foto: commons.wikimedia.org/wiki/User:Ggia (CC BY-SA 4.0)

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak komentując na Twitterze artykuł portalu wPolityce.pl manipuluje w kwestii przyjmowania przez Polskę uchodźców. Przedstawiamy oficjalne dane Urzędu ds. Cudzoziemców.

„Nonsens! Gdybyśmy przyjęli uchodźców to czy Bruksela ciągałaby Polskę razem z Węgrami i Czechami przed trybunał? Czy mnie, jako ministra SWiA, krytykowaliby: totalna opozycja, RPO i lewicowo – liberalne media?” – napisał na Twitterze minister Mariusz Błaszczak komentując w ten sposób artykuł portalu wpolityce.pl, który broni ministra Czaputowicza ws. jego słów dla francuskiego dziennika „Le Figaro”.

Minister Obrony Narodowej dopuszcza się w tym wpisie manipulacji, bowiem Polska przyjmuje uchodźców, a artykuł który komentuje, mówi o imigrantach, nie o uchodźcach. Jeżeli minister przestał już odróżniać uchodźcy od imigranta, to nie wygląda to najlepiej.

Fakty są takie, że Polska uchodźców przyjmuje coraz więcej z każdym rokiem i nie są to tylko Ukraińcy, jakby się mogło wydawać, lecz wiele innych narodowości, także krajów z Bliskiego Wschodu.

Szef Urzędu ds. Cudzoziemców przyznał w 2017 roku status uchodźcy 150 cudzoziemcom, w tym m.in. 17 Syryjczykom, 56 Ukraińcom, 14 obywatelom Federacji Rosyjskiej (Czeczenom) i 13 osobom pochodzącym z Iranu. Dla porównania, rok wcześniej tą formą ochrony objęto 108 osób (40 obywateli Syrii, 16 cudzoziemców z Ukrainy, 10 obywateli Federacji Rosyjskiej, 20 osób pochodzących z Turkmenistanu i 6 cudzoziemców z Tadżykistanu). To oznacza, że liczba osób, którym nadano status uchodźcy w roku 2017 wzrosła o 39% w porównaniu do roku 2016 – dane pochodzą z raportów Urzędu ds. Cudzoziemców.

Imigrantów również bardzo chętnie przyjmujemy. Od początku 2018 roku przyjęliśmy 3009 imigrantów z takich krajów jak: Afganistan, Algieria, Irak, Iran, Maroko, Tunezja, Turcja, Egipt, Bangladesz, Syria, Libia. Większość dostała zezwolenie tylko na pobyt czasowy, jednak spośród tych krajów, 163 imigrantów dostało pobyt stały i to zaledwie w ciągu ostatnich 4 miesięcy. Dane pochodzą z rządowej strony migracje.gov.pl. Najwięcej pozytywnych wniosków imigrantów wydaje Wojewoda Mazowiecki.

Z kolei oświadczenie MSZ nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania, podczas gdy Czaputowicz mówi o 2700 imigrantach, w oświadczeniu czytamy o 3700. Jakimi zatem danymi posługuje się minister Czaputowicz?

Wypowiedzi polityków partii rządzącej, jak i zamęt mediów sprawił, że przeciętny zjadacz chleba nie ma teraz zielonego pojęcia o co w tej całej sprawie chodzi.

WESPRZYJ PORTAL NDIE.PL

98
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
42 Comment threads
56 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
53 Comment authors
DemTamtaMPiotrAdamfranio Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marek
Gość
marek

Organizuję akcję pisania maili do posłów PIS w sprawie dużej imigracji z krajów muzułmańskich. Jutro PIS ma konwencję, jak dużo osób wyśle maile do polityków to jest szansa że poruszą ten temat na konwencji. Spadły im sondaże dlatego będą chcieli się przypodobać wyborcom i jest szansa że ktoś zajmie się… Czytaj więcej »

marek
Gość
marek

Tak naprawdę, większość imigrantów z Afryki i krajów muzułmańskich to imigranci ekonomiczni i na takiej podstawie wjeżdżają do Polski. Na stronie https://migracje.gov.pl/ możemy sprawdzić że tylko w 2018 roku Polska wpuściła kilkanaście tysięcy imigrantów z Afryki i krajów Bliskiego Wschodu. Zaczyna się od kilkunastu tysięcy a później będzie kilkaset tysięcy… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

dlaczego nie mamy bluzgać?? przeciez nas oklamali i maja nas za idiotow?
bluzgi tylko pomogą

marek
Gość
marek

Podaję link z listą posłów na stronie sejmu, są tam maile do polityków z którymi chcemy się skontaktować w sprawie imigracji.
http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/poslowie.xsp?type=A

