Austria: trzy miesiące więzienia za udział w gwałcie grupowym

W Hanowerze rozpoczął się proces o gwałt grupowy na wówczas 16-latce niecałe dwa lata temu w grudniu 2017 roku. Sprawcami było czterech chłopców. Jeden z nich zaprosił ją na party na której dodano jej do napoju krople KO. Dziewczyna pamiętała tylko, że piła niewiele alkoholu i obudziła się rano bez jakichkolwiek wspomnień. Po kilku tygodniach stwierdziła, że jest w ciąży i skontaktowała się z jednym z chłopców, który oburzony doradził jej usunąć ciążę. Zawiadomiona policja zarekwirowała telefony sprawców na których był nagrany gwałt.

Jeden ze sprawców 19-letni Muhammed A., jak to austriacka gazeta pisze Austriak, który „dzieciństwo spędził w Turcji” (czyli rodzice są politycznie prześladowanymi uchodźcami z Turcji) został skazany przez sąd w Innsbrucku na trzy miesiące więzienia i dodatkowo na dziewięć miesięcy w zawieszeniu. Okrutna kara! Muhammed A. twierdził przed sądem, że był zbyt pijany by odbyć stosunek i tylko udawał przed kolegami penetrację, a dziewczyna była w pełni świadoma, przy czym nagrania z telefonów pokazywały ją nieprzytomną. Mimo tych kłamstw otrzymał śmiesznie niską karę.
Pozostałych trzech sprawców to 19-letni Niemiec Kerim A. posiadający „powiązania z Tunezją”, 20-letni Niemiec Mahmud S. z „powiązaniami z Libią” i 19-latek „posiadający krewnych w Iraku”. Reportaż w gazecie jest krótko mówiąc idiotyczny, ale należy zaznaczyć, że media niemieckie przemilczały te zagraniczne „powiązania”. Proces jest nadal w toku. Dziewczyna nie przerwała cięży i urodziła zdrową dziewczynkę, badania DNA wykazały, że ojcem jest Kerim A.

We Frankfurcie nad Menem rozpoczął się proces o gwałt grupowy na 22-letniej kobiecie. Sprawcy są jej znajomymi. Mężczyźni w wieku 24, 26 i 30 lat odprowadzili ją do domu po dyskotece, a gdy ona ich zaprosiła jeszcze na chwilę do mieszkania zrozumieli to jako zaproszenie do grupowego seksu. Media zgodnie przemilczały ich „powiązania zagraniczne”.

W ostatnią sobotę września młoda kobieta z bawarskiego Traunstein odwiedziła swojego kolegę z pracy, 28-letniego uchodźcę z Afganistanu, by omówić dalszy przebieg wieczoru w różnych lokalach. Pan uchodźca był przygotowany na wizytę, ponieważ miał przygotowany materiał na jej związanie, a po związaniu zgwałcił. Tak to zakończyła się znajomość kobiety z panem, który ma „powiązania zagraniczne”.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy czytelników o morderstwie na rolniku w austriackim Wullowitz. W piątek zmarła druga ofiara afgańskiego nożownika 32-letni kierownik ośrodka dla azylantów David H. Uchodźca z Afganistanu Jamal Ali Achmad zabił 14 października 2019 roku po kłótni z Davidem H., któremu próbował rytualnie poderżnąć gardło, mieszkającego w pobliżu rolnika. Sprawca dorabiał w komunalnym wydziale budowlanym, skąd przyszły informacje, że Afgańczyk nie jest pracownikiem solidnym i rzetelnym. To było powodem kłótni.

Źródła:

https://www.wochenblick.at/innsbruck-erstes-urteil-nach-gruppenvergewaltigung/

https://www.bild.de/bild-plus/regional/hannover/hannover-aktuell/schwangerschaft-nach-gruppenvergewaltigung-erster-peiniger-verknackt-65365386,view=conversionToLogin.bild.html

https://www.lokalo24.de/welt/hannover-maenner-gruppenvergewaltigung-17-jaehrige-schwanger-baby-niedersachsen-zr-12823468.html

https://www.faz.net/aktuell/rhein-main/frankfurt/gruppenvergewaltigung-in-frankfurt-drei-maenner-gestaendig-16436250.html

https://www.merkur.de/bayern/bayern-traunstein-mann-vergewaltigt-arbeitskollegin-nach-vier-augen-gespraech-13053129.html

https://www.wochenblick.at/afghanen-moerder-auch-asylbetreuer-32-nach-tagelangem-kampf-verstorben/

Dodaj komentarz