecież to nie patologia, tylko szok kulturowy. Bo ci wykształceni ludzie doznają szoku, gdy widzą europejski styl życia. A tego paradoksu żaden lewak mi jak dotąd nie umiał wytłumaczyć. Tj. jedynym wytłumaczeniem była moja „ksenofobia”.

akabej
Gość
akabej

A nasze lewactwo, PO, nowoczesni, szKODniki i inne szczuki tak bardzo ich u nas pragna. Tak bardzo chca nas ubogacic. Juz teraz policja nie wyrabia, to jak przyjada rzesze profesorow, magistrow i inzynierow, napewno da rade ich ogarnac. Lewactwo to najwieksza tragedia, to plaga Europy.

Helga
Gość
Helga

Strach się bać.
Buszmeni schodzą z drzew ….

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

To , ze schodzą z drzew to jeszcze półbiedy bo bieda w tym , że wdrapują się juz na nasze….

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

ŻADEN młody mężczyzna nie powinien NIGDZIE dostać azylu !!!!!!!!!!! Z powrotem do ojczyzny i tam się wyżywać !

bkkkk
Gość
bkkkk

Mnie od początku dziwiło, że nikt z konsumentów głównego nurtu mediów nie zauważył takiego np. aspektu sprawy: Kraje zachodnie przekonują, że potrzebne im jest przyjęcie masy architektów i lekarzy z krajów BW. Równocześnie te same kraje mają na ogół wdrożone różne programy pomocowe, różne tam szanse na wykształcenie, w celu… Czytaj więcej »

Wiarus55
Użytkownik

Emigranci uczyć się nie chcą, pracować nie chcą. To takie czarne samce niedostosowane do europejskiego środowiska. Należało by ich potraktować jak zwierzęta, czyli odłowić i odesłać w klatkach do ich naturalnego środowiska tam skąd przywędrowali!

hgfgg
Gość
hgfgg

Makrel mówiła że Europa i Europejczycy są bezpieczni. I co? Statystyki swoje pokazują ale co z tego jak ich więcej zaprasza. I my mamy to przyjmować?

Asgard4444
Użytkownik

Niestety, ale taki jest charakter islamu. Łupić, atakować, brać w niewolę niewiernych. Postawa „zachodu” jest strasznie naiwna. Kopią swó grób i nawet o tym nie wiedzą. Dodatkowo dochodzi aspekt rasowy. Większość nie przepada za białymi, może i mają podstawy względem niektórych krajów, lecz takie uproszczone myślenie dominuje u nich –… Czytaj więcej »

gosc
Gość
gosc

Jesli bedzie pisać „uchodźcy”, to sami sie przyczyniacie do kryzysu.

Kaz
Gość
Kaz

Świadomie ściągnęli sobie bydło to teraz mają co chcieli.