Robert`r
Gość
Robert`r

marek Aż mi się serce raduje jak widzę taką akcję. Dziękuję za linki. Wreszcie coś robimy. Jeśli można to proponuję poinformować ludzi na innych forach o tym co robimy. Gdzie kto może. Będzie nas więcej. I pytanie na koniec: Czy uważacie, że dobrym pomysłem by było zaproponowanie posłowi Robertowi Winnickiemu… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

tzw. ruch narodowy jest niestety finansowany z kremla

Robota do zrobienia.
Gość
Robota do zrobienia.

a bibu jest finansowany z Israela…

Piotr
Gość
Piotr

Czekam na doowody jakoby RN był finansowany z kremla.

Metsavend
Użytkownik
Nowicjusz

Powodzenia, ja napisałem do PiS maila w sprawie wywiadu Czaputowicza, pisałem też kilka razy wcześniej. Żadnej odpowiedzi się nie nigdy nie doczekałem. Ale mimo wszystko Twoją akcję popieram, niech wiedzą co wyborcy o nich myślą nawet jak ich olewają. Zastanawiam się też nad inną sprawą. Co zrobić żeby Ruch Narodowy… Czytaj więcej »

Adrianz
Gość
Adrianz

Jeden poseł już jest . Winnicki jako jedyny jest zainteresowany tym co się dzieje w kraju

marju73
Gość
marju73

Tylko prawdopodobnie Winnicki zostanie wyautowany z funkcji publicznych poprzez wyrok za „znieważenie” komendanta policji.
Wcześniej była podobna sytuacja z Wiplerem ktòry też został wyautowany.

Tech
Gość
Tech

Trzeba go bardziej propagować między rodzina, znajomi.Tak naprawdę wszędzie, na forach i tych lewackich tam tez sa wyborcy .. Muismy naprawdę coś w tym kierunku robić. Na PiS nie ma co liczyć.

ania
Gość
ania

Metsavend,
co zrobić? GŁOSOWAĆ na nich. Niestety istnieją pożyteczni idioci używający demagogicznego argumentu pt. „zmarnowany głos”. (Nie zagłosuję na X lub Y bo przecież to mała partia i mój głos „się zmarnuje”). Tym sposobem od 89 roku rządzą Polską wciąż ci sami, a w kraju jest coraz gorzej.

Logic1
Użytkownik
Początkujący

Pierwszy już poszedł do poseł Pawłowicz tylko ona odpisuje bo reszta ma to w dupie. Jeśli akcja pisania nic nie da to trzeba zorganizować ostry protest.

ROBERT
Gość
ROBERT

DZIEKI ZA DOBRY POMYSL. TAK ZROBIE!

ROBERT
Gość
ROBERT

POPIERAM, ACZKOLWIEK MYSLE, ZE POWINNISMY SIE ZORGANIZOWAC I WYJSC NA DEMONSTRACJE I TO W KAZDYM MIESCIE I CZESTO. MUSIMY POKAZAC, ZE NIKT NIE BEDZIE LECIAL Z NAMI W KULKI. TO MUSZA BYC PORZADNE I CZESTE DEMONSTRACJE. CHOCBY I KAZDEGO DNIA. SMOLUCHY NIE MOGA SIE CZUC U NAS BEZPIECZNIE I MUSI… Czytaj więcej »

Gierwazy
Gość
Gierwazy

Ale czemu tylko o imigracji z krajów muzułmańskich?? Zobacz, czym pachnie ukraiński najazd – https://www.youtube.com/watch?v=MwildgvwDMI&t=109s Polak w Olsztynie skazany za antybanderowskie wklejki!

