Austria: trzy miesiące więzienia za udział w gwałcie grupowym

58
fot. pixabay.com

W Hanowerze rozpoczął się proces o gwałt grupowy na wówczas 16-latce niecałe dwa lata temu w grudniu 2017 roku. Sprawcami było czterech chłopców. Jeden z nich zaprosił ją na party na której dodano jej do napoju krople KO. Dziewczyna pamiętała tylko, że piła niewiele alkoholu i obudziła się rano bez jakichkolwiek wspomnień. Po kilku tygodniach stwierdziła, że jest w ciąży i skontaktowała się z jednym z chłopców, który oburzony doradził jej usunąć ciążę. Zawiadomiona policja zarekwirowała telefony sprawców na których był nagrany gwałt.

Jeden ze sprawców 19-letni Muhammed A., jak to austriacka gazeta pisze Austriak, który „dzieciństwo spędził w Turcji” (czyli rodzice są politycznie prześladowanymi uchodźcami z Turcji) został skazany przez sąd w Innsbrucku na trzy miesiące więzienia i dodatkowo na dziewięć miesięcy w zawieszeniu. Okrutna kara! Muhammed A. twierdził przed sądem, że był zbyt pijany by odbyć stosunek i tylko udawał przed kolegami penetrację, a dziewczyna była w pełni świadoma, przy czym nagrania z telefonów pokazywały ją nieprzytomną. Mimo tych kłamstw otrzymał śmiesznie niską karę.
Pozostałych trzech sprawców to 19-letni Niemiec Kerim A. posiadający „powiązania z Tunezją”, 20-letni Niemiec Mahmud S. z „powiązaniami z Libią” i 19-latek „posiadający krewnych w Iraku”. Reportaż w gazecie jest krótko mówiąc idiotyczny, ale należy zaznaczyć, że media niemieckie przemilczały te zagraniczne „powiązania”. Proces jest nadal w toku. Dziewczyna nie przerwała cięży i urodziła zdrową dziewczynkę, badania DNA wykazały, że ojcem jest Kerim A.

We Frankfurcie nad Menem rozpoczął się proces o gwałt grupowy na 22-letniej kobiecie. Sprawcy są jej znajomymi. Mężczyźni w wieku 24, 26 i 30 lat odprowadzili ją do domu po dyskotece, a gdy ona ich zaprosiła jeszcze na chwilę do mieszkania zrozumieli to jako zaproszenie do grupowego seksu. Media zgodnie przemilczały ich „powiązania zagraniczne”.

W ostatnią sobotę września młoda kobieta z bawarskiego Traunstein odwiedziła swojego kolegę z pracy, 28-letniego uchodźcę z Afganistanu, by omówić dalszy przebieg wieczoru w różnych lokalach. Pan uchodźca był przygotowany na wizytę, ponieważ miał przygotowany materiał na jej związanie, a po związaniu zgwałcił. Tak to zakończyła się znajomość kobiety z panem, który ma „powiązania zagraniczne”.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy czytelników o morderstwie na rolniku w austriackim Wullowitz. W piątek zmarła druga ofiara afgańskiego nożownika 32-letni kierownik ośrodka dla azylantów David H. Uchodźca z Afganistanu Jamal Ali Achmad zabił 14 października 2019 roku po kłótni z Davidem H., któremu próbował rytualnie poderżnąć gardło, mieszkającego w pobliżu rolnika. Sprawca dorabiał w komunalnym wydziale budowlanym, skąd przyszły informacje, że Afgańczyk nie jest pracownikiem solidnym i rzetelnym. To było powodem kłótni.

Źródła:

https://www.wochenblick.at/innsbruck-erstes-urteil-nach-gruppenvergewaltigung/

https://www.bild.de/bild-plus/regional/hannover/hannover-aktuell/schwangerschaft-nach-gruppenvergewaltigung-erster-peiniger-verknackt-65365386,view=conversionToLogin.bild.html

https://www.lokalo24.de/welt/hannover-maenner-gruppenvergewaltigung-17-jaehrige-schwanger-baby-niedersachsen-zr-12823468.html

https://www.faz.net/aktuell/rhein-main/frankfurt/gruppenvergewaltigung-in-frankfurt-drei-maenner-gestaendig-16436250.html

https://www.merkur.de/bayern/bayern-traunstein-mann-vergewaltigt-arbeitskollegin-nach-vier-augen-gespraech-13053129.html

https://www.wochenblick.at/afghanen-moerder-auch-asylbetreuer-32-nach-tagelangem-kampf-verstorben/

