foto: wikimedia.commons.org

Wczoraj pojawiła się informacja o możliwości budowy kościołów w Arabii Saudyjskiej za sprawą rzekomego  porozumienia podpisanym z Watykanem. Informacja okazała się wymyślona przez arabskie media. Watykan dementuje fake newsa.

Kardynał Jean-Louis Tauran odwiedził Arabię ​​Saudyjską i spotkał się w tym roku z przedstawicielami rodziny królewskiej, ale podczas spotkania nie podpisano żadnego porozumienia z Watykanem o budowie kościołów w Arabii Saudyjskiej.

– Informacje zezwalające na budowę kościołów w Arabii Saudyjskiej są fałszywe – powiedział rzecznik Watykanu. Gazeta „Egipt Independent”, która jako pierwsza taką wiadomość podała, usunęła ją ze swojej strony.

Arabii Saudyjskiej zezwala chrześcijanom na przyjazd do kraju, ale prawo uniemożliwia im praktykowanie swojej religii oraz jej wyrażanie. Uroczystości religijne, jeśli już się odbywają, to tylko w prywatnych domach, w ukryciu przed władzą.

Wszelkie symbole i przedmioty kultu innych religii niż islamska (krzyże, Biblie, obrazy itd.) są na terenie Arabii zakazane, a ich posiadanie podlega karze. Na terenie kraju nie funkcjonują żadne oficjalne miejsca kultu chrześcijańskiego.

31
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
koń który mówiBOILogicbibuAqqPanieKruq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paff
Użytkownik

Czyli wszystko się zgadza z tymi kościołami. Z dwoma małymi różnicami. Nie w Arabii Saudyjskiej tylko w Europie. I nie budowanie, tylko burzenie.

easyrider
Użytkownik

Radio Erewań w wersji UE. Czyli nie muszą się posuwać nawet do mamienia ludzi jakimikolwiek bajkami o domniemanej tolerancji islamu. Kwestia czasu kiedy król Arabii Saudyjskiej zrobi sobie rezydencję zapasową w Pałacu Elizejskim. A drugą w Windsorze.

Taka Prawda
Gość

Normalna praktyka muzułmanów:oszukać niewiernego to dobrze.Semicki naród posługujący się talmudem robi podobnie.

hrtwwe
Gość
hrtwwe

no, to dlaczego w Europie budowane sa setki meczetów ?
Co, Arabskie pieniadze nie śmierdzą ?

Instalujemy sobie konia trojańskiego w imie krotkotrwalych korzysci finansowych, ci ludzie juz od nas nie wyjadą i zmienią ten kontynent nie do poznania i to my bedziemy musieli stad niedlugo uciekac

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

To nie „koń Trojański” tylko jawna, otwarta inwazja. Dlatego kurtuazyjny Minus. Co do reszty – albo wojna (już jest) albo ucieczka, tylko dokąd? Nowego Świata już nie ma, więc nie mamy odwrotu, musimy zostać i walczyć. Ale żeby walczyć trzeba mieć „środki prowadzenia walki”. Ale o broni już wiele pisałem

Manekin doświadczalny
Gość
Manekin doświadczalny

.

Anahu Yamito II
Użytkownik

Pogielo manekina? question unamused

Dianthus
Gość
Dianthus

Okazuje się, że i my czasami możemy brać z nich przykład. Dlaczego nie możemy ustanowić identycznego prawa u siebie? Zero tolerancji dla religii pokoju. Praktykowanie jej powinno być zabronione, a posiadanie Koranu karane. Żadnych burek, hidżabów i innych takich. Nie wspominając już o dawaniu zasiłków. Od razu atmosfera by się… Czytaj więcej »

koala_k
Użytkownik

Tak tak, religia pokoju pozwala na budowanie świątyń niewiernym. Kto dał się na to nabrać?

koń który mówi
Gość
koń który mówi

Niestety ja się dałem nabrać. Jak dziecko. Aż wstyd się przyznać Skarbie!

ALLAhuj
Gość
ALLAhuj

A może by oficjalnie wystąpić do Amnesty coś tam, sorosa, helsinskiej fundacji czegoś tam, i innych badziewnych fundacji żeby oficjalnie wsparły działania na rzecz budowy kościołów w arabii. A jak odmówią to mega to nagłośnić ten fakt jak bronią podstawowych praw człowieka.

Manekin doświadczalny
Gość
Manekin doświadczalny

A bronią? Kto małego Alfiego bronił…?