Monika
Gość
Monika

A żydostwo, też nas zalewa i okrada!!!

europejczyk
Gość
europejczyk

Trzeba uswiadamiac Polaków ze zalew szambem z 3 swiata idzie glównie z 2 kierunków – uczelnie Gowina które daja 3 razy wieksza dotacje na obcego studenta (tzw. wymóg umiedzynarodowienia) – obce montownie nieplacace podatku w PL sciagaja brud razem z rodzimymi januszami biznesu (kazda obca biologiczne migracja jest zagrozeniem nie… Czytaj więcej »

ania
Gość
ania

dzięki za pożyteczne informacje. Pozdrawiam.

Test24
Gość
Test24

Jak najbardziej popieram, chociaż jedno co zauważyłem o kulturze, klasie „naszych” polityków: pisałem wiele razy do posłów PIS w sprawie imigrantów. Nie dostałem NIGDY odpowiedzi. Raz w życiu napisałem do zagranicznego posła – czeskiego – p. Mecha dziękując za pro-Polską postawę w PE. Otrzymałem sympatyczną odpowiedź od jego asystenta JESZCZE… Czytaj więcej »

Sasa
Gość
Sasa

Piszcie o tym co wyprawia firma Promoman (sprowadzanie pracowników z Bangladeszu) i polscy pracodawcy, którzy się o to do niej zwracają. To są właśnie ci imigranci ze statystyk których coraz więcej widać na ulicach.