58
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
23 Comment threads
35 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
MonikaPeSzSylaszyszkinNawymarciu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Biały człowiek jest GŁUPCEM! nad głupcami. Kto się łudzi, że będzie lepiej z tym elementem przestępczym z całego świata, to jest jeszcze większym głupcem! Nie tylko te dziewczyny w art. zostały zgwałcone, zresztą nie one pierwsze i nie ostatnie. Śmiem twierdzić, że wszyscy rdzenni Europejczycy są codziennie gwałceni, wbrew którym… Czytaj więcej »

makkkk
Gość
makkkk

Marksizm kulturowy wspiera masową imigrację mężczyzn z Afryki i krajów muzułmańskich do Europy. Część z nich będzie miała dzieci z Europejkami a to przyśpieszy podmianę populacji. Media promują związki Europejek z imigrantami a rządy zmuszają Europejczyków do utrzymywania imigrantów i ich potomstwa. Taka polityka to odwrócony kolonializm.

kici kici KOCUR
Użytkownik

Dodam tylko do Twojego słusznego komentarza że media promują związki Europejek z imigrantami oraz homoseksualizm wśród białych mężczyzn i chłopców (chociażby ostatnio odwołany dzień spódniczki w poznańskiej szkole) co właśnie dokładnie służy podmianie populacyjnej. Myślałem że dzisiaj podyskutujemy sobie bo i towarzystwo na forum jest znakomite ale niestety dziś strona… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Na tej stronie widzę tylko jednego zarażonego śmiertelnie. A zarażony jest ślepą nienawiścią do wszystkiego co chrześcijańskie i białe. Jak myślisz obejszczołku-ścierwojku kto to taki? Po kiego grzyba przywlokłeś się do krainy chrześcijan i białego człowieka skoro ci nic gangreno parszywa nic nie pasuje? Wracaj do krainy swoich dzikich przodków… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

pojawiam się i znikam
cool cool

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Co się to porobiło Kocurze, przez jednego przeszczanego pampersa, wygląda na to, że gadam sama ze sobą evil lol
Ale niech w końcu coś konkretnego ten obejszczaniec powie, bo ile to można się śmiać?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Zdrowo przeszczany a cóż to jest jakieś polin? W moim piękny i barwnym języku taki potworek nie istnieje, ale ty bliżej krainy smoków to pewnie mnie poinformujesz? Czy to może twój kawałek skórki, którego pozbawił cię twój szaman w dzieciństwie a ty do tej pory szukasz? O zgrozo, nawet tu… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Nawet obszczany robisz postępy. Czyżbyś się uczłowieczał? Może nawet na Wigilię przemówisz ludzkim głosem? Kto wie?… Może nawet odszyfrujesz to swoje narzecze z tą twoją złodziejską obsesją „polin”… Dlaczego złodziejska? Już wyjaśniam. Każdy złodziej, bandyta i inne najgorszego sortu kanalie też są zdziwieni, że ktoś śmie bronić SWOJEGO i u… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

No nie do końca jest to odwrócony kolonializm, bo kolonializm (domyślam się, że masz ten z udziałem niektórych Europejczyków) w wydaniu niektórych Europejczyków nie miał w założeniu mordowania całego kontynentu Afryki a ta współczesna inwazja odwiecznych wrogów białego człowieka na NASZ! ląd ma na celu całkowite zniszczenie wszystkiego co europejskie.… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Doinformuj mnie przeszczany wobec kogo jestem rasistką, bo jakoś mi umknęło. No zwyczajnie nie nadążam za tobą, taki szybki jesteś:))

Syla
Użytkownik

Do mnie akurat nikt nie zapuka, z przyczyn oczywistych. Trzeba znać prawo i posługiwać się odpowiednim słownictwem, dlatego ostrzegam aby z rozwagą pisać posty i pół tonu lżej, zwłaszcza ad personam

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Przecież to „tradycja” z twojego plemienia wszelki rasizm faktyczny czy też wydumany. Wstydzisz się swojej „tradycji”, że tak chętnie innym oddajesz? Mówisz, że mieszkasz w polin? Cóż to za dziad i na jakich mapach się znajduje? Przed chwilą szukałam w stepowej krainie twoich przodków, ale też nie znalazłam bo „ruskie”… Czytaj więcej »