¯\_(ツ)_/¯
Gość
¯\_(ツ)_/¯

On nie miał szansy przeżyć, i te organizacje dobrze o tym wiedziały. Nawet organizacje mocno pro-life z Kościołem Katolickim na czele mówiły że to nie ma sensu.

koń który mówi
Gość
koń który mówi

Ty też piszesz bez sensu jak hooy spod kredensu

Anahu Yamito II
Użytkownik

Ale to qrva rodzice maja decydowac o losie swojego dziecka a nie banda lewackich lekarzy i sedziow ze znanym pederasta i dzialaczem LGBT na czele! Jutro taka lewacka swolocz moze zdecydowac, ze nie jestes w stanie przezyc bo masz grype i wyslac cie do kompostu alno na konserwy

SpeakingMyMind
Gość
SpeakingMyMind

Zdecydujemy, aby wysłać twój ryj na śmietnik historii, tępy pieniaczu. Lekarze nie po to w pocie czoła kształcą się całe życie, żeby jakiś ignorant im mówił, jak mają postępować.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Poza tym Alfie był białym chłopcem, dzieckiem hetero rodziców. Gdyby był adoptowany przeza LGBTQWERTY albo ciemny albo inne coś tam decyzja nie byłaby tak pewna. ALE BYŁ BIAŁYM DZIECKIEM HETERO RODZICÓW, którzy poprosili katolickiego Papieża o pomoc.

Kinga
Użytkownik

Kretynie! Nie kłam!
Nawet Papież interweniował w sprawie Alfiego ale te protestanckie małpy go i tak zabiły.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

skąd wiesz???, jesteś Lekarzem?, znasz przypadek? Więc nie gadaj mądralo. Trochę siedzę w temacie – było duzo za wcześnie na ostateczne decyzje (poza tym pacjent zależny od respiratora nie wytrzyma długo, skoro Alfie wytrzymał – błędna diagnoza). W Polsce po 2 godzinach od stwierdzenia zgonu należy ponownie zbadać pacjenta, a… Czytaj więcej »

szokman
Gość
szokman

Dlaczego na zasadach wzajemności, w Europie również nie obowiązuje prawo zakazujące praktykowania patoligii żadnej islamem ??? Bardzo proste i skuteczne rozwiązanie wszelkich problemów z pasożytami, prawda?

Codec
Użytkownik

Kozią zagrodę tam można jedynie wybudować, i też z najtańszych materiałów. Z sokora.

Kris11
Gość
Kris11

Wczoraj napisałem, że to fake.

pasko
Gość
pasko

Poszukajcie dobrze kto i w jaki sposob doszedl do wladzy w tym kraju.

Logic1
Użytkownik

Takija wiadomo.

BOI
Gość
BOI

I dobrze. Kościół nie będzie manipulować arabów.

bibu
Gość
bibu

pis wpuszcza po cichu muzułmanów do Polski. Przez dwa lata 50.000 wyznawców pedofila mahometa, wojewodowie PIS wydają pozwolenia na pobyt i pracę dla muzułmanów na gigantyczna skalę. Wojewodowie wspołpracują z agencjami pracy. Klamali
A oto dane:

Migracje do Polski z krajów muzułmanskich 2016 i 2017:
migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/wykresy/rok/2016/rok2/2017/kraj/AF,AL,DZ,AZ,BH,BD,BA,BN,TD,DJ,EG,IN,ID,IQ,IR,YE,JO,QA,KZ,KG,KW,LB,LY,MY,MA,MR,NG,OM,PK,SN,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/

kaczynski buduje kalifat
PIS=ZDRAJCY

Kris11
Gość
Kris11

nie pieprz trolu z PO.

Kris11
Gość
Kris11

Wy z PO wprowadziliście przez swoje samorządy, i tu jestem skłonny uwierzyć, 50 000 ciapaków, a teraz chcecie odzyskać władzę centralną i wpuścić 5 000 000. Trollu, weź się…:)

bibu
Gość
bibu

wojewodiowie wszyscy z PISu i tylko oni moga wydawac pozwolenia na pobyt i prace wiec przestan klamac troliku pisowski

pedał kaczynski robi z Polski druga „francje” juz kiedys pieprzyl ten dziad o drugiej turcji poczekajcie pisowskie scierwa na pierwszy gwalt pakistanca przez was psorwadzenigo na polskim dziecku, bedzie 0% gowna

bibu
Gość
bibu

Widzisz rzadowa stronę??? slepy kretynie z pisu?
wojewodiowie wszyscy z PISu i tylko oni moga wydawac pozwolenia na pobyt i prace wiec przestan klamac troliku pisowski

koń który mówi
Gość
koń który mówi

Ja minusuję PO szpiclu. Co marzy ci się powrót Tuska. Za głupi jest aby wrócił do koryta a Kaczyński za cwany by go do tego koryta dopuścić. A więc pożegnaj się również i ty z korytem PO wska szujo!