bibu
Gość
bibu

beda gwałty na dzieciach, w bangladeszu to codziennosc

bibu
Gość
bibu

Ulatwie wam macie liste maili PiSdulcow

Jacek.Zalek@sejm.pl
Wojciech.Zubowski@sejm.pl
Maria.Zuba@sejm.pl
Zbigniew.Ziobro@sejm.pl
Jaroslaw.Zielinski@sejm.pl
Lukasz.Zbonikowski@sejm.pl
Slawomir.Zawislak@sejm.pl
Artur.Zasada@sejm.pl
Krzysztof.Zaremba@sejm.pl
Anna.Zalewska@sejm.pl
Marek.Zagorski@sejm.pl
Malgorzata.Wypych@sejm.pl
Bartlomiej.Wroblewski@sejm.pl
Krystyna.Wroblewska@sejm.pl
Michal.Wojcik@sejm.pl
Tadeusz.Wozniak@sejm.pl
Grzegorz.Wozniak@sejm.pl
Michal.Wojtkiewicz@sejm.pl
Grzegorz.Wojciechowski@sejm.pl
Elzbieta.Witek@sejm.pl
Jerzy.Wilk@sejm.pl
Rafal.Weber@sejm.pl
Maciej.Wasik@sejm.pl
Witold.Waszczykowski@sejm.pl
Malgorzata.Wassermann@sejm.pl
Jan.Warzecha@sejm.pl
Robert.Warwas@sejm.pl
Teresa.Wargocka@sejm.pl
Piotr.Uscinski@sejm.pl
Piotr.Uruski@sejm.pl
Sylwester.Tulajew@sejm.pl
Ewa.Tomaszewska@sejm.pl
Grzegorz.Tobiszowski@sejm.pl
Ryszard.Terlecki@sejm.pl
Robert.Telus@sejm.pl
Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl
Dominik.Tarczynski@sejm.pl
Jacek.Swiat@sejm.pl
Janusz.Sniadek@sejm.pl
Jan.Szyszko@sejm.pl
Szymon.SzynkowskiVelSek@sejm.pl
Ewa.Szymanska@sejm.pl
Beata.Szydlo@sejm.pl
Halina.Szydelko@sejm.pl
Stanislaw.Szwed@sejm.pl
Krzysztof.Szulowski@sejm.pl
Andrzej.Szlachta@sejm.pl
Jaroslaw.Szlachetka@sejm.pl
Jan.Szewczak@sejm.pl
Pawel.Szefernaker@sejm.pl
Jolanta.Szczypinska@sejm.pl
Jozefa.Szczurek-Zelazko@sejm.pl
Wojciech.Szarama@sejm.pl
Artur.Szalabawka@sejm.pl
Marek.Suski@sejm.pl
Stefan.Strzalkowski@sejm.pl
Jaroslaw.Stawiarski@sejm.pl
Bartlomiej.Stawiarski@sejm.pl
Dariusz.Starzycki@sejm.pl
Miroslawa.Stachowiak-Rozecka@sejm.pl
Lech.Sprawka@sejm.pl
Andrzej.Sosnierz@sejm.pl
Artur.Sobon@sejm.pl
Czeslaw.Sobierajski@sejm.pl
Anna.Sobecka@sejm.pl
Kazimierz.Smolinski@sejm.pl
Andrzej.Smirnow@sejm.pl
Wojciech.Skurkiewicz@sejm.pl
Anna.Siarkowska@sejm.pl
Edward.Siarka@sejm.pl
Jaroslaw.Sellin@sejm.pl
Lukasz.Schreiber@sejm.pl
Grzegorz.Schreiber@sejm.pl
Anna.Schmidt-Rodziewicz@sejm.pl
Jacek.Sasin@sejm.pl
Bogdan.Rzonca@sejm.pl
Urszula.Rusecka@sejm.pl
Elzbieta.Rafalska@sejm.pl
Grzegorz.Raczak@sejm.pl
Piotr.Pyzik@sejm.pl
puda.sejm@gmail.com
Marcin.Porzucek@sejm.pl
Piotr.Polak@sejm.pl
Marek.Polak@sejm.pl
Jerzy.Polaczek@sejm.pl
Stanislaw.Piotrowicz@sejm.pl
Dariusz.Piontkowski@sejm.pl
Stanislaw.Pieta@sejm.pl
Grzegorz.Piechowiak@sejm.pl
Krystyna.Pawlowicz@sejm.pl
Jerzy.Paul@sejm.pl
Anna.Paluch@sejm.pl
biuro.posla@op.pl
Krzysztof.Ostrowski@sejm.pl
Marek.Opiola@sejm.pl
Adam.Oldakowski@sejm.pl
Piotr.Olszowka@sejm.pl
Waldemar.Olejniczak@sejm.pl
Piotr.Naimski@sejm.pl
Wojciech.Murdzek@sejm.pl
Arkadiusz.Mularczyk@sejm.pl
Aleksander.Mrowczynski@sejm.pl
Andzelika.Mozdzanowska@sejm.pl
Kazimierz.Moskal@sejm.pl
Jan.Mosinski@sejm.pl
Daniel.Milewski@sejm.pl
Anna.Milczanowska@sejm.pl
Krzysztof.Michalkiewicz@sejm.pl
Iwona.Michalek@sejm.pl
Mieczyslaw.Miazga@sejm.pl
Andrzej.Melak@sejm.pl
Beata.Mazurek@sejm.pl
Kazimierz.Matuszny@sejm.pl