Patriota
Użytkownik

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Od powrotu Ndie.pl nie zaglądam tutaj niestety zbyt często z powodu niewielkiej ilości czasu. O ile czytam jeszcze artykuły o tyle z komentarzami już gorzej. Nie mniej jednak postanowiłem się udzielić pod tym artykułem aby przypomnieć wszystkim, że to jest coś co czeka również nas… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Witaj @Patriota. Zło niestety nieźle już sobie hasa w NASZYM! kraju, na nasz koszt i muzułmanie to nie jedyne śmiertelne dla nas zagrożenie o czym większość doskonale zdaje sobie z tego sprawę… Słowa coraz mniej znaczą i coraz mniejszą dają obronę Polsce i Polakom. Czas chyba pomyśleć o skuteczniejszej obronie… Czytaj więcej »

Patriota
Użytkownik

Nie zgodzę się z tym, że większość zdaje sobie z tego sprawę. Wyniki wyborów doskonale tego dowodzą. Słowa znaczą coraz mniej to fakt ale wątpię aby ktokolwiek tutaj (nie ubliżając nikomu) był skłonny zrobić coś więcej. Kto bywał na dawnej wersji portalu zna mnie na tyle żeby wiedzieć jak wyglądało… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Od dłuższego czasu mam mały problem z klawiaturą i niekiedy „urywa” mi słowa. Miałam na myśli większość przebywającą na tym portalu, bo w skali kraju to sytuacja wygląda (z mojej pozycji) tragicznie. Straszne jak wielu Polaków nie zdaje sobie z niczego sprawy i woli doraźne „zdobycze”, więc nie dziw się,… Czytaj więcej »

szyszkin
Użytkownik

Na broń ciężko dostać pozwolenie, chyba że czarnoprochową.Na składaną pałkę i gazy na przykład żelowe, nie trza pozwolenia.

szyszkin
Użytkownik

Patriota Dobre strony, warte czytania, ogólnie powinno być stowarzyszenie, czy formacja skupiająca anty-islamistów gdzie można by dzielić się wiadomościami, robić protesty, przemarsze. Ludzi, Polaków jest mało świadomych. Tyczy się to do ukrainców, których jest za dużo w Kraju, ja mam robić na czarno lub umowa o dzieło, a oni mają… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Na dodatek „niewierni krzyżowcy” nie chcą mu nostryfikować dyplomu głównego koziarza? U nas też jeden koziarz (z trzema żonami) wypasał owce i kozy (chyba) za 96 tys. rocznie. Taki specjalista wg. niejakiego Czaskoskiego (czy jakoś tak) z dalekiego kraju z trzema żonami nadaje się do też „trudnej pracy”. Chętnych tubylców… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

Kolego głupi jesteś jak but. Przeczytaj sobie art. 196 KK. A ja mam nie tylko twoje cytaty ale również porobiłem kilka screenów z twoim nikiem, tym wcześniejszym. Jak myślisz pochwali cię za ten nik prokurator? Będziesz miał „Piss Christ” że cię rodzona matka nie pozna jak wyjdziesz z kicia. A… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

Napisałem odpowiedź pod wpisem oszczanego a tu jego wpis z groźbami karalnymi zniknął i został tylko ten mój powyżej

Syla
Użytkownik

Za kratki powinni trafić ci, co sprowadzają dzikich oraz ci co to popierają. Jak ci się strona nie podoba to idź na wyborcza.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Swój kraj masz na myśli nienawistniku? Gdzie i na jakich mapach jest to twoje wydumane polin? To aż tacy niedobrzy twoim współplemieńcy w tym twoim kraju? U nas nigdy tego problemu nie było, bo zawsze w MOIM! kraju i na MOIM! lądzie mieszkali ludzie TUTEJSI a jak pojawił się gdzieś… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ha, ha obeszczany i nienawidzący w jednej osobie pod dwoma nickami się produkuje? No i co naprodukowałeś niedojdo wśród Białych ludzi na NASZYM! odwiecznie Białym lądzie? Nigdy odwieczne łajzy nie dorównacie Białemu człowiekowi, niezależnie od sytuacji i okoliczności. NIGDY! A przyczyna waszej klęski (ZAWSZE! i od ZAWSZE!) jest bardzo prosta.… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

W swojej skromności obszczany nienawistniku zapomniałeś dodać, że plan od twojego przodka z wąsikiem – znanym jako akwarelista lub malarz „pokojowy”. Na razie zmień pampersa, czy może jeszcze nie znalazłeś naiwnego, któremu można ukraść jak to w zwyczaju twojego plemienia? Jakby wszystkie ludy i narody upomniały się o wszystko co… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Dyżurny, zagubiony w obcym kraju polakożerca już od rana w akcji? Za ile taki pracowity jesteś i komu znowu zayepałeś kompa? Pochwal się w końcu swoim kolorem, czyżbyś był w paski i zamiast dzień dobry znowu kwiczysz swoje chrum, chrum, nie zapominając o porcji jadu? Ulży ci jak usłyszysz prawdę… Czytaj więcej »

