Przed sądem w Hanowerze ruszyła sprawa Algierczyka Rhedy, który dopuścił się brutalnego gwałtu na studentce. Algierczyk nie przyznał się do winy, ponieważ prawdopodobnie uznał, że gwałtu dopuścił się za przyzwoleniem Allaha.

30 czerwca ubiegłego roku 25-letnia studentka z Hanoweru wracała o piątej nad ranem na dworzec kolejowy po spędzonej w dyskotece nocy w pobliskiej miejscowości Hameln. Po ulicach miasta krążył całą noc uchodźca z Algerii Redha M. (37 l.), poszukiwał nowej ofiary. Już sześć dni wcześniej 24 czerwca zaatakował kobietę na ulicy, ale w dokonaniu gwałtu przeszkodzili przypadkowi przechodnie.

Koło budynku z otwartym korytarzem dopadł ją, rzucił na ziemię i powiedział w łamanym niemieckim „chcę seksu“. Dziewczyna zaczęła się bronić, krzyczała, w ręce miała gaz łzawiący, Redha M. wyrwał jej z ręki gaz i prysnął nim w jej oczy. Następnie uderzył jej głową o ziemię, zatkał jej usta i nos, następnie zgwałcił.

Studentka zeznała w sądzie, że w trakcie całego gwałtu Algierczyk krzyczał „Inshallah”, „Inshallah”, co w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza „Jak Bóg da”.

Oskarżony zaprzeczył w procesie zarzutowi gwałtu pomimo oczywistych faktów jak zabezpieczone ślady DNA.

źródło: bild.de

14
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
piotr pawłowskiBartekyytutyuprawyobywatelMr. ?? Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dark_crusader
Użytkownik

fizyczna eliminacja takich jest rozwiązaniem

kaassi
Gość
kaassi

kastracja na zywca i deportacja

Anna.K
Użytkownik

Obcinać wszystkim gwałcicielom ich zwisy i nie będą już mogli tego więcej dokonać!!!Szczególnie winno to odnosić się do imigrantów muzułmańskich, by wiedzieli, co ich czeka w obcym kraju za gwałt.

JOT 23
Gość

Uciąć „HÓJOWI”, „HÓJA” i po sprawie, w Chinach ludzie jak złapią takiego, to sami wykonują czynność…a nie myślałem że to taki postępowy kraj…

dro
Gość
dro

najpierw powinni mu uciąć penisa, wcisnąć w gardło a potem uciąć łeb

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Wierzy w Allaha chce do raju po co mu utrudniać,
nie dawać mu nic do jedzenia i picia niech zdycha w celi z głodu i pragnienia.

prawyobywatel
Użytkownik

Dać go pod opiekę ministry Muchy, niech ją ubogaca.

piotr pawłowski
Gość

Merkel powinna wypłacić jej ogromne odszkodowanie z własnej kanclerskiej wypłaty. Ta baba jest równie fanatyczna w swych multi-kulti szalonych niedorzecznych poglądach , co adolf hitler w swych .
CAPTCHA

Profectus
Użytkownik

Miejscówka w centrum miasta tak aby każdy widział (jak niegdyś wykonywano wyroki śmierci). W środku kowadło i kat z wielkim młotem. Bum i po sprawie Można by też publicznie gilotynować jajca takiemu panu. Kilku by tak potraktowali i reszta już by się zastanowiła dwa razy zanim podnieśli by rękę czy… Czytaj więcej »

Obserwator
Gość
Obserwator

gdzie lolo i jego komentarz

Bartek
Gość
Bartek

lolo by cię zjadł

Scarface
Gość
Scarface

Powinni go uniewinnić, bo przecież dzielił się tylko swoją „kulturą”. Dokładnie taki raj wymarzyła sobie Pani Merkel.

yytutyu
Gość
yytutyu

co na to makrela , ubarwianie kulturowe się rozkręca

piotr pawłowski
Gość

ODPOWIEDŹ DLA PROFECTUSA : chujowo że będziemy musieli prowadzić tę wojnę na swoim własnym terytorium . Wojny ideologiczne/religijne są zawsze bardzo okrutne , brutalne i gwałtowne , i chyba długotrwałe . Patrz : wojna niemiecko-radziecka w latach 1941-45 .
CAPTCHA