Marek.Matuszewski@sejm.pl
Andrzej.Matusiewicz@sejm.pl
Grzegorz.Matusiak@sejm.pl
Beata.Mateusiak-Pielucha@sejm.pl
Jerzy.Materna@sejm.pl
Gabriela.Maslowska@sejm.pl
Maciej.Malecki@sejm.pl
Ewa.Malik@sejm.pl
Antoni.Macierewicz@sejm.pl
Krzysztof.Maciejewski@sejm.pl
Marzena.Machalek@sejm.pl
Tomasz.Lawniczak@sejm.pl
Pawel.Lisiecki@sejm.pl
Adam.Lipinski@sejm.pl
Krzysztof.Lipiec@sejm.pl
Joanna.Lichocka@sejm.pl
Jozef.Lesniak@sejm.pl
Bogdan.Latosinski@sejm.pl
Tomasz.Latos@sejm.pl
Marek.Kwitek@sejm.pl
Anna.Kwiecien@sejm.pl
Jacek.Kurzepa@sejm.pl
Marek.Kuchcinski@sejm.pl
Krzysztof.Kubow@sejm.pl
Marta.Kubiak@sejm.pl
Dariusz.Kubiak@sejm.pl
Bernadeta.Krynicka@sejm.pl
Andrzej.Kryj@sejm.pl
Anna.Krupka@sejm.pl
Elzbieta.Kruk@sejm.pl
Piotr.Krol@sejm.pl
Leonard.Krasulski@sejm.pl
Wieslaw.Krajewski@sejm.pl
Jaroslaw.Krajewski@sejm.pl
Ewa.Kozanecka@sejm.pl
Bartosz.Kownacki@sejm.pl
Henryk.Kowalczyk@sejm.pl
Andrzej.Kosztowniak@sejm.pl
Wojciech.Kossakowski@sejm.pl
Joanna.Kopcinska@sejm.pl
Robert.Kolakowski@sejm.pl
Lech.Kolakowski@sejm.pl
izakloc@poczta.onet.pl
Jan.Kilian@sejm.pl
Beata.Kempa@sejm.pl
Mariusz.Kaminski@sejm.pl
Piotr.Kaleta@sejm.pl
Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl
Alicja.Kaczorowska@sejm.pl
Krzysztof.Jurgiel@sejm.pl
Mariusz.Jedrysek@sejm.pl
Malgorzata.Janowska@sejm.pl
Grzegorz.Janik@sejm.pl
Wieslaw.Janczyk@sejm.pl
Patryk.Jaki@sejm.pl
Michal.Jach@sejm.pl
Jozefa.Hrynkiewicz@sejm.pl
Marcin.Horala@sejm.pl
Teresa.Halas@sejm.pl
Kazimierz.Gwiazdowski@sejm.pl
Zbigniew.Gryglas@sejm.pl
Jaroslaw.Gowin@sejm.pl
Jerzy.Gosiewski@sejm.pl
Malgorzata.Gosiewska@sejm.pl
Jaroslaw.Gonciarz@sejm.pl
Kazimierz.Golojuch@sejm.pl
Malgorzata.Golinska@sejm.pl
Krzysztof.Gluchowski@sejm.pl
Konrad.Glebocki@sejm.pl
Teresa.Glenc@sejm.pl
Piotr.Glinski@sejm.pl
Szymon.Gizynski@sejm.pl
Andrzej.Gawron@sejm.pl
Leszek.Galemba@sejm.pl
Ewa.Filipiak@sejm.pl
Jacek.Falfus@sejm.pl
Barbara.Dziuk@sejm.pl
Tadeusz.Dziuba@sejm.pl
Jan.Dziedziczak@sejm.pl
Michal.Dworczyk@sejm.pl
Marcin.Duszek@sejm.pl
Jan.Duda@sejm.pl
Elzbieta.Duda@sejm.pl
Antoni.Duda@sejm.pl
Zbigniew.Dolata@sejm.pl
Leszek.Dobrzynski@sejm.pl
Katarzyna.Czochara@sejm.pl
Anita.Czerwinska@sejm.pl
Anna.Czech@sejm.pl
Arkadiusz.Czartoryski@sejm.pl
Witold.Czarnecki@sejm.pl
Przemyslaw.Czarnecki@sejm.pl
Krzysztof.Czabanski@sejm.pl
Tadeusz.Cymanski@sejm.pl
Michal.Cieslak@sejm.pl
Anna.Cicholska@sejm.pl
Zbigniew.Chmielowiec@sejm.pl
Lidia.Burzynska@sejm.pl
Waldemar.Buda@sejm.pl
Wojciech.Buczak@sejm.pl
Barbara.Bubula@sejm.pl
Joachim.Brudzinski@sejm.pl
Bozena.Borys-Szopa@sejm.pl
Agata.Borowiec@sejm.pl
Joanna.Borowiak@sejm.pl
Jacek.Bogucki@sejm.pl
Mariusz.Blaszczak@sejm.pl
Zbigniew.Biernat@sejm.pl
Jerzy.Bielecki@sejm.pl
Wlodzimierz.Bernacki@sejm.pl
Dariusz.Bak@sejm.pl
Mieczyslaw.Baszko@sejm.pl
Barbara.Bartus@sejm.pl
Ryszard.Bartosik@sejm.pl
Piotr.Babinetz@sejm.pl
Zbigniew.Babalski@sejm.pl
Marek.Ast@sejm.pl
Iwona.Arent@sejm.pl
Jan.Ardanowski@sejm.pl
Dorota.Arciszewska-Mielewczyk@sejm.pl
Waldemar.Andzel@sejm.pl