Francisco Pizzaro
Gość
Francisco Pizzaro

Tak to jest – zero kolegow, lewa graba za dziewczyne – i juz mamy ojszczana, bohatera klawiaturki i internetowego swj. Chodzaca parodie czlowieka.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Z ludźmi, gady tego pokroju, to tylko niekiedy się mijają i to też przez czysty przypadek.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Nie wstydź się nienawistniku pod więcej niż jednym nickiem i powiedz, co to jest to twoje polin. W jakim to narzeczu, skąd pochodzi i co oznacza to polin w jakimś nieludzkim języku? Polskojęzyczny gamoniu nazwy kraju pisze się zawsze z wielkiej litery, zwłaszcza mojego kraju! ZAPAMIĘTAJ! W moim kraju i… Czytaj więcej »

Marcin Brzozowski
Gość
Marcin Brzozowski

Nie pisz ,,z wielkiej litery”, tylko ,,wielką literą”. Jak już chcesz poprawiać ludzi, to może sam/sama się doucz. grin wink

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Młody jesteś Marcin i nie dostrzegasz, że nie poprawiam, tylko informuję gamonia żeby złośliwie nie deptał mi po odciskach. Moje nauki są starszej daty i mam wyjątkową słabość do „starej” NASZEJ! polszczyzny. A jak już o naukach wspominasz (domyślam się, że twoich) i oszukańczej poprawności, zwłaszcza „politycznej”, to ci coś… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ha! Dobre sobie! To tak jakby morderca nauczał o miłości i potrzebie wybaczania. Taki jesteś „cywilizowany” przemoczony pampersiku. Teraz pochwal się „miłością” w twoim plemieniu, gdzie królowały najgorsze odczłowieczone praktyki i rytuały. Tylko nie kłam. Może i mnie czegoś nauczysz i czymś zaskoczysz, bo twoje plemię mimo wszystko jest słabo… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ha, ha! Nikt robiącemu za wiejskiego głupka nie grozi, bo zabawa by się skończyła. Ale opowiadaj dalej bo jestem ciekawa co jeszcze cię straszy. Ten paragraf to został podstępnie przemycony do NASZEGO! kraju od ZAWSZE! jesteśmy narodem hegemonistycznym i to jest piękne! Nas, te twoje sztucznie stworzone przez wrogów brednie… Czytaj więcej »

Francisco Pizzaro
Gość
Francisco Pizzaro

”homogenicznym” – jeszcze

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

…jeszcze i do końca świata i jeden dzień dłużej! Nie po to Bóg w swojej dobroci podarował każdej rasie dla siebie ląd, żeby zaburzeni robili mu boordel na każdym kroku! Nie po to nasi przodkowie przelewali krew i poświęcali życie żebyśmy to bez powodu, tym bardziej obcego powodu mieli zaprzepaścić!… Czytaj więcej »

Progresywny
Gość
Progresywny

Zaskoczę Cię – to nie „obcy” chcieli do Europy. To Europa ściągnęła „obcych”. W czasach nowożytnych Niemcy chcieli mieć służbę domową, więc ściągnęli pracowników z Afryki. Stąd ciemnoskórzy znaleźli się w tym kraju. Dobre kilka wieków od tego czasu minęło, więc nie jaraj się tak swoją wizją Europy jako „odwiecznie… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Syla,
Przeczytaj proszę wszystko od śmierdziuszka i zrozumiesz. Prowokują nas łajzy, złodzieje i odwieczni rozbójnicy. Na tą zarazę potrzebne skuteczniejsze lekarstwo i to hurtem, nie detalem. Śmierdziuszek wyrwał się a to tylko ichniejszy wiejski głupek, który gwiazdorzy.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ha, ha! To ty żyjesz baśniami swoich rozbójniczych Raabin Chod’ów i wydaje ci się, że w NASZYM! kraju jest bufet szwedzki dla dziczy stepowej!? Zapomnij, tak jak udajesz, że zapomniałeś drogi do siebie obszczy murku i udajesz, że u nas coś zgubiłeś… Może i bym nienawidziła wszystkiego co nie białe… Czytaj więcej »

Karbulot
Użytkownik

Tylko, że to muzułmanie sami są sobie tego winni, że patrzymy na nich z obrzydzeniem. Jakby zachowywali się jak ludzie i wtopili w społeczeństwo, nikt prawie by złego słowa im nie powiedział. Ale oni napadają, gwałcą, zabijają, dodatkowo nie pracują i chcą aby im dawać pieniądze. To dziwisz się, że… Czytaj więcej »