Rode Drive
Gość
Rode Drive

tak sie zaczela islamizacja na zachodzie, pierwszych sxprowadzili do pracy…a pozniej zaczely powstawac getta….PIS mysli ze wystarczy nie przyjmowac z „przymusowej” relokacji, otoz nie!! Trzeba do minimum ogrnaniczyc przyjmowania muuzlmancow z afryki i b. wschodu!!! zakaz sciaganuia ich do pracy, jak sogbie chcia sciagnac niech sciagna chinczykow, meksykanow, wieytnamczykow, ale… Czytaj więcej »

europejczyk
Gość
europejczyk

Zadnych blotnych ludów na europejskiej ziemi, pakowac biedabiznesy i wynocha do Bangladeszu czy innego gównostanu. Skad wogóle taka samobójcza tendencja ze trzeba wybierac czym rozwalisz rdzenna ludnosc, kalmuki z azji czy streetshittery z Indii zniscza bialych genetycznie równie skuteznie co banda muslimów z bliskiego wschodu.

Goldi
Gość
Goldi

Jesteśmy robieni w wała, nic dodać, nic ująć.

stefek
Gość
stefek

„…przeciętny zjadacz chleba nie ma teraz zielonego pojęcia o co w tej całej sprawie chodzi.”
Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.
Zawsze chodzi o kase, wladze, byleby sie nachapac

Goldi
Gość
Goldi

Na szczęście swój głos oddam na szeroko pojęty Ruch Narodowy i mam tylko nadzieję, że w końcu się zjednoczą, bo inaczej po prostu kicha smile

Maciej
Gość
Maciej

Ja również głosuję na Ruch Narodowy.

Paweł
Gość
Paweł

Wczoraj chciałem skomentować artykuł na niezalezna.pl dot. Neumana ale mój komentarz się nie ukazał. Zauważyłem, że po wpadce Czaputowicza zrobiło się zamieszanie wokół posłów PO i afer. Działania władz ruszyły z kopyta, tak jakby wszystko było trzymane w pogotowiu na postawienie „zasłony dymnej” aby odwrócić uwagę od niewygodnych spraw dla… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

PIS przyjał w ciagu dwoch lat 40.000 migrantow z krajow muzulmanskich i 10.000 rosyjskich radykalnych muzulmanow z rosyjskiego kaukazu!!!! ZDRAJCY i kłamcy! zacznijcie pisac do Pawłowicz wyglada na to że Jarek to nie tylko klęka przez izraelem i kradnie tzw. „nagrody”, ale też jest islamizatorem. Dane, dane, dane. Zadałem sobie… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

o jakis wielbiciel czeczencow mnie zminusowal grin idioto czeczeni to nasi wrogowie tak samo jak rosja

Metsavend
Użytkownik
Nowicjusz

Przez około godzinę kręciłem się przed Centrum handlowym w Jankach. W tym czasie widziałem jednego Hindusa w turbanie, dwie śniade prawdopodobnie Turczynki, dwóch śniadych (Turków z wyglądu), kilku Wietnamczyków i setki Ukraińców pracujących przy rozbudowie centrum. Pod Warszawą (o Warszawie nie wspominając) widać ciapatych wszędzie już nawet otwierają kebaby po… Czytaj więcej »

ROBERT
Gość
ROBERT

ZGADZAM SIE, TO SAMO WIDZIALEM. TO SA SZCZURY, KTORE W NIEDALEKIM CZASIE BEDA WSZEDZIE, JAK TE PRAWDZIWE SZCZURY.

bibu
Gość
bibu

w legionowie juz meczety buduja

dddd
Gość
dddd

PIS musi zajac sie , ukrócic sciaganie muzulmanców przez lewackie organizacje pod przykrywka „STUDIOW” CZY PRACY…JESLI nie ustali jakiejs specjalnej rezolucji ukracajacej najazd muzulmanców, „tylnimi drziwaMI” TO MOJ GLOS STRACI. kIEDYS GLOSOWALEM NA po, GDY ZDECYDOWALI SIE WPUSCICI MUZULMANCÓW, ZAGLOSOWAŁEM NA pis, WIEC BGEZ ZALU ZAGLOSUJE NA INNA PARTIE, KTORA… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

Dałem Ci plusa, PO wpuscilaby z max 50 na odczepnego jak Austria zrobila, a PISdy wpuscily juz przez dwa lata 50.000

K*rwa

Logic1
Użytkownik
Początkujący

I znowu zaczynasz palancie propagandę pro PO ? Zaden myslący nie zagłosuje na POpaprańców. Z PO miał byś trolu już z 100-200 tys.

El-Raton
Użytkownik
Chorąży

Logic – moze nie tak ostro i obrazliwie. Cos w tym jest. Jezdze do Poski regularnie i dopiero w zeszlym roku podpadlo mi, ze ulice roja sie od wszelakiej masci opalonych. Obawiam sie, ze cos w tym moze byc.

bibu
Gość
bibu

Ty Pisowski cwelu pewnie nalezysz do tej partii zdrajcow
Nie widzisz ze od dwoch lat robi sie beżowo w mastach?
mieskzasz na wsi to nie wiesz

europejczyk
Gość
europejczyk

TYLKO RUCH NARODOWY!!! Sluchaj peowski trollu to PO zliberalizowalo obecne prawo pracy w 2013 i chcialo wprowadzac cenzure aka ustawe o „mowie nienawisci” To przez waszych lokalnych kacyków N/PO/PSLowkisch sciaga sie brud z Bangladeszu , Nepalu czy Indii szemrane agencje pracy typu ta Laborman Zieliñskiego itp.

bubi
Gość
bubi

Za PISu sie ich sporwadza, szydlo klamala rano i wieczorem a tu 50.000 muzułów w dwa lata PIS sprowadzilo.
tzw. Ruch NArodowy jest finansowany z Kremla i to wszyscy wiedzą

ROBERT
Gość
ROBERT

A JA SIE PYTAM JAKIM PRAWEM PIS PRZYJAL TYCH, KTORYCH PRZYJAL???????????????????????????????????????????? CZY ONI NIE ROZUMIEJA, ZE MY NIE CHCEMY ANI JEDNEGO TUTAJ????????????????? CO TO KQRWA JEST???? POCZEKAMY DO WYBOROW. NIECH PISDZIELCE DALEJ TAK ROBIA, TO I SMROD PO NICH NIE POZOSTANIE. JA CHCE POLSKI BIALEJ I KONIEC, KROPKA. ZADNE ODCHODY… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

JAroslaw i PiS okazali sie klamcami
klekaja przez izraelem
islamizuja Polskę
Jarek nie wiadomo czemu kocha czeczenców
i kradną „nagrody”

jednym słowem targowica

spisek
Gość
spisek

Kraje, które przyjmują najwięcej islamskich imigrantów najszybciej się też zadłużają. Można zaryzykować twierdzenie, że kiedy muzułmanie będą te kraje przejmować ich dług będzie sięgał kilkuset a może i tysiąca procent PKB. Muzułmanie chcąc odciąć się od długu będą zakładali nowe państwa, z nową nazwą, flagą, językiem, walutą. A wtedy resztki Francuzów,… Czytaj więcej »

gggg
Gość
gggg

Czyli lokalna administracja robi rządowi krecią robote jak widze …. wsadzaja ich na minę, pięknie, ktos chyba powinien sie zainteresowac dzialaniami wojewody mazowieckiego, z jakiego ugrupowania on pochodzi ?

bibu
Gość
bibu

wojewodowie wszyscy z PIS bo wojewoda nalezy do administracji rządowej

Chory swiat
Użytkownik
Nowicjusz

( On chyba nie wie , że tnie gałąź na której siedzi ) – Spłaszczak , jak któryś z tych po cichu przygarniętych opalonych znowu dźgnie kogoś za dwie butelki napoju jak w Ełku albo zrobi zamach , w kraju albo w innym unijnym , to kto jako pierwszy z… Czytaj więcej »